خدمات هوایی ارسال بار به کرواسی

ارسال بار به کرواسی، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای کرواسی


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به پشتوانه داشتن سال‌های متمادی تجربه در زمینه ارسال بار به کرواسی و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای کرواسی، در خدمت مسافران و مهاجران عزیز است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور کرواسی با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای کرواسی ارسال خواهد کرد.

هزینه‌های ارسال بار به کرواسی


آیا امکان دارد یک مسافر هرچقدر می خواهد با خودش بار حمل کند؟ به نظر می‌رسد این یکی از دغدغه‌های بسیار مهم مسافران و مهاجران است. تجار با موضوعات دیگری دست‌به‌گریبان هستند. همه آنان بی شک پیش از هر موضوعی در پی آنند که هزینه ارسال بار به کرواسی و ارسال کارگو به کرواسی را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به کرواسی بپردازیم، بد نیست با روند کاری شرکت سفیران در ارسال بار به کرواسی آشنا شویم:

مراحل فریت بار به کرواسی در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال‌هاست در بخش فریت بار و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. برای همین به‌منظور ارسال بار و فریت بار به کرواسی با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری دارد تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت انجام پذیرد. باید گفت شرکت سفیران، تمام مراحل ارسال بار را بر عهده خواهد گرفت. به‌طوری‌که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به کرواسی، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز خواهد شد:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به کرواسی


 بسته‌بندی مناسب کالاها کیفیت حال شما در پایان سفر را مشخص می‌کند. بسته‌بندی اصولی، کالای سالم و خیال راحت و بسته‌بندی نامناسب کالای ناقص و حال ناراحت. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به کرواسی با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به مکان مورد نظر مشتری خواهد رفت. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به کرواسی ازجمله کارتن‌ها دیده می‌شود. کارتن‌هایی که از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در مکانی مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا زمان بارگیری و جا بجایی برای ارسال بار به کرواسی رسیده است؛ در این مرحله نیز دقت زیادی لازم دارید. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


نگه داشتن کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقصدهای گوناگون ارسال شوند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران ممکن است. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای کرواسی فرستاده می شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی برآورد خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به کرواسی


وقت آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده جهت فریت بار به کرواسی به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به کرواسی شروع شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران باتجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به کرواسی، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار به کرواسی نشان‌گر آن است که کار در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به کرواسی است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به کرواسی


صدور بارنامه در فریت بار به کرواسی یعنی اینکه مشتری باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد کرواسی ارسال خواهد شد.
خوب به پرسش اصلی می‌رسیم. هزینه‌های ارسال بار به کرواسی و فریت بار به کرواسی چگونه محاسبه خواهد شد؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به کرواسی بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
 • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
 • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
 • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
 • از یک هزار کیلوگرم به بالا

اگر به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به کرواسی نیاز دارید، به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
هر کدام از بخش های گفته شده، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، هرسال از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین خواهد شد. پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های تصویب‌شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به کرواسی آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای کرواسی چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به کرواسی اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به کرواسی – ارسال بار به کرواسی


مسافران یا مهاجران کرواسی پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور کرواسی می‌اندیشند. اینجاست که باید از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به کرواسی) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی انجام دهند.
پروسه فریت بار به کرواسی به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به کرواسی شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. پیداست که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا پیش از اقدام به فریت بار به کرواسی، باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به کرواسی اقدام کنند.
اما برای اطلاع مهاجرین به کرواسی جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض خواهد بود:

 • کالاها پیش از ورود به این کشور حداقل به مدت ۶ ماه تحت مالکیت و مورد استفاده شما بوده باشند.
 • اقلام را برای مصرف شخصی خود و اعضای خانواده‌تان به این کشور وارد نمایید و...

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت کرواسی مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور کرواسی را بشنوید.

موضوع دیگر در فریت بار به کرواسی، تشریفات گمرکی است. هنگام ارسال بار از ایران به کشور کرواسی، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به کرواسی وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. باید گفت این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


کالاهای به مقصد رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت‌های حمل و نقل، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای کرواسی می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به کرواسی


باید گفت شکل انجام فریت بار به دو صورت مسافری یا تجاری است. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای کرواسی ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

فریت بار به کرواسی به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به‌صورت معمول فرآیند فریت بار به سه تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.

برای فریت بار به کرواسی می‌توانم بسته‌بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و باتجربه سفیران بسپارید.

فریت بار به کرواسی در مقصد هم هزینه‌ای دارد؟


خیر، هزینه حمل بار هوایی به‌صورت کامل در مبدأ دریافت می‌گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

ارسال بار به کرواسی، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای کرواسی


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به پشتوانه داشتن سال‌های متمادی تجربه در زمینه ارسال بار به کرواسی و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای کرواسی، در خدمت مسافران و مهاجران عزیز است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور کرواسی با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای کرواسی ارسال خواهد کرد.

هزینه‌های ارسال بار به کرواسی


آیا امکان دارد یک مسافر هرچقدر می خواهد با خودش بار حمل کند؟ به نظر می‌رسد این یکی از دغدغه‌های بسیار مهم مسافران و مهاجران است. تجار با موضوعات دیگری دست‌به‌گریبان هستند. همه آنان بی شک پیش از هر موضوعی در پی آنند که هزینه ارسال بار به کرواسی و ارسال کارگو به کرواسی را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به کرواسی بپردازیم، بد نیست با روند کاری شرکت سفیران در ارسال بار به کرواسی آشنا شویم:

مراحل فریت بار به کرواسی در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال‌هاست در بخش فریت بار و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. برای همین به‌منظور ارسال بار و فریت بار به کرواسی با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری دارد تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت انجام پذیرد. باید گفت شرکت سفیران، تمام مراحل ارسال بار را بر عهده خواهد گرفت. به‌طوری‌که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به کرواسی، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز خواهد شد:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به کرواسی


 بسته‌بندی مناسب کالاها کیفیت حال شما در پایان سفر را مشخص می‌کند. بسته‌بندی اصولی، کالای سالم و خیال راحت و بسته‌بندی نامناسب کالای ناقص و حال ناراحت. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به کرواسی با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به مکان مورد نظر مشتری خواهد رفت. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به کرواسی ازجمله کارتن‌ها دیده می‌شود. کارتن‌هایی که از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در مکانی مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا زمان بارگیری و جا بجایی برای ارسال بار به کرواسی رسیده است؛ در این مرحله نیز دقت زیادی لازم دارید. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


نگه داشتن کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقصدهای گوناگون ارسال شوند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران ممکن است. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای کرواسی فرستاده می شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی برآورد خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به کرواسی


وقت آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده جهت فریت بار به کرواسی به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به کرواسی شروع شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران باتجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به کرواسی، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار به کرواسی نشان‌گر آن است که کار در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به کرواسی است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به کرواسی


صدور بارنامه در فریت بار به کرواسی یعنی اینکه مشتری باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد کرواسی ارسال خواهد شد.
خوب به پرسش اصلی می‌رسیم. هزینه‌های ارسال بار به کرواسی و فریت بار به کرواسی چگونه محاسبه خواهد شد؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به کرواسی بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
 • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
 • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
 • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
 • از یک هزار کیلوگرم به بالا

اگر به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به کرواسی نیاز دارید، به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
هر کدام از بخش های گفته شده، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، هرسال از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین خواهد شد. پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های تصویب‌شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به کرواسی آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای کرواسی چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به کرواسی اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به کرواسی – ارسال بار به کرواسی


مسافران یا مهاجران کرواسی پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور کرواسی می‌اندیشند. اینجاست که باید از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به کرواسی) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی انجام دهند.
پروسه فریت بار به کرواسی به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به کرواسی شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. پیداست که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا پیش از اقدام به فریت بار به کرواسی، باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به کرواسی اقدام کنند.
اما برای اطلاع مهاجرین به کرواسی جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض خواهد بود:

 • کالاها پیش از ورود به این کشور حداقل به مدت ۶ ماه تحت مالکیت و مورد استفاده شما بوده باشند.
 • اقلام را برای مصرف شخصی خود و اعضای خانواده‌تان به این کشور وارد نمایید و...

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت کرواسی مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور کرواسی را بشنوید.

موضوع دیگر در فریت بار به کرواسی، تشریفات گمرکی است. هنگام ارسال بار از ایران به کشور کرواسی، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به کرواسی وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. باید گفت این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


کالاهای به مقصد رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت‌های حمل و نقل، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای کرواسی می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به کرواسی


باید گفت شکل انجام فریت بار به دو صورت مسافری یا تجاری است. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای کرواسی ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

فریت بار به کرواسی به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به‌صورت معمول فرآیند فریت بار به سه تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.

برای فریت بار به کرواسی می‌توانم بسته‌بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و باتجربه سفیران بسپارید.

فریت بار به کرواسی در مقصد هم هزینه‌ای دارد؟


خیر، هزینه حمل بار هوایی به‌صورت کامل در مبدأ دریافت می‌گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

اطلاعات بیشتر

درباره کرواسی

کرواسی را با خط ساحلی، آب‌های زلال و  سواحل سفید می‌شناسند. این کشور را که در منطقه بالکان قرار دارد ،جمهوری کرواسی می‌گویند. کرواسی با کشورهای اسلوونی، مجارستان، بوسنی، مونته‌نگرو مرز مشترک دارد. زبان مرسوم مردمان این کشور کرواتی و دین رایج مردم نیز مسیحیت کاتولیک است. بزرگ‌ترین شهر و پایتخت این کشور ، شهر زاگرب است. صنعت توریسم، بیست درصد درآمد این کشور را تأمین می‌کند. حق عضویت در اتحادیه اروپا را داراست و نظام حکومتی این کشور، تک مجلسی است. آب‌وهوای معتدل قاره‌ای در شمال و آب‌وهوای کوهستانی در غرب و آب ‌وهوای مطبوع مدیترانه‌ای در حوالی دریای آتیک، از سبب های مهم جذب گردشگران به این کشور است. اگر تصمیم گرفتید چشمهاتان را میزبان زلال‌ترین آب‌های دنیا کنید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو سفیران، خاطراتی خوش از مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در کرواسی برایتان خواهیم ساخت.

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به کرواسی

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به کرواسی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور کرواسی