هر آنچه باید در باره ارسال هوایی بار به بنگلادش دانست.

ما برای شما مسافران بنگلادش ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه "ارسال هوایی بار به بنگلادش" و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای بنگلادش، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور بنگلادش با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
 
یکی از پرجمعیت‌ترین و فقیرترین کشورهای جهان در همسایگی کشور هند. بنگلادش  (  Bangladesh  ) . رئیس‌جمهور، رئیس حکومت است. اکثریت مردمان این سرزمین، مسلمان و سنی مذهبند. داکا پرجمعیت‌ترین و بیستمین شهر بزرگ جهان به شمار می آید. واحد پولی اش تاکا و زبان رسمی آن بنگال است و زبان دومشان انگلیسی است. نزدیکی به خط استوا، بارش باران های موسمی را سبب شده که دلتای بنگلادش، آبشارها و کشتزارهای چای و طبیعتی دیدنی، نتیجه این بارش‌هاست. سواحل کاکس، بازارها و باغ‌وحش داکا از دیگر مناطق دیدنی این کشور است. کارمزد ناچیز کارگر سبب شده تا بنگلادش دومین صادرکننده پوشاک جهان باشد. درمیان یکصد و پنجاه هزار مسجد ملی، بیت المکرم، واقع در داکا، مسجد ستاره و مسجد قدیمی شصت ستون را میتوان نام برد. بنگلادش در موسیقی، معماری مجسمه سازی و نقاشی پیشینه‌ای غنی دارد. ادبیات بنگالی بسیار تحت تاثیر ادبیات فارسی است. اگر قصد مسافرت یا تجارت در بنگلادش را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، سفر خوشی را در دیدار از بنگلادش برایتان رقم خواهیم زد.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای بنگلادش ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به بنگلادش

 
مسافران و مهاجران بنگلادش ، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار بنگلادش نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به بنگلادش و ارسال کارگو به بنگلادش را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به بنگلادش بپردازیم، لازم است روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به بنگلادش در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به بنگلادش و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور  "فریت بار به بنگلادش" با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به بنگلادش را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به بنگلادش، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال هوایی بار 

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به بنگلادش است. این یک اصل مهم در "ارسال بار به بنگلادش" به شمار می‌رود. گروه بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به بنگلادش با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به بنگلادش ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به بنگلادش است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای بنگلادش در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا ترمینال بار فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند بنگلادش ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای بنگلادش فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس‌ازآن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در حمل هوایی بار به بنگلادش

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده جهت "حمل هوایی بار به بنگلادش" باید به بخش کارگو فرودگاه امام انتقال یابد و روند قانونی ارسال شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه هوایی که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به بنگلادش در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به بنگلادش است.
 

انجام امور مالی در پروسه حمل بار به بنگلادش

 
با صدور بارنامه در پروسه ارسال بار به بنگلادش مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد بنگلادش ارسال می‌شود.
 
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های "حمل بار به بنگلادش" چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به بنگلادش بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه  به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هرکدام از بخش‌های گفته‌شده درباره بنگلادش، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام‌ شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به بنگلادش آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای بنگلادش چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به بنگلادش هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به بنگلادش اعلام می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در فریت بار به بنگلادش 

 
مسافران یا مهاجران بنگلادش پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور بنگلادش فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت فورواردر کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند. در زمان سفر به بنگلادش می‌توانید لوازم شخصی و لوازم منزل دست دوم خود را به این کشور وارد کنید. البته برای ورود این اقلام لازم است تا عوارض گمرکی و مالیات پرداخت نمایید. همچنین باید مدارکی برای ورود لوازم خود به این کشور ارائه دهید.
 
شما با شنیدن پادکست ما درمورد قوانین گمرکی بنگلادش می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک بنگلادش نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به بنگلادش به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به بنگلادش شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به بنگلادش باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به بنگلادش اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به بنگلادش داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور بنگلادش، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست شما برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور بنگلادش می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما به بنگلادش وارد می‌شود به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه بنگلادش (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد بنگلادش رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به شهرهای کشور بنگلادش منتقل کنید؟ شما دو راه پیش‌رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در بنگلادش یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در بنگلادش، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای بنگلادش می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

ارسال هوایی بار تجاری و محمولات کارگو صادراتی از فرودگاه امام به بنگلادش

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به بنگلادش فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به بنگلادش ، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت ارائه خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای بنگلادش ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215
 
 
 
اطلاعات بیشتر

مطالبی در مورد حمل هوایی بار به بنگلادش

نرخ ارز جهت ارسال بار از بنگلادش به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بنگلادش به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بنگلادش به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بنگلادش به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال هوایی بار از ترمینال بار فرودگاه امام خمینی به شهرهای داکا و چیتاگونگ

کالاهای ارسالی از ایران به بنگلادش

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به بنگلادش

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به بنگلادش

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور بنگلادش

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به بنگلادش

بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و باتجربه سفیران بسپارید.
هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به‌صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.
شرکت سفیران تمامی خدمات پیک آپ بار در محل، بسته‌بندی و حمل تا فرودگاه را ارائه می‌دهد، هزینه ارسال بار بسته به خدمات انتخابی شما و همچنین وزن و حجم بارتان محاسبه خواهد شد.

ویدئو های دیدنی فریت بار