هر آنچه باید در باره ارسال هوایی بار به ماداگاسکار بدانیم

ما برای شما مسافران ماداگاسکار ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به ماداگاسکار و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای ماداگاسکار، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور ماداگاسکار با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : 88830215
 
ماداگاسکار (  Madagascar  )  کشور حیوانات کمیاب، جزیره‌ای واقع در اقیانوس هند و در جنوب شرق آفریقا ست. این کشور چهارمین جزیره‌ بزرگ جهان است و پایتختش آنتاناناریوو بزرگ‌ترین شهرش به‌حساب می‌آید. ماداگاسکار دارای دو فصل است. فصل پربارش و گرم و فصل خشک و البته خنک. نود درصد طبیعت و حیوانات ماداگاسکار، در هیچ جای دنیا یافت نمی‌شوند و با توجه به این‌که سمورهای زیادی در این کشور زندگی می‌کنند، این موجودات ارزشی بسیار نزد مردم این کشور دارند. واحد پول این کشور آریاری مالاگاسی و زبان‌های رسمی رایج مالاکاسی و فرانسوی است. حدود نیمی از مردم این کشور مسیحی و نیمی دیگر پیرو سنت‌های دینی بومی هستند. فرودگاه بین‌المللی این کشور به نام ایواتو در پایتخت کشور ماداگاسکار واقع‌شده است. اقتصاد ماداگاسکار بر پایه صادرات قهوه، وانیل، شکر و ادویه جات بنا شده. بیشتر مردمانش فقیر و با ناامنی غذایی روبه‌رو هستند. خیابان معروف بااو باس با درختان بی‌نظیرش به‌عنوان منطقه حفاظت‌شده و توریستی و پارک ملی آن‌ جزء یکی از بهترین پارک‌های استوایی با جانداران بسیار است. اگر قصد مسافرت یا تجارت در ماداگاسکار را دارید، باما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و ارسال کارگو همراه شوید و از تجربه ی تان در ماداگاسکار لذت ببرید.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ماداگاسکار ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به ماداگاسکار

 
مسافران و مهاجران ماداگاسکار، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه بار دست و پنجه نرم می کنند. تجار ماداگاسکار نیز دغدغه های دیگری دارند. آن‌ها می خواهند هزینه ارسال بار به ماداگاسکار و ارسال کارگو به ماداگاسکار را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به ماداگاسکار بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به ماداگاسکار در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت هاست در بخش فریت بار به ماداگاسکار و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به منظور ارسال بار و فریت بار به ماداگاسکار با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به ماداگاسکار را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به ماداگاسکار، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می شود:
 

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به ماداگاسکار

 
این یک بسته بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به ماداگاسکار است. این یک اصل مهم در ارسال بار به ماداگاسکار به شمار می رود. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به ماداگاسکار با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی جهت فریت بار به ماداگاسکار ازجمله کارتن ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن ها را از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به ماداگاسکار است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای ماداگاسکار در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند ماداگاسکار ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای ماداگاسکار فرستاده می شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به ماداگاسکار

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به ماداگاسکار جهت فریت بار به ماداگاسکار باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به ماداگاسکار شروع گردد. در این مرحله، کارشناس با تجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به ماداگاسکار، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور ماداگاسکار که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به ماداگاسکار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به ماداگاسکار است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به ماداگاسکار

 
با صدور بارنامه در فریت بار به ماداگاسکار مسافر می داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد ماداگاسکار ارسال می شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به ماداگاسکار و فریت بار به ماداگاسکار چگونه محاسبه می شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به ماداگاسکار بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به ماداگاسکار به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
هر کدام از بخش‌های گفته شده درباره ماداگاسکار، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به ماداگاسکار آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای ماداگاسکار چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به ماداگاسکار هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت های هواپیمایی نیز تعرفه های گوناگونی را در فریت بار به ماداگاسکار اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به ماداگاسکار

 
مسافران یا مهاجران ماداگاسکار پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور ماداگاسکار فکر می کنند. اینجاست که لازم است از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به ماداگاسکار) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
کامل در فرودگاه کشور ماداگاسکار به شما تحویل می‌دهیم.
 
اگر به قصد اقامت به ماداگاسکار سفر می‌کنید، برای واردات لوازم شخصی و خانگی دست دوم خود، قوانین زیر را در نظر داشته باشید:
 
  • در صورتی که اقلام موجود در مرسوله شما دست دوم و حداقل به مدت 6 ماه تحت مالکیت و مورد استفاده شما بوده باشند و به دلیل نقل مکان شما به کشور ماداگاسکار به این کشور وارد شوند، ورودشان معاف از پرداخت عوارض گمرکی خواهد بود.
 
شما با شنیدن پادکست راهنمای قوانین گمرکی ماداگاسکار می توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک ماداگاسکار نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به ماداگاسکار به دو قسمت تقسیم می شود. بخش اول فریت بار به ماداگاسکار شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به ماداگاسکار باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به ماداگاسکار اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به ماداگاسکار داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور ماداگاسکار، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور ماداگاسکار می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به ماداگاسکار وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه ماداگاسکار (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد ماداگاسکار رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در ماداگاسکار منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در ماداگاسکار یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در ماداگاسکار، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهد که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای ماداگاسکار می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به ماداگاسکار

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به ماداگاسکار فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم‌شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ماداگاسکار ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

مطالبی در مورد حمل هوایی بار به ماداگاسکار

نرخ ارز جهت ارسال بار از ماداگاسکار به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و نهم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 432,645 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 406,483 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ماداگاسکار به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و دوم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 439,483 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,882 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ماداگاسکار به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
پانزدهم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 435,428 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ماداگاسکار به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
هشتم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 439,486 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به آنتاناناریوو در ماداگاسکار

کالاهای ارسالی از ایران به ماداگاسکار

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به ماداگاسکار

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به ماداگاسکار

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور ماداگاسکار

سئوالات متداول در باره فرستادن بار با هواپیما به ماداگاسکار

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.
ارسال اکثر مواد غذایی به‌صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به‌واسطه سازوکار فریت بار ارسال می‌شود و به‌محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

ویدئو های دیدنی فریت بار