چند نکته کلیدی در باره فریت بار به شیلی

ما برای شما مسافران شیلی ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به شیلی و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای شیلی، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور شیلی با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : 88830215
 
شیلی (  Chile  )  کشوری با طبیعتی سرسبز و زیبا که در آمریکای جنوبی واقع‌شده است. پایتخت و بزرگ ‌ترین شهر شیلی سانتیاگو است که یکی از بزرگ‌ ترین شهرهای آمریکای جنوبی نیز هست. در بخش شمالی این کشور، بیابان آتاکاما قرار دارد که خشک ترین ناحیه بر روی زمین است. این خشکی ارزش اقتصادی مهمی برای کشور شیلی دارد. حدود ده هزار سال پیش، مردم سرخ‌پوست مهاجر کاشف این سرزمین پهناور بوده‌اند. شیلی یک کشور نسبتاً یک دست ازنظر جمعیت است. زبان رسمی این کشور اسپانیولی و واحد پولی آنها پسو شیلی است. اکثریت مردم شیلی کاتولیک هستند. آگنوستیک، لائیک و پروتستان، از دیگر ادیان این کشور است. نشانه‌های ملی این کشور را دو جانور به نام کرکس و هوئمول می دانند که یک گوزن دم‌سفید در حال انقراض است. اگر قصد مسافرت، مهاجرت یا تجارت در شیلی را دارید ، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند ارسال هوایی بار، فریت بار و کارگو، شما را تنها نمی‌گذاریم.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای شیلی ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به شیلی

 
مسافران و مهاجران شیلی، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار شیلی نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به شیلی و ارسال کارگو به شیلی را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به شیلی بپردازیم، لازم است روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به شیلی در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به شیلی و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار و فریت بار به شیلی با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به شیلی را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به شیلی، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به شیلی

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به شیلی است. این یک اصل مهم در ارسال بار به شیلی به شمار می‌رود. گروه بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به شیلی با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به شیلی ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به شیلی است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای شیلی در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند شیلی ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای شیلی فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس‌ازآن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به شیلی

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به شیلی جهت فریت بار به شیلی باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به شیلی شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به شیلی، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور شیلی که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به شیلی در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به شیلی است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به شیلی

 
با صدور بارنامه در فریت بار به شیلی مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد شیلی ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به شیلی و فریت بار به شیلی چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به شیلی بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به شیلی به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هرکدام از بخش‌های گفته‌شده درباره شیلی، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام‌ شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به شیلی آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای شیلی چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به شیلی هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به شیلی اعلام می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به شیلی

 
مسافران یا مهاجران شیلی پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور شیلی فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به شیلی) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند. برای ارسال کالاها باید به این نکات توجه کنید:
 
  • اگر شما اجازه کار یا ویزای موقت اقامت با اعتبار بیشتر از دوازده ماه داشته باشید، واردات این لوازم برای شما تا ارزش 5000 دلار آمریکا معاف از پرداخت عوارض خواهد بود. البته ملزم به پرداخت 1% مالیات بر ارزش گمرکی مرسوله خود هستید. ارزش گمرکی مرسوله معادل ارزش اقلام به‌علاوه هزینه حمل و بیمه آن‌ها است.
 
شما با شنیدن پادکست راهنمای قوانین گمرکی شیلی می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک شیلی نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به شیلی به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به شیلی شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به شیلی باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به شیلی اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به شیلی داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور شیلی، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور شیلی می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به شیلی وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه شیلی (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هند‌لینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد شیلی رسیده چه سرانجامی‌خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در شیلی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش‌رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در شیلی یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در شیلی، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای شیلی می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به شیلی

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به شیلی فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای شیلی ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

مطالبی در مورد حمل هوایی بار به شیلی

نرخ ارز جهت ارسال بار از شیلی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
پانزدهم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 435,428 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از شیلی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
هشتم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 439,486 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از شیلی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
یکم فروردین 1403

دلار: 402,425 ریال
یورو: 438,519 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 400,841 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از شیلی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و سوم اسفند 1402

دلار: 402,425 ریال
یورو: 438,519 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 400,841 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

حمل بار از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی به شهر سانتیاگو در شیلی

محمولات هوایی ارسال شده به شیلی

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به شیلی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور شیلی

سئوالات متداول در باره فرستادن بار با هواپیما به شیلی

بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدأ تحویل دهید، معمولاً بار شما پس از چهار تا هفت روز به مقصد خواهد رسید.
از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان‌ترین و سریع‌ترین گزینه است.
شرکت سفیران تمامی خدمات پیک آپ بار در محل، بسته‌بندی و حمل تا فرودگاه را ارائه می‌دهد، هزینه ارسال بار بسته به خدمات انتخابی شما و همچنین وزن و حجم بارتان محاسبه خواهد شد.

ویدئو های دیدنی فریت بار