چند نکته کلیدی در باره ارسال هوایی بار به کلمبیا

ما برای شما مسافران کلمبیا ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به کلمبیا و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای کلمبیا، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور کلمبیا با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : 88830215
 
سان آگوستین، مدلین، پلازا.  کلمبیا  (  Colombia  )  در شمال غربی‌ترین قسمت قاره آمریکای جنوبی قرار گرفته است. پایتخت و بزرگ‌ترین شهر آن بوگوتا نام دارد. با جمعیت پنجاه میلیون نفری که دارد، بعد از برزیل، آرژانتین و پرو، چهارمین کشور پرجمعیت قاره آمریکای جنوبی به شمار می‌آید. این کشور دارای یکی از متنوع‌ترین اکوسیستم‌های دنیاست. در کلمبیا قله‌های بلند، زمین‌های کویری و دشت‌های برفی را می‌توان دید. همه این‌ها در کنار سواحل بی‌نظیر این کشور باعث می‌شود تا در طول سال گردشگران زیادی از کلمبیا دیدن کنند. آمارها نشان می‌دهد این کشور سالانه میزبان بیش از ده میلیون نفر است. شهر کارتاخنا که بیشتر فیلم‌های هالیوودی در آن فیلمبرداری می شود، ویلا دی لیوا و میدان مشهورش پلازا که بیشتر جشن‌ها در آن برگزار می‌شود، سان آگوستین که مهد یکی از باستانی‌ترین اقوام این قاره است و مدلین و جشنواره گل آن و جزیره سان آندرس پروویدنسیا، از جذابیت‌های گردشگری کلمبیا هستند. اگر قصد مسافرت، مهاجرت یا تجارت در کلمبیا را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند ارسال هوایی بار، فریت بار و کارگو، سفر خوشی را به این کشور زیبا برایتان آرزو می‌کنیم.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای کلمبیا ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به کلمبیا

 
مسافران و مهاجران کلمبیا، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار کلمبیا نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به کلمبیا و ارسال کارگو به کلمبیا را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به کلمبیا بپردازیم، لازم است روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به کلمبیا در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به کلمبیا و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار و فریت بار به کلمبیا با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به کلمبیا را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به کلمبیا، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به کلمبیا

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به کلمبیا است. این یک اصل مهم در ارسال بار به کلمبیا به شمار می‌رود. گروه بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به کلمبیا با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به کلمبیا ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به کلمبیا است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای کلمبیا در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند کلمبیا ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهد شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای کلمبیا فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس‌ازآن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به کلمبیا

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به کلمبیا جهت فریت بار به کلمبیا باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به کلمبیا شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به کلمبیا، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور کلمبیا که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به کلمبیا در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به کلمبیا است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به کلمبیا

 
با صدور بارنامه در فریت بار به کلمبیا مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد کلمبیا ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به کلمبیا و فریت بار به کلمبیا چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به کلمبیا بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به کلمبیا به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هرکدام از بخش‌های گفته‌شده درباره کلمبیا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام‌ شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به کلمبیا آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای کلمبیا چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به کلمبیا هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به کلمبیا اعلام می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به کلمبیا

 
مسافران یا مهاجران کلمبیا پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور کلمبیا فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به کلمبیا) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
اما برای اطلاع مهاجرین به کلمبیا جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت:
 
  • تمامی مرسولات مشمول پرداخت عوارض و مالیات می‌شوند.
  • بازه زمانی برای ارسال مرسولات لوازم خانگی 30 روز قبل و یا 120 روز بعد از رسیدن مالک کالا به کلمبیا است.
 
شما با شنیدن پادکست راهنمای قوانین گمرکی کلمبیا می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک کلمبیا نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به کلمبیا به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به کلمبیا شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به کلمبیا باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به کلمبیا اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به کلمبیا داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور کلمبیا، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور کلمبیا می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به کلمبیا وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه کلمبیا (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هند‌لینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد کلمبیا رسیده چه سرانجامی خواهد داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در کلمبیا منتقل کنید؟ شما دو راه پیش‌رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در کلمبیا یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهند‌ه مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهند‌ه بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در کلمبیا، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای کلمبیا می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به کلمبیا

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به کلمبیا فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای کلمبیا ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین نکات ضروری درباره حمل هوایی بار به کلمبیا

نرخ ارز جهت ارسال بار از کلمبیا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
دوم خرداد 1403

دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کلمبیا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کلمبیا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کلمبیا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال بار از فرودگاه امام به شهر بوگوتا در کلمبیا

محمولات هوایی ارسال شده به کلمبیا

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به کلمبیا

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به کلمبیا

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور کلمبیا

سئوالات متداول در مورد فریت بار به کلمبیا

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.
ارسال اکثر مواد غذایی به‌صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به‌واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می‌شود و به‌محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

ویدئو های دیدنی فریت بار