پیرامون فریت بار به سنگاپور

آیا از نحوه "فریت بار به سنگاپور"  اطلاع دارید؟  شاید هم در پی یافتن شرکت معتبر برای ارسال هوایی بار به سنگاپور بوده اید؟ شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه های بی شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های خبره در امر "ارسال بار به سنگاپور" و همچنین حمل هوایی بار به سنگاپور در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به کشور سنگاپور  تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه "حمل بار به سنگاپور"  با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

یافتن اش شاید کمی سخت است، اما این بار شما را به کشوری می‌بریم که کمترین آمار فساد را میان کشورهای آسیایی را دارد و پنجمین کشور کم فساد دنیاست، درحالی‌که پنجمین کشور وارد کننده اسلحه نیز هست. سنگاپور  (  Singapore  )  مدرن، کوچک‌ترین کشور ثروتمند جنوب شرقی آسیا. چهار زبان رسمی در این کشور رایج است: انگلیسی، مالایی، چینی و تامیل. یکی از عادات شایسته سنگاپوری‌ها در هفتم  نوامبر، روز درختکاری اتفاق می‌افتد. در این روز، از نخست وزیر گرفته تا مردم عادی همه درخت می‌کارند. جالب است بدانید که جویدن آدامس در این کشور ممنوع است، مگر اینکه پزشک گفته باشد. مردم سنگاپور برای کودکان و همین‌طور گیاهان اهمیت بالایی قائل‌اند. کل اقتصاد قدرتمند سنگاپور وابسته به واردات و صادرات است و اقتصاد آن یکی از آزادترین و پویاترین اقتصادهای جهان است. فرودگاه چانگی سنگاپور را بهترین فرودگاه جهان می‌دانند. بندر سنگاپور، دومین بندر شلوغ دنیا از لحاظ  تناژ بارها و اولین بندر دنیا از نظر سخت گیری کشتی‌هاست. سیستم حمل‌ونقل عمومی در سنگاپور، از ارزان‌ترین سیستم‌های حمل‌ونقل در دنیاست. در حالیکه داشتن وسیله شخصی بسیار گران تمام می‌شود. محله چینی سنگاپور، پارک مرلیون، سنتوزا و دنیای زیر آبش و دریاچه دلفین‌های آن، باغ‌ وحش و باغ پرندگان، خیابان‌های ارچاد و ارکید که بیشترین مراکز خرید و فروشگاه‌ها در آن‌هاست، موزه تاریخ، اسکله کلارک و ساحل سانتوزا از جمله جاذبه‌های توریستی سنگاپور هستند. اگر اهل جهانگردی باشید بی‌شک سنگاپور را هرگز از نظر دور نخواهید داشت و اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در سنگاپور را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، با افتخار یار شما در این سفر هستیم تا باری از شما بر زمین نماند.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در تمامی امور مربوط به فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  برای ارسال بار هوایی به سنگاپور، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به سنگاپور ارسال می‌کند.

 

هزینه فرستادن بار به سنگاپور

 

ارسال بار از ایران به سنگاپور مانند هرکشور دیگری روش های خودش را دارد.  اما باید شرایط مساعد این گونه ارسال ها را از پیش فراهم کرد.  فریت بار مسافری به سنگاپور و ارسال لوازم منزل به سنگاپور  همیشه برای مسافران و مهاجران دغدغه مهمی بوده است. تجار نیز به گونه‌ای در زمینه صادرات به سنگاپور، درگیر مسائلی هستند. بی شک همه آنها می‌خواهند هزینه حمل بار به سنگاپور را بدانند.  ارسال بارهوایی به سنگاپور امروزه در صدر دغدغه‌های روزمره  کسانی قرار دارد که در کسوت تاجر یا مهاجر و مسافر، در صدد فرستادن بار به سنگاپور هستند و از میان راه‌های گوناگون، پس از جستجو، مشاوره و تحقیق، مسیر حمل هوایی را انتخاب کرده‌اند. قسمت مهمی از مهاجرت  به کشور سنگاپور، به حمل بار مربوط است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به سنگاپور را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به سنگاپور آگاهی یابند. البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کارگو به سنگاپور برای تجارت را دارند، با موضوعات دیگری مانند رعایت قوانین تجاری و گمرکی کشور مبدأ و مقصد، نحوه انتقال وجه معامله تجاری ، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... دست و پنجه نرم می‌کنند. 

 

حمل هوایی اضافه بار مسافری به سنگاپور

 

اضافه بار مسافری موضوعی پرچالش برای مسافران پربار است. هزینه اضافه بار هواپیما مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به سنگاپور منتقل کنند، اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار به سنگاپور، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار پرواز سنگاپور را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت اضافه‌بار مسافری آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر پرواز، به سنگاپور ارسال کنید. 

 

بیشتر بدانید:  پرداخت هزینه اضافه بار یا پرداخت برای فریت بار؟ کدام گزینه به نفع شماست؟

 

پیش از اینکه به موضوع هزینه ارسال بار به سنگاپور بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه ارسال بار به سنگاپور‌، مستقر در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی است،  آگاه کنیم تا شما با نحوه ارسال هوایی بار از ایران به سنگاپور آشنا شوید:

 

مراحل فریت بار به سنگاپور در مجموعه سفیران کارگو

 

احتمالا شما یا یکی از نزدیکانتان در پروسه مهاجرت با شرکت فریت بار و کارگو سفیران آشنا شده‌اید. این شرکت ضمن عقد قرارداد با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور می‌کوشد تا نحوه ارائه این سرویس ها به مشتریان و ارسال بار شما به مقصد مورد نظرتان به بهترین شکل انجام پذیرد. اگر هم با سفیران آشنایی چندانی ندارید خوب است که بدانید در صورت همکاری با سفیران کارگو، تمام مراحل ارسال بار از صفر تا صد برعهده این شرکت است. به این ترتیب پس از تماس مشتری و درخواست حمل بار به سنگاپور‌، مرحله ارائه مشاوره رایگان در منزل شما، بسته بندی و پالت بندی بار مسافری، انبار داری درصورت نیاز شما، انتقال بار به باربری فرودگاه امام خمینی، انجام تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی جهت خروج قانونی محموله شما از ایران و در نهایت صدوربارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می‌شود .

 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به سنگاپور

 

یکی از خدمات شرکت سفیران این است که با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزلتان، شما را یاری کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با نحوه ارسال بار به سنگاپور آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چه وسایلی را باید با خود به سنگاپور ببریم و از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم موضوع بسیار پراهمیتی است. مثلا  برخی خانواده ها درباره بردن فرش به سنگاپور تردید دارند. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن هزینه ارسال بار به سنگاپور، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها ، به فرستادن بار با هواپیما به سنگاپور اقدام کنند. مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به سنگاپور آگاه خواهند کرد.  

    

 بسته بندی تخصصی لوازم منزل جهت حمل هوایی اثاثیه منزل به سنگاپور 

 

در این بخش از حمل بار به سنگاپور، بناست  تا گروه بسته بندی، کالاهایتان را ایمن سازی کنند. متخصصان بسته بندی سفیران با داشتن تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با ابزار های لازم برای یک بسته بندی مطمئن و دقیق در محل مورد نظر مشتری حاضر می شوند. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها قابل مشاهده است. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. مرحله پس از بسته بندی کامل لوازم، قرار دادن آنها در جای مناسب است. در اینجا کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای می گیرند. بارگیری و جابجایی بار هم به دقت بالایی نیاز دارد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فریت بار فرودگاه امام خمینی ، بنا به تصمیم و درخواست شما ، حرکت می کند.

 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال به سنگاپور

 

گفتیم که مشتری می‌تواند  در زمینه حمل لوازم منزل به سنگاپور یا ارسال خرده بار به سنگاپور  از شرکت بخواهد تا کالاها در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا در زمان مورد نظر مشتری به کشور سنگاپور ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به سنگاپور

 

 پس از فرستادن بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه، روند قانونی ارسال بار به سنگاپور شروع می شود. کارشناسان شرکت سفیران همه کارها را از صفر تا صد انجام می دهند. این کارشناسان با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به سنگاپور، انجام خواهد داد. وقتی بارنامه در پروسه ارسال بار صادر شد باید گفت قسمت عمده کار در فرودگاه مبدأ به خوبی به پایان رسیده و بار آماده ارسال به سنگاپور است.

 

صدور  بارنامه جهت ارسال بار به سنگاپور با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران تعهد دارد تا  برای تمامی محمولات ارسالی به سنگاپور، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، بارنامه صادر و به شهر مورد نظر شما در کشور سنگاپور ارسال کند. در وهله اول هزینه حمل هوایی به سنگاپور و سپس به سلامت رسیدن بار به سنگاپور در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به سنگاپور است.

 

 انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به سنگاپور 

 

بعد از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید قیمت ارسال بار به سنگاپور را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد سنگاپور فرستاده شود.

پس از مرور روند ارسال هوایی بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به سنگاپور، باید به پرسش اصلی مسافران و مهاجران ، یعنی میزان هزینه ها پاسخ دهیم.  در فریت بار به سنگاپور قیمت چقدر است؟ هزینه هر کیلو بار به سنگاپور چگونه محاسبه خواهد شد؟ این ها همه پرسش‌هایی است که در بخش هزینه ارسال بار از ایران به سنگاپور بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه هر کیلو بار به سنگاپور  با هواپیما پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به سنگاپور بفرستند.  

 

اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:

 

هزینه فریت بار به سنگاپور چگونه محاسبه خواهد شد؟ 

 

 قیمت ارسال بار به سنگاپور به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید هزینه ارسال بار به سنگاپور بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا

 

 اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه فریت بار به سنگاپور یا هزینه ارسال کارگو به سنگاپور دارید،  به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید. 

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

بهتر است بدانید وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و نوسانات سیاسی و اقتصادی تعرفه های  گوناگونی برای حمل و نقل رقم می‌زند. بر این اساس همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی، نرخ های متفاوتی جهت قیمت حمل بار هوایی به سنگاپور تعیین می شود. گفتنی است هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

 

قیمت پست ایران به سنگاپور ؛ مقایسه پست با فریت بار به سنگاپور

 

ارسال کالاها با پست شاید از نخستین گزینه‌های ممکن برای ارسال بار ها وبسته ها، پیش روی فرستندگان است، اما با پیشرفت صنعت حمل بار و شیوه‌های بدیع، روش های تازه ای در اختیار ارسال کنندگان خواهد بود. ابتدا باید پرسید شما از قیمت پست به سنگاپور باخبرید؟  باید گفت هزینه پست از ایران به سنگاپور از نقاط گوناگون هر سال  در لیست تعرفه‌های هزینه پست بین الملل اعلام خواهد شد. باید گفت  برخی امکانات ارسال کالا با پست ممکن است گروهی را به ارسال کالایشان از این طریق ترغیب کند، اما محدودیت ها ی موجود در پست ایران و سنگاپور را نیز نباید نادیده گرفت. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست به سنگاپور به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود از نظر دور داشت. به گونه‌ای که شاید  ارسال بسته به سنگاپور به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت‌هایی  در پست از ایران به سنگاپور وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به سنگاپور، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و سنگاپور وجود دارد، در سیستم فریت بار به سنگاپور دیده نمی‌شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به سنگاپور از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

حمل اثاثیه به سنگاپور و چند نکته مهم

 

در میان متقاضیان ارسال بار،  مهاجران با دغدغه های دیگری روبرو هستند. مهاجران افزون بر دغدغه دریافت ویزا و پروسه پرپیچ و خم سفر، باید به فکر انتقال لوازم منزلشان نیز باشند. مراحل فریت بار به سنگاپور و ارسال بار به سنگاپور دو قسمت دارد: اول انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و بخش دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبارتان در کشور مقصد. آگاهی مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد نوع کالایی که قصد ارسال آن را دارند، ضروری است. این آگاهی به شما کمک می‌کند از دغدغه‌های سفرتان کاسته شود.

اما برای اطلاع مهاجرین به سنگاپور جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

لازم است بدانید با دارا بودن شرایط زیر می‌توانید از معافیت استفاده کنید:

 

  •  در حال سفر برای اقامت در سنگاپور باشید.
  • مالک لوازمی باشید که به این کشور حمل می کنید.
  • این اقلام خارج از سنگاپور حداقل به مدت سه ماه استفاده شده باشند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت سنگاپور مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور سنگاپور را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور سنگاپور، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به سنگاپور می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

البته اگر پس از فریت بار به سنگاپور در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم لازم است هزینه‌ای باعنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه‌های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می‌کنند.

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به سنگاپور

 

پس از تحویل گرفتن بار از گمرک سنگاپور، شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه سنگاپور می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید. 

 

فرستادن محمولات کارگو صادراتی و انواع بارهای تجاری به سنگاپور

 

 باید گفت حمل بار به سنگاپور به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می‌پذیرد. امکان ارسال کارگو به سنگاپور برای صادر کنندگانی فراهم شده که به صادرات کالا به سنگاپور و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. برای مثال اگر تجار ایرانی به صادرات مبل به سنگاپور  تمایل داشته باشند پای  سیستم کارگو به میان می‌آید. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر و در ظروف بار هواپیماهای مدرن پهن پیکر انجام می‌گیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری به سنگاپور ، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

بیشتر بدانید:  راهنمای ارسال بار هوایی تجاری

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به سنگاپور ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215

 

اطلاعات بیشتر

مطالبی در مورد حمل هوایی بار به سنگاپور

نرخ ارز جهت ارسال بار از سنگاپور به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سنگاپور به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سنگاپور به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سنگاپور به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فرستادن بار با هواپیما به سنگاپور

محمولات هوایی ارسال شده از ایران به سنگاپور

حمل بار از تمامی شهرهای ایران به سنگاپور

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به سنگاپور

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور سنگاپور

سئوالات متداول در مورد فریت بار به سنگاپور

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت مدارک بار در فرودگاه سنگاپور به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.
ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز بهداشت و گمرک ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود، در چمدان ها، قرار دهید.
اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار از ترمینال کارگو فرودگاهامام ارسال می‌شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه سنگاپور، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن و ترخیص آن اقدام نمایید.

ویدئو های دیدنی فریت بار