خدمات هوایی ارسال بار به بلژیک

ارسال بار به بلژیک، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای بلژیک


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با به دست آوردن سال ها تجربه در زمینه ارسال بار به بلژیک و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای بلژیک، در خدمت هم میهنان عزیز خواهد بود. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور بلژیک با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با منصفانه ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای بلژیک ارسال خواهد کرد.

هزینه های ارسال بار به بلژیک


بار مسافر یکی از پر داستان‌ترین مراحل سفر است که اضافی آن برای هر مسافر و مهاجری دردسر ایجاد خواهد کرد. این یکی از دغدغه های مهم مسافران و مهاجران است. تجار با موضوعات دیگری دست به گریبان‌اند. همه آنان بی شک پیش از هر موضوعی می‌خواهند هزینه ارسال بار به بلژیک و ارسال کارگو به بلژیک را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به بلژیک بپردازیم، بد نیست با روند کاری شرکت سفیران در ارسال بار به بلژیک آشنا شویم:

مراحل فریت بار به بلژیک در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال هاست در بخش فریت بار و کارگو از طریق هوایی در خدمت هم میهنان عزیز است. به همین منظور برای ارسال بار و فریت بار به بلژیک با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به بلژیک، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می‌شود:

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به بلژیک


 باید بدانید که بسته بندی کالاها در کیفیت حال شما در پایان سفر نقش مهمی دارد. بسته بندی استاندارد، کالای سالم و حال خوب و بسته بندی نامناسب کالای آسیب دیده و حال نا خوش. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به بلژیک با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی جهت فریت بار به بلژیک ازجمله کارتن ها خواهید دید. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به بلژیک است؛ که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال گردند می توانند در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای بلژیک فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به بلژیک


 وقت آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده جهت فریت بار به بلژیک به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به بلژیک آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به بلژیک، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار به بلژیک نشان می‌دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان‌یافته و بار آماده ارسال به بلژیک است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به بلژیک


صدور بارنامه در فریت بار به بلژیک به این معنی است که مشتری باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت‌شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد بلژیک ارسال خواهد شد.
خوب به پرسش اصلی می‌رسیم. هزینه های ارسال بار به بلژیک و فریت بار به بلژیک چگونه محاسبه خواهد شد؟
 در این زمینه باید گفت این هزینه ها در فریت بار به بلژیک بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به بلژیک به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
هر کدام از بخش های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می‌شود. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به‌روز شرکت های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به بلژیک آگاه کنند.
.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای بلژیک چه تفاوت هایی دارد؟


هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت های هواپیمایی نیز تعرفه های گوناگونی را در فریت بار به بلژیک اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به بلژیک – ارسال بار به بلژیک


مسافران یا مهاجران بلژیک پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور بلژیک فکر می کنند. اینجاست که باید از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به بلژیک) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 پروسه فریت بار به بلژیک به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به بلژیک شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به بلژیک باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به بلژیک اقدام کنند.
اما برای اطلاع مهاجرین به بلژیک جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:

برای استفاده از این معافیت باید لوازم خود را نهایتاً تا 1 سال پس از تغییر سکونت قانونی خود، به این کشور وارد نمایید.
اگر در زمان ترخیص اقلام مدارک مورد نیاز آماده نباشند، باید مبلغی به عنوان بیعانه پرداخت کنید. این مبلغ پس از تکمیل مدارک به شما عودت داده خواهد شد، این مبلغ معادل 10% عوارض و 21% مالیات بر ارزش افزوده است که بر مجموع ارزش بار شما منظور می گردد و...

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت بلژیک مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور بلژیک را بشنوید.

 موضوع تشریفات گمرکی هم در فریت بار به بلژیک اهمیت دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور بلژیک، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به بلژیک وارد می‌شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


خوب تکلیف کالا پس از رسیدن به مقصد چیست؟ چگونه کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی می رسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای بلژیک می توانید از نحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به بلژیک


باید گفت شکل انجام فریت بار به دو صورت مسافری یا تجاری است. امکان ارسال کارگو برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای بلژیک ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

فریت بار به بلژیک به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند فریت بار به سه تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.

برای فریت بار به بلژیک می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

فریت بار به بلژیک در مقصد هم هزینه ای دارد؟


خیر، هزینه حمل بار هوایی به صورت کامل در مبدأ دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

ارسال بار به بلژیک، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای بلژیک


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با به دست آوردن سال ها تجربه در زمینه ارسال بار به بلژیک و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای بلژیک، در خدمت هم میهنان عزیز خواهد بود. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور بلژیک با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با منصفانه ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای بلژیک ارسال خواهد کرد.

هزینه های ارسال بار به بلژیک


بار مسافر یکی از پر داستان‌ترین مراحل سفر است که اضافی آن برای هر مسافر و مهاجری دردسر ایجاد خواهد کرد. این یکی از دغدغه های مهم مسافران و مهاجران است. تجار با موضوعات دیگری دست به گریبان‌اند. همه آنان بی شک پیش از هر موضوعی می‌خواهند هزینه ارسال بار به بلژیک و ارسال کارگو به بلژیک را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به بلژیک بپردازیم، بد نیست با روند کاری شرکت سفیران در ارسال بار به بلژیک آشنا شویم:

مراحل فریت بار به بلژیک در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال هاست در بخش فریت بار و کارگو از طریق هوایی در خدمت هم میهنان عزیز است. به همین منظور برای ارسال بار و فریت بار به بلژیک با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به بلژیک، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می‌شود:

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به بلژیک


 باید بدانید که بسته بندی کالاها در کیفیت حال شما در پایان سفر نقش مهمی دارد. بسته بندی استاندارد، کالای سالم و حال خوب و بسته بندی نامناسب کالای آسیب دیده و حال نا خوش. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به بلژیک با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی جهت فریت بار به بلژیک ازجمله کارتن ها خواهید دید. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به بلژیک است؛ که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال گردند می توانند در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای بلژیک فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به بلژیک


 وقت آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده جهت فریت بار به بلژیک به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به بلژیک آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به بلژیک، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار به بلژیک نشان می‌دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان‌یافته و بار آماده ارسال به بلژیک است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به بلژیک


صدور بارنامه در فریت بار به بلژیک به این معنی است که مشتری باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت‌شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد بلژیک ارسال خواهد شد.
خوب به پرسش اصلی می‌رسیم. هزینه های ارسال بار به بلژیک و فریت بار به بلژیک چگونه محاسبه خواهد شد؟
 در این زمینه باید گفت این هزینه ها در فریت بار به بلژیک بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به بلژیک به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
هر کدام از بخش های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می‌شود. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به‌روز شرکت های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به بلژیک آگاه کنند.
.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای بلژیک چه تفاوت هایی دارد؟


هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت های هواپیمایی نیز تعرفه های گوناگونی را در فریت بار به بلژیک اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به بلژیک – ارسال بار به بلژیک


مسافران یا مهاجران بلژیک پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور بلژیک فکر می کنند. اینجاست که باید از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به بلژیک) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 پروسه فریت بار به بلژیک به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به بلژیک شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به بلژیک باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به بلژیک اقدام کنند.
اما برای اطلاع مهاجرین به بلژیک جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:

برای استفاده از این معافیت باید لوازم خود را نهایتاً تا 1 سال پس از تغییر سکونت قانونی خود، به این کشور وارد نمایید.
اگر در زمان ترخیص اقلام مدارک مورد نیاز آماده نباشند، باید مبلغی به عنوان بیعانه پرداخت کنید. این مبلغ پس از تکمیل مدارک به شما عودت داده خواهد شد، این مبلغ معادل 10% عوارض و 21% مالیات بر ارزش افزوده است که بر مجموع ارزش بار شما منظور می گردد و...

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت بلژیک مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور بلژیک را بشنوید.

 موضوع تشریفات گمرکی هم در فریت بار به بلژیک اهمیت دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور بلژیک، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به بلژیک وارد می‌شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


خوب تکلیف کالا پس از رسیدن به مقصد چیست؟ چگونه کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی می رسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای بلژیک می توانید از نحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به بلژیک


باید گفت شکل انجام فریت بار به دو صورت مسافری یا تجاری است. امکان ارسال کارگو برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای بلژیک ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

فریت بار به بلژیک به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند فریت بار به سه تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.

برای فریت بار به بلژیک می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

فریت بار به بلژیک در مقصد هم هزینه ای دارد؟


خیر، هزینه حمل بار هوایی به صورت کامل در مبدأ دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

اطلاعات بیشتر

درباره بلژیک

کشور سه هزار قلعه برافراشته، کشور سلطنتی بلژیک با زمستانی نه‌چندان سرد و تابستانی نه‌چندان گرم، کشور انبوه دوچرخه‌سواران، هرساله بسیاری گردشگر از جای‌جای جهان را میزبان است. این کشور را می‌توان به سه قسمت دشت ساحلی شمال غربی، بخش میانی شامل فلات مرکزی و کوههای آردن در جنوب شرقی تقسیم کرد. در دشت ساحلی تپه‌های شنی و زمین‌هایی خشک به چشم می‌خورد. فلات مرکزی با دره‌های حاصلخیز اش، بسیار مناسب کشاورزی است. البته جنگل‌های انبوه کوه‌های آردن هم بسیار دیدنی است. پایتخت این کشور همیشه باران، بروکسل است که یکی از بزرگ‌ترین شهرهای بلژیک نیز به شمار می‌رود. مردمان با زبان‌های آلمانی و هلندی با هم سخن می‌گویند. حتماً گزارش‌هایی از مقر اصلی اتحادیه دولت‌های اروپایی که در بروکسل قرار دارد شنیده‌اید. از ویژگی‌های این کشور، سیستم مجهز حمل‌ونقل آن است که البته با هزینه‌ای قابل‌توجه در اختیار عموم قرار دارد. سه فرودگاه، بهترین سیستم اتوبوس‌رانی و سیستم مجهز ریلی، شواهد این مدعاست. البته با توجه به هزینه بالای حمل‌ونقل، مناسب‌ترین راه، استفاده از دوچرخه است. حالا بلژیک به یکی از کشورهای بسیار مناسب برای گردشگران تبدیل‌شده است. شما نیز اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در بلژیک را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، در این سفر یارتان خواهیم بود. با خیالی آسوده سفر کنید.

ارسال بار به شهرهای بلژیک

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به بلژیک

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به بلژیک

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور بلژیک