هر آنچه باید در باره فریت بار به تایوان بدانیم

ما برای شما مسافران تایوان ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه "ارسال بار به تایوان" و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به سایر نقاط این کشور، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور تایوان با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : 88830215
 
جزیره‌ ای خوش‌منظره و جذاب واقع در شرق آسیا، تایوان (  Taiwan  ) . بیشترین تصویری که بعد از شنیدن نام این کشور به ذهن می‌رسد، برچسب‌های ساخت تایوان بر روی فناوری‌های چشمگیر این کشور است. یکی از معدود نقاط روی زمین که بخش باستانی آن در کنار قسمت مدرنش قرار گرفته است. نمونه برجسته آن، برج تایپه ، بزرگ‌ترین برج در پایتخت تایوان با آخرین فناوری روز دنیاست که درست در کنار معابد باستانی قرار گرفته. علاقه‌مندان به پیاده‌روی، دوچرخه‌سوارها، غواصان، اسکی‌بازان روی آب و خوش‌خوراک‌ها، این کشور را بهشت کوچکی در آسیا خواهند یافت. عبور مدار رأس‌السرطان سبب شده تا آب‌وهوای منطقه شمال و جنوب این کشور متفاوت باشد. در شمال آب‌وهوای نیمه گرمسیری با بارش باران معمولی و در جنوب باران کمتری را شاهدیم. بهترین فصل برای سفر به این جزیره پاییز و بهار است. دو جزیره لیودائو و لانیو در اقیانوس آرام، از محبوب‌ترین جزایر گردشگری در تعطیلات هستند . اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در تایوان را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و ارسال کارگو ، گذراندن یک سفر طلایی را در تایوان برای شما آرزو می‌کنیم. 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای تایوان ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به تایوان

 
مسافران و مهاجران تایوان، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار تایوان نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به تایوان را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به تایوان بپردازیم، لازم است روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به تایوان در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش "فریت بار به تایوان" از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار به تایوان با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به تایوان را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به تایوان، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی لوازم منزل جهت ارسال به تایوان

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به تایوان است. این یک اصل مهم در ارسال بار به تایوان به شمار می‌رود. گروه بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به تایوان با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به تایوان ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به تایوان است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای تایوان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا ترمینال بار فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال هوایی به تایوان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند تایوان ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای تایوان فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس‌ازآن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به تایوان

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به تایوان جهت فریت بار به تایوان باید به بخش کارگو فرودگاه امام انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به تایوان شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به تایوان، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور تایوان که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به تایوان در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به تایوان است.
 

انجام امور مالی در پروسه حمل بار به تایوان

 
با صدور بارنامه در فریت بار به تایوان مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد تایوان ارسال می‌شود.
خب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به تایوان و فریت بار به تایوان چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در "حمل بار به تایوان"  بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به تایوان به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هرکدام از بخش‌های گفته‌شده درباره تایوان، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام‌ شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به تایوان آگاه کنند.
 

هزینه حمل هوایی هوایی بار به هریک از شهرهای تایوان چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه حمل هوایی بار به تایوان هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به تایوان اعلام می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در فریت بار به تایوان

 
مسافران یا مهاجران تایوان پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور تایوان فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به تایوان) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 
اما برای اطلاع مهاجرین به تایوان جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت:
 
  • در زمان تکمیل فرم اظهارنامه گمرکی وقتی به کشور تایوان می‌رسید باید در بخش مربوطه علامت بزنید که بار غیرهمراه خواهید داشت و این بار در آینده به تایوان ارسال خواهد شد.
  • اگر در زمان ترخیص تمامی مدارک شما آماده باشد ورود اقلام شما معاف از پرداخت عوارض و مالیات است.
 
شما با شنیدن پادکست آشنایی با قوانین گمرکی تایوان می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک تایوان نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به تایوان به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به تایوان شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به تایوان باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به تایوان اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به تایوان داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور تایوان، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور تایوان می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما به تایوان وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه تایوان (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد تایوان رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در تایوان منتقل کنید؟ شما دو راه پیش‌رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در تایوان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در تایوان، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای تایوان می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

ارسال محمولات باری تجاری و کارگو صادراتی از فرودگاه امام به تایوان

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به تایوان فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو به تایوان برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری به تایوان ، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای تایوان ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215
 
 
 
اطلاعات بیشتر

مطالبی در مورد حمل هوایی بار به تایوان

نرخ ارز جهت ارسال بار از تایوان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
دوم خرداد 1403

دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از تایوان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از تایوان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از تایوان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال هوایی بار از ترمینال کارگو فرودگاه امام به تایپه و کاوهسیونگ

محمولات هوایی ارسال شده به تایوان

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به تایوان

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به تایوان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور تایوان

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به تایوان

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.
ارسال اکثر مواد غذایی به‌صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به‌واسطه سازوکار فریت بار ارسال می‌شود و به‌محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

ویدئو های دیدنی فریت بار