چند نکته کلیدی در باره فریت بار به کره جنوبی

شاید در کسوت یک مسافر واژه فریت را جست و جو کرده اید و در پی آن بوده اید که بدانید فریت چیست  و  فریت بار یعنی چه؟  شاید هم در پی یافتن شرکت معتبر برای "فریت بار به کره جنوبی" بوده اید؟ شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه های بی شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های خبره در امر "ارسال بار به کره جنوبی" و همچنین فریت بار به کره جنوبی در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به تمامی شهرهای کشور کره جنوبی  تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه "حمل بار به کره جنوبی" و فریت بار به کره جنوبی با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

کشور صبح‌ های آرام، سرزمین کوه‌های بلند و دشت‌های زیبا، سرزمین ادب و فرهنگ . کره جنوبی  (  South Korea  )  کشوری افسانه‌ای در شرق آسیاست که نامش برگرفته از نام امپراطوری بزرگ کره، گوگوریو است. گل بامیه، نماد ملی کره است. شهر سئول، بوسان، تایگو، ایچون، کوانگجو، دایجون و اولسان، شهرهای پر اهمیت و سئول پایتخت این کشور است. خانواده و اصل و نسب برای کره‌ای‌ها بسیار مهم است؛ به‌گونه‌ای که بیشتر، با لقب همدیگر را صدا میزنند. کره کشور اینترنت است. در هر کجای آن باشید به ‌راحتی به اینترنت دسترسی خواهید داشت. مردمان این سرزمین، بیشترین استفاده را از زمان بیداری خود می‌برند و در شبانه‌ روز کمتر از شش ساعت می‌خوابند. جایگاه افراد شصت ساله در کره بسیار والاست. نقش کیم چی در فرهنگ غذایی کره جنوبی نقشی مانند نقش نان در سفره‌های ایرانیان است. استعمال دخانیات در اماکن عمومی ممنوع است و شامل جریمه می شود. دو بندر بوسان در ساحل دریای ژاپن و اینچئون در ساحل دریای زرد از بنادر مهم کره جنوبی هستند. این کشور از لحاظ اقتصادی یکی از کشورهای موفق درحال‌توسعه است. سومین اقتصاد بزرگ آسیا را کره در اختیار دارد. به دلیل داشتن شرکت‌های مشهور با فناوری پیشرفته همچون سامسونگ، هیوندا  و ال جی  رتبه هفتم صادرات از آن کره جنوبی است. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل ، مهاجرت یا تجارت در کره جنوبی را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، لحظات خوشی را برای شما می سازیم. 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در تمامی امور مربوط به فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی، برای ارسال بار هوایی به کره جنوبی، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای کره جنوبی ارسال می‌کند.

 

هزینه فرستادن بار به کره جنوبی

 

ارسال بار از ایران به کره جنوبی مانند هرکشور دیگری روش های خودش را دارد.  آیا راه و روش فریت کردن بار به کره جنوبی را می‌دانید؟  فریت بار مسافری به کره جنوبی و ارسال لوازم منزل به کره جنوبی  همیشه برای مسافران و مهاجران دغدغه مهمی بوده است. تجار نیز به گونه‌ای در زمینه صادرات به کره جنوبی، درگیر مسائلی هستند. بی شک همه آنها در پی دانستن هزینه حمل بار به کره جنوبی هستند.  ارسال بارهوایی به کره جنوبی امروزه در صدر افکار و امور روزمره  کسانی قرار دارد که در کسوت تاجر یا مهاجر و مسافر، در صدد فریت کردن بار به کره جنوبی هستند و از میان راه‌های گوناگون، پس از جستجو، مشاوره و تحقیق در آخر مسیر حمل هوایی را انتخاب کرده‌اند. قسمت مهمی از مهاجرت  به کشور کره جنوبی، به حمل بار مربوط است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به کره جنوبی را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به کره جنوبی آگاهی یابد. البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کارگو به کره جنوبی برای تجارت را دارند، با موضوعات دیگری مانند رعایت قوانین تجاری و گمرکی کشور مبدا و مقصد، نحوه انتقال وجه معامله تجاری ، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... دست و پنجه نرم می‌کنند. 

 

حمل هوایی اضافه بار مسافری به کره جنوبی

 

به عنوان مسافر آیا قیمت هر کیلو اضافه بار در فرودگاه امام را می دانید؟ آیا درباره تعرفه شرکت‌ها، اطلاعاتی دارید؟ بسیاری از مسافران قوانین حمل بار به کره جنوبی را نمی دانند و با چمدان‌های بسیار راهی فرودگاه می‌شوند، بی‌آنکه با موضوع مهمی در سفر خود به نام اضافه بار کره جنوبی آشنا باشند. هزینه اضافه بار هواپیما مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به کره جنوبی منتقل کنند، اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار به کره جنوبی، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار پرواز کره جنوبی را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت بار آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به کره جنوبی ارسال کنید.   

پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به کره جنوبی یا قیمت اضافه بار به کره جنوبی بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه ارسال بار به کره جنوبی‌، مستقر در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی است،  آگاه کنیم تا شما با نحوه ارسال هوایی بار از ایران به کره جنوبی آشنا شوید:

 

مراحل فریت بار به کره جنوبی در مجموعه سفیران کارگو

 

 احتمالا شما یا یکی از نزدیکانتان در پروسه مهاجرت با شرکت فریت بار و کارگو سفیران آشنا شده‌اید. این شرکت ضمن عقد قرارداد با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور می کوشد تا نحوه ارائه این سرویس ها به مشتریان و ارسال بار شما به مقصد مورد نظرتان به بهترین شکل انجام پذیرد. اگر هم با سفیران آشنایی چندانی ندارید خوب است که بدانید در صورت همکاری با سفیران کارگو تمام مراحل ارسال بار از صفر تا صد برعهده این شرکت است. به این ترتیب پس از تماس مشتری و درخواست حمل بار به کره جنوبی‌، مرحله ارائه مشاوره رایگان در منزل شما ، بسته بندی و پالت بندی بار مسافری ، انبار داری درصورت نیاز شما ، انتقال بار به باربری فرودگاه امام خمینی ، انجام تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی جهت خروج قانونی محموله شما ازایران و در نهایت صدوربارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام میشود .

 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به کره جنوبی

 

شرکت سفیران، با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزل شما کمک می کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با لیست  مجاز  برای ارسال لوازم منزل به کره جنوبی آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چه وسایلی را باید با خود به کره جنوبی ببریم و از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم موضوع بسیار مهمی است. مثلا  برخی خانواده ها درباره ارسال مبل به کره جنوبی تردید دارند. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن هزینه ارسال بار به کره جنوبی، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها تصمیم به فرستادن بار با هواپیما به کره جنوبی را بگیرند . مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به کره جنوبی آگاه خواهند کرد.  

    

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت حمل اثاثیه منزل به کره جنوبی 

 

در این بخش از حمل بار به کره جنوبی، گروه بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با ابزار های لازم برای یک بسته بندی مطمئن و دقیق در محل مورد نظر مشتری حاضر می شود. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها قابل مشاهده است. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. مرحله پس از بسته بندی کامل لوازم، قرار دادن آنها در جای مناسب است. در اینجا کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای می گیرند.

 

بیشتر بدانید:  راهنمای بسته بندی کالا

 

بارگیری و جابجایی بار هم به دقت بالایی نیاز دارد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فریت بار فرودگاه امام خمینی ، بنا به تصمیم و درخواست شما ، حرکت می کند.

 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بارهوایی به کره جنوبی

 

همانطور که ذکر شد بنا به درخواست مشتری در زمینه حمل لوازم منزل به کره جنوبی یا ارسال خرده بار به کره جنوبی این امکان وجود دارد که کالاها در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا در زمان مورد نظر مشتری به هریک از شهرهای کره جنوبی ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به کره جنوبی

 

 پس از فرستادن بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه، روند قانونی ارسال بار به کره جنوبی شروع می شود نگران نباشید. کارشناسان شرکت سفیران همه کارها را از صفر تا صد انجام می دهند. این کارشناسان با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به کره جنوبی، انجام خواهد داد. وقتی بارنامه در پروسه ارسال بار صادر شد باید گفت قسمت عمده کار در فرودگاه مبدأ به خوبی به پایان رسیده و بار آماده ارسال به کره جنوبی است

 

صدور  بارنامه جهت ارسال بار به کره جنوبی با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران متعهد است تا  برای تمامی محمولات ارسالی به کره جنوبی، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، اقدام به صدور بارنامه نموده و به شهر مورد نظر شما در کشور کره جنوبی ارسال نماید. در وهله اول هزینه حمل هوایی به کره جنوبی و سپس به سلامت رسیدن بار به کره جنوبی در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به کره جنوبی است.

 

انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به کره جنوبی 

 

بعد از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید هزینه فریت بار به کره جنوبی را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد کره جنوبی فرستاده شود.

پس از مرور روند ارسال هوایی بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به کره جنوبی باید به پرسش اصلی مسافران و مهاجران ، یعنی میزان هزینه ها پاسخ دهیم.  قیمت فریت بار به کره جنوبی چقدر است؟ هزینه هر کیلو بار به کره جنوبی چگونه محاسبه خواهد شد؟ این ها همه پرسش‌هایی است که در بخش هزینه ارسال بار از ایران به کره جنوبی بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه هر کیلو بار به کره جنوبی  با هواپیما پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به کره جنوبی بفرستند. 

اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:

 

هزینه فریت بار به کره جنوبی چگونه محاسبه خواهد شد؟ 

 

 قیمت ارسال بار به کره جنوبی به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید هزینه ارسال بار به کره جنوبی بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا

 

 اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه فریت بار به کره جنوبی یا هزینه ارسال کارگو به کره جنوبی دارید،  به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید 

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

بهتر است بدانید وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و نوسانات سیاسی و اقتصادی بر تعرفه های حمل و نقل اثر می گذارند. بر این اساس همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی نرخ های مشخصی جهت قیمت حمل بار هوایی به کره جنوبی تعیین می شود. گفتنی است هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

 

هزینه ارسال بار به کره جنوبی در شهرهای گوناگون این کشور

 

 هزینه فرستادن بار به کره جنوبی هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه از یک شرکت هواپیمایی تا شرکتی دیگر، تعرفه های گوناگونی را اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

  پیشنهاد ما این است که پیش از ارسال بار با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در زمینه قیمت ارسال بار به کره جنوبی کسب کنید. همکاران ما شما را از نحوه محاسبه و قیمت هر کیلو بار از ایران به کره جنوبی آگاه خواهند کرد.

 

قیمت پست ایران به کره جنوبی ؛ مقایسه پست با فریت بار به کره جنوبی

 

ارسال کالاها با پست شاید از نخستین گزینه‌های ممکن برای ارسال بار ها وبسته ها پیش روی فرستندگان است، اما با پیشرفت صنعت حمل بار و شیوه‌های بدیع روش های تازه ای در اختیارارسال کنندگان خواهد بود. ابتدا باید پرسید شما از هزینه پست به کره جنوبی باخبرید؟  باید گفت هزینه پست از ایران به کره جنوبی از نقاط گوناگون هر سال  در لیست تعرفه‌های هزینه پست بین الملل اعلام خواهد شد و شما با هزینه پست ایران به کره جنوبی آشنا می‌شوید.

 برخی امکانات ارسال کالا با پست ممکن است گروهی را به ارسال کالایشان از این طریق ترغیب کند، اما محدودیت ها ی موجود در پست ایران و کره جنوبی را نیز نباید نادیده گرفت. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود نادیده گرفت. به گونه ای که شاید  ارسال بسته پستی از ایران به کره جنوبی به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت هایی وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به کره جنوبی، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و کره جنوبی وجود دارد، در سیستم فریت بار به کره جنوبی دیده نمی شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به کره جنوبی از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

حمل اثاثیه به کره جنوبی و چند نکته مهم

 

باید گفت مهاجران با دغدغه های دیگری روبرو هستند. مهاجران علاوه بر تلاش برای کسب اجازه ورود باید به فکر انتقال لوازم منزلشان نیز باشند. مراحل فریت بار به کره جنوبی و ارسال بار به کره جنوبی دو قسمت دارد اول انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و بخش دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبارتان در کشور مقصد. آگاهی مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد نوع کالایی که قصد ارسال آن را دارند، ضروری است. این آگاهی به شما کمک می کند از دغدغه‌های سفرتان کاسته شود.

اما برای اطلاع مهاجرین به کره جنوبی جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

 

در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:

 

  • این معافیت شامل لوازم خانگی دست دوم می‌شود که به مدت شش ماه قبل از سفر به کره در مالکیت و استفاده شما بوده‌اند.
  • لوازمی که استفاده تجاری دارند و یا لوازم نو که ارزش بالایی داشته باشند ذیل آن قرار نمی‌گیرندو...

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت کره جنوبی مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور کره جنوبی را بشنوید.

 

هنگام ارسال بار از ایران به کشور کره جنوبی، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به کره جنوبی می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری می شود. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

البته اگر پس از فریت بار به کره جنوبی در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم مشمول پرداخت هزینه ای باعنوان قبض انبار خواهید شد. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می کنند. 

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به کره جنوبی

 

 حالا کالا را از گمرک کره جنوبی تحویل گرفته اید. خوب چطور می خواهید آن را به مقصد مورد نظر در کره جنوبی برسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای کره جنوبی می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید. 

 

فرستادن بارهای صادراتی و  کارگو تجاری به کره جنوبی

 

باید گفت حمل بار به کره جنوبی به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می پذیرد. امکان ارسال کارگو به کره جنوبی برای صادر کنندگانی فراهم شده که به صادرات کالا به کره جنوبی و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. برای مثال سالهاست تجار ایرانی به صادرات به کره جنوبی و ارسال کالاهای متفاوت به صورت کارگو مشغولند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر و در ظروف بار هواپیماهای مدرن پهن پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری به کره جنوبی ، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

بیشتر بدانید:  راهنمای ارسال بار هوایی تجاری

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای کره جنوبی ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215

 

اطلاعات بیشتر

مطالبی در مورد فرستادن بار با هواپیما به کره جنوبی

نرخ ارز جهت ارسال بار از کره جنوبی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
سیزدهم تیر 1403

دلار: 431,064 ریال
دلار: 431,064 ریال
یورو: 465,048 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 434,401 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کره جنوبی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کره جنوبی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کره جنوبی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
سی ام خرداد 1403

دلار: 428,098 ریال
دلار: 428,098 ریال
یورو: 455,549 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 426,284 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
بسته بندی جعبه چوبی
تا این تاریخ معتبر می باشد بیست و سوم مهر 1402
بسته بندی جعبه چوبی برای کشور کره نیاز به سمپاشی و صدور گواهی سمپاشی دارد.

بیشترین محمولات هوایی ارسال شده به کره جنوبی

ارسال هوایی بار به کره جنوبی از سراسر ایران

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به کره جنوبی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور کره جنوبی

سئوالات متداول در باره فریت بار از ایران به کره جنوبی

بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.
هزینه فریت بار به کره جنوبی وزن، نوع، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) بستگی دارد، اما بد نیست بدانید که ، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام به کره جنوبی ارسال می‌شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه مقصد، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن و ترخیص آن اقدام نمایید.

ویدئو های دیدنی فریت بار