هر آنچه باید در باره فریت بار به پرو بدانیم

ما برای شما مسافران پرو ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به پرو همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای پرو، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور پرو با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
 
مساحتی بیش از یک میلیون و دویست هزارکیلومتر مربع  سبب شده تا  این کشور را بیستمین کشور وسیع دنیا بدانند. کشور پرو  (  Peru  )  در بخش غرب قاره‌ آمریکای جنوبی و در کنار اقیانوس آرام واقع شده است. کشورهای اکوادور و کلمبیا در بخش شمالی و اقیانوس آرام در  بخش غربی  با پرو همسایه هستند. کشور پرو بین کوه‌ها و اقیانوس آرام جا خوش کرده است. نواحی کوهستانی این کشور را جنگل‌های مرطوب گرمسیری تشکیل  داده اند. مشخص است که در جغرافیای این کشور تنوع زیستی زیادی وجود دارد. کشور پرو یکی از مشهورترین و محبوب‌ترین مقصدهای گردشگری در آمریکای جنوبی است و یکی از بهترین مناطقی است که مردم آن را بر می گرینند. مردم این کشور به زبان اسپانیایی سخن می گویند. واحد پول کشور نیز پرو سول است. وضعیت آب‌وهوایی این کشور نیمه گرمسیری است؛ به طوری که بارندگی بسیار کم است. پرو دارای آزادترین اقتصاد دنیا را دارد و توانسته بخش زیادی از سرمایه خود را در بخش‌های جهانگردی و کشاورزی و معادن رشد دهد و به نتیجه بسیار شایسته ای برساند.مورای، یکی از دیدنی‌های بسیار جذاب و عجیب در کشور پرو است که بافت آن در دنیا بی‌همتاست. این قسمت باقی مانده از تمدن ایکاها تراسی شکل است و به صورت دوار در زمین‌های کنده شده  به چشم می خورد. اگر قصد مسافرت، یا تجارت درپرو را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، سفر را برای شما آسان و لذت بخش خواهیم کرد.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای پرو ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به پرو

 
مسافران و مهاجران پرو، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار پرو نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به پرو ارسال کارگو به پرو را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به پرو بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به پرو در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به پرو کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار و فریت بار به پرو با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار‌داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به پرو را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به پرو، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به پرو

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به پرو است. این یک اصل مهم در ارسال بار به پرو به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به پرو با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به پرو ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به پرو است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای پرو در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند پرو ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای پرو فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به پرو

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به پرو جهت فریت بار به پرو باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به پرو شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به پرو، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور پرو که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به پرو در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان‌یافته و بار آماده ارسال به پرو است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به پرو

 
با صدور بارنامه در فریت بار به پرو مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد پرو ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به پرو فریت بار به پرو چگونه محاسبه می‌شود؟
 
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به پرو بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به پرو به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هر کدام از بخش‌های گفته شده درباره پرو، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام‌شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به پرو آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای پرو چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به پرو هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به پرو اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به پرو

 
مسافران یا مهاجران پرو پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور پرو فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به پرو) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
اما برای اطلاع مهاجرین به پرو جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت:
 
  • ورود مرسوله لوازم شخصی و خانگی مشمول پرداخت عوارض گمرکی است.
  • زمان مجاز ارسال این مرسوله در بازه یک ماه قبل از ورود شما به کشور پرو حداکثر چهار ماه بعد از ورود شما به این کشور است.
 
شما با شنیدن پادکست راهنمای قوانین گمرکی پرو می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک پرو نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به پرو به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به پرو شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به پرو باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به پرو اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به پرو داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور پرو، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور پرو می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به پرو وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه پرو (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد پرو رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در پرو منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در پرو یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در پرو، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای پرو می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به پرو

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به پرو فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای پرو ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

چند مطلب در مورد حمل هوایی بار به پرو

نرخ ارز جهت ارسال بار از پرو به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از پرو به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از پرو به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از پرو به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به لیما

بیشترین محمولات هوایی فرستاده شده به پرو

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به پرو

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور پرو

سئوالات متداول در باره فرستادن بار از ایران به پرو

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.
ارسال اکثر مواد غذایی به‌صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به‌واسطه سازوکار فریت بار ارسال می‌شود و به‌محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

ویدئو های دیدنی فریت بار