هر آنچه باید در باره فریت بار به بلغارستان بدانیم

می‌گویند کار را به کاردانش بسپارید. ما نیز بر این باوریم که امروز کاردان قصه حمل بار هوایی در شکل‌های گوناگون آن هستیم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه اندوخته تا چون امروزی در زمینه "ارسال بار به بلغارستان"  و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای بلغارستان، شما را یاری کند. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور بلغارستان با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
 
کشور اسانس‌های خوش رایحه گل. بلغارستان  (  Bulgaria  ) . کشوری در جنوب شرقی اروپا. پایتخت این کشور صوفیه است و بالاترین رشد منفی جمعیت در جهان را از آن خودکرده است. بلغاری زبان رسمی چهاردهمین کشور بزرگ اروپاست. در سال 2005 مجوز ورود به اتحادیه را گرفت و ژانویه 2007، عضویت این کشور در اتحادیه اروپا اعلام شد. افزون بر صادرات اسانس گل، ماشین‌آلات و تجهیزات، پوشاک و فولاد را نیز باید بر تولیدات این کشور افزود. اگرچه بلغارستان به‌طور رسمی، کشوری سکولار است، ولی قانون اساسی مسیحیت ارتدکس را دین سنتی کشور می‌شناسد. با این اوصاف، نمی‌شود هوس سفر و دنیاگردی داشت، اما کشور رایحه‌های خوش گل را نادیده گرفت. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در بلغارستان را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، در سفر به بلغارستان زیبا و آرام، بی‌شک همراه خوبی برایتان خواهیم بود.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای بلغارستان ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به بلغارستان

 
ما اضافه‌بار شما را اضافه‌بار نمی‌دانیم. از نگاه ما مسافران و مهاجران باید بتوانند تمام وسایل مورد نیازشان را با خود به مقصدشان ببرند. پس باید راه درست و مقرون‌به‌صرفه را یافت. تجار نیز دغدغه‌های دیگری دارند. همه آنان بی شک پیش از هر موضوعی در پی آنند که هزینه ارسال بار به بلغارستان و ارسال کارگو به بلغارستان را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه حمل بار به بلغارستان بپردازیم، بد نیست با روند کاری شرکت سفیران در "حمل هوایی بار به بلغارستان"  آشنا شویم:
 

مراحل ارسال هوایی بار به بلغارستان در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. برای همین به‌منظور ارسال بار و "فریت بار به بلغارستان" با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت انجام پذیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده خواهد گرفت، به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به بلغارستان، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به بلغارستان

 
اگر یک بار روند ارسال بار را انجام داده باشید می‌دانید که بسته‌بندی خوب چقدر در طی شدن بهتر مراحل ارسال نقش دارد. این یک اصل مهم در ارسال بار به بلغارستان است. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به بلغارستان با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به بلغارستان ازجمله کارتن‌ها خواهید دید. باید گفت این کارتن‌ها از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به بلغارستان است که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا  باربری فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
نگهداری کالاهایی که قرار است از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال شوند در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران ممکن است. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای بلغارستان فرستاده می شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به بلغارستان

 
وقت آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده جهت فریت بار به بلغارستان به  کارگو فرودگاه امام خمینی منتقل و روند قانونی ارسال بار به بلغارستان آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران باتجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به بلغارستان، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار به بلغارستان نشان می‌دهد که کار در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به بلغارستان است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به بلغارستان

 
با صدور بارنامه در فریت بار به بلغارستان مسافر درمی‌یابد که باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد بلغارستان ارسال خواهد شد.
خوب به پرسش اصلی می‌رسیم. هزینه‌های ارسال بار به بلغارستان و فریت بار به بلغارستان چگونه محاسبه خواهد شد؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به بلغارستان بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به بلغارستان به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هرکدام از بخش‌های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به بلغارستان آگاه کنند.
 

هزینه حمل هوایی بار به هریک از شهرهای بلغارستان چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به بلغارستان اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در فریت بار به بلغارستان – ارسال بار به بلغارستان

 
مسافران یا مهاجران بلغارستان پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور بلغارستان فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به بلغارستان) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 
پروسه فریت بار به بلغارستان به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به بلغارستان شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به بلغارستان باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به بلغارستان اقدام کنند.
 
اما برای اطلاع مهاجرین به بلغارستان جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:
 
  • حداقل به مدت 12 ماه در کشوری خارج از اتحادیه اروپا زندگی کرده باشید.
  • اقلام قبل از واردات حداقل به مدت 6 ماه تحت مالکیت و مورد استفاده شما بوده باشند و... .
 
برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت بلغارستان مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور بلغارستان را بشنوید.
 
موضوع تشریفات گمرکی هم در فریت بار به بلغارستان اهمیت بالایی دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور بلغارستان، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به بلغارستان وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد...پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را  برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت‌های حمل‌ونقل، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قراردادهایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای بلغارستان می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

ارسال هوایی بارهای تجاری و کارگو صادراتی به بلغارستان

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به بلغارستان ، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای بلغارستان ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

چند مطلب در مورد حمل هوایی بار به بلغارستان

نرخ ارز جهت ارسال بار از بلغارستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و هفتم تیر 1403

دلار: 434,700 ریال
دلار: 436,109 ریال
یورو: 474,330 ریال
دلار: 440,000 ریال
دلار: 434,700 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بلغارستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
سیزدهم تیر 1403

دلار: 431,064 ریال
دلار: 431,064 ریال
یورو: 465,048 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 434,401 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بلغارستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بلغارستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

کالاهای ارسالی از ایران به بلغارستان

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به بلغارستان

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به بلغارستان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور بلغارستان

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به بلغارستان

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به‌صورت معمول فرآیند فریت بار به سه تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.
بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و باتجربه سفیران بسپارید.
خیر، هزینه حمل بار هوایی به‌صورت کامل در مبدأ دریافت می‌گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

ویدئو های دیدنی فریت بار