نکاتی کلیدی در باره حمل هوایی بار به جامائیکا

ما برای شما مسافران جامائیکا ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به جامائیکا و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای جامائیکا، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور جامائیکا با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : 88830215
 
جامائیکا  (  Jamaica  )  کشوری است جزیره‌ای و کوچک در دریای کارائیب که تنها ده هزار کیلومتر مربع وسعت دارد. در سال 1962 استقلال خود را از بریتانیا به دست آورد و در حال حاضر سومین کشور بزرگ انگلیسی‌زبان در قاره آمریکا به شمار می‌آید. پایتخت و بزرگ ‌ترین شهر این کشور، کینگستون بوده و واحد رسمی پول این کشور، دلار جامائیکا است. ساکنان اولیه این کشور سرخ ‌پوستان بوده‌اند. از شهرهای مهم این کشور می‌توان پورت مور، اسپنیش تاون، مونتگو بی و می پن را نام برد. جامائیکا به دلیل نزدیکی اش به اقیانوس آرام، یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری است و بیشترین درآمد آن نیز از راه توریسم است. لقب کشور دلفین‌ها به دلیل وجود تعداد زیادی دلفین در سواحل کم‌عمق را به این کشور داده‌اند. اگر قصد مسافرت، مهاجرت یا تجارت در جامائیکا را دارید، برای یک سفر راحت به جامائیکا با ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، همراه شوید.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای جامائیکا ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به جامائیکا

 
مسافران و مهاجران جامائیکا، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار جامائیکا نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به جامائیکا و ارسال کارگو به جامائیکا را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به جامائیکا بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به جامائیکا در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به جامائیکا و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار و فریت بار به جامائیکا با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به جامائیکا را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به جامائیکا، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به جامائیکا

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به جامائیکا است. این یک اصل مهم در ارسال بار به جامائیکا به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به جامائیکا با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به جامائیکا ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به جامائیکا است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای جامائیکا در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند جامائیکا ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای جامائیکا فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به جامائیکا

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به جامائیکا جهت فریت بار به جامائیکا باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به جامائیکا شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به جامائیکا، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور جامائیکا که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به جامائیکا در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به جامائیکا است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به جامائیکا

 
با صدور بارنامه در فریت بار به جامائیکا مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد جامائیکا ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به جامائیکا و فریت بار به جامائیکا چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به جامائیکا بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به جامائیکا به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هر کدام از بخش‌های گفته شده درباره جامائیکا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به جامائیکا آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای جامائیکا چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به جامائیکا هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به جامائیکا اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به جامائیکا

 
مسافران یا مهاجران جامائیکا پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور جامائیکا فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به جامائیکا) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
اما برای اطلاع مهاجرین به جامائیکا جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت:
 
  • در زمان انجام فرایند ترخیص گمرکی، لازم است شخص در جامائیکا حضور داشته باشد.
  • میزان عوارض پرداختی بعد از بازرسی کالاها مشخص می‌گردد.
 
شما با شنیدن پادکست راهنمای قوانین گمرکی جامائیکا می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک جامائیکا نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به جامائیکا به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به جامائیکا شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به جامائیکا باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به جامائیکا اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به جامائیکا داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور جامائیکا، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور جامائیکا می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به جامائیکا وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه جامائیکا (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد جامائیکا رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در جامائیکا منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در جامائیکا یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهند ه بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در جامائیکا، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای جامائیکا می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به جامائیکا

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به جامائیکا فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم‌شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای جامائیکا ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215
 
 
 
اطلاعات بیشتر

مطالبی در مورد حمل هوایی بار به جامائیکا

نرخ ارز جهت ارسال بار از جامائیکا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و هفتم تیر 1403

دلار: 434,700 ریال
دلار: 436,109 ریال
یورو: 474,330 ریال
دلار: 440,000 ریال
دلار: 434,700 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از جامائیکا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
سیزدهم تیر 1403

دلار: 431,064 ریال
دلار: 431,064 ریال
یورو: 465,048 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 434,401 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از جامائیکا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از جامائیکا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال بار از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی به کینگستون در جامائیکا

محمولات هوایی ارسال شده به جامائیکا

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به جامائیکا

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به جامائیکا

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور جامائیکا

سئوالات متداول در باره فرستادن بار با هواپیما به جامائیکا

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به‌صورت معمول فرآیند فریت بار به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.
بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و باتجربه سفیران بسپارید.
هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به‌صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.

ویدئو های دیدنی فریت بار