چند نکته کلیدی در باره ارسال هوایی بار به جمهوری دومینیکن

ما برای شما مسافران دومینیکن ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به دومینیکن و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای دومینیکن، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور دومینیکن با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
 
جمهوری دومینیکن (  Dominican Republic  )  از بخش های شمال به اقیانوس اطلس و از سمت مغرب به هائیتی می رسد. از سوی دیگرنیز این کشور در بخش های جنوبی با دریای کارائیب مرز مشترک دارد. جمهوری دومینیکن یک بخش خاوری جزیره هیسپانیولا به شمار می آید و بخش باختری این کشور را هائیتی می نامند.پایتخت این کشور سانتو دومینگو و زبان رسمی مردم این کشور نیز اسپانیایی است. دادو ستد با  پول رایج پزوی صورت می گیرد. جمهوری دومینیکن ده میلیون نفر جمعیت است و مساحت آن در حدودپنجاه هزار کیلومتر مربع است. پس از کوبا این کشور دومین کشور بزرگ در حوزه کارائیب به شمار می رود.آب و هوای جمهوری دومینیکن گرمسیری است. وضعیت گرمسیری در این کشور بر اساس تغییرات درجه دمای موجود ارزیابی می‌شود و هر فصل با یک درجه دمای مخصوص همراه است.صادرات یکی از بخش های مهم اقتصادی جمهوری دومینیکن به شمار می آید. نیکل آهن و شکر از بخش های صادراتی مناسب در جمهوری دومینیکن است و این اقلام بیشتر به کشورهای آمریکا و بلژیک صادر می شود و سهم اقتصادی زیادی را پوشش می‌دهد.پارک ملی شرقی جمهوری دومینیکن یک میراث جهانی در یونسکو است که بیش از صدها گونه از گیاهان و حیوانات را در خود جا ی داده است. در این پارک می توانید انواع پرندگان از نژادهای گوناگون را ببینید.لا رومانا  که در سواحل جنوب شرقی جمهوری دومینیکن قرار دارد  نیز  یک نسخه از روستای صنعتگری در این کشور به شمار می آیند. . اگر قصد مسافرت، یا تجارت در جمهوری دومینیکن را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، سفر را برای شما آسان و لذت بخش خواهیم کرد.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای دومینیکن ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به دومینیکن

 
مسافران و مهاجران دومینیکن، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار دومینیکن نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به دومینیکن و ارسال کارگو به دومینیکن را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به دومینیکن بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به دومینیکن در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به دومینیکن و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار و فریت بار به دومینیکن با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به دومینیکن را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به دومینیکن، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به دومینیکن

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به دومینیکن است. این یک اصل مهم در ارسال بار به دومینیکن به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به دومینیکن با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به دومینیکن ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به دومینیکن است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای دومینیکن در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند دومینیکن ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای دومینیکن فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به دومینیکن

 
حالا دیگربار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به دومینیکن جهت فریت بار به دومینیکن باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به دومینیکن شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به دومینیکن، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور دومینیکن که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به دومینیکن در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به دومینیکن است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به دومینیکن

 
با صدور بارنامه در فریت بار به دومینیکن مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد دومینیکن ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به دومینیکن و فریت بار به دومینیکن چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به دومینیکن بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به دومینیکن به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هرکدام از بخش‌های گفته شده درباره دومینیکن، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به دومینیکن آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای دومینیکن چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به دومینیکن هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به دومینیکن اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به دومینیکن

 
مسافران یا مهاجران دومینیکن پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور دومینیکن فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به دومینیکن) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند. باید بدانید که کشور دومینیکن معافیتی برای ورود این لوازم در قوانین گمرکی خود در نظر نگرفته است. در ارسال کالا باید موارد زیر را در نظر گرفت:
 
  • لوازم نو و دست دوم همگی مشمول پرداخت عوارض گمرکی می‌شوند مگر در شرایطی که قبل از ارسال اقلام موفق به اخذ اقامت دائم در کشور جمهوری دومینیکن شده باشید.
  • درصورتی‌که ویزای اقامت دائم را دریافت کرده باشید و بخواهید درخواست ورود معاف از عوارض لوازم خود را بدهید، در زمان فرآیند ترخیص گمرکی باید شخصاً در گمرک حضور داشته باشید.
 
شما با شنیدن پادکست راهنمای قوانن گمرکی کشور دومینیکن می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک دومینیکن نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به دومینیکن به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به دومینیکن شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به دومینیکن باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به دومینیکن اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به دومینیکن داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور دومینیکن، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور دومینیکن می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به دومینیکن وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه دومینیکن (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد دومینیکن رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در دومینیکن منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در دومینیکن یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در دومینیکن، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرارداده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای دومینیکن می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به دومینیکن

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به دومینیکن فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای دومینیکن ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215
 
 
 
اطلاعات بیشتر

چند مطلب در مورد حمل هوایی بار به جمهوری دومینیکن

نرخ ارز جهت ارسال بار از جمهوری دومینیکن به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از جمهوری دومینیکن به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از جمهوری دومینیکن به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از جمهوری دومینیکن به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال بار به شهرهای جمهوری دومینیکن

بیشترین محمولات هوایی فرستاده شده به جمهوری دومینیکن

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به جمهوری دومینیکن

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به جمهوری دومینیکن

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور جمهوری دومینیکن

سئوالات متداول در باره فرستادن بار با هواپیما به جمهوری دومینیکن

بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و باتجربه سفیران بسپارید.
هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به‌صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.
شرکت سفیران تمامی خدمات پیک آپ بار در محل، بسته‌بندی و حمل تا فرودگاه را ارائه می‌دهد، هزینه ارسال بار بسته به خدمات انتخابی شما و همچنین وزن و حجم بارتان محاسبه خواهد شد.

ویدئو های دیدنی فریت بار