خدمات هوایی ارسال بار به مجارستان

ارسال بار به مجارستان، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به‌تمامی شهرهای مجارستان


 شرکت فریت بار و کارگو سفیران، تجربه‌های گوناگون خود را در زمینه ارسال بار به مجارستان و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به‌تمامی شهرهای مجارستان، در اختیار شما قرار می دهد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور مجارستان با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به‌تمامی شهرهای مجارستان ارسال خواهد کرد.

هزینه‌های ارسال بار به مجارستان


مسافران و مهاجران همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار رو به رویند. برای تجار نیز دغدغه‌های دیگری متصوریم. آن‌ها می خواهند هزینه ارسال بار به مجارستان و ارسال کارگو به مجارستان را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به مجارستان بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.

مراحل فریت بار به مجارستان در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال‌هاست در بخش فریت بار و کارگو از طریق هوایی به ایرانیان عزیز خدمت می رساند. در همین راستا به منظور ارسال بار و فریت بار به مجارستان با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به مجارستان را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به مجارستان، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می شود:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به مجارستان


 این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که آسودگی خیال شما در سفر را تأمین می‌کند. این یک اصل مهم در ارسال بار به مجارستان به شمار می رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به مجارستان با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به مجارستان ازجمله کارتن ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن ها را از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به مجارستان است؛ که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای مجارستان فرستاده می شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.


تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به مجارستان


حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده جهت فریت بار به مجارستان باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به مجارستان شروع گردد. در این مرحله، کارشناس با تجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به مجارستان، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بار نامه که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به مجارستان در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به مجارستان است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به مجارستان


 با صدور بار نامه در فریت بار به مجارستان مسافر می داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد مجارستان ارسال می شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به مجارستان و فریت بار به مجارستان چگونه محاسبه می شود؟
 در این زمینه باید گفت این هزینه ها در فریت بار به مجارستان بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به مجارستان به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
هر کدام از بخش های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به مجارستان آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای مجارستان چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار به مجارستان هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به مجارستان اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به مجارستان – ارسال بار به مجارستان


مسافران یا مهاجران مجارستان پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور مجارستان فکر می کنند. اینجاست که لازم است از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به مجارستان) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 پروسه فریت بار به مجارستان به دو قسمت تقسیم می شود. بخش اول فریت بار به مجارستان شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به مجارستان باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به مجارستان اقدام کنند.
اما برای اطلاع مهاجرین به مجارستان جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:

اقلام قبل از ورود به این کشور حداقل به مدت ۶ ماه تحت مالکیت و مورد استفاده شما بوده باشند.
اقلام را برای مصرف شخصی خود و اعضای خانواده‌تان به این کشور وارد نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت مجارستان مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور مجارستان را بشنوید.
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به مجارستان داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور مجارستان، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به مجارستان وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


 کالاهای رسیده به مجارستان چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای مجارستان می‌توانید از نحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به مجارستان


باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری فریت می شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به‌تمامی شهرهای مجارستان ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

هزینه فریت بار به مجارستان چگونه محاسبه می شود؟


هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

هزینه ارسال بار به مجارستان چقدر است؟


شرکت سفیران تمامی خدمات پیک آپ بار در محل، بسته‌بندی و حمل تا فرودگاه را ارائه می دهد، هزینه ارسال بار بسته به خدمات انتخابی شما و همچنین وزن و حجم بارتان محاسبه خواهد شد.

فریت بار به مجارستان در مقصد هم هزینه ای دارد؟


خیر، هزینه حمل بار هوایی به صورت کامل در مبدأ دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

ارسال بار به مجارستان، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به‌تمامی شهرهای مجارستان


 شرکت فریت بار و کارگو سفیران، تجربه‌های گوناگون خود را در زمینه ارسال بار به مجارستان و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به‌تمامی شهرهای مجارستان، در اختیار شما قرار می دهد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور مجارستان با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به‌تمامی شهرهای مجارستان ارسال خواهد کرد.

هزینه‌های ارسال بار به مجارستان


مسافران و مهاجران همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار رو به رویند. برای تجار نیز دغدغه‌های دیگری متصوریم. آن‌ها می خواهند هزینه ارسال بار به مجارستان و ارسال کارگو به مجارستان را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به مجارستان بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.

مراحل فریت بار به مجارستان در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال‌هاست در بخش فریت بار و کارگو از طریق هوایی به ایرانیان عزیز خدمت می رساند. در همین راستا به منظور ارسال بار و فریت بار به مجارستان با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به مجارستان را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به مجارستان، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می شود:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به مجارستان


 این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که آسودگی خیال شما در سفر را تأمین می‌کند. این یک اصل مهم در ارسال بار به مجارستان به شمار می رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به مجارستان با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به مجارستان ازجمله کارتن ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن ها را از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به مجارستان است؛ که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای مجارستان فرستاده می شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.


تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به مجارستان


حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده جهت فریت بار به مجارستان باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به مجارستان شروع گردد. در این مرحله، کارشناس با تجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به مجارستان، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بار نامه که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به مجارستان در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به مجارستان است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به مجارستان


 با صدور بار نامه در فریت بار به مجارستان مسافر می داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد مجارستان ارسال می شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به مجارستان و فریت بار به مجارستان چگونه محاسبه می شود؟
 در این زمینه باید گفت این هزینه ها در فریت بار به مجارستان بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به مجارستان به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
هر کدام از بخش های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به مجارستان آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای مجارستان چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار به مجارستان هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به مجارستان اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به مجارستان – ارسال بار به مجارستان


مسافران یا مهاجران مجارستان پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور مجارستان فکر می کنند. اینجاست که لازم است از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به مجارستان) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 پروسه فریت بار به مجارستان به دو قسمت تقسیم می شود. بخش اول فریت بار به مجارستان شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به مجارستان باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به مجارستان اقدام کنند.
اما برای اطلاع مهاجرین به مجارستان جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:

اقلام قبل از ورود به این کشور حداقل به مدت ۶ ماه تحت مالکیت و مورد استفاده شما بوده باشند.
اقلام را برای مصرف شخصی خود و اعضای خانواده‌تان به این کشور وارد نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت مجارستان مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور مجارستان را بشنوید.
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به مجارستان داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور مجارستان، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به مجارستان وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


 کالاهای رسیده به مجارستان چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای مجارستان می‌توانید از نحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به مجارستان


باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری فریت می شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به‌تمامی شهرهای مجارستان ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

هزینه فریت بار به مجارستان چگونه محاسبه می شود؟


هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

هزینه ارسال بار به مجارستان چقدر است؟


شرکت سفیران تمامی خدمات پیک آپ بار در محل، بسته‌بندی و حمل تا فرودگاه را ارائه می دهد، هزینه ارسال بار بسته به خدمات انتخابی شما و همچنین وزن و حجم بارتان محاسبه خواهد شد.

فریت بار به مجارستان در مقصد هم هزینه ای دارد؟


خیر، هزینه حمل بار هوایی به صورت کامل در مبدأ دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

اطلاعات بیشتر

درباره مجارستان

وقتی جایی زندگی کنی که عضو پیمان شینگن باشد و رود دانوب هم از میان شهرهایش بگذرد، همه توریست‌ها سرازیر می‌شوند تا تجربه تازه کنند در هوای پاک مجارستان. مجارستان جایی است که دانشجویان بسیاری دوست دارند در آنجا تحصیل کنند. به‌ ویژه آنکه تدریس به زبان انگلیسی انجام می‌شود و مدرک دانشگاه‌های قدیمی این کشور اعتبار بالایی در جهان دارد. در بوداپست پایتخت مجارستان باید نفس‌های عمیق کشید. بی‌ترس از دود ودم. سبب اش آن است که کسی نیازی به استفاده از وسیله شخصی ندارد و سیستم حمل‌ونقل بسیار قوی است. تعداد اتومبیل‌های شخصی در شهر انگشت‌شمارند. زبان رسمی آن‌ها مجاری است. نکته جالب اینجاست که یک‌سوم از بومی‌های مجارستان در خارج از این کشور زندگی می‌کنند. مجارستان کشوری است دموکراتیک با حدود ده میلیون جمعیت. کشوری پردرآمد که قدیمی‌ترین خطوط مترو را نیز داراست. سیاست‌گذاری‌ها به ‌گونه‌ای است که اقتصاد باز را برای این سرزمین رقم‌زده است. اگر در کسوت دانشجو ،گردشگر، مهاجریا تاجر، قصد سفر به مجارستان را داشتید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، شرایط آسان سفر را برایتان مهیا می‌کنیم.

ارسال بار به شهرهای مجارستان

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به مجارستان

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به مجارستان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور مجارستان