چند نکته کلیدی در باره ارسال هوایی بار به فیلیپین

ما برای شما مسافران فیلیپین ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه "ارسال بار به فیلیپین"  و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای این کشور ، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور فیلیپین با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : 88830215
 
دوست دارید به یکی ارزان‌ترین کشورهای دنیا سفر کنید؟ حتماً برایتان جالب خواهد بود به کشوری بروید که زوج‌هایش حق ندارند از هم طلاق بگیرند. فیلیپین   (  Philippines  )    را می‌گویم. مجمع‌الجزایری با سواحل زیبا در جنوب شرقی آسیا. این کشور هفت هزار و  ششصد جزیره دارد که تنها دو هزار جزیره آن مسکونی است. مانیل پایتخت آن،‌ یکی از ارزان‌ترین شهرهای دنیاست. فیلیپین ترکیبی از فرهنگ‌ها و زبان‌هاست و این ماحصل بارها و بارها مستعمره شدن است. فیلیپین کشوری تازه صنعتی شده و رو به رشد است که از کشاورزی به تولیدات کارخانه‌ای روی آورده است. در سی‌وچهارمین پله اقتصاد بزرگ دنیا ایستاده است و عمده صادرات آن نیمه ‌رساناها و لوازم الکترونیکی، ابزار حمل‌ونقل، پوشاک، تولیداتِ مس، تولیدات بنزین، روغن نارگیل و میوه‌ جات است. کشورهای ایالات ‌متحده، ژاپن، چین، سنگاپور، کره جنوبی، هلند، هنگ ‌کنگ، آلمان، تایوان و تایلند، شرکای تجاری فیلیپین هستند. از جاذبه‌های دیدنی فیلیپین می‌توان به آتشفشان تال بر بلندای شهر تاگای تای ، جزیره میندورو ، جزیره بوراکای یکی از سه جزیره برتر دنیا و جزیره پاوالان اشاره کرد. بوکسور حرفه‌ای، مانی پاکیائو، یکی از چهره‌های معروف فیلیپین است . اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در فیلیپین را دارید ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، همواره به‌راحتی شما در این سفر ودیگر سفرهایتان می‌اندیشیم.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای فیلیپین ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به فیلیپین

 
مسافران و مهاجران فیلیپین، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار فیلیپین نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به فیلیپین و ارسال کارگو به فیلیپین را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به فیلیپین بپردازیم، لازم است روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل حمل هوایی بار به فیلیپین در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به فیلیپین و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور "حمل هوایی بار به فیلیپین"  با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به فیلیپین را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به فیلیپین، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه منزل جهت فریت به فیلیپین

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به فیلیپین است. این یک اصل مهم در "فریت بار به فیلیپین" به شمار می‌رود. گروه بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به فیلیپین با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به فیلیپین ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به فیلیپین است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای فیلیپین در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند فیلیپین ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای فیلیپین فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس‌ازآن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در ارسال هوایی بار به فیلیپین

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به فیلیپین جهت  "ارسال هوایی بار به فیلیپین"  باید به بخش کارگو فرودگاه امام خمینی انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به فیلیپین شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به فیلیپین، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور فیلیپین که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به فیلیپین در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به فیلیپین است.
 

انجام امور مالی در پروسه حمل بار به فیلیپین

 
با صدور بارنامه در فریت بار به فیلیپین مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد فیلیپین ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به فیلیپین  چگونه محاسبه می‌شود؟
 
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در حمل بار به فیلیپین بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
 • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
 • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
 • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
 • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
 • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به فیلیپین به صفحه  راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هرکدام از بخش‌های گفته‌شده درباره فیلیپین، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام‌ شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به فیلیپین آگاه کنند.
 

هزینه ارسال هوایی بار به هریک از شهرهای فیلیپین چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به فیلیپین هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به فیلیپین اعلام می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به فیلیپین

 
مسافران یا مهاجران فیلیپین پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور فیلیپین فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار  کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
اما برای اطلاع مهاجرین به فیلیپین جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت:
 
 • افرادی که یکی از ویزاهای ذکر شده در زیر را اخذ کرده باشند می‌توانند تمامی وسایل خود را معاف از پرداخت هرگونه عوارض و مالیات به این کشور وارد نمایند:
 • G9
 • 13G
 • 9D
 • 47A2
 • 13A
 • اگر یکی از ویزاهای ذکر شده را اخذ کرده‌اید نود روز فرصت دارید تا بعد از رسیدن به فیلیپین مرسوله خود را وارد نمایید.
شما با شنیدن پادکست ما قسمت راهنمای  فریت بار به فیلیپین می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک فیلیپین نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه "ارسال بار به فیلیپین" به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به فیلیپین شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به فیلیپین باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به فیلیپین اقدام کنند.
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به فیلیپین داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور فیلیپین، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور فیلیپین می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما به فیلیپین وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه فیلیپین (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد فیلیپین رسیده چه سرانجامی‌خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در فیلیپین منتقل کنید؟ شما دو راه پیش‌رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در فیلیپین یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در فیلیپین، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای فیلیپین می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

ارسال هوایی بارهای تجاری و صادراتی به فیلیپین

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به فیلیپین فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به فیلیپین ، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای فیلیپین ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215
 
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین نکات درباره حمل هوایی بار به فیلیپین

نرخ ارز جهت ارسال بار از فیلیپین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از فیلیپین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از فیلیپین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از فیلیپین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

کالاهای ارسالی از ایران به فیلیپین

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به فیلیپین

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به فیلیپین

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور فیلیپین

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به فیلیپین

بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدأ تحویل دهید، معمولاً بار شما پس از سه تا پنج روز به مقصد خواهد رسید.
از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان‌ترین و سریع‌ترین گزینه است.
شرکت سفیران تمامی خدمات پیک آپ بار در محل، بسته‌بندی و حمل تا فرودگاه را ارائه می‌دهد، هزینه ارسال بار بسته به خدمات انتخابی شما و همچنین وزن و حجم بارتان محاسبه خواهد شد.

ویدئو های دیدنی فریت بار