پیرامون ارسال هوایی بار به مالزی

ما در شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام توان تخصصی و تجربی خود را در زمینه "ارسال بار به مالزی" و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به‌تمامی شهرهای مالزی به کار می‌گیریم. هدف ما جلب رضایت صددرصدی شماست. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه  "حمل بار به مالزی" با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
 
کشوری با مردمانی خونگرم و مهمان‌نواز و البته دست‌ودل باز. طبیعت بسیار زیبا و استوایی مالزی در جنوب شرقی آسیا به این کشور جایگاهی ویژه بخشیده است. کشوری با دو پایتخت؛ یکی کوالالامپور و دیگری پایتخت اداری این کشور شهر جدید پوتراجایا. زبان رسمی این کشور مالزیایی یا مالایایی و واحد پولش رینگیت است. مالزی سیزده استان  دارد  و استاندار هر استان را شاه می‌گویند. اسلام دین رسمی این کشور چند دینی است. غواصی لذت‌بخش آرزویی است که تنها باید در سواحل زیبای مالزی در پی تحقق آن بود. سواحل ساراواک به دلیل آب‌های شفاف و گوناگونی ماهی‌ها، از زیباترین جاذبه‌های مالزی به شمار می‌رود. شاید در هیچ کجای جهان نمی‌توانی لذت گردش در جنگل ملی مالزی را تجربه کنی. جالب است بدانید جزیره کیش با جزیره عقاب سرخ قهوه‌ای که نامش را لنکاوی نهاده‌اند ،خواهر خوانده هستند. برج های دوقلوی پتروناس، بلندترین برجهای دوقلوی جهان، مجسمه ایستاده هندو در کوالالامپور و بزرگ‌ترین باغ پرنده رو باز را می‌توانید در سفر به مالزی زیبا به نظاره بنشینید. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در مالزی را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدمات حمل هوایی، بهترین لحظات را در سفر به مالزی برایتان آرزو می‌کنیم.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در امر "فریت بار به مالزی" ، مستقر در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای کشور مالزی (  Malaysia ) ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به مالزی

 
چرا همیشه ارسال بار اضافی یکی از دغدغه‌های مهم مسافران و مهاجران به مالزی بوده و هست؟ دغدغه تجار هم در ارسال کالاهای تجاری شکل دیگری دارد. پرسش مشترک همه این‌ها درباره هزینه ارسال بار به مالزی است. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به مالزی بپردازیم، لازم است از روند کاری شرکت سفیران آگاه شوید:
 

مراحل فریت بار به مالزی در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال‌هاست در بخش فریت بار به مالزی و کارگو از طریق هوایی در خدمت هم‌میهنان عزیز است. به همین منظور با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری منعقدشده است تا ارسال بار به بهترین شکل صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل فریت بار را بر عهده می‌گیرد. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به مالزی، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به‌صورت تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه منزل جهت ارسال هوایی به مالزی

 
نکته‌ای که خیال شما را در ارسال بار به مالزی راحت خواهد کرد، بسته‌بندی مناسب کالاست. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن در محل مورد نظر مشتری حاضر می‌شود. شما می‌توانید آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی ازجمله کارتن‌ها ببینید. از ویژگی این کارتن‌ها این است که از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولیدشده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. بارها با دقت در کامیونت جای خواهند گرفت. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا  کارگو فرودگاه امام حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون مانند مالزی فرستاده شوند می‌توانند تا زمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای مالزی ارسال شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس‌ازآن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در پروسه حمل هوایی بار به مالزی

 
وقت آن است که بار مسافر مالزی، مهاجر یا صادرکننده به قسمت کارگو فرودگاه انتقال داده شود و روند قانونی ارسال بار به مالزی آغاز گردد. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به مالزی، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می‌دهد که کار در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان‌یافته و بار آماده ارسال به مالزی است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال هوایی بار به مالزی

 
هزینه‌ها پس از صدور بارنامه پرداخت خواهد شد. صدور بارنامه به این معنی است که مشتری باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت‌شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد مالزی ارسال خواهد شد.
 
خب ، به پرسش اصلی در سفر به مالزی می‌رسیم. هزینه‌ ارسال بار به مالزی چگونه محاسبه می‌شود؟ در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
 
 
 
هر کدام از بخش‌های گفته‌شده در قسمت بالا، در سفر به مالزی تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام‌شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای مالزی چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌ به‌ شرکت نیز تعرفه‌های گوناگونی را اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در فریت بار به مالزی 

 
مهم‌ترین دغدغه مسافران یا مهاجران مالزی پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور مالزی است. اینجاست که باید از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به مالزی) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 
نکته مهم در پروسه فریت بار این است که مراحل ارسال بار به مالزی به دو قسمت تقسیم می‌شود که قسمت نخست بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد است. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای موردنظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین اقدام به پروسه ارسال بار به مالزی نمایند.
 
 
 
 
اما برای اطلاع مهاجرین جهت ارسال لوازم منزل به مالزی باید این موارد را در نظر گرفت.
پس قوانین زیر را مدنظر داشته باشید:
 
  • شما باید مالک لوازمی باشید که به این کشور وارد می‌کنید.
  • قبل از سفر حداقل به مدت 6 ماه از وسایل استفاده کرده باشید و ...
 
برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت مالزی مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور مالزی را بشنوید.
 
هنگام ارسال بار از ایران به کشور مالزی، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر یاری می‌رساند که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی بگذراند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست شما برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد ارسال می‌کند. هنگامی‌که بار شما مثلاً به مالزی وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس‌ازاین مدت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار در مالزی در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم هزینه‌ای با عنوان را باید بپردازد که متعلق به شرکت هواپیمایی است. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
وقتی بار هوایی شما به مقصد مالزی رسید و شما نیز به‌عنوان تحویل‌گیرنده، بار را از گمرک فرودگاه ترخیص کردید، با موضوع تازه‌ای برخورد می‌کنید. حمل بار به مقصد نهایی. چگونه باید بارتان را به منزل یا مقصد موردنظر حمل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: حمل بار با خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای مالزی می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

ارسال هوایی بارهای تجاری و انواع محمولات کارگو صادراتی از فرودگاه امام خمینی به مالزی

 
باید گفت فریت بار به مالزی به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می‌پذیرد. امکان ارسال کارگو به مالزی برای صادرکنندگانی فراهم‌شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول‌اند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا فریت بار تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول‌پیکر صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری به مالزی، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری اندوخته تا در جهت ارائه خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
 
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای مالزی ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215
 
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره حمل هوایی بار به مالزی

نرخ ارز جهت ارسال بار از مالزی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و هفتم تیر 1403

دلار: 434,700 ریال
دلار: 436,109 ریال
یورو: 474,330 ریال
دلار: 440,000 ریال
دلار: 434,700 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مالزی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
سیزدهم تیر 1403

دلار: 431,064 ریال
دلار: 431,064 ریال
یورو: 465,048 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 434,401 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مالزی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مالزی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

بیشترین محمولات هوایی فرستاده شده به مالزی

فریت بار به مالزی از تمامی شهرهای ایران

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به مالزی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور مالزی

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به مالزی

ارسال اکثر مواد غذایی به‌صورت بار هوایی به مالزی بدون داشتن مجوزهای بهداشت و مجوزهای تجاری گمرکی ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در چمدان ها و در بار همراه خود وحداکثر به میزان استفاده یک خانوار ، قرار دهید.
ازآنجایی‌که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای حمل خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان‌ترین، سریع‌ترین و همچنین امن ترین گزینه است.
گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.

ویدئو های دیدنی فریت بار