هر آنچه باید در باره ارسال هوایی بار به ساحل عاج بدانیم

ما برای شما مسافران ساحل عاج ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به ساحل عاج و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای ساحل عاج، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور ساحل عاج با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : 88830215
 
ساحل‌عاج  (   Ivory Coast  )  کشوری در غرب آفریقا ست که در همسایگی غنا، گینه، لیبریا، مالی و بورکینافاسو واقع‌شده است. پایتختش یاموسوکرو نام دارد که به دلیل داشتن کلیسای بانوی صلح بسیار شناخته‌شده است و توریست‌های زیادی را به سمت خود جذب می‌کند. زبان رسمی این کشور فرانسوی و مردمانش مسلمان و مسیحی‌اند. واحد پول رایج این کشور فرانک است. بر اساس قانون اساسی، رئیس‌جمهور در این کشور قدرت را در دست دارد. بزرگ‌ترین شهر این کشور آبیجان نام دارد که زمانی پایتخت کشور بود. گرند باسام از دیگر شهرهای مهم ساحل‌عاج است که این شهر در سال 2012 به‌عنوان میراث جهانی یونسکو نام‌گذاری شد. گردشگری در ساحل‌عاج با داشتن سواحل بی‌نظیر اقیانوس اطلس، ورزش‌های ساحلی و آبی و حیات‌وحش بی‌نظیرش توانسته توریست های فراوانی را جذب خود کند. اگر قصد مسافرت  یا تجارت در ساحل عاج را دارید، با ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو می‌توانید در یک تجربه  بی‌دغدغه به این تصمیم جامه عمل بپوشانید.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ساحل عاج ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به ساحل عاج

 
مسافران و مهاجران ساحل عاج، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار ساحل عاج نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به ساحل عاج و ارسال کارگو به ساحل عاج را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به ساحل عاج بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به ساحل عاج در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به ساحل عاج و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار و فریت بار به ساحل عاج با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به ساحل عاج را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به ساحل عاج، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به ساحل عاج

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به ساحل عاج است. این یک اصل مهم در ارسال بار به ساحل عاج به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به ساحل عاج با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به ساحل عاج ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به ساحل عاج است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای ساحل عاج در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند ساحل عاج ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای ساحل عاج فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به ساحل عاج

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به ساحل عاج جهت فریت بار به ساحل عاج باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به ساحل عاج شروع گردد. در این مرحله، کارشناس با تجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به ساحل عاج، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور ساحل عاج که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به ساحل عاج در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به ساحل عاج است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به ساحل عاج

 
با صدور بارنامه در فریت بار به ساحل عاج مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد ساحل عاج ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به ساحل عاج و فریت بار به ساحل عاج چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به ساحل عاج بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به ساحل عاج به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هرکدام از بخش‌های گفته شده درباره ساحل عاج، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به ساحل عاج آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای ساحل عاج چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به ساحل عاج هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به ساحل عاج اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به ساحل عاج

 
مسافران یا مهاجران ساحل عاج پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور ساحل عاج فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به ساحل عاج) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند. اگر به‌قصد اقامت به کشور ساحل عاج سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی دست‌دوم خود را به این کشور وارد نمایید، به قوانین زیر توجه کنید:
 
  • برای ورود لوازم خود باید در دفتر خدمات درآمد ثبت‌نام کنید تا به شما یک کد مالیات اختصاص یابد. این فرایند معمولاً سه روز کاری به طول می‌انجامد.
  • هر مرسوله لوازم‌خانگی و شخصی که به ساحل عاج ارسال گردد مشمول پرداخت هزینه‌ای ثابت می‌شود.
 
شما با شنیدن پادکست راهنمای قوانین گمرکی ساحل عاج می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک ساحل عاج نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به ساحل عاج به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به ساحل عاج شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به ساحل عاج باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به ساحل عاج اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به ساحل عاج داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور ساحل عاج، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور ساحل عاج می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما به ساحل عاج وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه ساحل عاج (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد ساحل عاج رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در ساحل عاج منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در ساحل عاج یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهند ه بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در ساحل عاج، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای ساحل عاج می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به ساحل عاج

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به ساحل عاج فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم‌ شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ساحل عاج ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215
 
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین نکات درباره حمل بار به ساحل عاج

نرخ ارز جهت ارسال بار از ساحل عاج به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ساحل عاج به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ساحل عاج به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ساحل عاج به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال بار از ترمینال بار فرودگاه امام به شهر ابیجان در ساحل عاج

بیشترین محمولات هوایی فرستاده شده به ساحل عاج

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به ساحل عاج

شرایط امنیتی و حراستی حمل هوایی بار به ساحل عاج

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور ساحل عاج

سئوالات متداول در باره فرستادن بار با هواپیما به ساحل عاج

از آنجایی‌ که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان‌ترین و سریع‌ترین گزینه است.
بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و باتجربه سفیران بسپارید.
شرکت سفیران تمامی خدمات پیک آپ بار در محل، بسته‌بندی و حمل تا فرودگاه را ارائه می‌دهد، هزینه ارسال بار بسته به خدمات انتخابی شما و همچنین وزن و حجم بارتان محاسبه خواهد شد.

ویدئو های دیدنی فریت بار