آشنایی با نحوه ارسال بار هوایی به قرقیزستان

شاید در کسوت یک مسافر واژه "فریت به قرقیزستان" را جست و جو کرده اید و  در این مسیر با شرکت فریت بار سفیران آشنا شده‌اید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه های بی شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های خبره در امر "ارسال بار به قرقیزستان" و همچنین فریت بار به قرقیزستان در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به تمامی شهرهای کشور قرقیزستان تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه "حمل بار به قرقیزستان"  با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

قرقیزستان (  Kyrgyzstan  ) ، کشوری در شمال شرق آسیا، محصور در خشکی با طبیعتی فوق‌العاده زیبا و عشایری. قرقیزستان با کشورهای قزاقستان، تاجیکستان، ازبکستان و چین همسایه است. پایتختش بیشکک است که بزرگ‌ترین  شهرش نیز هست. مردمانش به زبان روسی و قرقیزی سخن می‌گویند و واحد پولش سوم است. اکثریت جمعیت قرقیزستان را مسلمانان تشکیل می‌دهند. به دلیل قرار گرفتنش در منطقه‌ای کوهستانی و نبود راه آبی، گزینه‌ها برای انتخاب مسیر سفر خواه ‌ناخواه محدود است. قرقیزستان سال‌های سال سکونت‌گاه قوم سکاها بوده است. قرقیز ها به فرهنگ ایرانی، مغولی و روسی خو گرفته‌اند. این کشور گرچه منابعی از طلا و اورانیوم و فلزهای کمیاب دارد، ولی کشاورزی و دامپروری از جمله تولید پنبه، تنباکو، پشم و گوشت و محصولات چینی، اقتصادش را سرپا نگه‌داشته است. فرودگاه بین‌المللی ماناس بیشکک، روزانه مسافران بسیاری از استانبول، مسکو و لندن را پذیرایی یا بدرقه می‌کند. گردشگری در قرقیزستان، یک پیشنهاد ویژه به عاشقان طبیعت خواهد بود؛ دریاچه ایسیک کول به معنای دریاچه باغ، بیشکک، پارک ملی الا واقع در کوهستانی فوق‌العاده، برج بورانا در مسیر جاده ابریشم، تاش رباط یک کاروانسرای سنگی تاریخی، ذخایر طبیعی ساری چلک، اوش قدیمی‌ترین شهر این کشور و قله ننین، بی‌شک روزهای سفر شما را هیجان‌انگیز خواهد کرد. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در قرقیزستان را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، بهترین لحظات را در سفر به قرقیزستان برایتان آرزو می‌کنیم.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در تمامی امور مربوط به فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  برای ارسال بار هوایی به قرقیزستان، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای قرقیزستان ارسال می‌کند.

 

 حمل اضافه بار مسافری به قرقیزستان

 

بسیاری از مسافران قوانین ارسال بار هوایی به قرقیزستان را نمی دانند و با چمدان‌های بسیار راهی فرودگاه می‌شوند، بی‌آنکه با موضوع مهمی در سفر خود به نام اضافه بار قرقیزستان آشنا باشند. هزینه اضافه بار هواپیما مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به قرقیزستان منتقل کنند، اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار به قرقیزستان، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار پرواز قرقیزستان را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت بار آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به قرقیزستان ارسال کنید.


هزینه ارسال بار به قرقیزستان


ارسال بار از ایران به قرقیزستان مانند هرکشور دیگری روش های خودش را دارد.  آیا راه و روش فریت بار به قرقیزستان را می‌دانید؟  فریت بار مسافری به قرقیزستان و ارسال لوازم منزل به قرقیزستان  همیشه برای مسافران و مهاجران دغدغه مهمی بوده است. تجار نیز به گونه‌ای در زمینه صادرات به قرقیزستان، درگیر مسائلی هستند. بی شک همه آنها در پی دانستن هزینه حمل بار به قرقیزستان هستند.  قسمت مهمی از مهاجرت  به کشور قرقیزستان، به حمل بار مربوط است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به قرقیزستان را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به قرقیزستان آگاهی یابد. البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کارگو به قرقیزستان برای تجارت را دارند، با موضوعات دیگری مانند رعایت قوانین تجاری و گمرکی کشور مبدا و مقصد، نحوه انتقال وجه معامله تجاری ، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... دست و پنجه نرم می‌کنند.
 
پیش از اینکه به موضوع هزینه حمل بار به قرقیزستان یا قیمت اضافه بار به قرقیزستان بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه ارسال بار به قرقیزستان‌، مستقر در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی است،  آگاه کنیم تا شما با نحوه ارسال بار از ایران به قرقیزستان آشنا شوید:

 

مراحل فریت بار به قرقیزستان در مجموعه سفیران کارگو

 

احتمالا شما یا یکی از نزدیکانتان در پروسه مهاجرت با شرکت فریت بار و کارگو سفیران آشنا شده‌اید. این شرکت ضمن عقد قرارداد با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور می کوشد تا نحوه ارائه این سرویس ها به مشتریان و ارسال بار شما به مقصد مورد نظرتان به بهترین شکل انجام پذیرد. اگر هم با سفیران آشنایی چندانی ندارید خوب است که بدانید در صورت همکاری با سفیران کارگو تمام مراحل ارسال بار از صفر تا صد برعهده این شرکت است. به این ترتیب پس از تماس مشتری و درخواست حمل بار هوایی به قرقیزستان، مرحله ارائه مشاوره رایگان در منزل شما ، بسته بندی و پالت بندی بار مسافری ، انبار داری درصورت نیاز شما ، انتقال بار به باربری فرودگاه امام خمینی ، انجام تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی جهت خروج قانونی محموله شما ازایران و در نهایت صدوربارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می‌شود .


 
بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به قرقیزستان


 
شرکت سفیران، با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزل شما کمک می کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با نحوه فرستادن بار به قرقیزستان  و  قوانین گمرک قرقیزستان برای ارسال لوازم منزل به قرقیزستان آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چه وسایلی را باید با خود به قرقیزستان ببریم و از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم موضوع بسیار مهمی است. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن هزینه ارسال بار به قرقیزستان، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها تصمیم به فرستادن بار با هواپیما به قرقیزستان را بگیرند. مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به قرقیزستان آگاه خواهند کرد.  

 

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت حمل اثاثیه منزل به قرقیزستان

 

در این بخش از حمل بار به قرقیزستان، گروه بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با ابزار های لازم برای یک بسته بندی مطمئن و دقیق در محل مورد نظر مشتری حاضر می شود. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها قابل مشاهده است. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. مرحله پس از بسته بندی کامل لوازم، قرار دادن آنها در جای مناسب است. در اینجا کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای می گیرند. بارگیری و جابجایی بار هم به دقت بالایی نیاز دارد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فریت بار فرودگاه امام خمینی ، بنا به تصمیم و درخواست شما ، حرکت می کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بارهوایی به قرقیزستان


همانطور که ذکر شد بنا به درخواست مشتری در زمینه حمل لوازم منزل به قرقیزستان یا ارسال خرده بار به قرقیزستان این امکان وجود دارد که کالاها در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا در زمان مورد نظر مشتری به هریک از شهرهای قرقیزستان ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.


تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به قرقیزستان


پس از فرستادن بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه، روند قانونی ارسال بار به قرقیزستان شروع می شود نگران نباشید. کارشناسان شرکت سفیران همه کارها را از صفر تا صد انجام می دهند. این کارشناسان با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به قرقیزستان، انجام خواهد داد. وقتی بارنامه در پروسه ارسال بار صادر شد باید گفت قسمت عمده کار در فرودگاه مبدأ به خوبی به پایان رسیده و بار آماده ارسال به قرقیزستان است.


صدور  بارنامه جهت ارسال بار به قرقیزستان با شرکت‌های معتبر هواپیمایی


 مجموعه فریت بار و کارگو سفیران متعهد است تا  برای تمامی محمولات ارسالی به قرقیزستان، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، اقدام به صدور بارنامه نموده و به شهر مورد نظر شما در کشور قرقیزستان ارسال نماید. در وهله اول هزینه حمل هوایی به قرقیزستان و سپس به سلامت رسیدن بار به قرقیزستان در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به قرقیزستان است.

 

بیشتر بدانید:  حمل هوایی بار، کدام ایرلاین معتبر را انتخاب کنیم.

 

انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به قرقیزستان


بعد از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید هزینه فریت بار به قرقیزستان را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد قرقیزستان فرستاده شود.
پس از مرور روند ارسال هوایی بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به قرقیزستان باید به پرسش اصلی مسافران و مهاجران ، یعنی میزان هزینه ها پاسخ دهیم.  قیمت حمل بار به قرقیزستان چقدر است؟ هزینه هر کیلو بار به قرقیزستان چگونه محاسبه خواهد شد؟ این ها همه پرسش‌هایی است که در بخش هزینه ارسال بار از ایران به قرقیزستان بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه هر کیلو بار به قرقیزستان  با هواپیما پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به قرقیزستان بفرستند.
اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:


هزینه فریت بار به قرقیزستان چگونه محاسبه خواهد شد؟


 قیمت ارسال بار به قرقیزستان به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید هزینه ارسال بار به قرقیزستان بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا


 
 اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه فریت بار به قرقیزستان یا هزینه ارسال کارگو به قرقیزستان دارید،  به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هواییبهتر است بدانید وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و نوسانات سیاسی و اقتصادی بر تعرفه های حمل و نقل اثر می گذارند. بر این اساس همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی نرخ های مشخصی جهت قیمت حمل بار هوایی به قرقیزستان تعیین می شود. گفتنی است هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.


هزینه ارسال بار به قرقیزستان در شهرهای گوناگون این کشور


هزینه فرستادن بار به قرقیزستان هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه از یک شرکت هواپیمایی تا شرکتی دیگر، تعرفه های گوناگونی را اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
پیشنهاد ما این است که پیش از ارسال بار با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در زمینه قیمت ارسال بار به قرقیزستان کسب کنید. همکاران ما شما را از نحوه محاسبه و قیمت هر کیلو بار از ایران به قرقیزستان آگاه خواهند کرد.


قیمت پست ایران به قرقیزستان ؛ مقایسه پست با فریت بار به قرقیزستان


ارسال کالاها با پست شاید از نخستین گزینه‌های ممکن برای ارسال بار ها و بسته ها پیش روی فرستندگان است، اما با پیشرفت صنعت حمل بار و شیوه‌های بدیع روش های تازه ای در اختیارارسال کنندگان خواهد بود. ابتدا باید پرسید شما از هزینه پست به قرقیزستان باخبرید؟  باید گفت هزینه پست به قرقیزستان از نقاط گوناگون هر سال  در لیست تعرفه‌های هزینه پست بین الملل اعلام خواهد شد و شما با هزینه پست ایران به قرقیزستان آشنا می‌شوید.


 برخی امکانات ارسال کالا با پست ممکن است گروهی را به ارسال کالایشان از این طریق ترغیب کند، اما محدودیت ها ی موجود در پست ایران و قرقیزستان را نیز نباید نادیده گرفت. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود نادیده گرفت. به گونه ای که شاید  ارسال بسته پستی از ایران به قرقیزستان به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت هایی وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به قرقیزستان، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و قرقیزستان وجود دارد، در سیستم فریت بار به قرقیزستان دیده نمی شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به قرقیزستان از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.


حمل اثاثیه به قرقیزستان و چند نکته مهم


باید گفت مهاجران با دغدغه های دیگری روبرو هستند. مهاجران علاوه بر تلاش برای کسب اجازه ورود باید به فکر انتقال لوازم منزلشان نیز باشند. مراحل فریت بار به قرقیزستان و ارسال بار به قرقیزستان دو قسمت دارد اول انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و بخش دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبارتان در کشور مقصد. آگاهی مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد نوع کالایی که قصد ارسال آن را دارند، ضروری است. این آگاهی به شما کمک می کند از دغدغه‌های سفرتان کاسته شود.


اما برای اطلاع مهاجرین به قرقیزستان جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت:

 

  • مرسوله شما مشمول پرداخت عوارض و هزینه‌های گمرکی خواهد شد.
    و......


برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت قرقیزستان مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور قرقیزستان را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور قرقیزستان، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به قرقیزستان می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری می شود. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر پس از فریت بار به قرقیزستان در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم مشمول پرداخت هزینه ای باعنوان قبض انبار خواهید شد. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می کنند.


حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به قرقیزستان


 حالا کالا را از گمرک قرقیزستان تحویل گرفته اید. خوب چطور می خواهید آن را به مقصد مورد نظر در قرقیزستان برسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای قرقیزستان می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.


حمل هوایی محمولات صادراتی و انواع کارگو تجاری به قرقیزستان


باید گفت حمل بار به قرقیزستان به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می پذیرد. امکان ارسال کارگو به قرقیزستان برای صادر کنندگانی فراهم شده که به صادرات کالا به قرقیزستان و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. برای مثال سالهاست تجار ایرانی به صادرات به قرقیزستان و ارسال کالاهای متفاوت به صورت کارگو مشغولند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر و در ظروف بار هواپیماهای مدرن پهن پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری به قرقیزستان ، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

بیشتر بدانید: راهنمای ارسال بار هوایی تجاری


 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای قرقیزستان ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215

اطلاعات بیشتر

مطالبی در مورد حمل هوایی بار به قرقیزستان

نرخ ارز جهت ارسال بار از قرقیزستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
دوم خرداد 1403

دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از قرقیزستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از قرقیزستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از قرقیزستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال بار از فرودگاه امام خمینی به بیشکک و اوش در قرقیزستان

بیشترین محمولات هوایی فرستاده شده به قرقیزستان

فریت بار از تمامی ایران به قرقیزستان

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به قرقیزستان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

قرقیزستان بر روی نقشه

سئوالات متداول در باره فرستادن بار با هواپیما به قرقیزستان

پس از تحویل بار شما بصورت بسته بندی شده به ترمینال کارگو فرودگاه امام، به‌صورت معمول فرآیند فریت بار به قرقیزستان، به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.
برای ارسال بار تجاری به قرقیزستان به یک نامه درخواست جهت صادرات به گمرک ایران ، لیست بسته بندی ، فاکتور فروش و کارت بازرگانی احتیاج است.
هزینه فریت بار به وزن، نوع بار، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، اما در نظر داشته باشید که به‌صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.

ویدئو های دیدنی فریت بار