خدمات هوایی ارسال بار به سنگاپور

ارسال بار به سنگاپور، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای سنگاپور


ما برای شما مسافران سنگاپور ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به سنگاپور و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای سنگاپور، در اختیار شما می گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور سنگاپور با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای سنگاپور ارسال خواهد کرد.

هزینه‌های ارسال بار به سنگاپور


مسافران و مهاجران سنگاپور، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه بار دست و پنجه نرم می‌کنند. تجار سنگاپور نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می خواهند هزینه ارسال بار به سنگاپور و ارسال کارگو به سنگاپور را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به سنگاپور بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.

مراحل فریت بار به سنگاپور در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به سنگاپور و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به منظور ارسال بار و فریت بار به سنگاپور با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به سنگاپور را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به سنگاپور، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به سنگاپور


این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به سنگاپور است. این یک اصل مهم در ارسال بار به سنگاپور به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به سنگاپور با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به سنگاپور ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به سنگاپور است؛ که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای سنگاپور در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند سنگاپور ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای سنگاپور فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به سنگاپور


حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به سنگاپور جهت فریت بار به سنگاپور باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به سنگاپور شروع گردد. در این مرحله، کارشناس با تجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به سنگاپور، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور سنگاپور که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به سنگاپور در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به سنگاپور است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به سنگاپور


با صدور بارنامه در فریت بار به سنگاپور مسافر می داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد سنگاپور ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به سنگاپور و فریت بار به سنگاپور چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به سنگاپور بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 • تا چهل و پنج کیلوگرم
 • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
 • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
 • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
 • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به سنگاپور به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
هرکدام از بخش‌های گفته شده درباره سنگاپور، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. نا گفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به سنگاپور آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای سنگاپور چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار به سنگاپور هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به سنگاپور اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به سنگاپور – ارسال بار به سنگاپور


مسافران یا مهاجران سنگاپور پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور سنگاپور فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به سنگاپور) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند. لازم است بدانید با دارا بودن شرایط زیر می‌توانید از معافیت استفاده کنید:

 • در حال سفر برای اقامت در سنگاپور باشید.
 • مالک لوازمی باشید که به این کشور حمل می کنید.
 • این اقلام خارج از سنگاپور حداقل به مدت سه ماه استفاده شده باشند.

شما با شنیدن پادکست ما می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک سنگاپور نیز مطلع خواهید شد.
پروسه فریت بار به سنگاپور به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به سنگاپور شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به سنگاپور باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به سنگاپور اقدام کنند.
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به سنگاپور داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور سنگاپور، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور سنگاپور می فرستد. هنگامی که بار شما به سنگاپور وارد می‌شود این بار به‌طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه سنگاپور (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


کالاهای به مقصد سنگاپور رسیده چه سرانجامی خواهد داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در سنگاپور منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در سنگاپور یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در سنگاپور، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای سنگاپور می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به سنگاپور


باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به سنگاپور فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای سنگاپور ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

ارسال بار به سنگاپور در مقصد چه هزینه‌هایی دارد؟


گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.

آیا می‌توان در مرسوله فریت بار به سنگاپور مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

حمل اضافه بار مسافری به سنگاپور چگونه انجام می‌شود؟


اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می‌شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

ارسال بار به سنگاپور، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای سنگاپور


ما برای شما مسافران سنگاپور ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به سنگاپور و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای سنگاپور، در اختیار شما می گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور سنگاپور با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای سنگاپور ارسال خواهد کرد.

هزینه‌های ارسال بار به سنگاپور


مسافران و مهاجران سنگاپور، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه بار دست و پنجه نرم می‌کنند. تجار سنگاپور نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می خواهند هزینه ارسال بار به سنگاپور و ارسال کارگو به سنگاپور را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به سنگاپور بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.

مراحل فریت بار به سنگاپور در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به سنگاپور و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به منظور ارسال بار و فریت بار به سنگاپور با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به سنگاپور را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به سنگاپور، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به سنگاپور


این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به سنگاپور است. این یک اصل مهم در ارسال بار به سنگاپور به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به سنگاپور با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به سنگاپور ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به سنگاپور است؛ که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای سنگاپور در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند سنگاپور ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای سنگاپور فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به سنگاپور


حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به سنگاپور جهت فریت بار به سنگاپور باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به سنگاپور شروع گردد. در این مرحله، کارشناس با تجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به سنگاپور، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور سنگاپور که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به سنگاپور در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به سنگاپور است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به سنگاپور


با صدور بارنامه در فریت بار به سنگاپور مسافر می داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد سنگاپور ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به سنگاپور و فریت بار به سنگاپور چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به سنگاپور بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 • تا چهل و پنج کیلوگرم
 • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
 • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
 • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
 • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به سنگاپور به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
هرکدام از بخش‌های گفته شده درباره سنگاپور، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. نا گفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به سنگاپور آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای سنگاپور چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار به سنگاپور هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به سنگاپور اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به سنگاپور – ارسال بار به سنگاپور


مسافران یا مهاجران سنگاپور پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور سنگاپور فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به سنگاپور) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند. لازم است بدانید با دارا بودن شرایط زیر می‌توانید از معافیت استفاده کنید:

 • در حال سفر برای اقامت در سنگاپور باشید.
 • مالک لوازمی باشید که به این کشور حمل می کنید.
 • این اقلام خارج از سنگاپور حداقل به مدت سه ماه استفاده شده باشند.

شما با شنیدن پادکست ما می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک سنگاپور نیز مطلع خواهید شد.
پروسه فریت بار به سنگاپور به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به سنگاپور شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به سنگاپور باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به سنگاپور اقدام کنند.
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به سنگاپور داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور سنگاپور، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور سنگاپور می فرستد. هنگامی که بار شما به سنگاپور وارد می‌شود این بار به‌طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه سنگاپور (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


کالاهای به مقصد سنگاپور رسیده چه سرانجامی خواهد داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در سنگاپور منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در سنگاپور یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در سنگاپور، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای سنگاپور می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به سنگاپور


باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به سنگاپور فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای سنگاپور ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

ارسال بار به سنگاپور در مقصد چه هزینه‌هایی دارد؟


گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.

آیا می‌توان در مرسوله فریت بار به سنگاپور مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

حمل اضافه بار مسافری به سنگاپور چگونه انجام می‌شود؟


اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می‌شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر

درباره سنگاپور

یافتن اش شاید کمی سخت است، اما این بار شما را به کشوری می‌بریم که کمترین آمار فساد را میان کشورهای آسیایی را دارد و پنجمین کشور کم فساد دنیاست، درحالی‌که پنجمین کشور وارد کننده اسلحه نیز هست. سنگاپور مدرن، کوچک‌ترین کشور ثروتمند جنوب شرقی آسیا. چهار زبان رسمی در این کشور رایج است: انگلیسی، مالایی، چینی و تامیل. یکی از عادات شایسته سنگاپوری‌ها در هفتم  نوامبر، روز درختکاری اتفاق می‌افتد. در این روز، از نخست وزیر گرفته تا مردم عادی همه درخت می‌کارند. جالب است بدانید که جویدن آدامس در این کشور ممنوع است، مگر اینکه پزشک گفته باشد. مردم سنگاپور برای کودکان و همین‌طور گیاهان اهمیت بالایی قائل‌اند. کل اقتصاد قدرتمند سنگاپور وابسته به واردات و صادرات است و اقتصاد آن یکی از آزادترین و پویاترین اقتصادهای جهان است. فرودگاه چانگی سنگاپور را بهترین فرودگاه جهان می‌دانند. بندر سنگاپور، دومین بندر شلوغ دنیا از لحاظ  تناژ بارها و اولین بندر دنیا از نظر سخت گیری کشتی‌هاست. سیستم حمل‌ونقل عمومی در سنگاپور، از ارزان‌ترین سیستم‌های حمل‌ونقل در دنیاست. در حالیکه داشتن وسیله شخصی بسیار گران تمام می‌شود. محله چینی سنگاپور، پارک مرلیون، سنتوزا و دنیای زیر آبش و دریاچه دلفین‌های آن، باغ‌ وحش و باغ پرندگان، خیابان‌های ارچاد و ارکید که بیشترین مراکز خرید و فروشگاه‌ها در آن‌هاست، موزه تاریخ، اسکله کلارک و ساحل سانتوزا از جمله جاذبه‌های توریستی سنگاپور هستند. اگر اهل جهانگردی باشید بی‌شک سنگاپور را هرگز از نظر دور نخواهید داشت و اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در سنگاپور را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، با افتخار یار شما در این سفر هستیم تا باری از شما بر زمین نماند.

ارسال بار به شهرهای سنگاپور

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به سنگاپور

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به سنگاپور

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور سنگاپور