خدمات فریت بار به یاکوتسک

فریت بار به یاکوتسک در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

فریت بار به کار چه کسانی می آید و چه قوانینی دارد؟ مسافرانی  یا مهاجرانی که می خواهند لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به یاکوتسک بفرستنداین پرسش را بارها پرسیده اند.  آیا شما مسافر یا مهاجر یاکوتسک هستید و می خواهید بارتان را  از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه بین المللی یاکوتسک، ارسال کنید؟ ما بهترین راه را به شما می گوییم.شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به یاکوتسک را در سلامت کامل و در نزدیکترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. اضافه بار ، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا یاکوتسک روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند گردید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به یاکوتسک آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

یاکوتسک ، شهری در شرق سیبری و مرکز جمهوری یاقوتستان روسیه ‌است . این شهر بر کرانه رودخانه لنا واقع‌شده و مهم‌ترین بندر این رودخانه به شمار می‌رود . جمعیت شهر یاکوتسک در حدود سیصد هزار نفر و مساحت آن صد و بیست و دو کیلومتر مربع  است . در دوران استالین و با صنعتی‌سازی و برپایی اردوگاه‌های کار اجباری ، این شهر رشد سریعی پیدا کرد . موضوعی که سبب معروف شدن این شهر در بین شهرهای جهان می‌شود این است که یاکوتسک ، سردترین شهر جهان است .

فرودگاه بین المللی یاکوتسک، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار،  خود را موظف به همکاری با شما برای سهولت در ثبت درخواست فریت بار شما می داند  و با تمام توان  شما را در ارسال بار به یاکوتسک یاری می کند. تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما ، اعمال بسته بندی حرفه ای و انجام امور گمرکی در گمرکات کشور مبداازجمله خدمات ماست. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به یاکوتسک صادر می شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به یاکوتسک و فریت بار به یاکوتسک؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به یاکوتسک؛
ارسال لوازم منزل به شهر یاکوتسک؛
فریت بار تجاری به یاکوتسک.

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به یاکوتسک از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

بلیط و پاسپورت  را فراموش کرده اید؟ حتما می دانید همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر  و ارسال بار به یاکوتسک ضروری است. نگران نباشید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به یاکوتسک ارسال کند و فریت بار به یاکوتسک را انجام دهد.
برای تجارت فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به یاکوتسک نیز ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد ضروری است. تشریفات گمرکی  و ارسال بار به یاکوتسک و فریت بار به یاکوتسک به این مدارک نیاز خواهد داشت. اگر کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارید،شرکت فریت بار و کارگو سفیران، ارسال بار به یاکوتسک را با استفاده از کارت بازرگانی همکاران انجام می دهد.
حضورشما در زمان  ارسال بار به یاکوتسک در بیشتر مواقع ضروری نیست. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می­دهدو به امور گمرکی جهت  ارسال بار به یاکوتسک و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار به یاکوتسک یا  فرستادن سوغات برای  عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به یاکوتسک را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به یاکوتسک ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.
خوب طبیعی است که رسیدن بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به یاکوتسک حدود چهار یا پنج روز طول می کشد.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به یاکوتسک و فریت بار به یاکوتسک

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، خدمات گوناگونی در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به یاکوتسک ارائه می دهد. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل شما را شامل خواهد شد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به یاکوتسک را به ما بسپارید و با خاطری آسوده در مقصد منتظر بارتان بمانید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به یاکوتسک چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به یاکوتسک

 

به قسمت بسته بندی که می رسیم موضوع حمل بار به روسیه اهمیت ویژه ای پیدا می­کند. ماموران قسمت باربری فرودگاه امام بسته بندی های غیر استاندارد را نمی پذیرند. اگر پذیرفتند نیز در صورت وارد شدن آسیب احتمالی  هیچ خسارتی به شما پرداخت نخواهد شد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به یاکوتسک را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به یاکوتسک

 

بارتان را فریت کنید؛ زیرا هزینه فریت بار به یاکوتسک حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز است.  این توصیه ما به مسافران و مهاجرانی است که اضافه بار دارند. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را انتخاب کنیدو فریت بار خود را به مجموعه ما بسپارید، یک هفته یا ده روز پیش از پرواز با شرکت سفیران هماهنگ شوید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم  و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی خواهیم کرد. سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به یاکوتسک ( مناسب ترین نرخ فریت بار به یاکوتسک ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به یاکوتسک ، ارسال بار به یاکوتسک به صورت تجاری

 

بسیاری از صادرات به یاکوتسک شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به یاکوتسکبفرستید،ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به یاکوتسک بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به یاکوتسک

 

اگر به اهمیت بسته بندی به ویژه بسته بندی اصولی لوازم منزل پی برده اید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به یاکوتسک است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حاضر می شوند. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می­کنند. سپس بار لوازم منزل شما بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به یاکوتسک ارسال خواهد شد.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به یاکوتسک

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به یاکوتسک
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما واگذار کنید. پرسنل با تجربه ما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را بسته بندی می­کنند. بسته بندی براساس ضوابط و اصول مورد تأیید شرکت­های هواپیمایی انجام خواهد شد.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به یاکوتسک

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به یاکوتسک
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجاممراحل فریت بار به یاکوتسک و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به یاکوتسک احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به یاکوتسک با بهترین نرخ حمل باربه یاکوتسک و دریافت رزرو کتبی باراز شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به یاکوتسک در هنگام تحویل بار در فرودگاه بین‌المللی یاکوتسک در روسیه

 

پس از انجام فریت بار به یاکوتسک باید منتظر تماس کارمندان ایرلاین باشید.دانستن قوانین گمرکی کشور روسیه در هنگام فریت بار به یاکوتسک بسیار لازم است. چون ترخیص کالا با شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این مدت تلفنتان در دسترس باشد.
  • هنگام ورود اطلاعات، دو یا سه شماره تماس اعلام کنید.

 

 با خبر شدن شما از بارتان چندان برای ماموران ایرلاین ها اهمیتی ندارد. پس خودتان پیگیر بار ارسالی باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه یاکوتسک می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
نظارت بر تمام مراحل  فریت بار به یاکوتسک  تا تحویل کالا بر عهده گمرک است. در این مرحله عوارض گمرکی را باید پرداخت که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز باید لحاظ شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ­گونه ربطی به پول حمل بار به یاکوتسک در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به یاکوتسک  و رسیدن بار به انبار،  هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد.پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما می خواهند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

حمل اضافه بار مسافری به یاکوتسک چگونه انجام می شود؟

اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

آیا می توان در مرسوله فریت بار به یاکوتسک مواد غذایی قرار داد؟

ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

ارسال بار به یاکوتسک در مقصد چه هزینه هایی دارد؟

 

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.

اطلاعات بیشتر

درباره یاکوتسک

یاکوتسک ، شهری در شرق سیبری و مرکز جمهوری یاقوتستان روسیه ‌است . این شهر بر کرانه رودخانه لنا واقع‌شده و مهم‌ترین بندر این رودخانه به شمار می‌رود . جمعیت شهر یاکوتسک در حدود سیصد هزار نفر و مساحت آن صد و بیست و دو کیلومتر مربع  است . در دوران استالین و با صنعتی‌سازی و برپایی اردوگاه‌های کار اجباری ، این شهر رشد سریعی پیدا کرد . موضوعی که سبب معروف شدن این شهر در بین شهرهای جهان می‌شود این است که یاکوتسک ، سردترین شهر جهان است . نیمی از سال دمای شهر به‌طور متوسط در گرم‌ترین زمان منفی سی درجه سانتی‌گراد است . سردترین دمای ثبت‌شده در این شهر منفی شصت و چهار درجه سانتی‌گراد بوده است .  اگر برای مسافرت یا تجارت ، یاکوتسک را برگزیدید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، همراهتان خواهیم بود.

به روزترین اطلاعات فریت بار به یاکوتسک

نرخ ارز جهت ارسال بار از یاکوتسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از یاکوتسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از یاکوتسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از یاکوتسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر یاکوتسک

کالاهای فریت شده از ایران به یاکوتسک

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به یاکوتسک

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به یاکوتسک

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر یاکوتسک
YAKUTSK WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار