خدمات هوایی ارسال بار به جمهوری چک

ارسال بار به جمهوری چک، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به‌تمامی شهرهای جمهوری چک


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با داشتن سال‌های متمادی تجربه در زمینه ارسال بار به جمهوری چک و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به‌تمامی شهرهای جمهوری چک، در خدمت هم‌میهنان عزیز است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور جمهوری چک با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به‌تمامی شهرهای جمهوری چک ارسال خواهد کرد.

هزینه‌های ارسال بار به جمهوری چک


چگونه می شود یک مسافر هرچقدر می خواهد بار با خودش حمل کند؟ این یکی از دغدغه‌های مهم مسافران و مهاجران است. تجار با موضوعات دیگری دست به گریبان‌اند. همه آنان بی شک پیش از هر موضوعی در پی آن‌اند که هزینه ارسال بار به جمهوری چک و ارسال کارگو به جمهوری چک را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به جمهوری چک بپردازیم، بد نیست با روند کاری شرکت سفیران در ارسال بار به جمهوری چک آشنا شویم:

مراحل فریت بار به جمهوری چک در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال‌هاست در بخش فریت بار و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. برای همین به منظور ارسال بار و فریت بار به جمهوری چک با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت انجام پذیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به جمهوری چک، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می شود:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به جمهوری چک


 باید بدانید که بسته‌بندی کالاها در کیفیت حال شما در پایان سفر نقش مهمی دارد. بسته‌بندی استاندارد، کالای بی عیب و خیال راحت و بسته‌بندی نامناسب کالای از دست رفته و حال ناراحت. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به جمهوری چک با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به جمهوری چک ازجمله کارتن ها خواهید دید. باید گفت این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به جمهوری چک است؛ که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


 نگهداری کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال شوند در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران ممکن است. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای جمهوری چک فرستاده می شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به جمهوری چک


 وقت آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده جهت فریت بار به جمهوری چک به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به جمهوری چک آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به جمهوری چک، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار به جمهوری چک نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به جمهوری چک است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به جمهوری چک


صدور بار نامه در فریت بار به جمهوری چک به این معنی است که مشتری باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد جمهوری چک ارسال خواهد شد.
خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه‌های ارسال بار به جمهوری چک و فریت بار به جمهوری چک چگونه محاسبه خواهد شد؟
 در این زمینه باید گفت این هزینه ها در فریت بار به جمهوری چک بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به جمهوری چک به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
هر کدام از بخش های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به جمهوری چک آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای جمهوری چک چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به جمهوری چک اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به جمهوری چک – ارسال بار به جمهوری چک


مسافران یا مهاجران جمهوری چک پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور جمهوری چک فکر می کنند. اینجاست که لازم است از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به جمهوری چک) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 پروسه فریت بار به جمهوری چک به دو قسمت تقسیم می شود. بخش اول فریت بار به جمهوری چک شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به جمهوری چک باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به جمهوری چک اقدام کنید.
اما برای اطلاع مهاجرین به جمهوری چک جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:

شما باید حداقل به مدت 6 ماه مالک وسایل بوده و از آن‌ها استفاده کرده باشید.
قبل از ورود به جمهوری چک، شما باید حداقل به مدت 12 ماه پیاپی در کشوری خارج از اتحادیه اروپا اقامت داشته باشید، یا بتوانید ثابت کنید که قصد داشته‌اید حداقل 12 ماه در این کشور سکونت داشته باشید.
و ...

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت جمهوری چک مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور جمهوری چک را بشنوید.

 موضوع تشریفات گمرکی هم در فریت بار به جمهوری چک اهمیت بالایی دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور جمهوری چک، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به جمهوری چک وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


 کالاهای به مقصد رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای جمهوری چک می‌توانید از نحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به جمهوری چک


باید گفت شکل انجام فریت بار به دو صورت مسافری یا تجاری است. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به‌تمامی شهرهای جمهوری چک ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

فریت بار به جمهوری چک به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند فریت بار به سه تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.

برای فریت بار به جمهوری چک می‌توانم بسته‌بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

فریت بار به جمهوری چک در مقصد هم هزینه ای دارد؟


خیر، هزینه حمل بار هوایی به صورت کامل در مبدأ دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

ارسال بار به جمهوری چک، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به‌تمامی شهرهای جمهوری چک


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با داشتن سال‌های متمادی تجربه در زمینه ارسال بار به جمهوری چک و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به‌تمامی شهرهای جمهوری چک، در خدمت هم‌میهنان عزیز است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور جمهوری چک با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به‌تمامی شهرهای جمهوری چک ارسال خواهد کرد.

هزینه‌های ارسال بار به جمهوری چک


چگونه می شود یک مسافر هرچقدر می خواهد بار با خودش حمل کند؟ این یکی از دغدغه‌های مهم مسافران و مهاجران است. تجار با موضوعات دیگری دست به گریبان‌اند. همه آنان بی شک پیش از هر موضوعی در پی آن‌اند که هزینه ارسال بار به جمهوری چک و ارسال کارگو به جمهوری چک را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به جمهوری چک بپردازیم، بد نیست با روند کاری شرکت سفیران در ارسال بار به جمهوری چک آشنا شویم:

مراحل فریت بار به جمهوری چک در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال‌هاست در بخش فریت بار و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. برای همین به منظور ارسال بار و فریت بار به جمهوری چک با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت انجام پذیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به جمهوری چک، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می شود:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به جمهوری چک


 باید بدانید که بسته‌بندی کالاها در کیفیت حال شما در پایان سفر نقش مهمی دارد. بسته‌بندی استاندارد، کالای بی عیب و خیال راحت و بسته‌بندی نامناسب کالای از دست رفته و حال ناراحت. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به جمهوری چک با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به جمهوری چک ازجمله کارتن ها خواهید دید. باید گفت این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به جمهوری چک است؛ که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


 نگهداری کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال شوند در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران ممکن است. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای جمهوری چک فرستاده می شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به جمهوری چک


 وقت آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده جهت فریت بار به جمهوری چک به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به جمهوری چک آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به جمهوری چک، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار به جمهوری چک نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به جمهوری چک است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به جمهوری چک


صدور بار نامه در فریت بار به جمهوری چک به این معنی است که مشتری باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد جمهوری چک ارسال خواهد شد.
خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه‌های ارسال بار به جمهوری چک و فریت بار به جمهوری چک چگونه محاسبه خواهد شد؟
 در این زمینه باید گفت این هزینه ها در فریت بار به جمهوری چک بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به جمهوری چک به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
هر کدام از بخش های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به جمهوری چک آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای جمهوری چک چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به جمهوری چک اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به جمهوری چک – ارسال بار به جمهوری چک


مسافران یا مهاجران جمهوری چک پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور جمهوری چک فکر می کنند. اینجاست که لازم است از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به جمهوری چک) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 پروسه فریت بار به جمهوری چک به دو قسمت تقسیم می شود. بخش اول فریت بار به جمهوری چک شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به جمهوری چک باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به جمهوری چک اقدام کنید.
اما برای اطلاع مهاجرین به جمهوری چک جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:

شما باید حداقل به مدت 6 ماه مالک وسایل بوده و از آن‌ها استفاده کرده باشید.
قبل از ورود به جمهوری چک، شما باید حداقل به مدت 12 ماه پیاپی در کشوری خارج از اتحادیه اروپا اقامت داشته باشید، یا بتوانید ثابت کنید که قصد داشته‌اید حداقل 12 ماه در این کشور سکونت داشته باشید.
و ...

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت جمهوری چک مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور جمهوری چک را بشنوید.

 موضوع تشریفات گمرکی هم در فریت بار به جمهوری چک اهمیت بالایی دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور جمهوری چک، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به جمهوری چک وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


 کالاهای به مقصد رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای جمهوری چک می‌توانید از نحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به جمهوری چک


باید گفت شکل انجام فریت بار به دو صورت مسافری یا تجاری است. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به‌تمامی شهرهای جمهوری چک ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

فریت بار به جمهوری چک به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند فریت بار به سه تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.

برای فریت بار به جمهوری چک می‌توانم بسته‌بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

فریت بار به جمهوری چک در مقصد هم هزینه ای دارد؟


خیر، هزینه حمل بار هوایی به صورت کامل در مبدأ دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

اطلاعات بیشتر

درباره جمهوری چک

کشور توریستی جمهوری چک، کشور تاکستان‌ های بی‌نظیر در قلب اروپا و در مرکزی‌ترین قسمت آن، پراگ ،عروس شهرها را در میان گرفته و به همسایگانش آلمان، لهستان، اتریش و اسلواکی فخر می‌فروشد. این کشور ترکیبی است از فرهنگ آلمانی و اسلاوی. امروزه به علت رفت‌وآمد مداوم توریست ها به این کشور، مردم به وجود خارجی ها عادت کرده‌اند. اما سال‌هاست هجوم بی ‌خانمان‌ها به پراگ، پایتخت چک، مشکلاتی را برای دولت به وجود آورده. بطوریکه زمانی تعداد آن‌ها به مرز چهل و پنج هزار نفر نیز رسید که دولت با سیاست‌های پیشگیرانه، موفق به کنترل این جمعیت شد. جالب است بدانید دانشگاه چارلز در چک، قدیمی‌ترین دانشگاه اروپا به شمار می‌رود. این موضوع از تاریخ غنی این کشور حکایت دارد. اگر در کریسمس به شهر پراگ بروید متوجه آکواریوم‌هایی خواهید شد که مردم مشغول خرید ماهی کپور تازه از آن‌ها هستند. خوردن ماهی کپور به همراه سالاد سیب‌زمینی و سیب‌زمینی سرخ‌شده از سنت‌های مردم این شهر است. کشور کوچک جمهوری چک، آب و هوایی تا حدودی مرطوب دارد. تنوع آب و هوایی بسیار در وسعتی کم. چک را کوه‌ها احاطه کرده‌اند و دستش از دریا کوتاه است. مردمان مسیحی چک، زبان رسمی‌شان چکی و در برخی مناطق اسلواکی است. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل،  مهاجرت یا تجارت در عروس شهرهای اروپا را در لیست برنامه‌هایتان قرار داده اید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، خاطرات خوش‌سفری راحت را برایتان تضمین می‌کنیم.

ارسال بار به شهرهای جمهوری چک

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به جمهوری چک

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به جمهوری چک

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور جمهوری چک