خدمات هوایی ارسال بار به کانادا

ارسال بار به کانادا، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای کانادا


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، یکی از شرکت های خبره در امر ارسال بار به کانادا و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای کاناداست. 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای کانادا ارسال خواهد کرد.

هزینه های ارسال بار به کانادا


ارسال بار اضافی، یکی از دغدغه های مهم مسافران و مهاجران است. البته تجار در ارسال کالاهای تجاری خود، دغدغه های خودشان را دارند. بی شک نخستین پرسش آنان در زمینه هزینه ارسال بار و کارگو به کشور کاناداست. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به کانادا بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:


مراحل فریت بار به کانادا در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال هاست در بخش فریت بار و کارگو از طریق هوایی در خدمت هم میهنان عزیز است. به همین منظور با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را برعهده می گیرد، به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به کانادا، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز می شود:


بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به کانادا


 در این بخش، تخصص و تجربه، ابزار مهمی هستند که ضامن سلامت بار شما تا مقصد خواهند بود. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می رود. شما می توانید آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها ببینید. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی بار است که این مرحله نیز باید با دقت انجام گیرد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می کند.


انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان


بسته به زمان ارسال بار، کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال گردند می توانند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای کانادا ارسال شوند. باید گفت هرینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به کانادا


 حالا زمان آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به کانادا آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به کانادا، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدا به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به کاناداست.


انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به کانادا


صدور بار نامه به این معنی است که مشتری باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بارثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد کانادا ارسال خواهد شد.
خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه های ارسال بار به کانادا چگونه محاسبه می شود؟ در این زمینه بایدگفت این هزینه ها بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
هر کدام از بخش های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جدا گانه ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.


هزینه ارسال بار به هریک از شهر های کانادا چه تفاوت هایی دارد؟


هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت به شرکت نیز تعرفه های گوناگونی را اعلام می کنند؛ مثلا هزینه ارسال بار به شهر ونکوور، ادمونتون، کلگری، اوتاوا و مونترال، هرچند ناچیز، اما با یکدیگر تفاوت دارند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید.
تماس با 88830215
درصورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215


رعایت نکات مهم در فریت بار به کانادا – ارسال بار به کانادا


کشور کانادا شهر های بزرگ و زیبایی دارد؛ شهرهایی مانند تورنتو، ونکوور، مونترآل، کلگری، ادمونتون. مهمترین دغدغه مسافران یا مهاجران کانادا پس از دریافت اجازه ورود، بی شک انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی شان به کشور کاناداست. اینجاست که باید از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به کانادا) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 نکته مهم در پروسه فریت بار این است که مراحل ارسال بار به کانادا به دو قسمت تقسیم می شود که قسمت نخست بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدا است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد است. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام باید از قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین اقدام به پروسه ارسال بار به کانادا نمایند.
اما برای اطلاع مهاجرین به کانادا جهت ارسال لوازم منزل به این کشور به صورت هوایی باید گفت که در گام نخست ارسال بار، مهاجران به کانادا در فرودگاه مقصد باید فرمی را تکمیل کنند. در این فرم که به فرم دیکلریشن معروف است مسافران لیست اسباب و اثاثیه ای که می خواهند از ایران فریت کنند را به گمرک مقصد یعنی کانادا اعلام خواهند کرد. باید گفت پر کردن این فرم بسیار ضروری است و پس از آن شما می توانید تا چند سال پس از این، لوازمتان را بدون عوارض گمرکی به کشور کانادا انتقال دهید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید.
هنگام ارسال بار از ایران به کشور کانادا، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به شهر ونکوور وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه ای باعنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.


حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


حالا بارهوایی شما به مقصد رسیده و شما نیز به عنوان تحویل گیرنده، بار را از گمرک فرودگاه ترخیص کرده اید. حال چگونه باید بارتان را به منزل یا مقصد مورد نظر حمل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: حمل بار با خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای کانادا می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.


فریت بار تجاری (کارگو) به کانادا


باید گفت فریت بار به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می پذیرد. امکان ارسال کارگو برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای کانادا ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.

هزینه ارسال بار به کانادا چگونه محاسبه می شود؟


هزینه ارسال هر کیلوگرم بار هوایی و مسافری برای هر یک از شهرهای کانادا مانند تورنتو، مونترال، ونکوور و ... نسبت به وزن و حجم بار شما متفاوت است و تابع قوانین شرکت های هواپیمایی خواهد بود. 
تنها کافیست با ما تماس بگیرید.
تماس با 88830215
درصورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215


کمترین میزان بار مجاز برای فریت بار به کانادا چقدر است؟


کمترین میزان بار قابل بسته بندی و ارسال به کانادا به وسیله شرکت های هواپیمایی و فریت بار چهل و پنج کیلوگرم است.


بسته بندی و ایمنی بار به چه صورت است؟


 بسته بندی و ایمنی بار شما در صورت انجام آن توسط تیم متخصص ما به صورت حرفه ای انجام خواهد شد. بار به صورت کاملا دقیق پک می شود. پس از آن، کالا ها را در کارتن های ده لایه مخصوص حمل هوایی قرار می دهند و در نهایت روی پالت کاملاً مهار می کنند.


بارهای ارسالی مسافران بیمه خواهد شد؟


پاسخ این پرسش مثبت است. تمامی بارهای ارسالی توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر بیمه خواهند شد.


ارسال بار به کانادا، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای کانادا


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، یکی از شرکت های خبره در امر ارسال بار به کانادا و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای کاناداست. 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای کانادا ارسال خواهد کرد.

هزینه های ارسال بار به کانادا


ارسال بار اضافی، یکی از دغدغه های مهم مسافران و مهاجران است. البته تجار در ارسال کالاهای تجاری خود، دغدغه های خودشان را دارند. بی شک نخستین پرسش آنان در زمینه هزینه ارسال بار و کارگو به کشور کاناداست. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به کانادا بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:


مراحل فریت بار به کانادا در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال هاست در بخش فریت بار و کارگو از طریق هوایی در خدمت هم میهنان عزیز است. به همین منظور با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را برعهده می گیرد، به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به کانادا، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز می شود:


بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به کانادا


 در این بخش، تخصص و تجربه، ابزار مهمی هستند که ضامن سلامت بار شما تا مقصد خواهند بود. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می رود. شما می توانید آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها ببینید. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی بار است که این مرحله نیز باید با دقت انجام گیرد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می کند.


انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان


بسته به زمان ارسال بار، کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال گردند می توانند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای کانادا ارسال شوند. باید گفت هرینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به کانادا


 حالا زمان آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به کانادا آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به کانادا، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدا به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به کاناداست.


انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به کانادا


صدور بار نامه به این معنی است که مشتری باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بارثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد کانادا ارسال خواهد شد.
خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه های ارسال بار به کانادا چگونه محاسبه می شود؟ در این زمینه بایدگفت این هزینه ها بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
هر کدام از بخش های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جدا گانه ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.


هزینه ارسال بار به هریک از شهر های کانادا چه تفاوت هایی دارد؟


هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت به شرکت نیز تعرفه های گوناگونی را اعلام می کنند؛ مثلا هزینه ارسال بار به شهر ونکوور، ادمونتون، کلگری، اوتاوا و مونترال، هرچند ناچیز، اما با یکدیگر تفاوت دارند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید.
تماس با 88830215
درصورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215


رعایت نکات مهم در فریت بار به کانادا – ارسال بار به کانادا


کشور کانادا شهر های بزرگ و زیبایی دارد؛ شهرهایی مانند تورنتو، ونکوور، مونترآل، کلگری، ادمونتون. مهمترین دغدغه مسافران یا مهاجران کانادا پس از دریافت اجازه ورود، بی شک انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی شان به کشور کاناداست. اینجاست که باید از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به کانادا) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 نکته مهم در پروسه فریت بار این است که مراحل ارسال بار به کانادا به دو قسمت تقسیم می شود که قسمت نخست بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدا است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد است. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام باید از قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین اقدام به پروسه ارسال بار به کانادا نمایند.
اما برای اطلاع مهاجرین به کانادا جهت ارسال لوازم منزل به این کشور به صورت هوایی باید گفت که در گام نخست ارسال بار، مهاجران به کانادا در فرودگاه مقصد باید فرمی را تکمیل کنند. در این فرم که به فرم دیکلریشن معروف است مسافران لیست اسباب و اثاثیه ای که می خواهند از ایران فریت کنند را به گمرک مقصد یعنی کانادا اعلام خواهند کرد. باید گفت پر کردن این فرم بسیار ضروری است و پس از آن شما می توانید تا چند سال پس از این، لوازمتان را بدون عوارض گمرکی به کشور کانادا انتقال دهید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید.
هنگام ارسال بار از ایران به کشور کانادا، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به شهر ونکوور وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه ای باعنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.


حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


حالا بارهوایی شما به مقصد رسیده و شما نیز به عنوان تحویل گیرنده، بار را از گمرک فرودگاه ترخیص کرده اید. حال چگونه باید بارتان را به منزل یا مقصد مورد نظر حمل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: حمل بار با خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای کانادا می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.


فریت بار تجاری (کارگو) به کانادا


باید گفت فریت بار به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می پذیرد. امکان ارسال کارگو برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای کانادا ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.

هزینه ارسال بار به کانادا چگونه محاسبه می شود؟


هزینه ارسال هر کیلوگرم بار هوایی و مسافری برای هر یک از شهرهای کانادا مانند تورنتو، مونترال، ونکوور و ... نسبت به وزن و حجم بار شما متفاوت است و تابع قوانین شرکت های هواپیمایی خواهد بود. 
تنها کافیست با ما تماس بگیرید.
تماس با 88830215
درصورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215


کمترین میزان بار مجاز برای فریت بار به کانادا چقدر است؟


کمترین میزان بار قابل بسته بندی و ارسال به کانادا به وسیله شرکت های هواپیمایی و فریت بار چهل و پنج کیلوگرم است.


بسته بندی و ایمنی بار به چه صورت است؟


 بسته بندی و ایمنی بار شما در صورت انجام آن توسط تیم متخصص ما به صورت حرفه ای انجام خواهد شد. بار به صورت کاملا دقیق پک می شود. پس از آن، کالا ها را در کارتن های ده لایه مخصوص حمل هوایی قرار می دهند و در نهایت روی پالت کاملاً مهار می کنند.


بارهای ارسالی مسافران بیمه خواهد شد؟


پاسخ این پرسش مثبت است. تمامی بارهای ارسالی توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر بیمه خواهند شد.


اطلاعات بیشتر

درباره کانادا

کشور بادهای سرد استخوان سوز کشور آبشار نیاگارا؛ کانادا. نامش را لابد زیاد شنیده اید. بسیاری از ایرانیان و شاید حتی نزدیکان خود شما یا حتی خود شما، سودای اقامت در این کشور را داشته ودارید. برخی هم سال هاست به سرزمین سپید کانادا کوچ کرده اند و در دومین کشور پهناور جهان روزگار می گذرانند. پهناور، از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام و از شمال تا اقیانوس منجمد شمالی. با این وسعت بسیار، باید کانادا را پس از روسیه وسیع ترین کشور دنیا دانست. اما چه شده که جمعیت این کشور پهناور یک پنجم کشور روسیه است؟ شاید شگفت آور باشد اگر بدانید بخش زیادی از کانادا، کشوری که در شمال قاره آمریکا جا خوش کرده، خالی از سکنه است. چرا؟ سرما و سرما و سرما. سرمای هوا در این کشور باد های وحشی سرد، چنان طاقت فرساست که زیستن در این نواحی را غیرممکن کرده است. شاید به همین سبب است که نود درصد مردم، دویست کیلومتری آمریکا و حاشیه جنوبی این کشور را برای زندگی برگزیده‌اند. البته باید گفت در جنوب غربی، یعنی در ونکوور، هوا رو به اعتدال است و دلچسب تر. کانادا را به ده استان و سه  قلمرو تقسیم کرده‌اند. اتاوا، شهری است که آن را پایتخت سیاسی کشور کانادا می‌دانند. در همین شهر، مجلس فدرال و خانه فرماندار کل را بنا کرده‌اند تا به  مهم‌ترین شهر سیاسی کانادا تبدیل شود. فرماندار کل، یک شخصیت تشریفاتی است. او نماینده ملکه الیزابت دوم در حکومت کاناداست. شخصی که نه در امور اجرایی کشور که بیشتر در امور قضایی دخالت دارد، با پیشنهاد نخست‌ وزیر و تایید  نهایی پادشاه برگزیده می‌شود. با این تفاسیر، شاید اشتیاق تان به دیدار و زندگی در کانادا دوچندان شده باشد. بی شک در این سفر، سفیران همراه خوبی برای شماست. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در کانادا را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، سفر به کشور کانادا را برای شما آسان و لذت بخش خواهیم کرد.

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به کانادا

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به کانادا

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور کانادا