خدمات هوایی ارسال بار به گرجستان

ارسال بار به گرجستان، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای گرجستان


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به گرجستان و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای گرجستان، در اختیار شما می گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور گرجستان با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای گرجستان ارسال خواهد کرد.
هزینه‌های ارسال بار به گرجستان

مسافران و مهاجران گرجستان همواره با موضوع مهمی به نام اضافه بار دست و پنجه نرم می‌کنند. تجار نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به گرجستان و ارسال کارگو به گرجستان را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به گرجستان بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.

مراحل فریت بار به گرجستان در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به گرجستان و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به منظور ارسال بار و فریت بار به گرجستان با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به گرجستان را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به گرجستان، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به گرجستان


این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به گرجستان است. این یک اصل مهم در ارسال بار به گرجستان به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به گرجستان با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به گرجستان ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به گرجستان است؛ که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند گرجستان ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای گرجستان فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به گرجستان


حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده گرجستان جهت فریت بار به گرجستان باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به گرجستان شروع گردد. در این مرحله، کارشناس با تجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به گرجستان، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به گرجستان در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به گرجستان است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به گرجستان


با صدور بارنامه در فریت بار به گرجستان مسافر می داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد گرجستان ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به گرجستان و فریت بار به گرجستان چگونه محاسبه می‌شود؟

در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به گرجستان بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 • تا چهل و پنج کیلوگرم
 • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
 • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
 • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
 • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به گرجستان به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.

هرکدام از بخش‌های گفته شده در بخش گرجستان، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. نا گفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به گرجستان آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای گرجستان چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار به گرجستان هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به گرجستان اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به گرجستان – ارسال بار به گرجستان


مسافران یا مهاجران گرجستان پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور گرجستان فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به گرجستان) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
پروسه فریت بار به گرجستان به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به گرجستان شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به گرجستان باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به گرجستان اقدام کنند.
اما برای اطلاع مهاجرین به گرجستان جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

 • اقلام وارداتی شما مشمول پرداخت مالیات بر ارزش افزوده می‌شوند. این مالیات بر ارزش گمرکی اقلام (ارزش کالا + هزینه حمل + هزینه بیمه) منظور می‌گردد.
 • همچنین هزینه واردات نیز از شما دریافت خواهد شد و...

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت گرجستان مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور گرجستان را بشنوید.

تشریفات گمرکی هم در فریت بار به گرجستان داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور گرجستان، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به گرجستان وارد می‌شود این بار به‌طور معمول تا چهل و هشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


کالاهای رسیده به مقصد گرجستان چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت‌های حمل‌ونقل، این وانت ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای گرجستان می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به گرجستان


باید گفت بار گرجستان به دو صورت مسافری یا تجاری فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای گرجستان ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

فریت بار به گرجستان به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به‌صورت معمول فرآیند فریت بار به دو تا چهار روز کاری زمان نیاز دارد.

ارزان‌ترین روش ارسال خرده بار به گرجستان چیست؟


از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان‌ترین و سریع ترین گزینه است.

ارسال بار به گرجستان، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای گرجستان


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به گرجستان و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای گرجستان، در اختیار شما می گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور گرجستان با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای گرجستان ارسال خواهد کرد.
هزینه‌های ارسال بار به گرجستان

مسافران و مهاجران گرجستان همواره با موضوع مهمی به نام اضافه بار دست و پنجه نرم می‌کنند. تجار نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به گرجستان و ارسال کارگو به گرجستان را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به گرجستان بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.

مراحل فریت بار به گرجستان در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به گرجستان و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به منظور ارسال بار و فریت بار به گرجستان با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به گرجستان را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به گرجستان، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به گرجستان


این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به گرجستان است. این یک اصل مهم در ارسال بار به گرجستان به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به گرجستان با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به گرجستان ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به گرجستان است؛ که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند گرجستان ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای گرجستان فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به گرجستان


حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده گرجستان جهت فریت بار به گرجستان باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به گرجستان شروع گردد. در این مرحله، کارشناس با تجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به گرجستان، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به گرجستان در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به گرجستان است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به گرجستان


با صدور بارنامه در فریت بار به گرجستان مسافر می داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد گرجستان ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به گرجستان و فریت بار به گرجستان چگونه محاسبه می‌شود؟

در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به گرجستان بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 • تا چهل و پنج کیلوگرم
 • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
 • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
 • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
 • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به گرجستان به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.

هرکدام از بخش‌های گفته شده در بخش گرجستان، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. نا گفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به گرجستان آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای گرجستان چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار به گرجستان هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به گرجستان اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به گرجستان – ارسال بار به گرجستان


مسافران یا مهاجران گرجستان پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور گرجستان فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به گرجستان) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
پروسه فریت بار به گرجستان به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به گرجستان شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به گرجستان باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به گرجستان اقدام کنند.
اما برای اطلاع مهاجرین به گرجستان جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

 • اقلام وارداتی شما مشمول پرداخت مالیات بر ارزش افزوده می‌شوند. این مالیات بر ارزش گمرکی اقلام (ارزش کالا + هزینه حمل + هزینه بیمه) منظور می‌گردد.
 • همچنین هزینه واردات نیز از شما دریافت خواهد شد و...

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت گرجستان مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور گرجستان را بشنوید.

تشریفات گمرکی هم در فریت بار به گرجستان داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور گرجستان، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به گرجستان وارد می‌شود این بار به‌طور معمول تا چهل و هشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


کالاهای رسیده به مقصد گرجستان چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت‌های حمل‌ونقل، این وانت ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای گرجستان می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به گرجستان


باید گفت بار گرجستان به دو صورت مسافری یا تجاری فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای گرجستان ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

فریت بار به گرجستان به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به‌صورت معمول فرآیند فریت بار به دو تا چهار روز کاری زمان نیاز دارد.

ارزان‌ترین روش ارسال خرده بار به گرجستان چیست؟


از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان‌ترین و سریع ترین گزینه است.

اطلاعات بیشتر

درباره گرجستان

کشوری در منطقه قفقاز، نیمی آسیایی نیمی اروپایی، با وسعت نود و شش هزارو هفتصد  کیلومتر مربع، در مسیر جاده تاریخی ابریشم که سودای پیوستن به اتحادیه اروپا در سر می‌پروراند و به پیشرفت می‌اندیشد. مرز مشترکش با دریای سیاه، روسیه، ترکیه، ارمنستان و جمهوری آذربایجان بر اهمیتش افزوده. حاکمیت گرجستان جمهوری متمرکز و نیمه ریاستی است. حکومت از طریق دموکراسی نیابتی انتخاب می‌شود. گرجستان کشوری نه‌چندان ثروتمند است که تلاش می‌کند ثروتمند شود. از ده فرودگاه ساخته‌شده در گرجستان، پنج  فرودگاه بین‌المللی و مابقی نیز داخلی است. فرودگاه تفلیس، باتومی، سوخومی و پوتی، از مهم‌ترین آن‌ها هستند. این کشور به سبب هم مسیری با جاده ابریشم، نقش پررنگی در تجارت منطقه یافته است. خود دولت گرجستان هم، مسیر سرمایه‌گذاری برای سرمایه ‌گذاران خارجی را هموار و هموارتر می‌کند. اقوامی مثل گرجی‌ها، ارمنی‌ها، آذری‌ها، روس‌ها در آب و هوایی معتدل و مرطوب در کنار هم زندگی می‌گذرانند. به ‌هرروی، تلاش گرجی‌ها برای پیوستن به اروپا در حال بررسی است و چراغ سبز اروپا با امکان سفر بدون ویزا به حوزه شینگن برای شهروندان گرجستان در سال 2017 روشن‌شده است. مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در گرجستان می‌تواند تجربه بسیار خوبی برایتان باشد تا با این کشور نیمه آسیایی –اروپایی آشنا شوید. اگر چنین بود، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، در سفربه گرجستان همراهیتان می‌کنیم.

ارسال بار به شهرهای گرجستان

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به گرجستان

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به گرجستان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور گرجستان