خدمات هوایی ارسال بار به سوئیس

فریت بار ارسال بار به سوئیس، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای سوئیس


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از شرکت هایی است که با تجربه خود امور مربوط به ارسال بار به سوئیس و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای سوئیس در اختیار شما قرار می دهد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور سوئیس با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به سوئیس مناسب ترین قیمت را برای شما در نظر می گیرد. هدف ما به سلامت رسیدن محموله شما در فریت بار به سوئیس است.

هزینه های ارسال بار به سوئیس


بخش مهم سفر به سوئیس حمل بار (ارسال بار به سوئیس یا فریت بار به سوئیس) مربوط می شود. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به سوئیس را مدت‌ها پیش از سفر به تکاپو می اندازد. البته صادر کنندگان و ارسال کارگو به سوئیس داستان دیگری دارد. مهاجران، مسافران و تاجران، پیش از هر چیز می خواهند از هزینه های ارسال بار به سوئیس و ارسال کارگو به سوئیس باخبر شوند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به سوئیس بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

مراحل فریت بار به سوئیس در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام تجربه خود را در بخش فریت بار به سوئیس و کارگو به کار می گیرد تا بهترین خدمت رسانی را به شما هم میهنان عزیز داشته باشد. در این راستا، با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد شده است تا ارسال بار به بهترین شکل انجام شود. گفتنی است شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده می گیرد. به گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به سوئیس، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز خواهد شد:

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به سوئیس


از همین ابتدا کار را با تخصص و تجربه آغاز می کنیم. شما می توانید این موضوع را در عملکرد تیم بسته بندی سفیران برای فریت بار به سوئیس ببینید. این تیم با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی، با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. بارهای شما برای فریت بار به سوئیس آماده می شوند و یک به یک در کارتن هایی با آرم شرکت سفیران قرار خواهند گرفت. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده‌اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار داده خواهند شد. حالا زمان بارگیری و جا بجایی بار است که در این مرحله نیز باید با دقت زیادی انجام شود مقصد بعدی پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، فرودگاه امام خمینی است.

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بار به سوئیس


بارهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال گردند می توانند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران جهت فریت بار به سوئیس نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای سوئیس فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبار داری پیش از فریت بار به سوئیس نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به سوئیس


 حالا زمان آن است که مسافر، مهاجر یا صادر کننده سوئیس به بخش کارگو فرودگاه مراجعه کند. در این مرحله نیز ما می توانیم یاریتان کنیم. کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در زمینه فریت بار به سوئیس، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به سوئیس، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می‌دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به سوئیس است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به سوئیس


صادر شدن بارنامه سوئیس، یعنی زمان پرداخت هزینه ها. باید هزینه های ارسال بار به سوئیس را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد سوئیس ارسال می شود.
خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه های ارسال بار به سوئیس چگونه محاسبه خواهد شد؟
 در این زمینه باید گفت هزینه ها ی فریت بار به سوئیس بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
بد نیست بدانید، تعرفه حمل هوایی و فریت بار به سوئیس بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، با تغییراتی، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران برای فریت بار به سوئیس بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه، همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی باخبر کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهر های سوئیس چه تفاوت هایی دارد؟


عوامل گوناگونی در تعیین هزینه های ارسال بار به سوئیس دخیل‌اند. نه‌تنها شهر های گوناگون بلکه شرکتهای هواپیمایی گوناگون هم مبالغ گوناگونی را اعلام می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به سوئیس – ارسال بار به سوئیس


بخش مهم فریت بار به سوئیس، زمانی است که مهاجران تصمیم می‌گیرند لوازم منزلشان را به سوئیس بفرستند. اینجاست که باید به سراغ یکی از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به سوئیس) بروند تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 در فریت بار به سوئیس یا هر کشور دیگر باید دو مرحله را در نظر بگیریم؛ مرحله اول شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و مرحله دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به سوئیس - ارسال بار به سوئیس باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به سوئیس اقدام کنند.
اما برای مطلع شدن مهاجرین از قوانین فریت بار به سوئیس جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
هنگام فریت بار به سوئیس قوانین زیر را مد نظر داشته باشید:

در صورتی که به دلیل مهاجرت یا برای شغلتان در حال انتقال محل زندگی خود به سوئیس هستید می توانید لوازم خانگی و شخصی دست دوم و همچنین حیوانات خانگی خود را معاف از عوارض به سوئیس وارد کنید. 
لوازم شخصی و خانگی شما بایستی حداقل به مدت 6 ماه قبل از سفر به سوئیس تحت مالکیت و مورد استفاده شما بوده باشند و بعد از ورودشان به سوئیس نیز از آن ها استفاده شخصی بکنید و....

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت سوئیس مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور سوئیس را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور سوئیس، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد خواهد فرستاد. وقتی بار شما مثلاً به سوئیس می رسد، این بار را به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگه می دارند. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر پس از فریت بار به سوئیس سر وقت به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و کار تحویل بار را انجام دهید باز هم باید هزینه ای با عنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


حالا کالا را از گمرک سوئیس تحویل گرفته اید. خوب چطور می خواهید آن را به مقصد مورد نظر در سوئیس برسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای سوئیس می‌توانید از نحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به سوئیس


باید گفت فریت بار به سوئیس دو شکل مسافری یا تجاری دارد. امکان ارسال کارگو مخصوص صادر کنندگانی است که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول‌اند. بدیهی است که ارسال این کالا ها با فریت بار مسافری دشوار است ارسال از طریق کارگو یا تجاری راه بهتری به نظر می رسد. بدیهی است که به دلیل حجم بالای بار، ارسال آن ها با هواپیماهای غول پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای سوئیس ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

فریت بار به سوئیس به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به چهار یا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.

برای فریت بار به سوئیس می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

فریت بار به سوئیس در مقصد هم هزینه ای دارد؟


خیر، هزینه حمل بار هوایی به صورت کامل در مبدا دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

فریت بار ارسال بار به سوئیس، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای سوئیس


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از شرکت هایی است که با تجربه خود امور مربوط به ارسال بار به سوئیس و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای سوئیس در اختیار شما قرار می دهد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور سوئیس با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به سوئیس مناسب ترین قیمت را برای شما در نظر می گیرد. هدف ما به سلامت رسیدن محموله شما در فریت بار به سوئیس است.

هزینه های ارسال بار به سوئیس


بخش مهم سفر به سوئیس حمل بار (ارسال بار به سوئیس یا فریت بار به سوئیس) مربوط می شود. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به سوئیس را مدت‌ها پیش از سفر به تکاپو می اندازد. البته صادر کنندگان و ارسال کارگو به سوئیس داستان دیگری دارد. مهاجران، مسافران و تاجران، پیش از هر چیز می خواهند از هزینه های ارسال بار به سوئیس و ارسال کارگو به سوئیس باخبر شوند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به سوئیس بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

مراحل فریت بار به سوئیس در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام تجربه خود را در بخش فریت بار به سوئیس و کارگو به کار می گیرد تا بهترین خدمت رسانی را به شما هم میهنان عزیز داشته باشد. در این راستا، با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد شده است تا ارسال بار به بهترین شکل انجام شود. گفتنی است شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده می گیرد. به گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به سوئیس، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز خواهد شد:

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به سوئیس


از همین ابتدا کار را با تخصص و تجربه آغاز می کنیم. شما می توانید این موضوع را در عملکرد تیم بسته بندی سفیران برای فریت بار به سوئیس ببینید. این تیم با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی، با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. بارهای شما برای فریت بار به سوئیس آماده می شوند و یک به یک در کارتن هایی با آرم شرکت سفیران قرار خواهند گرفت. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده‌اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار داده خواهند شد. حالا زمان بارگیری و جا بجایی بار است که در این مرحله نیز باید با دقت زیادی انجام شود مقصد بعدی پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، فرودگاه امام خمینی است.

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بار به سوئیس


بارهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال گردند می توانند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران جهت فریت بار به سوئیس نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای سوئیس فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبار داری پیش از فریت بار به سوئیس نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به سوئیس


 حالا زمان آن است که مسافر، مهاجر یا صادر کننده سوئیس به بخش کارگو فرودگاه مراجعه کند. در این مرحله نیز ما می توانیم یاریتان کنیم. کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در زمینه فریت بار به سوئیس، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به سوئیس، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می‌دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به سوئیس است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به سوئیس


صادر شدن بارنامه سوئیس، یعنی زمان پرداخت هزینه ها. باید هزینه های ارسال بار به سوئیس را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد سوئیس ارسال می شود.
خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه های ارسال بار به سوئیس چگونه محاسبه خواهد شد؟
 در این زمینه باید گفت هزینه ها ی فریت بار به سوئیس بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
بد نیست بدانید، تعرفه حمل هوایی و فریت بار به سوئیس بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، با تغییراتی، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران برای فریت بار به سوئیس بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه، همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی باخبر کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهر های سوئیس چه تفاوت هایی دارد؟


عوامل گوناگونی در تعیین هزینه های ارسال بار به سوئیس دخیل‌اند. نه‌تنها شهر های گوناگون بلکه شرکتهای هواپیمایی گوناگون هم مبالغ گوناگونی را اعلام می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به سوئیس – ارسال بار به سوئیس


بخش مهم فریت بار به سوئیس، زمانی است که مهاجران تصمیم می‌گیرند لوازم منزلشان را به سوئیس بفرستند. اینجاست که باید به سراغ یکی از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به سوئیس) بروند تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 در فریت بار به سوئیس یا هر کشور دیگر باید دو مرحله را در نظر بگیریم؛ مرحله اول شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و مرحله دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به سوئیس - ارسال بار به سوئیس باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به سوئیس اقدام کنند.
اما برای مطلع شدن مهاجرین از قوانین فریت بار به سوئیس جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
هنگام فریت بار به سوئیس قوانین زیر را مد نظر داشته باشید:

در صورتی که به دلیل مهاجرت یا برای شغلتان در حال انتقال محل زندگی خود به سوئیس هستید می توانید لوازم خانگی و شخصی دست دوم و همچنین حیوانات خانگی خود را معاف از عوارض به سوئیس وارد کنید. 
لوازم شخصی و خانگی شما بایستی حداقل به مدت 6 ماه قبل از سفر به سوئیس تحت مالکیت و مورد استفاده شما بوده باشند و بعد از ورودشان به سوئیس نیز از آن ها استفاده شخصی بکنید و....

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت سوئیس مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور سوئیس را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور سوئیس، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد خواهد فرستاد. وقتی بار شما مثلاً به سوئیس می رسد، این بار را به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگه می دارند. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر پس از فریت بار به سوئیس سر وقت به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و کار تحویل بار را انجام دهید باز هم باید هزینه ای با عنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


حالا کالا را از گمرک سوئیس تحویل گرفته اید. خوب چطور می خواهید آن را به مقصد مورد نظر در سوئیس برسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای سوئیس می‌توانید از نحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به سوئیس


باید گفت فریت بار به سوئیس دو شکل مسافری یا تجاری دارد. امکان ارسال کارگو مخصوص صادر کنندگانی است که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول‌اند. بدیهی است که ارسال این کالا ها با فریت بار مسافری دشوار است ارسال از طریق کارگو یا تجاری راه بهتری به نظر می رسد. بدیهی است که به دلیل حجم بالای بار، ارسال آن ها با هواپیماهای غول پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای سوئیس ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

فریت بار به سوئیس به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به چهار یا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.

برای فریت بار به سوئیس می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

فریت بار به سوئیس در مقصد هم هزینه ای دارد؟


خیر، هزینه حمل بار هوایی به صورت کامل در مبدا دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

اطلاعات بیشتر

درباره سوئیس

کمتر کشوری را می‌توان یافت که سال‌های سال وارد هیچ نزاعی نشده باشد. افزون براین، بسیاری از نهادهای جهانی مشتاق باشند تا  دفاتر مرکزی خود را در این آرامش و صلح پایدار دایر کنند. کشوری بسیار ثروتمند با بیست و شش ایالت و حدود هشت میلیون جمعیت در اروپای غربی. سوئیس با آلمان، اتریش، لیختنشتاین، ایتالیا و فرانسه همسایه و هم‌مرز است. برن پایتخت سوئیس است و ژنو و زوریخ دو قطب اقتصادی و سیاسی این کشور به شمار می‌آیند. شاید این درجه از امنیت و آزادی سبب شده تا ملیت‌های گوناگونی در این کشور مستقر شوند و زبان همه آن‌ها زبان رسمی سوئیس باشد. آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانش زبان‌های رسمی این کشورند. سابقه فوق‌العاده این کشور بسیار زبانزد است. حس آرامش، بی‌گمان یکی از دستاوردهای سفر شما به سوئیس خواهد بود که ما مفتخریم اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در سوئیس را داشته باشید در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، این حس خوب را از مبدأ تا مقصد برایتان فراهم کنیم.

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به سوئیس

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به سوئیس

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور سوئیس