خدمات هوایی ارسال بار به لوکزامبورگ

ارسال بار به لوکزامبورگ، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای لوکزامبورگ


می‌گویند کار را به کاردانش بسپارید. ما نیز بر این باوریم که امروز کاردان قصه حمل بار هوایی در شکل‌های گوناگون آن هستیم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه اندوخته تا چون امروزی در زمینه ارسال بار به لوکزامبورگ و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای لوکزامبورگ، شما را یاری کند. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور لوکزامبورگ با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای لوکزامبورگ ارسال خواهد کرد.

هزینه‌های ارسال بار به لوکزامبورگ


ما اضافه‌بار شما را اضافه‌بار نمی‌دانیم. از نگاه ما مسافران و مهاجران باید بتوانند تمام وسایل مورد نیازشان را با خود به مقصد ببرند. پس باید راه درست و مقرون به‌صرفه را یافت. تجار نیز دغدغه‌های دیگری دارند. همه آنان بی‌شک پیش از هر موضوعی در پی آنند که هزینه ارسال بار به لوکزامبورگ و ارسال کارگو به لوکزامبورگ را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به لوکزامبورگ بپردازیم، بد نیست با روند کاری شرکت سفیران در ارسال بار به لوکزامبورگ آشنا شویم:

مراحل فریت بار به لوکزامبورگ در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. برای همین به‌منظور ارسال بار و فریت بار به لوکزامبورگ با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت انجام پذیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به لوکزامبورگ، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به لوکزامبورگ


اگر یک بار روند ارسال بار را انجام داده باشید می‌دانید که بسته‌بندی خوب چقدر در طی شدن بهتر مراحل ارسال نقش دارد. این یک اصل مهم در ارسال بار به لوکزامبورگ است. گروه بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به لوکزامبورگ با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به لوکزامبورگ ازجمله کارتن‌ها خواهید دید. باید گفت این کارتن‌ها از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به لوکزامبورگ است که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


نگهداری کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال شوند در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران ممکن است. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای لوکزامبورگ فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس‌ازآن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به لوکزامبورگ


وقت آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده جهت فریت بار به لوکزامبورگ به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به لوکزامبورگ آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران باتجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به لوکزامبورگ، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار به لوکزامبورگ نشان می‌دهد که کار در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به لوکزامبورگ است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به لوکزامبورگ


با صدور بارنامه در فریت بار به لوکزامبورگ مسافر درمی‌یابد که باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد لوکزامبورگ ارسال خواهد شد.
خوب به پرسش اصلی می‌رسیم. هزینه‌های ارسال بار به لوکزامبورگ و فریت بار به لوکزامبورگ چگونه محاسبه خواهد شد؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به لوکزامبورگ بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
 • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
 • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
 • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
 • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به لوکزامبورگ به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
هرکدام از بخش‌های گفته‌شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام‌ شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به لوکزامبورگ آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای لوکزامبورگ چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به لوکزامبورگ اعلام می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به لوکزامبورگ – ارسال بار به لوکزامبورگ


مسافران یا مهاجران لوکزامبورگ پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور لوکزامبورگ فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به لوکزامبورگ) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
پروسه فریت بار به لوکزامبورگ به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به لوکزامبورگ شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به لوکزامبورگ باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به لوکزامبورگ اقدام کنند.
اما برای اطلاع مهاجرین به لوکزامبورگ جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:

 • اقلام در خارج از کشور تحت مالکیت شما بوده و توسط شما استفاده شده باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت لوکزامبورگ مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور لوکزامبورگ را بشنوید.

موضوع تشریفات گمرکی هم در فریت بار به لوکزامبورگ اهمیت بالایی دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور لوکزامبورگ، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به لوکزامبورگ وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


کالاهای به مقصد رسیده چه سرانجامی‌خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش‌رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت‌های حمل‌ونقل، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای لوکزامبورگ می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به لوکزامبورگ


باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای لوکزامبورگ ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

فریت بار به لوکزامبورگ به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به‌صورت معمول فرآیند فریت بار به سه تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.

برای فریت بار به لوکزامبورگ می‌توانم بسته‌بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و باتجربه سفیران بسپارید.

فریت بار به لوکزامبورگ در مقصد هم هزینه‌ای دارد؟


خیر، هزینه حمل بار هوایی به‌صورت کامل در مبدأ دریافت می‌گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

ارسال بار به لوکزامبورگ، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای لوکزامبورگ


می‌گویند کار را به کاردانش بسپارید. ما نیز بر این باوریم که امروز کاردان قصه حمل بار هوایی در شکل‌های گوناگون آن هستیم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه اندوخته تا چون امروزی در زمینه ارسال بار به لوکزامبورگ و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای لوکزامبورگ، شما را یاری کند. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور لوکزامبورگ با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای لوکزامبورگ ارسال خواهد کرد.

هزینه‌های ارسال بار به لوکزامبورگ


ما اضافه‌بار شما را اضافه‌بار نمی‌دانیم. از نگاه ما مسافران و مهاجران باید بتوانند تمام وسایل مورد نیازشان را با خود به مقصد ببرند. پس باید راه درست و مقرون به‌صرفه را یافت. تجار نیز دغدغه‌های دیگری دارند. همه آنان بی‌شک پیش از هر موضوعی در پی آنند که هزینه ارسال بار به لوکزامبورگ و ارسال کارگو به لوکزامبورگ را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به لوکزامبورگ بپردازیم، بد نیست با روند کاری شرکت سفیران در ارسال بار به لوکزامبورگ آشنا شویم:

مراحل فریت بار به لوکزامبورگ در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. برای همین به‌منظور ارسال بار و فریت بار به لوکزامبورگ با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت انجام پذیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به لوکزامبورگ، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به لوکزامبورگ


اگر یک بار روند ارسال بار را انجام داده باشید می‌دانید که بسته‌بندی خوب چقدر در طی شدن بهتر مراحل ارسال نقش دارد. این یک اصل مهم در ارسال بار به لوکزامبورگ است. گروه بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به لوکزامبورگ با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به لوکزامبورگ ازجمله کارتن‌ها خواهید دید. باید گفت این کارتن‌ها از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به لوکزامبورگ است که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


نگهداری کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال شوند در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران ممکن است. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای لوکزامبورگ فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس‌ازآن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به لوکزامبورگ


وقت آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده جهت فریت بار به لوکزامبورگ به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به لوکزامبورگ آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران باتجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به لوکزامبورگ، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار به لوکزامبورگ نشان می‌دهد که کار در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به لوکزامبورگ است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به لوکزامبورگ


با صدور بارنامه در فریت بار به لوکزامبورگ مسافر درمی‌یابد که باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد لوکزامبورگ ارسال خواهد شد.
خوب به پرسش اصلی می‌رسیم. هزینه‌های ارسال بار به لوکزامبورگ و فریت بار به لوکزامبورگ چگونه محاسبه خواهد شد؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به لوکزامبورگ بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
 • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
 • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
 • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
 • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به لوکزامبورگ به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
هرکدام از بخش‌های گفته‌شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام‌ شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به لوکزامبورگ آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای لوکزامبورگ چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به لوکزامبورگ اعلام می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به لوکزامبورگ – ارسال بار به لوکزامبورگ


مسافران یا مهاجران لوکزامبورگ پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور لوکزامبورگ فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به لوکزامبورگ) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
پروسه فریت بار به لوکزامبورگ به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به لوکزامبورگ شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به لوکزامبورگ باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به لوکزامبورگ اقدام کنند.
اما برای اطلاع مهاجرین به لوکزامبورگ جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:

 • اقلام در خارج از کشور تحت مالکیت شما بوده و توسط شما استفاده شده باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت لوکزامبورگ مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور لوکزامبورگ را بشنوید.

موضوع تشریفات گمرکی هم در فریت بار به لوکزامبورگ اهمیت بالایی دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور لوکزامبورگ، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به لوکزامبورگ وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


کالاهای به مقصد رسیده چه سرانجامی‌خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش‌رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت‌های حمل‌ونقل، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای لوکزامبورگ می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به لوکزامبورگ


باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای لوکزامبورگ ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

فریت بار به لوکزامبورگ به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به‌صورت معمول فرآیند فریت بار به سه تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.

برای فریت بار به لوکزامبورگ می‌توانم بسته‌بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و باتجربه سفیران بسپارید.

فریت بار به لوکزامبورگ در مقصد هم هزینه‌ای دارد؟


خیر، هزینه حمل بار هوایی به‌صورت کامل در مبدأ دریافت می‌گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

اطلاعات بیشتر

درباره لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کوچک از نظر وسعت و بزرگی، از نظر اقتصادی و سیاسی خیلی‌ها را شگفت‌زده کرده است و مهم‌ترین مرکز بانکداری خصوصی در ناحیه یورو است. کشوری ثروتمند با درآمد سالانه بسیار، که تولید ناخالص داخلی آن بالاترین رتبه را داراست. این کشور پانصد هزار نفری همسایه با آلمان، فرانسه و بلژیک را کشوری با شرایط سیاسی و اقتصادی با ثبات می‌دانند. واحد پول این کشور یورو است و سه زبان رسمی در لوکزامبورگ جریان دارد؛ آلمانی، فرانسوی و لوکزامبورگی. اگرچه اکثر ساکنان، کاتولیک هستند، اما مسیحیان پروتستان نیز در این کشور روزگار می‌گذرانند. بااین‌همه، لوکزامبورگ به لحاظ وسعت در میان  کشورهای جهان در پله یکصد و هفتاد و پنج ایستاده و ثابت کرده است که باید بزرگ ‌تر از وسعت تلاش کرد. این‌گونه است که صنعت و تولید به‌ویژه صنایع مرتبط با فولاد و لاستیک در این کشور بسیار رونق دارند و جزو مشاغل مهم لوکزامبورگ به شمار می‌آید. گاهی هم‌، سفر به این کشورهای کوچک، برایتان تجربه‌های بزرگ به همراه دارد. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در لوکزامبورگ را دارید، در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، در ثبت این تجربه‌ها یارتان خواهیم بود.

ارسال بار به شهرهای لوکزامبورگ

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به لوکزامبورگ

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به لوکزامبورگ

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور لوکزامبورگ