دانستنی های ضروری فریت بار به سوئیس

آیا از نحوه فرستادن بار به سوئیس اطلاع دارید؟  شاید هم در پی یافتن شرکت معتبر برای "فریت بار به سوئیس" بوده اید؟ شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه های بی شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های خبره در امر  "ارسال بار به سوئیس" و همچنین "حمل بار به سوئیس" در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به تمامی شهرهای کشور سوئیس تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور سوئیس با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

کمتر کشوری را می‌توان یافت که سال‌های سال وارد هیچ نزاعی نشده باشد. افزون براین، بسیاری از نهادهای جهانی مشتاق باشند تا  دفاتر مرکزی خود را در این آرامش و صلح پایدار دایر کنند. کشوری بسیار ثروتمند با بیست و شش ایالت و حدود هشت میلیون جمعیت در اروپای غربی. سوئیس با آلمان، اتریش، لیختنشتاین، ایتالیا و فرانسه همسایه و هم‌مرز است. برن پایتخت سوئیس ( Switzerland )  است و ژنو و زوریخ دو قطب اقتصادی و سیاسی این کشور به شمار می‌آیند. شاید این درجه از امنیت و آزادی سبب شده تا ملیت‌های گوناگونی در این کشور مستقر شوند و زبان همه آن‌ها زبان رسمی سوئیس باشد. آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانش زبان‌های رسمی این کشورند. سابقه فوق‌العاده این کشور بسیار زبانزد است. حس آرامش، بی‌گمان یکی از دستاوردهای سفر شما به سوئیس خواهد بود که ما مفتخریم اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در سوئیس را داشته باشید در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، این حس خوب را از مبدأ تا مقصد برایتان فراهم کنیم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای سوئیس ارسال خواهد کرد.

 

هزینه های ارسال بار به سوئیس

 

یکی از دغدغه های مهم مسافران بار آنها است. در زمینه بار مسافری و میزان آن نکاتی در میان است که هر مسافر باید بداند.  بار اضافی یکی از این دغدغه‌های مهم به شمار می‌رود. این یکی از دغدغه های مهم مسافران و مهاجران است که راه حل آن بهره گیری از خدمات فریت اضافه بار مسافری است. البته تجار با مسائل دیگری دست به گریبان هستند. بی شک پیش از هر چیز می‌خواهند هزینه ارسال بار به سوئیس با هواپیما و ارسال کارگو به سوئیس را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به سوئیس بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

 

مراحل فریت بار به سوئیس در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال هاست حمل بار به سوئیس از طریق هوایی را به هم میهنان عزیز ارائه می‌دهد. به همین منظور با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را برعهده می گیرد. به گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به سوئیس، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز می شود.

 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به سوئیس

 

حمل بار به سوئیس، مهمترین بخش مهاجرت است. شرکت سفیران، با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزل شما کمک می کند تا پیش از هرگونه اقدامی با  نحوه ارسال بار به سوئیس آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چه وسایلی را باید با خود به سوئیس ببریم و از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم موضوع بسیار مهمی است. گاهی هم مسافران می‌خواهند بدانند هزینه حمل اثاث منزل به سوئیس چقدر است تا با  دانستن قیمت حمل بار از ایران به سوئیس‌، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها تصمیم خود را  به فرستادن بار با هواپیما به سوئیس نهایی کنند . مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه حمل بار به سوئیس یا قیمت اضافه بار در فرودگاه امام آگاه خواهند کرد.       

 

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه منزل جهت ارسال بار به سوئیس

 

 سفر شما به خوبی به پایان نمی رسد مگر اینکه به بسته بندی کالاها اهمیت داده باشید. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها خواهید دید. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جا بجایی بار برای ارسال لوازم منزل به سوئیس است که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می کند.

 

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان

 

کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد مختلف فرستاده شوند می توانند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری گردند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای سوئیس فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به سوئیس

 

 حالا زمان آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به سوئیس آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به سوئیس، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدا به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به سوئیس است.

 

صدور بارنامه جهت ارسال بار به سوئیس با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران تمامی محمولات ارسالی به سوئیس را با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران ارسال خواهد کرد و در همین راستا به صدور بارنامه اقدام می کند. در وهله اول هزینه حمل هوایی به سوئیس و سپس به سلامت رسیدن بار به سوئیس در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به سوئیس است.

 

بیشتر بدانید: پرداخت هزینه اضافه بار یا پرداخت برای فریت بار؟ کدام گزینه به نفع شماست؟

 

انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به سوئیس

 

صدور بارنامه یعنی زمان آن رسیده که مشتری هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است بعد از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد سوئیس ارسال خواهد شد.

خب به پرسش اصلی می رسیم.

 

هزینه های ارسال بار به سوئیس چگونه محاسبه خواهد شد؟

 

 در این زمینه باید گفت این هزینه ها بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 

تا چهل و پنج کیلو گرم

از یکصد تا سیصد کیلوگرم

از سیصد تا پانصد کیلوگرم

از پانصد تا یک هزار کیلو گرم

از یک هزار کیلوگرم به بالا

 

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.

 

بیشتر بدانید: نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

هر کدام از بخش های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

 

 هزینه ارسال هوایی بار به هریک از شهر های سوئیس چه تفاوت هایی دارد؟

 

هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت به شرکت نیز تعرفه های گوناگونی را اعلام می کنند. باید دانست که هزینه  ارسال بار به یک فرودگاه بی شک با ارسال بار به دیگر فرودگاه های سوئیس متفاوت است.   پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

 

هزینه پست از ایران به سوئیس؛ مقایسه پست با فریت بار به سوئیس

 

برخی امکانات ارسال کالا با پست ممکن است گروهی را به ارسال کالایشان از این طریق ترغیب کند، اما محدودیت های موجود در پست ایران و سوئیس را نیز نباید نادیده گرفت. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست از ایران به سوئیس به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود نادیده گرفت. به گونه ای که شاید  ارسال بسته به صورت پست به سوئیس به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت هایی وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به سوئیس، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و سوئیس وجود دارد، در سیستم فریت بار به سوئیس دیده نمی شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به سوئیس از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید. 

 

رعایت نکات مهم در حمل بار به سوئیس

 

مهم‌ترین دغدغه مسافران یا مهاجران سوئیس پس از دریافت اجازه ورود، بی شک انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی شان به کشور سوئیس است. اینجاست که باید از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به سوئیس) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.  پروسه فریت بار به سوئیس به دو قسمت تقسیم می شود که بخش اول بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدا است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام باید از قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به سوئیس اقدام کنند.

اما برای مطلع شدن مهاجرین از قوانین فریت بار  جهت ارسال لوازم منزل به سوئیس باید این موارد را در نظر گرفت.

هنگام فریت بار به سوئیس قوانین زیر را مد نظر داشته باشید:

 

در صورتی که به دلیل مهاجرت یا برای شغلتان در حال انتقال محل زندگی خود به سوئیس هستید می توانید لوازم خانگی و شخصی دست دوم و همچنین حیوانات خانگی خود را معاف از عوارض به سوئیس وارد کنید. 

لوازم شخصی و خانگی شما بایستی حداقل به مدت 6 ماه قبل از سفر به سوئیس تحت

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت سوئیس مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور سوئیس را بشنوید.

 

هنگام ارسال بار از ایران به کشور سوئیس، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به سوئیس وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری، محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

 

بیشتر بدانید:  مهاجرت، ارسال هوایی لوازم منزل، چی ببرم، چی نبرم؟

 

البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه ای باعنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 

احتمالا خیلی از فرستندگان کالا درباره تکلیف کالا در مقصد نیز دغدغه هایی دارند؛ اینکه چگونه کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی برسانند. شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای سوئیس می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.

 

ارسال بارهای تجاری و کارگو صادراتی به سوئیس

 

باید گفت فریت بار به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می پذیرد. امکان ارسال کارگو برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر صورت می پذیرد. صادرات به سوئیس هم شامل همین ملاحظات می شود. به گونه ای که گمرگ این کشور شرایط  صادرات به سوئیس  را تعین کرده است.مثلا شما باید درباره نحوه صادرات صنایع دستی به سوئیس، صادرات خرما به سوئیس و صادرات پسته به سوئیس قبل از ارسال تحقیق کنید و  قوانین صادرات کالا به سوئیس را بدانید. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به سوئیس ، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای سوئیس ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215

 

اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره حمل بار به سوئیس

نرخ ارز جهت ارسال بار از سوئیس به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سوئیس به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سوئیس به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سوئیس به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

بیشترین محمولات فرستاده شده به سوئیس

فریت بار به سوئیس از تمامی شهرهای ایران

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به سوئیس

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور سوئیس

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به سوئیس

پس از تحویل محموله شما به ترمینال بار فرودگاه امام، به صورت معمول فرآیند فریت بار به سوئیس چهار یا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.
بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید تا پس از پک کردن لوازم شما آنها را در کارتن های ده لایه مخصوص حمل هوایی گذاشته و سپس بر روی پالت های مستحکم پلاستیکی قرار دهند.
خیر، هزینه حمل بار هوایی بهسوئیس بصورت کامل در مبدا دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در فرودگاه مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

ویدئو های دیدنی فریت بار