چند نکته کلیدی در باره ارسال هوایی باربه تاجیکستان

ما برای شما مسافران تاجیکستان ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه "ارسال بار به تاجیکستان" و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای این کشور، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور تاجیکستان با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : 88830215
 
تاجیکستان  (  Tajikistan )  ، کشوری کوهستانی در آسیای مرکزی است که با افغانستان، ازبکستان، قرقیزستان و جمهوری چین مرز مشترک دارد. پایتخت این کشور دوشنبه و واحد پولی این کشور، سامانی است و زبان رسمی تاجیکستان فارسی و زبان دومشان روسی است؛ ازاین‌رو مسافرت به این کشور برای فارسی‌زبان‌ها بسیار راحت و جذاب خواهد بود. تاجیکستان کشوری کوهستانی و سرسبز با بارندگی فراوان است و همین سبب شده صادرکننده آب و برق به دیگر کشورها باشد. تاریخ و فرهنگ این کشور با ایران اشتراکات فراوانی دارد؛ به‌طوری‌که عید نوروز، عید قربان و عید فطر بسیار باشکوه برگزار می‌شود. دین بیشتر مردم این کشور اسلام است. کشتی ورزش اول این کشور است. از مراکز تفریحی تاجیکستان می‌توان به بازارهای سلطان کویر، خطا بازار، بازار شاه منصور و از مراکز تفریحی و فرهنگی آن می‌توان به پارک دوستی، پارک وطن و پارک غلبه اشاره کرد. بی‌شک سفر به کشور هم‌زبان محاسن خودش را دارد . اگر قصد مسافرت یا تجارت در تاجیکستان را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، سفری آسان به تاجیکستان را برایتان مهیا می‌کنیم. 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای تاجیکستان ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به تاجیکستان

 
مسافران و مهاجران تاجیکستان، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار تاجیکستان نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به تاجیکستان  را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به تاجیکستان بپردازیم، لازم است روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به تاجیکستان در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به تاجیکستان و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور "فریت بار به تاجیکستان" با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به تاجیکستان را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به تاجیکستان، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه منزل جهت ارسال هوایی به تاجیکستان

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به تاجیکستان است. این یک اصل مهم در ارسال بار به تاجیکستان به شمار می‌رود. گروه بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به تاجیکستان با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به تاجیکستان ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال هوایی بار به تاجیکستان است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای تاجیکستان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا  پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال به تاجیکستان

 
کالاهایی که قرار است از ترمینال بار فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند تاجیکستان ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای تاجیکستان فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس‌ازآن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به تاجیکستان

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به تاجیکستان جهت فریت بار به تاجیکستان باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به تاجیکستان شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به تاجیکستان، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور تاجیکستان که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به تاجیکستان در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به تاجیکستان است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال هوایی بار به تاجیکستان

 
با صدور بارنامه در فریت بار به تاجیکستان مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد تاجیکستان ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به تاجیکستان و فریت بار به تاجیکستان چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به تاجیکستان بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به تاجیکستان به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هرکدام از بخش‌های گفته‌شده درباره تاجیکستان، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام‌ شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به تاجیکستان آگاه کنند.
 

هزینه حمل هوایی بار به هریک از شهرهای تاجیکستان چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به تاجیکستان هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به تاجیکستان اعلام می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به تاجیکستان

 
مسافران یا مهاجران تاجیکستان پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور تاجیکستان فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به تاجیکستان) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند. باید بدانید که کشور تاجیکستان معافیتی برای ورود این لوازم در قوانین گمرکی خود در نظر نگرفته است.
 
شما با شنیدن پادکست آشنایی با قوانین گمرکی کشور تاجیکستان می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک تاجیکستان نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به تاجیکستان به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به تاجیکستان شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به تاجیکستان باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به تاجیکستان اقدام کنند.
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به تاجیکستان داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور تاجیکستان، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور تاجیکستان می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما به تاجیکستان وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه تاجیکستان (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد تاجیکستان رسیده چه سرانجامی‌خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در تاجیکستان منتقل کنید؟ شما دو راه پیش‌رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در تاجیکستان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در تاجیکستان، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای تاجیکستان می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

ارسال هوایی محمولات صادراتی و انواع کارگو تجاری از فرودگاه امام خمینی به تاجیکستان

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به تاجیکستان فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو به تاجیکستان برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری به تاجیکستان ، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای تاجیکستان ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید . 88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین نکات درباره حمل هوایی بار به تاجیکستان

نرخ ارز جهت ارسال بار از تاجیکستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
دوم خرداد 1403

دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از تاجیکستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از تاجیکستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از تاجیکستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال بار از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی به دوشنبه و سایر شهرهای تاجیکستان

بیشترین محمولات هوایی فرستاده شده به تاجیکستان

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به تاجیکستان

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به تاجیکستان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور تاجیکستان

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به تاجیکستان

بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و باتجربه سفیران بسپارید.
هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به‌صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.
شرکت سفیران تمامی خدمات پیک آپ بار در محل، بسته‌بندی و حمل تا فرودگاه را ارائه می‌دهد، هزینه ارسال بار بسته به خدمات انتخابی شما و همچنین وزن و حجم بارتان محاسبه خواهد شد

ویدئو های دیدنی فریت بار