ارسال هوایی بار به مجارستان؛ آنچه باید بدانید

عازم کشور مجارستان هستید؟ یا بفکر فرستادن کالایی برای تجارت به این کشور؟  حالا حتما پس از جست و جوهای فراوان برای یافتن مسیری مناسب برای "ارسال بار به مجارستان" دریافته‌اید که شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه های بی شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های توانا در امر "حمل بار به مجارستان"  در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به تمامی شهرهای کشور مجارستان  تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فرودگاه‌های مجارستان و "فریت بار به مجارستان" با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

وقتی جایی زندگی کنی که عضو پیمان شینگن باشد و رود دانوب هم از میان شهرهایش بگذرد، همه توریست‌ها سرازیر می‌شوند تا تجربه تازه کنند در هوای پاک مجارستان. مجارستان  (  Hungary  )   جایی است که دانشجویان بسیاری دوست دارند در آنجا تحصیل کنند. به‌ ویژه آنکه تدریس به زبان انگلیسی انجام می‌شود و مدرک دانشگاه‌های قدیمی این کشور اعتبار بالایی در جهان دارد. در بوداپست پایتخت مجارستان باید نفس‌های عمیق کشید. بی‌ترس از دود ودم. سبب اش آن است که کسی نیازی به استفاده از وسیله شخصی ندارد و سیستم حمل‌ونقل بسیار قوی است. تعداد اتومبیل‌های شخصی در شهر انگشت‌شمارند. زبان رسمی آن‌ها مجاری است. نکته جالب اینجاست که یک‌سوم از بومی‌های مجارستان در خارج از این کشور زندگی می‌کنند. مجارستان کشوری است دموکراتیک با حدود ده میلیون جمعیت. کشوری پردرآمد که قدیمی‌ترین خطوط مترو را نیز داراست. سیاست‌گذاری‌ها به ‌گونه‌ای است که اقتصاد باز را برای این سرزمین رقم‌زده است. اگر در کسوت دانشجو ،گردشگر، مهاجریا تاجر، قصد سفر به مجارستان را داشتید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و ارسال هوایی کارگو، شرایط آسان سفر را برایتان مهیا می‌کنیم.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در تمامی امور مربوط به فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای مجارستان ارسال می‌کند.

 

 هزینه فرستادن بار به مجارستان

 

ارسال بار از ایران به مجارستان مانند هرکشور دیگری روش های خودش را دارد. فریت بار مسافری و مهاجری به مجارستان و فرستادن لوازم منزل به مجارستان همیشه برای مسافران و مهاجران دغدغه مهمی بوده است. تجار نیز به گونه‌ای در زمینه صادرات به مجارستان، درگیر مسائلی هستند. بی شک همه آنها می‌خواهند هزینه حمل بار به مجارستان را بدانند.  ارسال بارهوایی به مجارستان امروزه در صدر دغدغه‌های روزمره  کسانی قرار دارد که در کسوت تاجر یا مهاجر و مسافر، در صدد فرستادن بار به مجارستان هستند و از میان راه‌های گوناگون، پس از جستجو، مشاوره و تحقیق، مسیر حمل هوایی را انتخاب کرده‌اند. قسمت مهمی از مهاجرت  به کشور مجارستان، به حمل بار مربوط است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به مجارستان را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به مجارستان آگاهی یابند. البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کارگو به مجارستان برای تجارت را دارند، با موضوعات دیگری مانند رعایت قوانین تجاری و گمرکی کشور مبدأ و مقصد، نحوه انتقال وجه معامله تجاری ، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... دست و پنجه نرم می‌کنند. 

 

 حمل هوایی اضافه بار به مجارستان

 

اضافه بار مسافری موضوعی پرچالش برای مسافران پربار است. هزینه اضافه بار هواپیما مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به مجارستان منتقل کنند، اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار به مجارستان، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار به مجارستان را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت اضافه‌بار مسافری آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به مجارستان ارسال کنید. 

  

پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به مجارستان بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه ارسال بار به مجارستان‌، مستقر در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی است،  آگاه کنیم تا شما با نحوه ارسال بار از ایران به مجارستان آشنا شوید:

 

مراحل فریت بار به مجارستان در مجموعه سفیران کارگو

 

احتمالا شما یا یکی از نزدیکانتان تجربه مهاجرت به مجارستان را داشته اید و در این مسیر با شرکت فریت بار و کارگو سفیران آشنا شده‌اید. شاید هم پس از بررسی مسیر زمینی ایران به مجارستان  و حمل دریایی به مجارستان و اطمینان از برتری فریت بار سفیران را برگزیده اید. این شرکت ضمن عقد قرارداد با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور می‌کوشد تا نحوه ارائه این سرویس ها به مشتریان و ارسال بار شما به مقصد مورد نظرتان به بهترین شکل انجام پذیرد. اگر هم با سفیران آشنایی چندانی ندارید خوب است که بدانید در صورت همکاری با سفیران کارگو، تمام مراحل ارسال بار از صفر تا صد برعهده این شرکت است.

 

بیشتر بدانید:  ترفندهای شرکت های فریت بار در بخش کارگو فرودگاه امام خمینی

 

به این ترتیب پس از تماس مشتری و درخواست حمل بار به مجارستان‌، مرحله ارائه مشاوره رایگان در منزل شما، بسته بندی و پالت بندی بار مسافری، انبار داری درصورت نیاز شما، انتقال بار به ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی ، انجام تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی جهت خروج قانونی محموله شما از ایران و در نهایت صدوربارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می‌شود .

 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به مجارستان

 

 یکی از خدمات شرکت سفیران این است که با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزلتان، شما را یاری کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با قوانین سفر به مجارستان آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چطور بار را بسته بندی کنیم برای فریت بار به مجارستان بسیار مهم است.  در پروسه حمل بار به مجارستان  باید دانست از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم یا کدام وسایل را با خود ببریم. مثلا  برخی خانواده ها درباره حمل اثاث و لوازم منزل به مجارستان تردید دارند. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن هزینه ارسال بار به مجارستان، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها ، به فرستادن بار با هواپیما به مجارستان اقدام کنند. مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به مجارستان آگاه خواهند کرد.  

        

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت مهاجرت به مجارستان

 

در این بخش از حمل بار به مجارستان، بناست  تا گروه بسته بندی، کالاهایتان را ایمن سازی کنند. متخصصان بسته بندی سفیران با داشتن تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با ابزار های لازم برای یک بسته بندی مطمئن و دقیق در محل مورد نظر مشتری حاضر می شوند. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها قابل مشاهده است. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند.

 

بیشتر بدانید:  مهاجرت، ارسال هوایی لوازم منزل، چی ببرم، چی نبرم؟

 

مرحله پس از بسته بندی کامل لوازم، قرار دادن آنها در جای مناسب است. در اینجا کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای می گیرند. بارگیری و جابجایی بار هم به دقت بالایی نیاز دارد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فریت بار فرودگاه امام خمینی ، بنا به تصمیم و درخواست شما ، حرکت می کند.

  

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال به مجارستان

 

گفتیم که مشتری می‌تواند  در زمینه حمل لوازم منزل به مجارستان یا ارسال خرده بار به مجارستان  از شرکت بخواهد تا کالاها در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا در زمان مورد نظر مشتری به هریک از شهرهای مجارستان ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به مجارستان

 

 پس از فرستادن بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه امام، روند قانونی ارسال بار به مجارستان شروع می شود. کارشناسان شرکت سفیران همه کارها را از صفر تا صد انجام می دهند. این کارشناسان با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به مجارستان، انجام خواهد داد. وقتی بارنامه در پروسه ارسال بار صادر شد باید گفت قسمت عمده کار در فرودگاه مبدأ به خوبی به پایان رسیده و بار آماده ارسال به مجارستان است.

 

صدور  بارنامه جهت ارسال بار به مجارستان با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران تعهد دارد تا  برای تمامی محمولات ارسالی به مجارستان، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، بارنامه صادر و به شهر مورد نظر شما در کشور مجارستان ارسال کند. در وهله اول هزینه حمل هوایی به مجارستان و سپس به سلامت رسیدن بار به مجارستان در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به مجارستان است.

 

انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به مجارستان 

 

بعد از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید قیمت ارسال بار به مجارستان را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد مجارستان فرستاده شود.

پس از مرور روند ارسال هوایی بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به مجارستان، باید به پرسش اصلی مسافران و مهاجران ، یعنی میزان هزینه ها پاسخ دهیم.  در فریت بار به مجارستان قیمت چقدر است؟ هزینه هر کیلو بار به مجارستان چگونه محاسبه خواهد شد؟ این ها همه پرسش‌هایی است که در بخش هزینه ارسال بار از ایران به مجارستان بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه هر کیلو بار به مجارستان  با هواپیما پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به مجارستان بفرستند. 

اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:

 

هزینه فریت بار به مجارستان چگونه محاسبه خواهد شد؟ 

 

 قیمت ارسال بار به مجارستان به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید هزینه ارسال بار به مجارستان بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

 

  •     تا چهل و پنج کیلو گرم
  •     از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  •     از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  •   از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  •   از یکهزار کیلوگرم به بالا

 

 اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه فریت بار به مجارستان یا هزینه ارسال کارگو به مجارستان دارید،  به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید. 

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

بهتر است بدانید وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و نوسانات سیاسی و اقتصادی تعرفه های  گوناگونی برای حمل و نقل رقم می‌زند. بر این اساس همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی، نرخ های متفاوتی جهت قیمت حمل بار هوایی به مجارستان تعیین می شود. گفتنی است هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

 

 هزینه ارسال بار به شهری بوداپست در مجارستان 

 

 هزینه فرستادن بار به بواپست مجارستان هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون فرق می‌کند.  از یک شرکت هواپیمایی تا شرکتی دیگر و در زمان های مختلف در طول یک سال تعرفه‌های گوناگونی برای ارسال هوایی با به بوداپست مجارستان توسط ایرلاین ها اعلام می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

 

قیمت پست ایران به مجارستان ؛ مقایسه پست با فریت بار به مجارستان

 

ارسال کالاها با پست شاید از نخستین گزینه‌های ممکن برای ارسال بار ها وبسته ها، پیش روی فرستندگان است. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست به مجارستان به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود از نظر دور داشت. به گونه‌ای که شاید  ارسال بسته به مجارستان به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت‌هایی  در پست از ایران به مجارستان وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به مجارستان، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و مجارستان وجود دارد، در سیستم فریت بار به مجارستان دیده نمی‌شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به مجارستان از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

حمل اثاثیه به مجارستان و چند نکته مهم

 

در میان متقاضیان ارسال بار،  مهاجران با دغدغه های دیگری روبرو هستند. مهاجران افزون بر دغدغه دریافت ویزا و پروسه پرپیچ و خم سفر، باید به فکر انتقال لوازم منزلشان نیز باشند. مراحل فریت بار به مجارستان و ارسال بار به مجارستان دو قسمت دارد: اول انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و بخش دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبارتان در کشور مقصد. آگاهی مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد نوع کالایی که قصد ارسال آن را دارند، ضروری است. این آگاهی به شما کمک می‌کند از دغدغه‌های سفرتان کاسته شود.

اما برای اطلاع مهاجرین به مجارستان جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:

 

  • اقلام قبل از ورود به این کشور حداقل به مدت ۶ ماه تحت مالکیت و مورد استفاده شما بوده باشند.
  • اقلام را برای مصرف شخصی خود و اعضای خانواده‌تان به این کشور وارد نمایید.

 

  برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت مجارستان مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور مجارستان را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور مجارستان، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به مجارستان می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

البته اگر پس از فریت بار به مجارستان در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم لازم است هزینه‌ای باعنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه‌های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می‌کنند.

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به مجارستان

 

پس از تحویل گرفتن بار از گمرک مجارستان، شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای مجارستان می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید. 

 

ارسال هوایی کارگو تجاری و صادراتی به مجارستان

 

 باید گفت حمل بار به مجارستان به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می‌پذیرد. امکان ارسال کارگو به مجارستان برای صادر کنندگانی فراهم شده که در پی خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر و در ظروف بار هواپیماهای مدرن پهن پیکر انجام می‌گیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری به مجارستان، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای مجارستان ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215

 

اطلاعات بیشتر

به روز ترین نکات درباره ارسال بار به مجارستان

نرخ ارز جهت ارسال بار از مجارستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
دوم خرداد 1403

دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مجارستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مجارستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مجارستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از فرودگاه امام خمینی به بوداپست

بیشترین محمولات هوایی ارسال شده به مجارستان

حمل هوایی بار از تمامی شهرهای ایران به مجارستان

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به مجارستان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور مجارستان

سئوالات متداول در مورد حمل هوایی بار به مجارستان

هزینه فریت بار به وزن، نوع بار ، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، در نظر داشته باشید به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.
مسافرین و مهاجرین به مجارستان برای ارسال هوایی لوازم شخصی و اضافه بار مسافری خود احتیاج به بلیط پرواز و گذرنامه خود دارند.
خیر، هزینه حمل بار هوایی به صورت کامل در ترمینال بار فرودگاه امام دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت مدارک بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

ویدئو های دیدنی فریت بار