هر آنچه باید در باره ارسال هوایی بار به زیمبابوه بدانیم

ما برای شما مسافران زیمبابوه ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به زیمبابوه و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای زیمبابوه، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور زیمبابوه با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : 88830215
 
زیمبابوه (  Zimbabwe  ) کشوری آفریقایی است که در جنوب قاره آفریقا واقع‌شده و با کشورهای موزامبیک، زامبیا، بوتسوانا و آفریقای جنوبی، هم مرز است. پایتخت و بزرگ‌ترین شهرش، شهر هراره نام دارد. از شهرهای مهم این کشور می‌توان بولاوابو، چیتونگ ویزا، گوئلو و موتاره را نام برد. به دلیل تحریم‌های اقتصادی کشورهای مختلف علیه زیمبابوه، پول این کشور یکی از بی‌ارزش‌ترین پول‌های جهان است و همین سبب شده این کشور با مشکلات اقتصادی فراوانی درگیر باشد. در حال حاضر واحد پول این کشور حذف‌شده و دلار آمریکا و دیگر ارزها جایگزین آن گردیده است. زیمبابوه دارای شانزده زبان گویشی است، ولی اساساً انگلیسی راباید زبان رایج آن دانست. اصلی‌ترین منبع درآمد مردمان زیمبابوه، کشاورزی و تولید محصولاتی چون تنباکو، پنبه، نیشکر، گندم و ذرت است. این محصولات، محصولات صادراتی این کشور نیز هستند. بزرگ‌ترین شریک تجاری زیمبابوه ، چین است. اگر قصد مسافرت یا تجارت در زیمبابوه را دارید می توانید با حمایت ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و ارسال کارگو ، بار سفر به زیمبابوه را ببندید.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای زیمبابوه ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به زیمبابوه

 
مسافران و مهاجران زیمبابوه، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار زیمبابوه نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به زیمبابوه و ارسال کارگو به زیمبابوه را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به زیمبابوه بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به زیمبابوه در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به زیمبابوه و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار و فریت بار به زیمبابوه با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار‌داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به زیمبابوه را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به زیمبابوه، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به زیمبابوه

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به زیمبابوه است. این یک اصل مهم در ارسال بار به زیمبابوه به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به زیمبابوه با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به زیمبابوه ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به زیمبابوه است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای زیمبابوه در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند زیمبابوه ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای زیمبابوه فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به زیمبابوه

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به زیمبابوه جهت فریت بار به زیمبابوه باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به زیمبابوه شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به زیمبابوه، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور زیمبابوه که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به زیمبابوه در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان‌یافته و بار آماده ارسال به زیمبابوه است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به زیمبابوه

 
با صدور بارنامه در فریت بار به زیمبابوه مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد زیمبابوه ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به زیمبابوه و فریت بار به زیمبابوه چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به زیمبابوه بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به زیمبابوه به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هر کدام از بخش‌های گفته شده درباره زیمبابوه، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام‌شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به زیمبابوه آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای زیمبابوه چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به زیمبابوه هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به زیمبابوه اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به زیمبابوه

 
مسافران یا مهاجران زیمبابوه پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور زیمبابوه فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به زیمبابوه) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند. برای ارسال کالاها باید به این نکات توجه کنید:
 
  • درصورتی‌که مرسوله شما فقط شامل لوازم شخصی و خانگی باشد، ورود آن معاف از پرداخت عوارض گمرکی خواهد بود.
  • تمامی مرسولات مورد بازرسی قرار می‌گیرند.
 
شما با شنیدن پادکست راهنمای قوانین گمرکی زیمبابوه می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک زیمبابوه نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به زیمبابوه به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به زیمبابوه شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به زیمبابوه باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به زیمبابوه اقدام کنند.
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به زیمبابوه داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور زیمبابوه، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور زیمبابوه می‌فرستد.
 
هنگامی‌که بار شما مثلاً به زیمبابوه وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه زیمبابوه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را  برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد زیمبابوه رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در زیمبابوه منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در زیمبابوه یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در زیمبابوه، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای زیمبابوه می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به زیمبابوه

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به زیمبابوه فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای زیمبابوه ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215
 
 
 
اطلاعات بیشتر

مطالبی ضروری در مورد حمل هوایی بار به زیمبابوه

نرخ ارز جهت ارسال بار از زیمبابوه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و هفتم تیر 1403

دلار: 434,700 ریال
دلار: 436,109 ریال
یورو: 474,330 ریال
دلار: 440,000 ریال
دلار: 434,700 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از زیمبابوه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
سیزدهم تیر 1403

دلار: 431,064 ریال
دلار: 431,064 ریال
یورو: 465,048 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 434,401 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از زیمبابوه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از زیمبابوه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام به شهر هراره در زیمبابوه

محمولات هوایی ارسال شده به زیمبابوه

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به زیمبابوه

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به زیمبابوه

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور زیمبابوه

سئوالات متداول در باره فرستادن بار با هواپیما به زیمبابوه

بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدأ تحویل دهید، معمولاً بار شما پس از چهار تا هفت روز به مقصد خواهد رسید.
شرکت سفیران تمامی خدمات پیک آپ بار در محل، بسته‌بندی و حمل تا فرودگاه را ارائه می‌دهد، هزینه ارسال بار بسته به خدمات انتخابی شما و همچنین وزن و حجم بارتان محاسبه خواهد شد.
خیر، هزینه حمل بار هوایی به‌صورت کامل در مبدأ دریافت می‌گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید

ویدئو های دیدنی فریت بار