ارسال بار به قطر با مناسب ترین نرخ حمل هوایی

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه‌های بی‌شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های توانا در امر ارسال بار هوایی به قطر در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی به کشور قطر تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه ارسال بار از ایران به قطر با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

دوحه مرکز و بزرگترین شهر کشور قطر ( Qatar ) است. جمعیت دوحه  را یک میلیون و سیصد هزار نفر اعلام کرده اند. این شهر واقع در ساحل خلیج فارس در شرق کشور است. دوحه سریع ترین رشد بین شهر های قطر را داراست. بیش از پنجاه درصد جمعیت این کشور در دوحه و حومه های اطرافش زندگی می کنند و این شهر همچنین مرکز اقتصادی کشور است. پس از استقلال قطر که یکی از مستعمره های انگلیس بود، دوحه  به عنوان مرکز تجاری قطر و یکی از مراکز مالی در حال شکل گیری خاورمیانه، در نظر گرفته شده است. اگر به مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در شهر دوحه، فکر می کنید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، همراهتان هستیم.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در تمامی امور مربوط به فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به قطر ارسال می‌کند. 

 

فرستادن کارگو و بار صادراتی به قطر

 

 باید گفت حمل بار به قطر به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می‌پذیرد. امکان ارسال کارگو به قطر برای صادر کنندگانی فراهم شده که در پی خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. این افراد  بایستی قوانین صادرات به قطر  را بدانند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. صادرات به قطر با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر و در ظروف بار هواپیماهای مدرن پهن پیکر انجام می‌گیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری به قطر ، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد. حمل بار به قطر از ایران بیشتر در شکل تجاری درجریان است و سال هاست  تجار قطر و ایران به تجارت انواع کالا مشغولند. ارسال بار تجاری به شکل ارسال کارگو به قطر میان تجار ایران و قطر سابقه‌ای طولانی دارد. به گونه‌ای که تجار کالاهایی مانند فرش، ترافل یا دنبلان کوهی که در زبان محلی به آن "خیر و دل" می گویند و همچنین مواد غذایی ایرانی، زعفران  را با استفاده از امکان کارگو به قطر ارسال می کنند. ارسال کارگو به قطر یکی از بهترین  و امن ترین راه‌های ارسال بار هوایی است که سال هاست  تاجران از این مسیر کالاهای خود را راهی قطر می کنند.

 

بیشتر بدانید:  راهنمای ارسال بار هوایی تجاری

 

کالاهایی  که تجار به قطر ارسال می‌کنند بیشتر این موارد را شامل می‌شود:

 

ارسال میوه و سبزیجات به قطر

 

همان طور که می‌دانید کشور قطر آب و هوایی گرم و خشک دارد و در برخی مناطق آب و هوایش معتدل است که همین موضوع باعث شده است که امکان پرورش برخی از میوه ها  و سبزیجات را نداشته باشد. به همین دلیل است که بازار صادرات میوه به قطر بسیار داغ است و سالانه درآمد زیادی را برای تاجران میوه رقم می‌زند. فاصله نزدیک دو کشور ایران و قطر سبب شده  تا با توجه به اینکه برخی از انواع میوه و سبزیجات، مدت زمان کوتاهی قابل نگهداری هستند، تجارت میوه و سبزیجات از ایران به قطر رونق خوبی داشته باشد. تاجران ایرانی می‌توانند در مدت زمان بسیار کوتاهی به صورت مستقیم، میوه‌های خود را به کشور مقصد صادر کنند.

 

ارسال هوایی خشکبار به قطر

 

آ‌جیل های خوراکی و میوه های خشک دو گروه مختلف از محصولات هستند که معمولاً در تجارت بین المللی مورد معامله قرار می گیرند. دلیل این امر، ماندگاری بیشتر آنها در مقایسه با میوه و سبزیجات تازه و همچنین شرایط ذخیره و نگهداری راحت تر است. در این میان تجار ایرانی سالهاست در زمینه ارسال خشکبار به قطر فعالند و از خدمات  فریت تجاری به قطر بهره می برند.

 

فرستادن فرش و صنایع دستی به قطر

 

فرش و صنایع دستی ایران هم در داخل ایران و هم در خارج از کشور شهرت فراوانی دارد. کشورهای آسیایی و اروپایی عاشق  فرش و ظروف صنایع دستی اصفهان  و نقاط دیگر ایران هستند؛ در نتیجه تجارت فرش و صنایع دستی به قطر سود خوبی خواهد داشت. به همین سبب تجارت این گونه کالاها به کشور قطر  رونق زیادی یافته است. در این میان فریت بار تجاری ایران به قطر راهی معقول و مقرون به صرفه برای ارسال این نوع کالاها به قطر است. 

 

ارسال زعفران با کارگو به قطر

 

ایران یکی از مهم ترین تولید کنندگان با کیفیت زعفران در جهان است.  زعفران کالایی پرطرفدار در کشور قطر است و تجارن زعفران ایرانی را با بسته بندی های شکیل و مناسب به قطر ارسال می‌کنند؛ برنامه ریزی صحیح برای صادرات زعفران به قطر، می‌توان درآمد ارزی بسیار خوبی را با توجه به قیمت زعفران در قطر و بازار های خارجی برای کشور ایجاد کرد. در ارسال این کالا نیز می توان از امکانات فریت بار تجاری استفاده کرد.

 

ارسال ترافل کوهی به قطر

 

دنبلان كوهي (قارچ دنبلان) يا ترافل (Truffle) نوعي قارچ كوهي خود رو است كه در سال‌های اخير با خدمات فريت بار و حمل هوايي به كشورهاي ديگر صادر شده است. اين محصول كه شبيه سيب‌زميني است به نام‌هاي خِئر یا عِغِر هم شناخته مي‌شود. دنبلان كوهي در بيابان‌ها و كوهپايه‌هاي ايران مي‌رويد و ارسال آن به قطر در دستور کار تجار ایرانی قرار دارد. مردمان کشور قطر  بیشتر خواهان ترافل  نوع سفید و قرمز آن هستند. ارسال دنبلان کوهی، از طریق حمل هوایی و با تدابیر ویژه صادرات محصولات کشاورزی صورت می‌گیرد.

 با توجه به قوانین گمرکی کشور قطر، پس بهتر است  پیش از هر اقدامی با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا  از شرایط و ضوابط ارسال کارگو به قطر آگاه شوید.

 

حمل هوایی اضافه بار مسافری به قطر

 

به عنوان مسافر آیا قیمت هر کیلو اضافه بار در فرودگاه امام را می دانید؟ آیا درباره تعرفه شرکت‌ها، اطلاعاتی دارید؟ بسیاری از مسافران قوانین "حمل بار به قطر" را نمی دانند و با چمدان‌های بسیار راهی فرودگاه می‌شوند، بی‌آنکه با موضوع مهمی در سفر خود به نام اضافه بار قطر آشنا باشند. هزینه اضافه بار هواپیما مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به قطر منتقل کنند، اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار به قطر، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار پرواز قطر را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت بار آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به قطر ارسال کنید.  

 

هزینه ارسال بار به قطر

 

"ارسال بار به قطر" مانند هرکشور دیگری روش های خودش را دارد. همانگونه که گفتیم  بخش بزرگی از ارسال بار به قطر مخصوص  تجار  است. به گونه‌ای که ارسال کارگو به قطر، این افراد را درگیر مسائل گوناگونی می‌کند. . بی شک همه آنها می‌خواهند قیمت ارسال بار از ایران به قطر را بدانند.  "فریت بار به قطر" امروزه در صدر دغدغه‌های روزمره  کسانی قرار دارد که در کسوت تاجر ، در صدد فرستادن بار به قطر  هستند و از میان راه‌های گوناگون، پس از جستجو، مشاوره و تحقیق، مسیر حمل هوایی را انتخاب کرده‌اند. موضوعی که بسیاری از تجار و مسافران به قطر را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به قطر  و کارگو ایران به قطر آگاهی یابند. البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کالا به قطر برای تجارت را دارند، با موضوعات دیگری مانند رعایت قوانین تجاری و گمرکی کشور مبدأ و مقصد، نحوه انتقال وجه معامله تجاری ، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... دست و پنجه نرم می‌کنند. 

   پیش از اینکه به موضوع هزینه حمل بار به قطر بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه ارسال بار به قطر‌، مستقر در کارگو فرودگاه امام است،  آگاه کنیم تا شما با نحوه ارسال بار از ایران به قطر آشنا شوید:

 

حمل بار از ایران به قطر در مجموعه سفیران کارگو

 

فریت بار را بسیاری از مسافران به قطر می شناسند. شما برای استفاده و ارسال بارهایتان از طریق این ایرلاین می توانید به راحتی از خدمات فریت بار، سفیران استفاده کنید. این شرکت ضمن عقد قرارداد با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور می‌کوشد تا نحوه ارائه این سرویس ها به مشتریان و ارسال بار شما به مقصد مورد نظرتان به بهترین شکل انجام پذیرد. اگر هم با سفیران آشنایی چندانی ندارید خوب است که بدانید در صورت همکاری با سفیران کارگو، تمام مراحل ارسال بار از صفر تا صد برعهده این شرکت است. به این ترتیب پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به قطر با هواپیما، مرحله ارائه مشاوره رایگان در منزل شما، بسته بندی و پالت بندی بار مسافری، انبار داری درصورت نیاز شما، انتقال بار به باربری فرودگاه امام خمینی، انجام تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی جهت خروج قانونی محموله شما از ایران و در نهایت صدوربارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می‌شود . 

 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به قطر

 

 یکی از خدمات شرکت سفیران این است که با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزلتان، شما را یاری کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با نحوه ارسال بار به قطر که حمل آنها مجاز است آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چطور بار را بسته بندی کنیم برای فریت بار به قطر بسیار مهم است.  در پروسه حمل بار به قطر  باید قوانین را بدانیم. گاهی هم مسافران و تجار می‌خواهند با  دانستن هزینه ارسال بار به قطر، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها ، به فرستادن بار با هواپیما به قطر اقدام کنند. مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به قطر آگاه خواهند کرد.  

        

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت مهاجرت به قطر 

 

در حمل بار به قطر، بسته بندی کالاها اهمیت بسیاری دارد. متخصصان بسته بندی سفیران با داشتن تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با ابزار های لازم برای یک بسته بندی مطمئن و دقیق در محل مورد نظر مشتری حاضر می شوند. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها قابل مشاهده است. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. مرحله پس از بسته بندی کامل لوازم، قرار دادن آنها در جای مناسب است. در اینجا کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای می گیرند. بارگیری و جابجایی بار هم به دقت بالایی نیاز دارد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فریت بار فرودگاه امام خمینی ، بنا به تصمیم و درخواست شما ، حرکت می کند.

  

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال به قطر

 

در زمینه حمل لوازم منزل به قطر یا ارسال خرده بار به قطر  شما می توانید  از شرکت بخواهید تا کالاها در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری کند تا در زمان مورد نظر مشتری به قطر ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به قطر 

 

 پس از فرستادن بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به قسمت کارگو فرودگاه امام، روند قانونی ارسال بار به قطر شروع می شود. کارشناسان شرکت سفیران همه کارها را از صفر تا صد انجام می دهند. این کارشناسان با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به قطر، انجام خواهد داد. وقتی بارنامه در پروسه ارسال بار صادر شد باید گفت قسمت عمده کار در فرودگاه مبدأ به خوبی به پایان رسیده و بار آماده ارسال به قطر است.

 

صدور  بارنامه جهت ارسال بار به قطر با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران تعهد دارد تا  برای تمامی محمولات ارسالی به قطر، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، بارنامه صادر و به کشور قطر ارسال کند. در وهله اول هزینه حمل هوایی به قطر و سپس به سلامت رسیدن بار به قطر در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به قطر است.

 

بیشتر بدانید:  3 دلیل که در حمل بار هوایی، هواپیماهای نازک پیکر، قاتل بار نامیده میشوند

 

انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به قطر 

 

بعد از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید قیمت ارسال بار به قطر را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد قطر فرستاده شود.

پس از مرور روند ارسال هوایی بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به قطر، باید به پرسش اصلی مسافران و مهاجران ، یعنی قیمت ارسال بار به قطر پاسخ دهیم. قیمت هر کیلو بار از ایران به قطر چقدر است؟ هزینه کارگو از ایران به قطر چگونه محاسبه خواهد شد؟ این ها همه پرسش‌هایی است که در بخش هزینه ارسال بار از ایران به قطر بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه هر کیلو بار به قطر  با هواپیما پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به قطر بفرستند. 

اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:

 

هزینه فریت بار به قطر چگونه محاسبه خواهد شد؟ 

 

 قیمت ارسال بار به قطر به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید هزینه ارسال بار به قطر بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا

 

 اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه هزینه فریت بار به قطر یا هزینه ارسال کارگو قطر دارید،  به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید. 

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

بهتر است بدانید وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و نوسانات سیاسی و اقتصادی تعرفه های  گوناگونی برای حمل و نقل رقم می‌زند. بر این اساس همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی، نرخ های متفاوتی جهت قیمت حمل بار هوایی به قطر تعیین می شود. گفتنی است هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

 

قیمت پست ایران به قطر ؛ مقایسه پست با فریت بار به قطر

 

ارسال کالاها با پست شاید از نخستین گزینه‌های ممکن برای ارسال بار ها وبسته ها، پیش روی فرستندگان است. پس از تحقیق درباره هزینه پست از ایران به قطر، موضوعات دیگری رخ می نماید. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست به قطر به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود از نظر دور داشت. به گونه‌ای که شاید  ارسال بسته به قطر به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت‌هایی  در پست از ایران به قطر وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به قطر، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و قطر وجود دارد، در سیستم فریت بار به قطر دیده نمی‌شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به قطر از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

حمل اثاثیه به قطر و چند نکته مهم

 

در میان متقاضیان ارسال بار،  مهاجران با دغدغه های دیگری روبرو هستند. مهاجران افزون بر دغدغه دریافت ویزا و پروسه پرپیچ و خم سفر، باید به فکر انتقال لوازم منزلشان نیز باشند. مراحل فریت بار به قطر و ارسال بار به قطر دو قسمت دارد: اول انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و بخش دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبارتان در کشور مقصد. آگاهی مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد نوع کالایی که قصد ارسال آن را دارند، ضروری است. این آگاهی به شما کمک می‌کند از دغدغه‌های سفرتان کاسته شود.

هنگام صدور بارنامه دو یا سه شماره تلفن ارائه کنید تا در صورت در دسترس نبودن، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره‌های دیگر تماس بگیرند.برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت قطر مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور قطر را بشنوید.هنگام ارسال بار از ایران به کشور قطر، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به قطر می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

البته اگر پس از فریت بار به قطر در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم لازم است هزینه‌ای باعنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه‌های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می‌کنند.

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به قطر

 

پس از تحویل گرفتن بار از گمرک قطر، شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه قطر می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید. 

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به قطر ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

 

اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره حمل هوایی بار به قطر

نرخ ارز جهت ارسال بار از قطر به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
پانزدهم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 435,428 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از قطر به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
هشتم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 439,486 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از قطر به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
یکم فروردین 1403

دلار: 402,425 ریال
یورو: 438,519 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 400,841 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از قطر به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و سوم اسفند 1402

دلار: 402,425 ریال
یورو: 438,519 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 400,841 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی به شهر دوحه

بیشترین محمولات هوایی فرستاده شده به قطر

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به قطر

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور قطر

سئوالات متداول در مورد حمل هوایی بار به قطر

در صورت هماهنگی از قبل، ارسال بار هوایی به کشور قطر به دلیل پرواز های متعدد روزانه بین فرودگاه امام در تهران و فرودگاه بین المللی حمد در دوحه، از زمان تحویل بار به فرودگاه تا تحویل آن در مقصد، عموما کمتر از یک روز کاری طول خواهد کشید.
فرستنده کالا، وزن بار و نوع میوه و سبزی و تعداد هر بسته را در روز ارسال و به هنگام ساعات اداری به سفیران اعلام نموده، پرسنل سفیران تشریفات گمرکی را در ساعات اداری انجام داده و دستور حمل یکسره بار را از گمرک ایران دریافت مینمایند، سپس بار سبزیجات و میوه تازه قبل از پرواز به ترمینال بار فرودگاه امام تحویل داده شده و در انبار های یخچالی نگهداری میشود، و به هنگام پرواز در هواپیمای شرکت قطر ایرویز بارگیری شده و بصورت مستقیم به دوخه ارسال میشود.

ویدئو های دیدنی فریت بار