خدمات هوایی ارسال بار به کره جنوبی

ارسال بار به کره جنوبی، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای کره جنوبی


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از شرکت‌هایی است که سال‌ها در امر ارسال بار به کره جنوبی و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای کره جنوبی تجربه دارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور کره جنوبی با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای کره جنوبی ارسال خواهد کرد.

هزینه‌های ارسال بار به کره جنوبی


بار مسافران کره جنوبی همیشه دغدغه ایجاد می‌کند، چه برسد به بار اضافی. این یکی از دغدغه‌های مهم مسافران و مهاجران است. البته تجار با مسائل دیگری دست به گریبان هستند. بی شک پیش از هر چیز می‌خواهند هزینه ارسال بار به کره جنوبی و ارسال کارگو به کره جنوبی را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به کره جنوبی بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

مراحل فریت بار به کره جنوبی در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال‌هاست در بخش فریت بار به کره جنوبی و کارگو از طریق هوایی در خدمت هم‌میهنان عزیز است. به همین منظور با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد شده است تا ارسال بار به بهترین شکل صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده می‌گیرد. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به کره جنوبی، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز می‌شود:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به کره جنوبی


سفر شما به کره جنوبی به خوبی به پایان نمی‌رسد مگر اینکه به بسته‌بندی کالاها اهمیت داده باشید. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل موردنظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی ازجمله کارتن‌ها خواهید دید. گفتنی است این کارتن‌ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی بار است که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال گردند می‌توانند در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای کره جنوبی فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به کره جنوبی


حالا زمان آن رسیده که بار مسافر کره جنوبی، مهاجر یا صادرکننده به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به کره جنوبی آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به کره جنوبی، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می‌دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به کره جنوبی است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به کره جنوبی


صدور بارنامه کره جنوبی یعنی زمان آن رسیده که مشتری هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است بعد از انجام امور مالی و واریز وجه موردنظر، بار به مقصد کره جنوبی ارسال خواهد شد.
خوب به پرسش اصلی می‌رسیم. هزینه‌های ارسال بار به کره جنوبی چگونه محاسبه خواهد شد؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 • تا چهل و پنج کیلو گرم
 • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
 • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
 • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
 • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
هر کدام از بخش‌های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای کره جنوبی چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت به شرکت نیز تعرفه‌های گوناگونی را اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به کره جنوبی – ارسال بار به کره جنوبی


مهم‌ترین دغدغه مسافران یا مهاجران کره جنوبی پس از دریافت اجازه ورود، بی شک انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور کره جنوبی است. اینجاست که باید از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به کره جنوبی) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
پروسه فریت بار به کره جنوبی به دو قسمت تقسیم می‌شود که بخش اول شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای موردنظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به کره جنوبی اقدام کنند.
اما برای اطلاع مهاجرین به کره جنوبی جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

 • در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:
 • این معافیت شامل لوازم خانگی دست دوم می‌شود که به مدت شش ماه قبل از سفر به کره در مالکیت و استفاده شما بوده‌اند.
 • لوازمی که استفاده تجاری دارند و یا لوازم نو که ارزش بالایی داشته باشند ذیل آن قرار نمی‌گیرند
 • و...
 • برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت کره جنوبی مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور کره جنوبی را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور کره جنوبی، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می‌فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به کره جنوبی وارد می‌شود این بار به‌طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


احتمالاً خیلی از فرستندگان کالا به کره جنوبی درباره تکلیف کالا در مقصد نیز دغدغه‌هایی دارند. اینکه چگونه کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی برسانند. شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت‌های حمل‌ونقل، این وانت‌ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای کره جنوبی می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به کره جنوبی


باید گفت فریت بار به کره جنوبی به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می‌پذیرد. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول‌اند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول‌پیکر صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای کره جنوبی ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

برای فریت بار به کره جنوبی می‌توانم بسته‌بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

هزینه فریت بار به کره جنوبی چگونه محاسبه می‌شود؟


هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.

حمل اضافه‌بار مسافری به کره جنوبی چگونه انجام می‌شود؟


اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می‌شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

ارسال بار به کره جنوبی، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای کره جنوبی


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از شرکت‌هایی است که سال‌ها در امر ارسال بار به کره جنوبی و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای کره جنوبی تجربه دارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور کره جنوبی با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای کره جنوبی ارسال خواهد کرد.

هزینه‌های ارسال بار به کره جنوبی


بار مسافران کره جنوبی همیشه دغدغه ایجاد می‌کند، چه برسد به بار اضافی. این یکی از دغدغه‌های مهم مسافران و مهاجران است. البته تجار با مسائل دیگری دست به گریبان هستند. بی شک پیش از هر چیز می‌خواهند هزینه ارسال بار به کره جنوبی و ارسال کارگو به کره جنوبی را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به کره جنوبی بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

مراحل فریت بار به کره جنوبی در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال‌هاست در بخش فریت بار به کره جنوبی و کارگو از طریق هوایی در خدمت هم‌میهنان عزیز است. به همین منظور با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد شده است تا ارسال بار به بهترین شکل صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده می‌گیرد. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به کره جنوبی، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز می‌شود:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به کره جنوبی


سفر شما به کره جنوبی به خوبی به پایان نمی‌رسد مگر اینکه به بسته‌بندی کالاها اهمیت داده باشید. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل موردنظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی ازجمله کارتن‌ها خواهید دید. گفتنی است این کارتن‌ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی بار است که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال گردند می‌توانند در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای کره جنوبی فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به کره جنوبی


حالا زمان آن رسیده که بار مسافر کره جنوبی، مهاجر یا صادرکننده به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به کره جنوبی آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به کره جنوبی، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می‌دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به کره جنوبی است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به کره جنوبی


صدور بارنامه کره جنوبی یعنی زمان آن رسیده که مشتری هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است بعد از انجام امور مالی و واریز وجه موردنظر، بار به مقصد کره جنوبی ارسال خواهد شد.
خوب به پرسش اصلی می‌رسیم. هزینه‌های ارسال بار به کره جنوبی چگونه محاسبه خواهد شد؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 • تا چهل و پنج کیلو گرم
 • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
 • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
 • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
 • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
هر کدام از بخش‌های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای کره جنوبی چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت به شرکت نیز تعرفه‌های گوناگونی را اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به کره جنوبی – ارسال بار به کره جنوبی


مهم‌ترین دغدغه مسافران یا مهاجران کره جنوبی پس از دریافت اجازه ورود، بی شک انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور کره جنوبی است. اینجاست که باید از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به کره جنوبی) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
پروسه فریت بار به کره جنوبی به دو قسمت تقسیم می‌شود که بخش اول شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای موردنظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به کره جنوبی اقدام کنند.
اما برای اطلاع مهاجرین به کره جنوبی جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

 • در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:
 • این معافیت شامل لوازم خانگی دست دوم می‌شود که به مدت شش ماه قبل از سفر به کره در مالکیت و استفاده شما بوده‌اند.
 • لوازمی که استفاده تجاری دارند و یا لوازم نو که ارزش بالایی داشته باشند ذیل آن قرار نمی‌گیرند
 • و...
 • برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت کره جنوبی مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور کره جنوبی را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور کره جنوبی، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می‌فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به کره جنوبی وارد می‌شود این بار به‌طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


احتمالاً خیلی از فرستندگان کالا به کره جنوبی درباره تکلیف کالا در مقصد نیز دغدغه‌هایی دارند. اینکه چگونه کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی برسانند. شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت‌های حمل‌ونقل، این وانت‌ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای کره جنوبی می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به کره جنوبی


باید گفت فریت بار به کره جنوبی به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می‌پذیرد. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول‌اند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول‌پیکر صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای کره جنوبی ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

برای فریت بار به کره جنوبی می‌توانم بسته‌بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

هزینه فریت بار به کره جنوبی چگونه محاسبه می‌شود؟


هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.

حمل اضافه‌بار مسافری به کره جنوبی چگونه انجام می‌شود؟


اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می‌شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر

درباره کره جنوبی

کشور صبح‌ های آرام، سرزمین کوه‌های بلند و دشت‌های زیبا، سرزمین ادب و فرهنگ. کره جنوبی کشوری افسانه‌ای در شرق آسیاست که نامش برگرفته از نام امپراطوری بزرگ کره، گوگوریو است. گل بامیه، نماد ملی کره است. شهر سئول، بوسان، تایگو، ایچون، کوانگجو، دایجون و اولسان، شهرهای پر اهمیت و سئول پایتخت این کشور است. خانواده و اصل و نسب برای کره‌ای‌ها بسیار مهم است؛ به‌گونه‌ای که بیشتر، با لقب همدیگر را صدا میزنند. کره کشور اینترنت است. در هر کجای آن باشید به ‌راحتی به اینترنت دسترسی خواهید داشت. مردمان این سرزمین، بیشترین استفاده را از زمان بیداری خود می‌برند و در شبانه‌ روز کمتر از شش ساعت می‌خوابند. جایگاه افراد شصت ساله در کره بسیار والاست. نقش کیم چی در فرهنگ غذایی کره جنوبی نقشی مانند نقش نان در سفره‌های ایرانیان است. استعمال دخانیات در اماکن عمومی ممنوع است و شامل جریمه می شود. دو بندر بوسان در ساحل دریای ژاپن و اینچئون در ساحل دریای زرد از بنادر مهم کره جنوبی هستند. این کشور از لحاظ اقتصادی یکی از کشورهای موفق درحال‌توسعه است. سومین اقتصاد بزرگ آسیا را کره در اختیار دارد. به دلیل داشتن شرکت‌های مشهور با فناوری پیشرفته همچون سامسونگ، هیوندا  و ال جی  رتبه هفتم صادرات از آن کره جنوبی است. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل ، مهاجرت یا تجارت در کره جنوبی را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، لحظات خوشی را برای شما می سازیم.

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به کره جنوبی

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به کره جنوبی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور کره جنوبی