آنچه که باید در مورد فریت بار به کانادا بدانید


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از جمله شرکت هایی است که با تجربه خود، امور مربوط به ارسال بار از ایران به کانادا را در بهترین شکل به انجام می‌رساند. فريت كردن بار به كانادا به شکل‌های گوناگونی صورت می‌پذیرد. به گونه ای که هر مسافر یا مهاجر یا تاجری می تواند به فراخور نوع بار، از امکانات فریت بار از ایران به کانادا و تمام شهرهای مهم  کانادا ( Canada ) بهرمند شود. حتی هموطنان عزیز در شهرستان های گوناگون نیز می توانند از این خدمات بهره مند شوند. در این میان شرکت فریت بار سفیران فریت بار از اصفهان به کانادا، ارسال بار از شیراز به کانادا، ارسال بار از مشهد به کانادا  و دیگر شهرهای ایران را در کارنامه خود دارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه "ارسال بار به کانادا" و آشنا شدن با نحوه ارسال کالا به کانادا با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : 88830215

کشور بادهای سرد استخوان سوز کشور آبشار نیاگارا؛ کانادا. نامش را لابد زیاد شنیده اید. بسیاری از ایرانیان و شاید حتی نزدیکان خود شما یا حتی خود شما، سودای اقامت در این کشور را داشته و دارید. برخی هم سال هاست به سرزمین سپید کانادا کوچ کرده اند و در دومین کشور پهناور جهان روزگار می گذرانند. پهناور، از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام ، که در شمال قاره آمریکا جا خوش کرده، خالی از سکنه است. چرا؟ سرما و سرما و سرما. سرمای هوا در این کشور باد های وحشی سرد، چنان طاقت فرساست که زیستن در این نواحی را غیرممکن کرده است. شاید به همین سبب است که نود درصد مردم، دویست کیلومتری آمریکا و حاشیه جنوبی این کشور را برای زندگی برگزیده‌اند. البته باید گفت در جنوب غربی، یعنی در ونکوور، هوا رو به اعتدال است و دلچسب تر. کانادا را به ده استان و سه  قلمرو تقسیم کرده‌اند. اتاوا، شهری است که آن را پایتخت سیاسی کشور کانادا می‌دانند. در همین شهر، مجلس فدرال و خانه فرماندار کل را بنا کرده‌اند تا به  مهم‌ترین شهر سیاسی کانادا تبدیل شود. فرماندار کل، یک شخصیت تشریفاتی است. او نماینده ملکه الیزابت دوم در حکومت کاناداست. شخصی که نه در امور اجرایی کشور که بیشتر در امور قضایی دخالت دارد، با پیشنهاد نخست‌ وزیر و تایید  نهایی پادشاه برگزیده می‌شود. با این تفاسیر، شاید اشتیاق تان به دیدار و زندگی در کانادا دوچندان شده باشد. بی شک در این سفر، سفیران همراه خوبی برای شماست. اگر در جست و جوی یافتن شرکت فریت بار به کانادا هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، حمل بار از ایران به کانادا را با مناسب‌ترین قیمت برای شما انجام می‌دهد. هدف ما به سلامت رسیدن محموله شما در "فریت بار به کانادا" است.

 

تجربه فریت بار به کانادا؛ بایدها و نبایدها


 شما شاید همین روزها قرار است راهی یکی از شهرهای کانادا شوید و درحال بررسی چک لیست مهاجرت به کانادا هستید. بی شک پرسش های بسیاری درباره  مثلا بردن وسایل برقی به کانادا و بردن طلا به کانادا و ارسال ساز به کانادا و .... در ذهنتان مرور می شود. شاید هم می پرسید آیا وسایل خانه به کانادا ببرم؟ خیلی از خانم های خانه دار هم می خواهند در باره مسائلی مانند بردن زرشک به کانادا، بردن ادویه به کانادا، بردن کنسرو به کانادا و بردن برنج به کانادا و در نهایت  ارسال مواد غذایی به کانادا اطلاعاتی کسب کنند. شاید هم نحوه بردن دارو به کانادا دغدغه خیلی از شماها باشد. در این زمینه شرکت سفیران با  خدماتی مانند ارسال بار مسافران و مهاجران و تجار  شامل حمل اثاثیه منزل به کانادا و ارسال خرده بار به کانادا در خدمت هموطنان عزیز است. اگر می خواهید با آگاهی کامل پروسه "حمل بار به کانادا" را انجام دهید و  در ضمن بدانید  چه قوانینی را باید رعایت نمود تا به دردسر نیفتاد، مثلا  چه مواد غذایی را می توان به کانادا برد ؟ ، اگر درپی تجربه ای خوش آیند از  ارسال کالا به کانادا هستید یا در صورتی  که به دنبال یافتن نرخ فریت بار به کانادا هستید، اگر تاجرید و می خواهید درباره بردن فرش به کانادا اطلاعاتی کسب کنید یا دانشجویی هستید که مایلید درباره چگونگی  ارسال کتاب به کانادا بیشتر بدانید، به صفحه پادکست های سفیران بروید و پادکست مربوط به کشور کانادا را بشنوید. به این ترتیب با خیال راحت چک لیست وسایل مهاجرت به کانادا را آماده خواهید کرد و پروسه فریت بار را با آگاهی شروع میکنید.

 

حمل هوایی اضافه بار مسافری به کانادا


به عنوان مسافر آیا مقدار بار مجاز برای سفر به کانادا را می دانید؟ آیا در زمینه تعرفه شرکت‌ها، برای مثال اگر بلیط پرواز هواپیمایی ترکیش را دارید، از تعرفه اضافه بار ترکیش به کانادا با خبرید؟ بسیاری از مسافران بدون توجه به قوانین حمل بار مسافری، با چمدان‌های بسیار زیاد و سنگین راهی فرودگاه می‌شوند، بی‌آنکه با موضوع مهمی به نام اضافه بار کانادا آشنا باشند. این مسافران با مطلع شدن از هزینه اضافه بار کانادا شوکه خواهند شد و به دنبال راهی جایگزین خواهند بود. این هزینه که به عنوان جریمه اضافه بار مسافری شناخته می شود ممکن است در ایرلاین های گوناگون متفاوت باشد. مثلا هزینه اضافه بار ترکیش به کانادا با هزینه اضافه بار لوفت هانزا به کانادا متفاوت است، اما در هر صورت  پرداخت هزینه اضافه بار به کانادا، مبلغ مضاعفی است که شاید بسیاری از مسافران زا وادارد تا از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار پرواز کانادا را نپردازید و از هزینه های اضافی فراری هستید ، همین حالا با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت بار به کانادا آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به کانادا ارسال کنید.  

 

بیشتر بدانید: پرداخت هزینه اضافه بار یا پرداخت برای فریت بار؟ کدام گزینه به نفع شماست؟

 

هزینه فرستادن بار به کانادا ، قیمت ارسال بار به کانادا


 فرستادن بار به کانادا امروزه دغدغه کسانی است که  به عنوان تاجر یا مهاجر و مسافر، به دنبال ارسال کالا به کانادا هستند. مثلا مسافرانی که برای ارسال اضافه بار و مهاجرانی که برای ارسال محموله هایشان فریت بار را انتخاب می کنند و تاجرانی که از میان راه‌های گوناگون،  ارسال کارگو به کانادا را برمی‌گزینند. این روزها، حمل بار به موضوع مهمی در سفر تبدیل شده است. موضوعی که خیلی از مسافران و مهاجران به کانادا را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به کانادا آگاهی پیدا کنند و تعرفه حمل بار به کانادا را بدانند. البته کسانی که قصد ارسال کارگو به کانادا را دارند، با موضوعات دیگری دست و پنجه نرم می‌کنند. مهاجران، مسافران و تاجران، پیش از هر چیز می خواهند اطلاعات دقیقی از قیمت هر کیلو بار هوایی به کانادا  و به شهرهای گوناگون این کشور، به دست آورند. مثلا می خواهند قیمت فریت بار به تورنتو، هزینه ارسال بار به ونکوور ، هزینه فریت بار به کلگری و یا نرخ حمل هوایی بار به مونترال  را بدانند. بی شک دانستن زیر و بم هزینه ارسال بار از ایران به کانادا شما را در برنامه ریزی هایتان کمک خواهد کرد. پس پیش از اینکه به موضوع هزینه فرستادن بار به کانادا و تعرفه حمل بار به کانادا بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه حمل بار به کانادا‌، مستقر در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی است،  آگاه کنیم تا با شرایط فریت بار به کانادا کاملا آشنا شوید:


 
مراحل فریت بار به کانادا در مجموعه فریت بار و کارگو سفیران


 شرکت فریت بار و کارگو سفیران  با سالها تجربه در  بخش فریت بار به کانادا و ارسال کارگو به این کشور می کوشد تا بهترین خدمت رسانی را به به ارسال کنندگان ارائه دهد. در این میان، با تمامی شرکت‌های هواپیمایی بین المللی و معتبر فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به خارج از کشور، طبق درخواست فرستندگان بار و کالا،  به بهترین شکل انجام شود. گفتنی است شرکت فریت بار و کارگو سفیران همه مراحل ارسال بار را بر عهده خواهد گرفت، به گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به کانادا، مرحله بازدید و مشاوره رایگان بار آغاز خواهد شد:

 

•    بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به کانادا

 اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزل شما، یکی از خدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران است. این امکان سبب  می شود تا پیش از هرگونه اقدامی، با چگونگی ارسال لوازم منزل به کانادا آشنا شوید. طبیعی است که مسافران یا مهاجران می خواهند بدانند که چه وسایلی را باید با خود به کانادا ببرند و از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنند. گاهی هم مسافران بر آنند تا با  دانستن قیمت فرستادن بار به کانادا در ایرلاین‌ها‌، بارهایشان را تقسیم بندی کنند و بعد از محاسبه هزینه ها برای  ارسال بسته از ایران به کانادا یا وسایل دیگرشان تصمیم بگیرند. مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و چگونگی حمل وسایل منزل به کانادا آگاه خواهند کرد.       

    
•    بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت حمل اثاثیه به کانادا 

 حمل بار به کانادا بصورت اصولی و صحیح ، یکی از حساس ترین بخش های پروسه ارسال به شمار می رود. تجربه و تخصص کارشناسان ما سبب شده تا در پروسه فریت بار به کانادا کالاها با ضریب امنیت بسیار بالایی ارسال شوند. دقت و ریزبینی این تیم  سبب شده تا بارها پس از بسته بندی  و پکینگ استاندارد، بعد از هماهنگی‌های قبلی، به سلامت به محل مورد نظر مشتری منتقل شوند. از ارسال بسته به کانادا   گرفته تا محموله های حجیم، بارهای شما برای حمل بار به تورنتو، ونکور، مونترال، کلگری و دیگر شهرهای کانادا آماده خواهند شد و یک به یک در کارتن هایی با آرم شرکت سفیران قرار می گیرند. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. بعد از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در مکان مناسب، کارتن‌ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار داده می‌شوند. حالا زمان بارگیری و جابجایی بار است که این مرحله نیز باید با دقت زیادی صورت پذیرد. مقصد بعدی پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی خواهد بود. البته در صورت نیاز بار شما می‌تواند در مدت معینی ، پیش از ارسال به کانادا در انبار مجموعه فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شود.

 

•    انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بار به کانادا 

 انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران  محل امنی است تا کالاها قبل از انتقال به فرودگاه امام خمینی و قبل از پروسه فریت بار به کانادا در این مکان های مجهز نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای مورد نظر در کانادا فرستاده شوند. در زمینه حمل لوازم منزل به کانادا یا ارسال خرده بار به کانادا و حتی بار های تجاری این پروسه میتواند با درخواست فرستنده بار انجام شود.  لازم به ذکر است هزینه انبارداری پیش از فریت بار به کانادا نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌های آن برآورد می شود که بایستی توسط ارسال کننده پرداخت شود.


 
•    تشریفات گمرکی در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی به هنگام فریت بار به کانادا

  حالا وقت مراجعه  مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه است تا بقیه مراحل طی شود.  مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به کانادا  به کارشناسان باتجربه شرکت سفیران بسپارید تا مراحل گمرکی فریت بار به کانادا را یکی پس از دیگری به نمایندگی  و از طرف شما انجام دهد. باید گفت با تمهیداتی که مسئولین گمرک برای راحتی ارباب رجوع در نظر گرفته اند،  در بیشتر مواقع به حضور شما در گمرک فرودگاه امام خمینی نیازی نخواهد بود. در مرحله بعد، صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می‌دهد که کار در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به کانادا است.

 

•    صدور بارنامه جهت حمل بار به کانادا با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 مجموعه فریت بار و کارگو سفیران می تواند برای تمامی محمولات ارسالی به کانادا، با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، بارنامه صادر کند و به شهر مورد نظر شما در کشور کانادا ارسال نماید. در وهله اول هزینه حمل کالا به کانادا و سپس میزان امنیت ایرلاین در نگهداری دقیق از کالاها در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود، اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به کانادا است تا با منصفانه ترین تعرفه حمل بار به کانادا این پروسه را به خوبی به سرانجام برساند.

 

بیشتر بدانید:  کدام ایرلاین معتبر را برای حمل هوایی بار خود انتخاب کنیم؟


•    انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به کانادا 

  هزینه حمل بار از ایران به کانادا چقدر است؟ نرخ فریت بار به کانادا چگونه تعین می شود؟ هزینه فریت بار از ایران به کانادا چگونه محاسبه خواهد شد؟ این پرسش‌هایی است که در بخش قیمت فریت بار به کانادا بایستی به آن پاسخ داده شود.  شاید خیلی از مسافران  بخواهند از هزینه باربری به کانادا در شکل های گوناگون آگاه شوند.  باید گفت هزینه حمل بار به کانادا به شکل های گوناگون ارسالی متفاوت است. مثلا  تعرفه فریت بار به کانادا  با هزینه ارسال بسته به کانادا به صورت مسافری  فرق می کند. همچنین هزینه ارسال بار به تورنتو با هزینه ارسال بار به شهرهای دیگر متفاوت خواهد بود.  به هر روی، پس از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید هزینه‌های ارسال بار به کانادا را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد کانادا فرستاده شود.


اکنون باید به این پرسش اصلی پاسخ دهیم که:

 

هزینه ارسال کالا به کانادا معمولا چگونه محاسبه خواهد شد؟ 


"هزینه حمل بار از ایران به کانادا" به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید محاسبه قیمت حمل بار هوایی به کانادا بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا


اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در زمینه قیمت ارسال بار به کانادا به دست آورید به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه نمایید.
تعرفه حمل هوایی و فریت بار به کانادا براساس نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، با تغییراتی، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین خواهد شد. نا گفته آشکار است که هزینه های اعلام شده در زمینه قیمت حمل بار هوایی به کانادا از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران برای فریت بار به کانادا، بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. درزمینه هزینه ارسال بار به کانادا، همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند اطلاعات دقیقی در اختیار تان می گذاریم.

 

 هزینه ارسال بار به کانادا در شهرهای گوناگون این کشور


  همانطور که  گفتیم هزینه فرستادن بار با هواپیما به کانادا از شهری به شهر دیگر متفاوت است و عوامل بسیاری در تعیین هزینه فریت بار به کانادا  دخالت دارند. نه تنها شهر های گوناگون بلکه شرکت های هواپیمایی گوناگون هم مبالغ گوناگونی را اعلام می کنند. مثلا هزینه  ارسال بار به تورنتو در کانادا از مبدا اصفهان با هزینه ارسال همین بار از مبدا شهر تهران،  متفاوت خواهد بود و قطعا هزینه هایی مانند هزینه حمل زمینی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی به سایرهزینه های ارسال بار به کانادا اضافه خواهد شد. بدیهی است عوامل متعددی با توجه به نوع سرویس درخواستی شما از شرکت های فریت بار، در برآورد هزینه بار هوایی به کانادا دخیل هستند.

 

بیشتر بدانید: فریت بار به تورنتو با مناسب ترین نرخ 

 

  پیشنهاد ما این است که پیش از ارسال بار و محاسبه قیمت فریت بار به تورنتو با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در زمینه تعرفه حمل بار به کانادا کسب کنید. همکاران ما شما را از نحوه محاسبه و قیمت هر کیلو بار هوایی به کانادا آگاه خواهند کرد.

 

ارسال حیوانات خانگی از ایران به کانادا

 

حیوانات خانگی گاهی یار و یاور آدمیزاد میشوند و عضوی از اعضای خانواده. تا حدی که در هنگام مهاجرت از این دوستان کوچک نمیشود دل کند و چاره ای نیست جز همراه کردن ان ها با خود در این کوچ جدید. در صورتی که شما هم مایل به فرستادن سگ یا گربه خانگی خود به خانه جدید در کانادا هستید، مشکلی نیست. فقط کافیست تا با مشاورین ما تماس گرفته و مدارک حیوان خانگی خود را برای آنها ارسال کنید. کارشناسان ما تا انتهای پروژه حمل هوایی این دوستان کوچک و بی آزار به خانه جدید خود در کانادا یار و یاور شما خواهند بود.

 

بیشتر بدانید:  راهنمای حمل هوایی حیوانات خانگی به سراسر دنیا

 

 

هزینه پست به کانادا چگونه است؛ مقایسه پست با فریت بار به کانادا


آیا از شرایط پست به کانادا با خبرید؟ تعرفه پست به کانادا را می دانید؟ ارسال بار به کانادا با پست به عنوان روشی با سابقه در ارسال کالاها، همیشه یکی از گزینه های ممکن برای ارسال بار ها وبسته ها پیش روی فرستندگان است، اما با پیشرفت صنعت حمل بار روش های تازه ای در اختیارارسال کنندگان خواهد بود. باید گفت اگرچه  شاید برخی امکانات  پست ایران به کانادا مانند تحویل درب منزل، شما را به استفاده از این روش ترغیب کند، اما محدودیت های بسیاری در پست هوایی به کانادا و دیگرشکل های آن به چشم می خورد. اگر می خواهید از هزینه پست ایران به کانادا با خبر شوید، در گام اول باید هزینه پست کالا به کانادا را بررسی کرد. باید گفت هزینه پست از ایران به کانادا و هزینه پست هوایی به کانادا از نقاط گوناگون  هر سال  در لیست تعرفه‌های هزینه پست بین الملل اعلام خواهد شد و شما می‌توانید با مطالعه جداول مربوط به قیمت پست به کانادا، رقم حدودی هزینه ارسال محموله مورد نظر خود را دریابید.
 با مقایسه درباره بارهای با حجم بیشتر یا سنگین تر از 45 کیلوگرم و همچنین با توجه به  اینکه ادارات پستی کشور ایران و کانادا برای مرسولات پستی  محدودیت هایی قرار داده‌اند، بی شک شما استفاده ازسیستم فریت بار به کانادا را ترجیح خواهید داد. بی آنکه محدودیتی از نظر حجم و وزن برای  ارسال بار خود به کانادا داشته باشید. مثلا پست کتاب از ایران به کانادا یا کالاهای ضروری دیگر برای دانشجویان و دیگر مهاجران با محدودیت وزن و حجم همراه است. همچنین بنابر علت های سیاسی و اقتصادی محدودیت‌های بسیاری که بر سیستم پستی بین ایران و کانادا برقرار هستند، که این محدودیت ها به هیچ وجه در سیستم فریت بار به کانادا وجود نخواهد داشت. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به کانادا از طریق سیتم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید و با مقایسه شرایط پست از ایران به کانادا  با  فریت بار به کانادا،  تصمیم نهایی تان را بگیرید.


 
حمل اثاثیه به کانادا و چند نکته مهم


 کشور کانادا شهر های بزرگ و زیبایی دارد؛ شهرهایی مانند تورنتو، ونکوور، مونترآل، کلگری، ادمونتون. مسافران یا مهاجران کانادا پس از دریافت اجازه ورود، بی شک در فکر فرستادن بسته به کانادا یا بردن فرش به کانادا هستند. مثلا می خواهند بدانند  بردن فرش دستباف به کانادا چه شرایطی دارد و هزینه ارسال کتاب به کانادا چقدر است. انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی شان به کشور کانادا از دغدغه های مهم مهاجران و مسافران است. اینجاست که باید از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به کانادا) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.


بخش مهم فریت بار به کانادا، زمانی است که مهاجران تصمیم دارند لوازم منزلشان را به کانادا بفرستند. اینجاست که برای آگاه شدن از قوانین و مقررات حمل لوازم منزل به کانادا لازم است  به سراغ یکی از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به کانادا) بروند تا تمام مراحل فرستادن بار به کانادا را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.


 در ارسال بار به کانادا یا هر کشور دیگر باید دو مرحله را در نظر بگیریم؛ مرحله اول شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و مرحله دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل خواهد شد. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به کانادا - ارسال بار به کانادا، باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد و شرایط  حمل بار هوایی به کانادا در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به کانادا اقدام کنند.


اما برای مطلع شدن مهاجرین از قوانین فریت بار و حمل هوایی بار به کانادا‌، جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید قوانین این کشور را در نظر بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت کانادا مراجعه نمایید و قوانین گمرکی کشور کانادا و چند و چون حمل بار به کانادا را بشنوید.


 
در زمان ارسال بار از ایران به کانادا، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس، به مهاجر و مسافر کمک می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی ارسال هوایی بار به کانادا با موفقیت به پایان رسید، این بار را معمولاً تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگه داری می کنند. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت عدم مراجعه صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
اگر پس از فریت بار به کانادا سر وقت به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و کار تحویل بار را انجام دهید باز هم لازم است هزینه‌ای با عنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه‌ها باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه‌های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

 

 حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به کانادا 


 پس از رسیدن کالا به مقصد مورد نظر مرحله انتقال کالا از فرودگاه به مقصد نهایی مطرح است.  شما دو راه پیش رو دارید: از خودرو شخصی  خود استفاده کنید یا وانت یا ون  را از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر اجاره کنید که پیداست هزینه‌های آن باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت شود. اجاره این خودروها از سوی شرکت های حمل و نقل، به صورت روزانه یا ساعتی خواهد بود که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیار شما قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای کانادا می توانید از شیوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها بهره ببرید.


 فرستادن بار تجاری و کارگو صادراتی به کانادا


 باید گفت حمل بار هوایی به کانادا به دو شکل مسافری یا تجاری صورت می گیرد. امکان ارسال کارگو به کانادا مخصوص تاجرانی است که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. پس در این مرحله  ارسال بار از ایران به کانادا با فریت بار مسافری ممکن نیست و ارسال از طریق کارگو یا تجاری راه ارسال اینگونه محمولات به کانادا است. بدیهی است که به دلیل حجم بالای بار، ارسال آن ها با هواپیماهای غول پیکر و در ظروف بار هواپیماهای پهن پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران ، مستقر در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  نیز در زمینه ارسال کارگو به کانادا ، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای کانادا ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215

 

اطلاعات بیشتر

به روزترین اطلاعات فریت بار به کانادا

نرخ ارز جهت ارسال بار از کانادا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و هفتم تیر 1403

دلار: 434,700 ریال
دلار: 436,109 ریال
یورو: 474,330 ریال
دلار: 440,000 ریال
دلار: 434,700 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کانادا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
سیزدهم تیر 1403

دلار: 431,064 ریال
دلار: 431,064 ریال
یورو: 465,048 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 434,401 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کانادا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کانادا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
امروزه بهترین روش ارسال بار به کانادا استفاده از ناوگان هوایی حمل بار است.
تا این تاریخ معتبر می باشد نهم مرداد 1402
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از جمله شرکت هایی است که با تجربه خود، امور مربوط به ارسال بار از ایران به کانادا را در بهترین شکل به انجام می‌رساند. فريت كردن بار به كانادا به شکل‌های گوناگونی صورت می‌پذیرد. به گونه ای که هر مسافر یا مهاجر یا تاجری می تواند به فراخور نوع بار، از امکانات فریت بار از ایران به کانادا و تمام شهرهای مهم کانادا ( Canada ) بهرمند شود.
امروزه بهترین روش ارسال بار به کانادا استفاده از ناوگان هوایی حمل بار است.
منقضی شد نهم مرداد 1402
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از جمله شرکت هایی است که با تجربه خود، امور مربوط به ارسال بار از ایران به کانادا را در بهترین شکل به انجام می‌رساند. فريت كردن بار به كانادا به شکل‌های گوناگونی صورت می‌پذیرد. به گونه ای که هر مسافر یا مهاجر یا تاجری می تواند به فراخور نوع بار، از امکانات فریت بار از ایران به کانادا و تمام شهرهای مهم کانادا ( Canada ) بهرمند شود.
امروزه بهترین روش ارسال بار به کانادا استفاده از ناوگان هوایی حمل بار است.
تا این تاریخ معتبر می باشد نهم مرداد 1402
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از جمله شرکت هایی است که با تجربه خود، امور مربوط به ارسال بار از ایران به کانادا را در بهترین شکل به انجام می‌رساند. فريت كردن بار به كانادا به شکل‌های گوناگونی صورت می‌پذیرد. به گونه ای که هر مسافر یا مهاجر یا تاجری می تواند به فراخور نوع بار، از امکانات فریت بار از ایران به کانادا و تمام شهرهای مهم کانادا ( Canada ) بهرمند شود.

بیشترین محمولات هوایی فرستاده شده به کانادا

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به کانادا

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به کانادا

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور کانادا

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به کانادا

کمترین میزان بار قابل بسته بندی و ارسال به کانادا به وسیله شرکت های هواپیمایی و فریت بار چهل و پنج کیلوگرم است.
بسته بندی و ایمنی بار شما در صورت انجام آن توسط تیم متخصص ما به صورت حرفه ای انجام خواهد شد. بار به صورت کاملا دقیق پک می شود. پس از آن، کالا ها را در کارتن های ده لایه مخصوص حمل هوایی قرار می دهند و در نهایت روی پالت کاملاً مهار می کنند.
پاسخ این پرسش مثبت است. تمامی بارهای ارسالی توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر به مقصد کانادا بیمه خواهند شد.