هر آنچه باید در باره فریت بار به بوسنی و هرزگوین بدانیم

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با سال‌ها تجربه در زمینه "ارسال بار به بوسنی و هرزگوین" و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای این کشور، در خدمت شماست. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور بوسنی و هرزگوین با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
 
در جنوب شرقی اروپا به ارزان‌ترین کشور این قاره یعنی بوسنی و هرزگوین (  Bosnia and Herzegovina  ) برمی‌خوریم. این کشور از سمت غرب و شمال غرب با کرواسی، از سمت شرقی با صربستان و از جنوب شرقی با مونته‌نگرو همسایه است. در سالهایی که گذشت، تولید ناخالص داخلی این کشور سیزده میلیارد یورو و درآمد سرانه نیز هشت هزار و سیصد دلار برآورد شده است. سه  قومیت مسلمان، صرب و کروات در این کشور در کنار هم روزگار می‌گذرانند. نرخ تورم در کشور بوسنی و هرزگوین دو درصدی است. بد نیست بدانید یک ‌چهارم جمعیت این کشور زیر خط فقر زندگی می‌کنند. ذوب‌آهن، نساجی، تولید برق، صنایع نظامی و چوب، صنایع مهم بوسنی و هرزگوین را تشکیل می‌دهند. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در بوسنی و هرزگوین را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و ارسال کارگو  سفرتان را در این کشور ارزان اروپایی تسهیل خواهیم کرد.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای بوسنی و هرزگوین ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به بوسنی و هرزگوین

 
مسافران و مهاجران همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به بوسنی و هرزگوین  را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به بوسنی و هرزگوین بپردازیم، لازم است روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به بوسنی و هرزگوین در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار و فریت بار به بوسنی و هرزگوین با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به بوسنی و هرزگوین را بر عهده خواهد گرفت، به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به بوسنی و هرزگوین، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه منزل جهت حمل هوایی بار به بوسنی و هرزگوین

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر است. این یک اصل مهم در ارسال بار به بوسنی و هرزگوین به شمار می‌رود. گروه بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به بوسنی و هرزگوین با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به بوسنی و هرزگوین ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به بوسنی و هرزگوین است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای بوسنی و هرزگوین فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس‌ازآن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به بوسنی و هرزگوین

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده جهت فریت بار به بوسنی و هرزگوین باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به بوسنی و هرزگوین شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به بوسنی و هرزگوین، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به بوسنی و هرزگوین در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به بوسنی و هرزگوین است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به بوسنی و هرزگوین

 
با صدور بارنامه در فریت بار به بوسنی و هرزگوین مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد بوسنی و هرزگوین ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به بوسنی و هرزگوین و فریت بار به بوسنی و هرزگوین چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در پروسه "ارسال هوایی بار به بوسنی و هرزگوین" بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه "فریت بار به بوسنی و هرزگوین" به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هرکدام از بخش‌های گفته‌شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام‌ شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به بوسنی و هرزگوین آگاه کنند.
 
هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای بوسنی و هرزگوین چه تفاوت‌هایی دارد؟
 
هزینه ارسال بار هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به بوسنی و هرزگوین اعلام می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به بوسنی و هرزگوین

 
مسافران یا مهاجران بوسنی و هرزگوین پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور بوسنی و هرزگوین فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به بوسنی و هرزگوین) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 
پروسه فریت بار به بوسنی و هرزگوین به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به بوسنی و هرزگوین شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به بوسنی و هرزگوین باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به بوسنی و هرزگوین اقدام کنند.
 
اما برای اطلاع مهاجرین به بوسنی و هرزگوین جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
 
  • برای ورود مرسوله خود باید عوارض و مالیات پرداخت کنید. برای آگاهی از میزان این هزینه به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت بوسنی و هرزگوین مراجعه نمایید.
  • اگر قصد واردات موقت اقلام خود را دارید نیاز است تا مبلغی را به‌عنوان ضمانت نزد بانک بگذارید و...
 
برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت بوسنی و هرزگوین مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور بوسنی و هرزگوین را بشنوید.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به بوسنی و هرزگوین داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور بوسنی و هرزگوین، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به بوسنی و هرزگوین وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را در برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش‌رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت‌های حمل‌ونقل، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای بوسنی و هرزگوین می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

ارسال بار صادراتی و کارگو تجاری به بوسنی و هرزگوین

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه "ارسال کارگو به بوسنی و هرزگوین" ، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای بوسنی و هرزگوین ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215
 
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره حمل هوایی بار به بوسنی و هرزگوین

نرخ ارز جهت ارسال بار از بوسنی و هرزگوین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
دوم خرداد 1403

دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بوسنی و هرزگوین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بوسنی و هرزگوین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بوسنی و هرزگوین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال هوایی بار از ترمینال بار فرودگاه امام خمینی به شهر سارایوو

کالاهای ارسالی از ایران به بوسنی و هرزگوین

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به بوسنی و هرزگوین

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به بوسنی و هرزگوین

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور بوسنی و هرزگوین

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به بوسنی و هرزگوین

بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدأ تحویل دهید، معمولاً بار شما پس از سه تا پنج روز به مقصد خواهد رسید.
از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل هوایی ارزان‌ترین و سریع‌ترین گزینه است.

ویدئو های دیدنی فریت بار