خدمات هوایی ارسال بار به قطر

فریت بار، ارسال بار به قطر، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای قطر


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از شرکت‌هایی است که اندوخته تجربه سالیان خود را در امر ارسال بار به قطر و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای قطر در اختیار شما قرار می‌دهد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور قطر با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به قطر مناسب‌ترین قیمت را برای شما در نظر می‌گیرد. هدف ما به سلامت رسیدن محموله شما در فریت بار به قطر است.

هزینه‌های ارسال بار به قطر


بخش مهم سفر مربوط به بار و حمل بار (ارسال بار به قطر یا فریت بار به قطر) است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به قطر با آن دست به گریبان هستند. البته بار صادرکنندگان و ارسال کارگو به قطر داستان دیگری دارد. مهاجران، مسافران و تاجران، پیش از هر چیز می‌خواهند از هزینه‌های ارسال بار به قطر و ارسال کارگو به قطر باخبر شوند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به قطر بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

مراحل فریت بار به قطر در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام تجربه خود را در بخش فریت بار به قطر و کارگو به کار می‌گیرد تا بهترین خدمت‌رسانی را به شما هم‌میهنان عزیز داشته باشد. در این راستا، با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد شده است تا ارسال بار به بهترین شکل انجام شود. گفتنی است شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده می‌گیرد. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به قطر، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز خواهد شد:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به قطر


از همین ابتدا کار را با تخصص و تجربه آغاز می‌کنیم. شما می‌توانید این موضوع را در عملکرد تیم بسته‌بندی سفیران برای فریت بار به قطر ببینید. این تیم با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی، با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل موردنظر مشتری خواهد رفت. بارهای شما برای فریت بار به قطر آماده می‌شوند و یک به یک در کارتن‌هایی با آرم شرکت سفیران قرار خواهند گرفت. گفتنی است این کارتن‌ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار داده خواهند شد. حالا زمان بارگیری و جابجایی بار است که در این مرحله نیز باید با دقت زیادی انجام شود مقصد بعدی پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، فرودگاه امام خمینی است.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بار به قطر


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال گردند می‌توانند در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران جهت فریت بار به قطر نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای قطر فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبارداری پیش از فریت بار به قطر نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به قطر


حالا زمان آن است که مسافر، مهاجر یا صادرکننده به بخش کارگو فرودگاه مراجعه کند. در این مرحله نیز ما می‌توانیم یاریتان کنیم. کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در زمینه فریت بار به قطر، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به قطر، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به قطر است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به قطر


وقتی بارنامه شما برای فریت بار به قطر صادر شد، یعنی زمان آن است که مشتری هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه موردنظر، بار به مقصد قطر ارسال می‌شود.
خوب به پرسش اصلی می‌رسیم. هزینه‌های ارسال بار به قطر چگونه محاسبه خواهد شد؟
در این زمینه باید گفت هزینه‌های فریت بار به قطر بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می‌شود:

 • تا چهل و پنج کیلو گرم
 • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
 • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
 • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
 • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
بد نیست بدانید، تعرفه حمل هوایی و فریت بار به قطر بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، با تغییراتی، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران برای فریت بار به قطر بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه، همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی باخبر کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای قطر چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار به قطر هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی گوناگون هم مبالغ گوناگونی را اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به قطر – ارسال بار به قطر


بخش مهم فریت بار به قطر، زمانی است که مهاجران تصمیم می‌گیرند لوازم منزلشان را به قطر بفرستند. اینجاست که باید به سراغ یکی از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به قطر) بروند تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
در فریت بار به قطر یا هر کشور دیگر باید دو مرحله را در نظر بگیریم؛ مرحله اول شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و مرحله دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به قطر - ارسال بار به قطر باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای موردنظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به قطر اقدام کنید.
اما برای اطلاع مهاجرین از قوانین فریت بار به قطر جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

 • هنگام فریت بار به قطر قوانین زیر را مد نظر داشته باشید:
 • ورود این مرسولات معاف از پرداخت عوارض گمرکی است.
 • مرسولات باید به عنوان لوازم خانگی دست دوم اظهار گردند و...
 • برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت قطر مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور قطر را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور قطر، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می‌کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی بگذراند در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می‌فرستد. وقتی بار شما مثلاً به قطر می‌رسد، این بار به‌طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری می‌شود. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر پس از فریت بار به قطر در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهید شد. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه‌های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می‌کنند.

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


حالا کالا را از گمرک مقصد تحویل گرفته‌اید. خوب چطور می‌خواهید آن را به مقصد موردنظر در قطر برسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت‌های حمل‌ونقل، این وانت‌ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت‌ها را در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای قطر می توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به قطر


باید گفت فریت بار دو شکل مسافری یا تجاری دارد. امکان ارسال کارگو مخصوص صادرکنندگانی است که به تجارت و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول‌اند. بدیهی است که ارسال این کالاها با فریت بار مسافری دشوار است ارسال از طریق کارگو یا تجاری راه بهتری به نظر می‌رسد. بدیهی است که به دلیل حجم بالای بار، ارسال آن‌ها با هواپیماهای غول‌پیکر صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای قطر ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

ارسال بار به قطر چند روز طول می‌کشد؟


بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدأ تحویل دهید، معمولاً بار شما پس از دو تا چهار روز به مقصد خواهد رسید.

حمل اضافه‌بار مسافری به قطر چگونه انجام می‌شود؟


اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می‌شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

آیا می‌توان در مرسوله فریت بار به قطر مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

فریت بار، ارسال بار به قطر، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای قطر


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از شرکت‌هایی است که اندوخته تجربه سالیان خود را در امر ارسال بار به قطر و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای قطر در اختیار شما قرار می‌دهد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور قطر با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به قطر مناسب‌ترین قیمت را برای شما در نظر می‌گیرد. هدف ما به سلامت رسیدن محموله شما در فریت بار به قطر است.

هزینه‌های ارسال بار به قطر


بخش مهم سفر مربوط به بار و حمل بار (ارسال بار به قطر یا فریت بار به قطر) است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به قطر با آن دست به گریبان هستند. البته بار صادرکنندگان و ارسال کارگو به قطر داستان دیگری دارد. مهاجران، مسافران و تاجران، پیش از هر چیز می‌خواهند از هزینه‌های ارسال بار به قطر و ارسال کارگو به قطر باخبر شوند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به قطر بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

مراحل فریت بار به قطر در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام تجربه خود را در بخش فریت بار به قطر و کارگو به کار می‌گیرد تا بهترین خدمت‌رسانی را به شما هم‌میهنان عزیز داشته باشد. در این راستا، با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد شده است تا ارسال بار به بهترین شکل انجام شود. گفتنی است شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده می‌گیرد. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به قطر، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز خواهد شد:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به قطر


از همین ابتدا کار را با تخصص و تجربه آغاز می‌کنیم. شما می‌توانید این موضوع را در عملکرد تیم بسته‌بندی سفیران برای فریت بار به قطر ببینید. این تیم با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی، با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل موردنظر مشتری خواهد رفت. بارهای شما برای فریت بار به قطر آماده می‌شوند و یک به یک در کارتن‌هایی با آرم شرکت سفیران قرار خواهند گرفت. گفتنی است این کارتن‌ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار داده خواهند شد. حالا زمان بارگیری و جابجایی بار است که در این مرحله نیز باید با دقت زیادی انجام شود مقصد بعدی پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، فرودگاه امام خمینی است.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بار به قطر


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال گردند می‌توانند در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران جهت فریت بار به قطر نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای قطر فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبارداری پیش از فریت بار به قطر نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به قطر


حالا زمان آن است که مسافر، مهاجر یا صادرکننده به بخش کارگو فرودگاه مراجعه کند. در این مرحله نیز ما می‌توانیم یاریتان کنیم. کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در زمینه فریت بار به قطر، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به قطر، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به قطر است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به قطر


وقتی بارنامه شما برای فریت بار به قطر صادر شد، یعنی زمان آن است که مشتری هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه موردنظر، بار به مقصد قطر ارسال می‌شود.
خوب به پرسش اصلی می‌رسیم. هزینه‌های ارسال بار به قطر چگونه محاسبه خواهد شد؟
در این زمینه باید گفت هزینه‌های فریت بار به قطر بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می‌شود:

 • تا چهل و پنج کیلو گرم
 • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
 • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
 • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
 • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
بد نیست بدانید، تعرفه حمل هوایی و فریت بار به قطر بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، با تغییراتی، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران برای فریت بار به قطر بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه، همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی باخبر کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای قطر چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار به قطر هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی گوناگون هم مبالغ گوناگونی را اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به قطر – ارسال بار به قطر


بخش مهم فریت بار به قطر، زمانی است که مهاجران تصمیم می‌گیرند لوازم منزلشان را به قطر بفرستند. اینجاست که باید به سراغ یکی از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به قطر) بروند تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
در فریت بار به قطر یا هر کشور دیگر باید دو مرحله را در نظر بگیریم؛ مرحله اول شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و مرحله دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به قطر - ارسال بار به قطر باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای موردنظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به قطر اقدام کنید.
اما برای اطلاع مهاجرین از قوانین فریت بار به قطر جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

 • هنگام فریت بار به قطر قوانین زیر را مد نظر داشته باشید:
 • ورود این مرسولات معاف از پرداخت عوارض گمرکی است.
 • مرسولات باید به عنوان لوازم خانگی دست دوم اظهار گردند و...
 • برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت قطر مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور قطر را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور قطر، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می‌کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی بگذراند در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می‌فرستد. وقتی بار شما مثلاً به قطر می‌رسد، این بار به‌طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری می‌شود. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر پس از فریت بار به قطر در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهید شد. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه‌های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می‌کنند.

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


حالا کالا را از گمرک مقصد تحویل گرفته‌اید. خوب چطور می‌خواهید آن را به مقصد موردنظر در قطر برسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت‌های حمل‌ونقل، این وانت‌ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت‌ها را در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای قطر می توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به قطر


باید گفت فریت بار دو شکل مسافری یا تجاری دارد. امکان ارسال کارگو مخصوص صادرکنندگانی است که به تجارت و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول‌اند. بدیهی است که ارسال این کالاها با فریت بار مسافری دشوار است ارسال از طریق کارگو یا تجاری راه بهتری به نظر می‌رسد. بدیهی است که به دلیل حجم بالای بار، ارسال آن‌ها با هواپیماهای غول‌پیکر صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای قطر ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

ارسال بار به قطر چند روز طول می‌کشد؟


بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدأ تحویل دهید، معمولاً بار شما پس از دو تا چهار روز به مقصد خواهد رسید.

حمل اضافه‌بار مسافری به قطر چگونه انجام می‌شود؟


اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می‌شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

آیا می‌توان در مرسوله فریت بار به قطر مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

اطلاعات بیشتر

درباره قطر

میزبان جام جهانی 2022 فوتبال جهان. ثروتمندترین و امن‌ترین کشور جهان. قطر کشوری کوچک در جنوب غربی آسیا و در همسایگی عربستان. کشوری در نقشه خاورمیانه با آب‌وهوای بیابانی؛ زمستان‌های خنک، اما تابستانی شرجی و گرم. قطر بالاترین شاخص توسعه انسانی در میان کشورهای جهان عرب و بالاترین درآمد سرانه جهان را ازآن خود کرده است. زبان رسمی آن عربی و انگلیسی‌زبان دوم است. دین رسمی این کشور اسلام و واحد پولی آنها ریال است. پایتخت قطر شهری است زیبا و مدرن در سواحل خلیج ‌فارس به نام دوحه. اقتصاد قطر یک اقتصاد کاملاً وابسته به گاز است. بزرگ‌ترین صادرکننده گاز طبیعی مایع به‌حساب می‌آید. این کشور پادشاهی به‌طور تاریخی پیرو سیاست درهای باز بوده که باعث قدرت و نفوذ آن شده است. قطر دارای جاذبه‌های گردشگری بسیاری از جمله ورزش‌های آبی، موزه‌های گوناگون و مسجدهای قدیمی است. اگر قصد مسافرت، مهاجرت یا تجارت در قطر را دارید ، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، شما را در سفر به کشور دیدنی قطر همراهی خواهیم کرد

ارسال بار به شهرهای قطر

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به قطر

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور قطر