در چند و چون ارسال هوایی بار به بلژیک

مسافران و مهاجران همواره در پی یافتن بهترین شرایط برای ارسال بارند. شاید شما هم در این مسیر  با شرکت فریت بار سفیران آشنا شده‌اید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه های بی شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های خبره در امر "ارسال بار به بلژیک" و همچنین "فریت بار به بلژیک" در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به تمامی شهرهای کشور بلژیک تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه "حمل بار به بلژیک"  با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
 
کشور سه هزار قلعه برافراشته، کشور سلطنتی بلژیک (  Belgium  )  با زمستانی نه‌چندان سرد و تابستانی نه‌چندان گرم، کشور انبوه دوچرخه‌سواران، هرساله بسیاری گردشگر از جای‌جای جهان را میزبان است. این کشور را می‌توان به سه قسمت دشت ساحلی شمال غربی، بخش میانی شامل فلات مرکزی و کوههای آردن در جنوب شرقی تقسیم کرد. در دشت ساحلی تپه‌های شنی و زمین‌هایی خشک به چشم می‌خورد. فلات مرکزی با دره‌های حاصلخیز اش، بسیار مناسب کشاورزی است. البته جنگل‌های انبوه کوه‌های آردن هم بسیار دیدنی است.
 
پایتخت این کشور همیشه باران، بروکسل است که یکی از بزرگ‌ترین شهرهای بلژیک نیز به شمار می‌رود. مردمان با زبان‌های آلمانی و هلندی با هم سخن می‌گویند. حتماً گزارش‌هایی از مقر اصلی اتحادیه دولت‌های اروپایی که در بروکسل قرار دارد شنیده‌اید. از ویژگی‌های این کشور، سیستم مجهز حمل‌ونقل آن است که البته با هزینه‌ای قابل‌توجه در اختیار عموم قرار دارد. سه فرودگاه، بهترین سیستم اتوبوس‌رانی و سیستم مجهز ریلی، شواهد این مدعاست.
 
البته با توجه به هزینه بالای حمل‌ونقل، مناسب‌ترین راه، استفاده از دوچرخه است. حالا بلژیک به یکی از کشورهای بسیار مناسب برای گردشگران تبدیل‌شده است. شما نیز اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در بلژیک را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند ارسال هوایی بار ، فریت بار و کارگو، در این سفر یارتان خواهیم بود. با خیالی آسوده سفر کنید.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در تمامی امور مربوط به فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  برای ارسال بار هوایی به بلژیک، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای بلژیک ارسال می‌کند. 
 
 

 حمل اضافه بار مسافری به بلژیک

 
 
ناگفته پیداست که ارسال بار هوایی به بلژیک راه و رسمی دارد. چه بسیار مسافرانی که با چمدان‌های بسیار راهی فرودگاه می‌شوند، بی‌آنکه با موضوع مهمی در سفر خود به نام اضافه بار بلژیک آشنا باشند. در حالی که آنها می توانند به راحتی راه بهتری را بیابند.  بدیهی است هزینه اضافه بار هواپیما، مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به بلژیک منتقل کنند، اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار به بلژیک، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار پرواز بلژیک را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت بار آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به بلژیک ارسال کنید.
 
 

هزینه ارسال بار به بلژیک

 
 
ارسال بار از ایران به بلژیک زیرو بم هایی دارد که بهتر است همه آنها را بدانید. از  فریت بار به بلژیک چه می‌دانید؟  فریت بار مسافری به بلژیک و ارسال لوازم منزل به بلژیک  همیشه برای مسافران و مهاجران دغدغه مهمی بوده است. تجار نیز به گونه‌ای دیگر در زمینه صادرات به بلژیک، مسائلی پیش رو دارند. بی شک همه آنها در پی دانستن هزینه حمل بار به بلژیک هستند.  قسمت مهمی از مهاجرت  به کشور بلژیک، به حمل بار مربوط است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به بلژیک را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به بلژیک آگاهی یابند. البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کارگو به بلژیک برای تجارت را دارند، با موضوعات دیگری مانند رعایت قوانین تجاری و گمرکی کشور مبدا و مقصد، نحوه انتقال وجه معامله تجاری ، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... دست و پنجه نرم می‌کنند. 
 
 
 
 
 
پیش از پرداختن به مبحث هزینه حمل بار به بلژیک یا قیمت اضافه بار ، باید با روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه ارسال بار به بلژیک‌، مستقر در ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی است،  آشنا شوید و نحوه ارسال بار از ایران به بلژیک را بدانید:
 
 

مراحل فریت بار به بلژیک در مجموعه سفیران کارگو

 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران ضمن عقد قرارداد با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور می‌کوشد تا نحوه ارائه این سرویس ها به مشتریان و ارسال بار شما به مقصد مورد نظرتان به بهترین شکل انجام پذیرد. چنانچه آشنایی شما  با سفیران اندک است  بهتر است بدانید در صورت همکاری با سفیران کارگو، تمام مراحل ارسال بار از صفر تا صد برعهده این شرکت خواهد بود. به این ترتیب پس از تماس مشتری و درخواست حمل بار هوایی به بلژیک، مرحله ارائه مشاوره رایگان در منزل شما ، بسته بندی و پالت بندی بار مسافری ، انبار داری درصورت نیاز شما ، انتقال بار به باربری فرودگاه امام خمینی ، انجام تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی جهت خروج قانونی محموله شما از ایران و در نهایت صدوربارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می‌شود .
 
 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به بلژیک

 
 
اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزل شما یکی از خدمات شرکت سفیران است که به شما کمک می‌کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با نحوه حمل بار به بلژیک و  قوانین گمرک بلژیک آشنا شوید. تقسیم بندی وسایل برای بردن یا نبردن،  موضوع بسیار مهمی است. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن قیمت ارسال بار به بلژیک، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها تصمیم به فرستادن بار با هواپیما به بلژیک را بگیرند. مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به بلژیک آگاه خواهند کرد.  
 
 

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت حمل اثاثیه منزل به بلژیک 

 
 
در این بخش از حمل بار به بلژیک، تخصص و تجربه کافی به کمک کارشناسان سفیران می آید تا  برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با ابزار های لازم به منظور یک بسته بندی مطمئن و دقیق در محل مورد نظر مشتری حاضر شوند. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها قابل مشاهده است. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. مرحله پس از بسته بندی کامل لوازم، قرار دادن آنها در جای مناسب است. در اینجا کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای می گیرند. بارگیری و جابجایی بار هم به دقت بالایی نیاز دارد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی ، بنا به تصمیم و درخواست شما ، حرکت خواهد کرد.
 
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بارهوایی به بلژیک

 
 
همانطور که گفتیم بنا به درخواست مشتری در زمینه حمل لوازم منزل به بلژیک یا ارسال خرده بار به بلژیک این امکان وجود دارد که کالاها در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا در زمان مورد نظر مشتری به هریک از شهرهای بلژیک ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.
 
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در پروسه فریت بار به بلژیک

 
 
 پس از فرستادن بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش فریت بار فرودگاه امام خمینی ، روند قانونی ارسال بار به بلژیک شروع می شود. نگران نباشید، کارشناسان شرکت سفیران همه کارها را از صفر تا صد انجام می دهند. این کارشناسان با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به بلژیک، انجام خواهد داد. وقتی بارنامه در پروسه ارسال بار صادر شد باید گفت قسمت عمده کار در فرودگاه مبدأ به خوبی به پایان رسیده و بار آماده ارسال به بلژیک است.
 
 

صدور  بارنامه جهت ارسال بار به بلژیک با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 
 
مجموعه فریت بار و کارگو سفیران متعهد است تا  برای تمامی محمولات ارسالی به بلژیک، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، اقدام به صدور بارنامه نموده و به شهر مورد نظر شما در کشور بلژیک ارسال نماید. در وهله اول هزینه حمل هوایی به بلژیک و سپس به سلامت رسیدن بار به بلژیک در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به بلژیک است.
 
 

انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به بلژیک 

 
 
بعد از صدور  بارنامه،  حالا زمان پرداخت هزینه ها‌ست . فرستنده بار باید هزینه فریت بار به بلژیک را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد بلژیک فرستاده شود.
پس از مرور روند ارسال هوایی بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به بلژیک باید به پرسش اصلی مسافران و مهاجران ، یعنی میزان هزینه ها پاسخ دهیم.  قیمت حمل بار به بلژیک چقدر است؟ هزینه هر کیلو بار به بلژیک چگونه محاسبه خواهد شد؟ این ها همه پرسش‌هایی است که در بخش هزینه ارسال بار از ایران به بلژیک بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه هر کیلو بار به بلژیک  با هواپیما پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به بلژیک بفرستند. 
اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:
 

 

هزینه فریت بار به بلژیک چگونه محاسبه خواهد شد؟ 

 
 
 قیمت ارسال بار به بلژیک به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید هزینه ارسال بار به بلژیک بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:
 
تا چهل و پنج کیلو گرم
از یکصد تا سیصد کیلوگرم
از سیصد تا پانصد کیلوگرم
از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
از یکهزار کیلوگرم به بالا
 
 اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه فریت بار به بلژیک یا هزینه ارسال کارگو به بلژیک دارید،  به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید 
 
بهتر است بدانید وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و نوسانات سیاسی و اقتصادی بر تعرفه های حمل و نقل اثر می گذارند. بر این اساس همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی نرخ های مشخصی جهت قیمت حمل بار هوایی به بلژیک تعیین می شود.
 
 
 
 
گفتنی است هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.
 
 

هزینه ارسال بار به بروکسل و لیژ

 
 
 هزینه فرستادن بار به بلژیک هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه از یک شرکت هواپیمایی تا شرکتی دیگر، تعرفه های گوناگونی را اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار به بروکسل یا لیژ، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
  پیشنهاد ما این است که پیش از ارسال بار با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در زمینه قیمت ارسال بار به بروکسل یا لیژ کسب کنید و از فرایند ارسال بار به این دو شهر و هزینه های آن بطور کامل آشنا شوید. همکاران ما شما را از نحوه محاسبه و قیمت هر کیلو بار از ایران به بلژیک به خوبی آگاه خواهند کرد.
 
 

قیمت پست ایران به بلژیک ؛ مقایسه پست با فریت بار به بلژیک

 
 
با گسترش صنعت حمل بار و راه‌های بدیع، روش های تازه ای در اختیار ارسال کنندگان خواهد بود.  باید گفت هزینه پست به بلژیک از نقاط گوناگون هر سال  در لیست تعرفه‌های هزینه پست بین الملل اعلام خواهد شد و شما با هزینه پست ایران به بلژیک آشنا می‌شوید.
 واقعیت این است که محدودیت ها ی موجود در پست ایران و بلژیک را نباید نادیده گرفت. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست است، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود از نظر دور داشت. به گونه ای که شاید  ارسال بسته پستی از ایران به بلژیک به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای چهل و پنج کیلوگرم، محدودیت هایی وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به بلژیک، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و بلژیک وجود دارد، در سیستم فریت بار به بلژیک دیده نمی شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به بلژیک از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.
 
 

حمل اثاثیه به بلژیک و چند نکته مهم

 
 
دغدغه مهاجران از جنس دیگری است. مهاجران علاوه بر تلاش برای کسب اجازه ورود باید به فکر انتقال لوازم منزلشان نیز باشند. مراحل حمل اثاثیه منزل به بلژیک دو قسمت دارد:  اول انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و بخش دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبارتان در کشور مقصد. آگاهی مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد نوع کالایی که قصد ارسال آن را دارند، ضروری است. این آگاهی به شما کمک می کند از دغدغه‌های سفرتان کاسته شود.
اما برای اطلاع مهاجرین به بلژیک جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:
 
برای استفاده از این معافیت باید لوازم خود را نهایتاً تا یک سال پس از تغییر سکونت قانونی خود، به این کشور وارد نمایید.
اگر در زمان ترخیص اقلام مدارک مورد نیاز آماده نباشند، باید مبلغی به عنوان بیعانه پرداخت کنید. این مبلغ پس از تکمیل مدارک به شما عودت داده خواهد شد، این مبلغ معادل ده درصد عوارض و بیست و یک درصد مالیات بر ارزش افزوده است که بر مجموع ارزش بار شما منظور می گردد و...
 
 
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت بلژیک مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور بلژیک را بشنوید.
 
از مدارک لازم هنگام ارسال بار از ایران به کشور بلژیک، باید به پکینگ لیست و اینویس اشاره کرد که مهاجر یا مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند.گفتنی است در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد خواهد فرستاد. وقتی بار شما مثلاً به بلژیک می‌رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت می‌شود.
 
 
 
 
البته اگر پس از فریت بار به بلژیک در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم مشمول پرداخت هزینه ای باعنوان قبض انبار خواهید شد. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می کنند. 
 
 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به بلژیک

 
 
 پس از تحویل گرفتن کالا از گمرک بلژیک حال باید نحوه رساندن آن به مقصد اصلی را نیز  بررسی نمایید. دو راه پیش روی شماست: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای بلژیک می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید. 
 
 

فرستادن هوایی کارگو تجاری از فرودگاه امام به بلژیک

 
 
باید گفت حمل بار به بلژیک به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می پذیرد. امکان ارسال کارگو به بلژیک برای صادر کنندگانی فراهم شده که به صادرات کالا به بلژیک و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. برای مثال سالهاست تجار ایرانی به صادرات به بلژیک و ارسال کالاهای متفاوت به صورت کارگو مشغولند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر و در ظروف بار هواپیماهای مدرن پهن پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به بلژیک، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای بلژیک ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره ارسال بار به بلژیک

نرخ ارز جهت ارسال بار از بلژیک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
سیزدهم تیر 1403

دلار: 431,064 ریال
دلار: 431,064 ریال
یورو: 465,048 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 434,401 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بلژیک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بلژیک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بلژیک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
سی ام خرداد 1403

دلار: 428,098 ریال
دلار: 428,098 ریال
یورو: 455,549 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 426,284 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از ترمینال بار فرودگاه امام به بروکسل و لیژ در بلژیک

بیشترین محمولات هوایی ارسال شده به بلژیک

حمل بار به بلژیک از تمامی شهرهای ایران

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به بلژیک

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور بلژیک

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به بلژیک

پس از تحویل بار بسته بندی شده شما به پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی ، به صورت معمول فرآیند فریت بار به بلژیک ، به سه تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.
بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.
خیر، هزینه حمل بار هوایی به بلژیک بصورت کامل در مبدأ دریافت می گردد، اما گیرنده در بلژیک باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در فرودگاه مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.