از ارسال هوایی بار به قزاقستان چه می دانید؟

آیا از نحوه "فریت بار به قزاقستان"  اطلاع دارید؟  شاید هم در پی یافتن شرکت معتبر برای فریت بار به قزاقستان بوده اید؟ شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه های بی شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های خبره در امر "ارسال بار به قزاقستان" و همچنین فریت بار به قزاقستان در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به تمامی شهرهای کشور قزاقستان تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه ارسال بار به قزاقستان و فریت بار به قزاقستان با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : 88830215

محصور ترین کشور در خشکی، به دور از تمام آب‌های آزاد که با فروپاشی شوروی در آسیای میانه خودی نشان داد و شد نهمين کشور بزرگ جهان. به قزاقستان (  Kazakhstan  ) که سفر کنی و سراغ دیدنی‌ها را بگیری در آغاز، همه ی انگشت‌ها،  شمال شرقی این کشور یعنی آلماتی، بزرگ‌ترین شهر قزاقستان، را نشانت می‌دهند. شهری پر از معماری‌های مدرن و زیبا و گل سرسبد آنها کلیسا جامع زنکوف است. برای دیدن دو جاذبه گردشگری Duman و برج Bayterek باید راهی پایتخت یعنی شهر آستانا شد. دره زیبای Medea نیز بزرگ‌ترین مجموعه اسکی جهان را در خود جای‌داده است. کمی آن‌طرف تر، به بزرگ‌ترین مرکز پرتاب موشک‌های فضایی پایگاه فضایی بایکورور در صحراهای بزرگ قزاقستان می‌رسیم که در واقع موشک‌های فضایی روسی از این پایگاه پرتاب می‌شوند. شهر تاریخی طراز با بیش از دو هزار سال قدمت، در فهرست آثار باستانی و میراث فرهنگی یونسکو نیز ثبت‌شده است. دو بنای Aisha Bibi و مقبره‌های Babaji نمونه‌هایی عالی از معماری به شمار می‌آیند. بعضی از بهترین هتل‌های قزاقستان و بهترین منابع نفت و گاز و مصالح ساختمانی را باید در استان مانغیستاو سراغ گرفت. مهاجرت، ادامه تحصیل، مسافرت یا تجارت به قزاقستان را با همراهی ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران تجربه کنید و از لحظات سفرتان لذت ببرید.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در تمامی امور مربوط به فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  برای ارسال بار هوایی به قزاقستان، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای قزاقستان ارسال می‌کند.

 

هزینه فرستادن بار به قزاقستان

 

ارسال بار از ایران به قزاقستان مانند هرکشور دیگری روش های خودش را دارد، اما باید شرایط مساعد این گونه ارسال ها را از پیش فراهم کرد.  فریت بار مسافری به قزاقستان و ارسال لوازم منزل به قزاقستان  همیشه برای مسافران و مهاجران دغدغه مهمی بوده است. تجار نیز به گونه‌ای در زمینه صادرات به قزاقستان، درگیر مسائلی هستند. بی شک همه آنها می‌خواهند هزینه حمل بار به قزاقستان را بدانند.  حمل هوایی بار به قزاقستان امروزه در صدر دغدغه‌های روزمره  کسانی قرار دارد که در کسوت تاجر یا مهاجر و مسافر، در صدد فرستادن بار به قزاقستان هستند و از میان راه‌های گوناگون، پس از جستجو، مشاوره و تحقیق، مسیر حمل هوایی را انتخاب کرده‌اند. قسمت مهمی از مهاجرت  به کشور قزاقستان، به حمل بار مربوط است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به قزاقستان را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به قزاقستان آگاهی یابند. البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کارگو به قزاقستان برای تجارت را دارند، با موضوعات دیگری مانند رعایت قوانین تجاری و گمرکی کشور مبدأ و مقصد، نحوه انتقال وجه معامله تجاری ، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... دست و پنجه نرم می‌کنند. 

 

حمل هوایی اضافه بار مسافری به قزاقستان

 

اضافه بار مسافری موضوعی پرچالش برای مسافران پربار است. هزینه اضافه بار هواپیما مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به قزاقستان منتقل کنند، اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار به قزاقستان، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار پرواز قزاقستان را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت اضافه‌بار مسافری آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به قزاقستان ارسال کنید. 

 

بیشتر بدانید:  پرداخت هزینه اضافه بار یا پرداخت برای فریت بار؟ کدام گزینه به نفع شماست؟

 

پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به قزاقستان بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه ارسال بار به قزاقستان‌، مستقر در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی است،  آگاه کنیم تا شما با نحوه ارسال بار از ایران به قزاقستان آشنا شوید:

 

مراحل فریت بار به قزاقستان در مجموعه سفیران کارگو

 

احتمالا شما یا یکی از نزدیکانتان در پروسه مهاجرت با شرکت فریت بار و کارگو سفیران آشنا شده‌اید. این شرکت ضمن عقد قرارداد با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور می‌کوشد تا نحوه ارائه این سرویس ها به مشتریان و ارسال بار شما به مقصد مورد نظرتان به بهترین شکل انجام پذیرد. اگر هم با سفیران آشنایی چندانی ندارید خوب است که بدانید در صورت همکاری با سفیران کارگو، تمام مراحل ارسال بار از صفر تا صد برعهده این شرکت است. به این ترتیب پس از تماس مشتری و درخواست حمل بار به قزاقستان‌، مرحله ارائه مشاوره رایگان در منزل شما، بسته بندی و پالت بندی بار مسافری، انبار داری درصورت نیاز شما، انتقال بار به باربری فرودگاه امام خمینی، انجام تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی جهت خروج قانونی محموله شما از ایران و در نهایت صدوربارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می‌شود .

 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به قزاقستان

 

یکی از خدمات شرکت سفیران این است که با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزلتان، شما را یاری کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با نحوه ارسال بار به قزاقستان آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چه وسایلی را باید با خود به قزاقستان ببریم و از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم موضوع بسیار پراهمیتی است. مثلا  برخی خانواده ها درباره بردن فرش به قزاقستان تردید دارند. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن هزینه ارسال بار به قزاقستان، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها ، به فرستادن بار با هواپیما به قزاقستان اقدام کنند. مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به قزاقستان آگاه خواهند کرد.  

    

بسته بندی تخصصی اسباب و لوازم منزل جهت حمل هوایی به قزاقستان 

 

در این بخش از حمل بار به قزاقستان، بناست  تا گروه بسته بندی، کالاهایتان را ایمن سازی کنند. متخصصان بسته بندی سفیران با داشتن تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با ابزار های لازم برای یک بسته بندی مطمئن و دقیق در محل مورد نظر مشتری حاضر می شوند. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها قابل مشاهده است. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. مرحله پس از بسته بندی کامل لوازم، قرار دادن آنها در جای مناسب است. در اینجا کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای می گیرند. بارگیری و جابجایی بار هم به دقت بالایی نیاز دارد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فریت بار فرودگاه امام خمینی ، بنا به تصمیم و درخواست شما ، حرکت می کند.

 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال به قزاقستان

 

گفتیم که مشتری می‌تواند  در زمینه حمل لوازم منزل به قزاقستان یا ارسال خرده بار به قزاقستان  از شرکت بخواهد تا کالاها در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا در زمان مورد نظر مشتری به هریک از شهرهای قزاقستان ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به قزاقستان

 

 پس از فرستادن بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه امام خمینی ، روند قانونی ارسال بار به قزاقستان شروع می شود. کارشناسان شرکت سفیران همه کارها را از صفر تا صد انجام می دهند. این کارشناسان با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به قزاقستان، انجام خواهد داد. وقتی بارنامه در پروسه ارسال بار صادر شد باید گفت قسمت عمده کار در فرودگاه مبدأ به خوبی به پایان رسیده و بار آماده ارسال به قزاقستان است.

 

صدور  بارنامه جهت ارسال بار به قزاقستان با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران تعهد دارد تا  برای تمامی محمولات ارسالی به قزاقستان، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، بارنامه صادر و به شهر مورد نظر شما در کشور قزاقستان ارسال کند. در وهله اول هزینه حمل هوایی به قزاقستان و سپس به سلامت رسیدن بار به قزاقستان در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به قزاقستان است.

 

انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به قزاقستان 

 

بعد از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید قیمت ارسال بار به قزاقستان را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد قزاقستان فرستاده شود.

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

پس از مرور روند ارسال هوایی بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به قزاقستان، باید به پرسش اصلی مسافران و مهاجران ، یعنی میزان هزینه ها پاسخ دهیم.  در فریت بار به قزاقستان قیمت چقدر است؟ هزینه هر کیلو بار به قزاقستان چگونه محاسبه خواهد شد؟ این ها همه پرسش‌هایی است که در بخش هزینه ارسال بار از ایران به قزاقستان بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه هر کیلو بار به قزاقستان  با هواپیما پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به قزاقستان بفرستند. 

اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:

 

هزینه فریت بار به قزاقستان چگونه محاسبه خواهد شد؟ 

 

 قیمت ارسال بار به قزاقستان به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید هزینه ارسال بار به قزاقستان بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا

 

 اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه فریت بار به قزاقستان یا هزینه ارسال کارگو به قزاقستان دارید،  به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید. 

 

بهتر است بدانید وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و نوسانات سیاسی و اقتصادی تعرفه های  گوناگونی برای حمل و نقل رقم می‌زند. بر این اساس همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی، نرخ های متفاوتی جهت قیمت حمل بار هوایی به قزاقستان تعیین می شود. گفتنی است هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

 

هزینه ارسال بار به قزاقستان در شهرهای گوناگون این کشور

 

 هزینه فرستادن بار به قزاقستان هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون فرق می‌کند. نه تنها شهر به شهر بلکه از یک شرکت هواپیمایی تا شرکتی دیگر، تعرفه‌های گوناگونی را اعلام می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

 

قیمت پست ایران به قزاقستان ؛ مقایسه پست با فریت بار به قزاقستان

 

ارسال کالاها با پست شاید از نخستین گزینه‌های ممکن برای ارسال بار ها وبسته ها، پیش روی فرستندگان است، اما با پیشرفت صنعت حمل بار و شیوه‌های بدیع، روش های تازه ای در اختیار ارسال کنندگان خواهد بود. ابتدا باید پرسید شما از قیمت پست به قزاقستان باخبرید؟  باید گفت هزینه پست از ایران به قزاقستان از نقاط گوناگون هر سال  در لیست تعرفه‌های هزینه پست بین الملل اعلام خواهد شد. باید گفت  برخی امکانات ارسال کالا با پست ممکن است گروهی را به ارسال کالایشان از این طریق ترغیب کند، اما محدودیت ها ی موجود در پست ایران و قزاقستان را نیز نباید نادیده گرفت. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست به قزاقستان به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود از نظر دور داشت. به گونه‌ای که شاید  ارسال بسته به قزاقستان به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت‌هایی  در پست از ایران به قزاقستان وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به قزاقستان، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و قزاقستان وجود دارد، در سیستم فریت بار به قزاقستان دیده نمی‌شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به قزاقستان از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

حمل اثاثیه به قزاقستان و چند نکته مهم

 

در میان متقاضیان ارسال بار،  مهاجران با دغدغه های دیگری روبرو هستند. مهاجران افزون بر دغدغه دریافت ویزا و پروسه پرپیچ و خم سفر، باید به فکر انتقال لوازم منزلشان نیز باشند. مراحل فریت بار به قزاقستان و ارسال بار به قزاقستان دو قسمت دارد: اول انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و بخش دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبارتان در کشور مقصد. آگاهی مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد نوع کالایی که قصد ارسال آن را دارند، ضروری است. این آگاهی به شما کمک می‌کند از دغدغه‌های سفرتان کاسته شود.

اما برای اطلاع مهاجرین به قزاقستان جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت:

 

  • در کشور قزاقستان معافیتی برای واردات این وسایل وجود ندارد و باید برای تمامی لوازم خود طبق نرخ‌های مصوب عوارض پرداخت کنید.
  • اگر قصد واردات لوازم برقی را نیز داشته باشد باید برای ورود این لوازم مجوز تهیه نمایید.

 

 برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت قزاقستان مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور قزاقستان را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور قزاقستان، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به قزاقستان می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

البته اگر پس از فریت بار به قزاقستان در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم لازم است هزینه‌ای باعنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه‌های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می‌کنند.

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به قزاقستان

 

پس از تحویل گرفتن بار از گمرک قزاقستان، شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای قزاقستان می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید. 

 

فرستادن هوایی محمولات تجاری و تنواع کارگو صادراتی به قزاقستان

 

 باید گفت حمل بار به قزاقستان به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می‌پذیرد. امکان ارسال کارگو به قزاقستان برای صادر کنندگانی فراهم شده که به صادرات کالا به قزاقستان و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. برای مثال اگر تجار ایرانی به صادرات مبل به قزاقستان  تمایل داشته باشند پای کارگو به میان می‌آید. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر و در ظروف بار هواپیماهای مدرن پهن پیکر انجام می‌گیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری به قزاقستان ، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

بیشتر بدانید: راهنمای ارسال بار هوایی تجاری

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای قزاقستان ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215

 

اطلاعات بیشتر

مطالبی در مورد حمل هوایی بار به قزاقستان

نرخ ارز جهت ارسال بار از قزاقستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
دوم خرداد 1403

دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از قزاقستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از قزاقستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از قزاقستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

بیشترین محمولات هوایی فرستاده شده به قزاقستان

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به قزاقستان

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به قزاقستان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور قزاقستان

سئوالات متداول در باره فرستادن بار با هواپیما به قزاقستان

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت مدارک بار در قزاقستان به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.
صادرکنندگان کالا میبایست یک درخواست کتبی مبنی بر اجازه ارسال بار خود به کشور قزاقستان را به همراه لیست عدل بندی و فاکتور فروش بار به مقامات گمرک ایران تحویل داده و با کارت بازرگانی خود جهت صادر نمودن بار و کالای خود اقدام کنند.
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به‌واسطه ساز و کار فریت بار از ترمینال کارگو فرودگاه امام به قزاقستان ارسال می‌شود و به‌محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه مقصد، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن و ترخیص آن اقدام نمایید.

ویدئو های دیدنی فریت بار