هر آنچه باید در باره ارسال بار به لبنان بدانیم

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از شرکت‌هایی است که با تجربه خود امور مربوط به "ارسال بار به لبنان" و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای لبنان را در اختیار شما قرار می دهد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور لبنان با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
 
خودش عروس خاورمیانه است و پایتخت اش بیروت پاریس خاورمیانه. یکی از گران‌قدرترین شهرها در میان اعراب. سرزمینی بلند و کوهستانی در کرانه شرقی دریای مدیترانه با آب‌وهوای مدیترانه‌ای؛ زمستان‌هایی سرد و بارانی و تابستان‌هایی گرم و شرجی. شیعه، سنی و مسیحی در شش استان در کنار هم روزگار می‌گذرانند. بیشتر مردم لبنان را مهاجران برزیلی شامل می‌شوند. زبان رسمی لبنانیان عربی و زبان دومشان فرانسوی است. موسیقی‌های جذاب و خوانندگان خوش‌صدا و غذاهای بی‌اندازه لذیذ، گوشه‌ای از جاذبه‌های گردشگری لبنان‌اند. پیش از آن باید مناطق ساحلی لبنان در مجاورت دریای مدیترانه، موزه مشاهیر، مسجد بزرگ امری لبنان، روشه بیروت، غار جعیتا ی  بیروت و منطقه حریصا که محل قرار گرفتن بزرگ‌ترین مجسمه حضرت مریم پس از برزیل است را دید  و لذت برد. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل،  مهاجرت یا تجارت در لبنان (  Lebanon  ) را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، از آغاز تا پایان سفر با خدماتمان همراهتان خواهیم بود.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به لبنان مناسب ترین قیمت را برای شما در نظر می‌گیرد. هدف ما به‌سلامت رسیدن محموله شما در فریت بار به لبنان است.
 

هزینه‌های حمل بار به لبنان

 
بخش مهم سفر به حمل بار مربوط می‌شود. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به لبنان را مدت‌ها پیش از سفر به تکاپو می‌اندازد. البته صادرکنندگان و ارسال کارگو به لبنان داستان دیگری دارد. مهاجران، مسافران و تاجران، پیش از هر چیز می‌خواهند از هزینه‌های ارسال بار به لبنان و ارسال کارگو به لبنان باخبر شوند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به لبنان بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:
 

مراحل فریت بار به لبنان در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام تجربه خود را در بخش "فریت بار به لبنان" و کارگو به کار می‌گیرد تا بهترین خدمت‌رسانی را به شما هم‌میهنان عزیز داشته باشد. در این راستا، با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد شده است تا ارسال بار به بهترین شکل انجام شود. گفتنی است شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده می‌گیرد. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به لبنان، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به‌صورت تخصصی و حرفه‌ای آغاز خواهد شد:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال هوایی بار به لبنان

 
از همین ابتدا کار را با تخصص و تجربه آغاز می‌کنیم. شما می‌توانید این موضوع را در عملکرد تیم بسته‌بندی سفیران برای فریت بار به لبنان ببینید. این تیم با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی، با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. بارهای شما برای فریت بار به لبنان آماده می‌شوند و یک‌به‌یک در کارتن‌هایی با آرم شرکت سفیران قرار خواهند گرفت. گفتنی است این کارتن‌ها از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار داده خواهند شد. حالا زمان بارگیری و جابجایی بار است که در این مرحله نیز باید با دقت زیادی انجام شود مقصد بعدی پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی است.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از حمل هوایی بار به لبنان

 
کالاهایی که قرار است از ترمینال بار فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال گردند می‌توانند در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران جهت فریت بار به لبنان نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای لبنان فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبارداری پیش از فریت بار به لبنان نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به لبنان

 
حالا زمان آن است که مسافر، مهاجر یا صادرکننده به بخش کارگو فرودگاه امام خمینی مراجعه کند. در این مرحله نیز ما می‌توانیم یاریتان کنیم. کارشناس شرکت سفیران باتجربه کافی در زمینه "حمل هوایی بار به لبنان" ، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به لبنان، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به لبنان است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به لبنان

 
صادر شدن بارنامه، یعنی زمان پرداخت هزینه‌ها. باید هزینه‌های ارسال بار به لبنان را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد لبنان ارسال می‌شود.
خوب به پرسش اصلی می‌رسیم. هزینه‌های  "ارسال هوایی بار به لبنان"  چگونه محاسبه خواهد شد؟
در این زمینه باید گفت هزینه‌های فریت بار به لبنان بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می‌شود:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
بد نیست بدانید، تعرفه حمل هوایی و فریت بار به لبنان بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، با تغییراتی، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران برای فریت بار به لبنان بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه، همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی باخبر کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای لبنان چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
عوامل گوناگونی در تعیین هزینه‌ها دخیلند. نه تنها شهرهای گوناگون بلکه شرکت های هواپیمایی گوناگون هم مبالغ گوناگونی را اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در فریت بار به لبنان – ارسال بار به لبنان

 
بخش مهم فریت بار به لبنان، زمانی است که مهاجران تصمیم می‌گیرند لوازم منزلشان را به لبنان بفرستند. اینجاست که باید به سراغ یکی از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به لبنان) بروند تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
در فریت بار به لبنان یا هر کشور دیگر باید دو مرحله را در نظر بگیریم؛ مرحله اول شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و مرحله دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به لبنان - ارسال بار به لبنان باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به لبنان اقدام کنند.
اما برای مطلع شدن مهاجرین از قوانین فریت بار به لبنان جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
 
  • تمامی اقلام باید دست دوم باشند و آثار استفاده از آن‌ها مشخص باشد. باید حداقل به مدت 6 ماه قبل از ارسال این کالاها را استفاده کرده باشید.
  • برای اینکه از این معافیت استفاده کنید، مرسوله شما باید شامل تمامی لوازم خانگی مورد نیاز یک خانه باشد. مرسولاتی که فقط شامل بخشی از لوازم شوند مشمول پرداخت عوارض خواهند شد و... .
 
برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت لبنان مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور لبنان را بشنوید.
هنگام ارسال بار از ایران به کشور لبنان، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد خواهد فرستاد. وقتی بار شما مثلاً به لبنان می‌رسد، این بار را به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان در انبار فرودگاه نگه می‌دارند. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر پس از فریت بار به لبنان سر وقت به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و کار تحویل بار را انجام دهید باز هم باید هزینه‌ای با عنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه‌های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
حالا کالا را از گمرک مقصد تحویل گرفته‌اید. خوب چطور می‌خواهید آن را به مقصد مورد نظر در لبنان برسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت‌های حمل و نقل، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت‌ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای لبنان می توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

ارسال بارهای صادراتی و محمولات تجاری به لبنان

 
باید گفت فریت بار دو شکل مسافری یا تجاری دارد. امکان ارسال کارگو مخصوص صادرکنندگانی است که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول‌اند. بدیهی است که ارسال این کالاها با فریت بار مسافری دشوار است ارسال از طریق کارگو یا تجاری راه بهتری به نظر می‌رسد. بدیهی است که به دلیل حجم بالای بار، ارسال آن‌ها با هواپیماهای غول‌پیکر صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به لبنان ، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای لبنان ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره حمل هوایی بار به لبنان

نرخ ارز جهت ارسال بار از لبنان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
سیزدهم تیر 1403

دلار: 431,064 ریال
دلار: 431,064 ریال
یورو: 465,048 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 434,401 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از لبنان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از لبنان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از لبنان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
سی ام خرداد 1403

دلار: 428,098 ریال
دلار: 428,098 ریال
یورو: 455,549 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 426,284 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال هوایی بار از فرودگاه امام خمینی به شهر بیروت

کالاهای ارسالی از ایران به لبنان

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به لبنان

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به لبنان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور لبنان

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به لبنان

از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان‌ترین و سریع‌ترین گزینه است.
بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و باتجربه سفیران بسپارید.
هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به‌صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.

ویدئو های دیدنی فریت بار