چند نکته کلیدی در باره فریت بار به هندوستان

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، آماده خدمت رسانی به شما مسافران و مهاجران و تاجران عزیز است. تجربه سالیان سال در زمینه "ارسال بار به هندوستان" و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به همه شهرهای هندوستان، ما را در خدمت رسانی بهتر به شما یاری می رساند. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه "فریت بار به  هند"  با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : 88830215

سرزمین هفتاد ودو ملت، هفتمین کشور پهناور، دومین کشور پرجمعیت دنیا و چهارمین اقتصاد بزرگ جهان، هندوستان (  India ) . در این کشور آسیایی، پیش از آنکه به استثمار انگلستان درآید، زبان فارسی دومین زبان رسمی کشور بود، ولی بعد انگلیسی جایگزین آن شد. درهندوستان بیست و هشت ایالت و هفت ناحیه به ‌هم‌ پیوسته‌ اند. از لحاظ اقتصادی چهارمین اقتصاد بزرگ جهان از آن هند است. جهان، هند را با غذاهای تندوتیز می شناسد که سمبلی است برای مردمانش. تندی غذاهای آنها از فلفل سیاهی است که در هند کاشت میشود و افزون بر تندی، عطر مطلوبی دارد. گردشگران پرشماری هر سال  برای دیدن تاج‌ محل معروف که سمبلی جهانی است برای نشان دادن قدرت عشق و همچنین قلعه آگرا واقع در آگرا، روانه هند می‌شوند.

شهر مقدس واراناسی، زیارتگاه اصلی هندوها، معبد طلایی آمریتسار یکی از مقدس تربن زیارتگاه ها، شهر طلایی جایزالمر، قلعه سرخ واقع در دهلی‌نو، دروازه هند در بمبئی، مکا مسجد یکی از بزرگ‌ترین مساجد دنیا در حیدرآباد، قلعه امر و قلعه عظیم مهاراجه در جیپور، سواحل گوا که خط ساحل غربی آن به دریای عرب منتهی می‌شود، پارک ملی Periyar  و منطقه حفاظت‌شده حیات وحش واقع در مادروی و جنوب هندوستان، غارهای «الورا» ی اورنگ آباد، همه و همه سبب شده تا هند را یکی از دیدنی ترین کشورهای جهان لقب دهند. البته به این‌ها، بزرگ‌ترین زمین کریکت جهان را نیز باید افزود که ساخته دست هندیان است. هر زمان قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در هندوستان را داشتید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، یار بارتان خواهیم بود تا بی‌ دغدغه سفر کنید.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای هندوستان ارسال خواهد کرد.

 

حمل اضافه بار مسافری به هندوستان

 

بسیاری از مسافران بدون اینکه با قوانین ارسال بار هوایی به هندوستان آشنا باشند با  تعداد زیادی چمدان راهی فرودگاه می‌شوند؛ بی‌آنکه با موضوع مهمی در سفر خود به نام اضافه بار هند آشنا باشند. هزینه اضافه بار هواپیما مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند نیازهای ضروری خود را ارزان‌تر به هند منتقل کنند، اما طبیعی است که پرداخت هزینه اضافه بار به هند، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان صرف نظر کنند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار پرواز هندوستان را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات "حمل بار به هند" آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به هندوستان ارسال کنید.

 

بیشتر بدانید:  پرداخت هزینه اضافه بار یا پرداخت برای فریت بار؟ کدام گزینه به نفع شماست؟

 

هزینه های ارسال بار به هند

 

بار های اضافی را همیشه سربار مسافر می دانند. بارهایی که یکی از دغدغه های مهم مسافران و مهاجران را می سازند. موضوعات مورد نظر تجار نیز متفاوت است. همه آنان بی‌‌شک پیش از هر موضوعی در پی آنند که هزینه ارسال بار به هند و ارسال کارگو به هندوستان را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به هند بپردازیم. بد نیست روند کاری شرکت سفیران در ارسال بار به هندوستان را بدانیم:

 

مراحل فریت بار به هندوستان در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال هاست در بخش فریت بار و کارگو از راه هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. برای همین به منظور ارسال بار و فریت بار به هندوستان با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل و کیفیت انجام پذیرد. بد نیست بدانید شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را برعهده خواهد داشت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به هند، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می شود:

 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به هند

 

 در این بخش از پروسه سفر شرکت سفیران، با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزل شما کمک می کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با نحوه فرستادن بار به هند و  قوانین گمرک هندوستان برای ارسال لوازم منزل به هند آشنا شوید. بی‌شک شما باید بدانید چه وسایلی را باید با خود به هندوستان ببرید و از بردن کدام وسایل باید منصرف شوید. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن هزینه ارسال بار به هندوستان، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها تصمیم به فرستادن بار با هواپیما به هند را بگیرند. مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به هندوستان آگاه خواهند کرد.  

 

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به هند

 

 کالاها باید خوب و استاندارد بسته بندی شوند. این یک اصل مهم در ارسال بار به هندوستان است. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به هندوستان با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی جهت فریت بار به هند ازجمله کارتن ها خواهید دید. باید گفت این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جا بجایی برای ارسال بار به هندوستان است؛ که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی حرکت می کند.

 

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان

 

 نگهداری کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال شوند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران ممکن است. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای هندوستان فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در پروسه حمل هوایی بار به هندوستان

 

 وقت آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده جهت فریت بار به هندوستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی منتقل و روند قانونی ارسال بار به هند آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به هند، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار به هندوستان نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدا به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به هندوستان است.

 

بیشتر بدانید:  حمل هوایی بار، کدام ایرلاین معتبر را انتخاب کنیم.

 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به هند

 

 با صدور بار نامه در فریت بار به هندوستان ابتدا باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی پرداخت کرد. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد هندوستان ارسال می شود.

 

خب به پرسش اصلی می رسیم.

 

هزینه های ارسال هوایی بار به هندوستان چگونه محاسبه خواهد شد؟

 

 در این زمینه باید گفت این هزینه ها در فریت بار به هند بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

 

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به هندوستان به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.

 

هر کدام از بخش های اشاره شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جدا گانه ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین خواهد شد. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به هند آگاه کنند.

 

هزینه فریت بار به هریک از شهر های هندوستان چه تفاوت هایی دارد؟

 

نرخ ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت های هواپیمایی نیز تعرفه های گوناگونی را در فریت بار به هندوستان اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

قیمت پست ایران به هندوستان ؛ مقایسه پست با فریت بار به هندوستان

 

پست یکی از امکاناتی است که از دیرباز در زمینه ارسال مرسولات فعالیت داشته است و همه بیش و کمبا آن آشنا هستند. اما آیا امروزه می تواند جوابگوی حجم عظیم محموله های متنوع باشد؟ واقعیت این است که هنوز برخی مزایای پست برخی متقاضیان را به استفاده از خدمات آن ترغیب می کند.  شاید این در مورد کالاهای کوچک و نامه ها کاربرد داشته باشد. کما اینکه همین مورد هم با توجه به روند اداری پست ایران و کشور هندوستان پروسه ای طاقت فرساست. از سوی دیگر اکنون تقاضاها با رشد تجارت، بزرگ و بزرگ تر شده است. همزمان حجم و وزن کالاهای صادراتی و ارسالی به هند نیز افزایش یافته و اینجاست که محدودیت های خدمات پستی آغاز می شود. مثلا شما نمی توانید کالاهای بیش از چهل و پنج کیلوگرمی را با پست روانه هندوستان کنید. پس باید گفت در مقایسه با پست فریت بار بسیار مقرون به صرفه تر و کارآمدتر است. بهتر است پیش از هر اقدامی در این زمینه با کارشناسان شرکت سفیران مشورت کنید.

 

رعایت نکات مهم در فریت بار به هند

مسافران یا مهاجران هندوستان پس از دریافت اجازه ورود، بی شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی شان به کشور هند فکر می کنند. اینجاست که لازم است از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به هندوستان) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.

 پروسه فریت بار به هندوستان به دو قسمت تقسیم می شود. بخش اول فریت بار به هندوستان شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدا است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. پیداست که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا پیش از اقدام به فریت بار به هندوستان باید از قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به هندوستان بپردازند.

اما برای اطلاع مهاجرین به هند جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت:

 

ورود بار همراه مسافر در شرایط زیر معاف از عوارض گمرکی است:

 

لوازم شخصی دست‌دوم باشند و برای استفاده شخصی باشند.

اقلام همراه مسافر، به جز آن‌هایی که در طول سفر مصرف و تمام می‌شوند، در هنگام خروج فرد از هند، همراهش باشند.

 

 برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت هند مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور هندوستان را بشنوید.

 

 موضوع تشریفات گمرکی هم در فریت بار به هندوستان اهمیت بالایی دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور هندوستان، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به هند وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه ای باعنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 

 کالا های به مقصد رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای هندوستان می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.

 

ارسال محمولات صادراتی و انواع کارگو تجاری از فرودگاه امام خمینی به هندوستان

 

باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری فریت می شود. امکان ارسال کارگو برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به هند ، سال هاست تجربه های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای هندارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215

 

اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره ارسال بار به هند

نرخ ارز جهت ارسال بار از هندوستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
دوم خرداد 1403

دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از هندوستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از هندوستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از هندوستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

بیشترین محمولات هوایی فرستاده شده به هند

حمل هوایی بار از تمامی شهرهای ایران به هندوستان

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به هندوستان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور هندوستان

سئوالات متداول در باره فرستادن بار با هواپیما به هند

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در فرودگاه مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود
ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوزهای معتبر گمرکی و بهداشت ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را ، به اندازه مصرف یک خانوار، در چمدان خود به هنگام پرواز به هند قرار دهید.
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار و بسیار ارزان تر از هزینه اضافه بار به هند در پای کانتر پرواز، از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام به هندوستان ارسال می‌شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه مقصد، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن و ترخیص بارتان اقدام نمایید.

ویدئو های دیدنی فریت بار