چند نکته کلیدی در باره فریت بار به گرجستان

آیا از نحوه فرستادن بار به گرجستان اطلاع دارید؟  شاید هم در پی یافتن شرکت معتبر برای "فریت بار به گرجستان" بوده اید؟ شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه های بی شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های خبره در امر  "ارسال بار به گرجستان" و همچنین حمل هوایی بار به گرجستان در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به تمامی شهرهای کشور گرجستان  تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور گرجستان با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

کشوری در منطقه قفقاز، نیمی آسیایی نیمی اروپایی، با وسعت نود و شش هزارو هفتصد  کیلومتر مربع، در مسیر جاده تاریخی ابریشم که سودای پیوستن به اتحادیه اروپا در سر می‌پروراند و به پیشرفت می‌اندیشد. مرز مشترکش با دریای سیاه، روسیه، ترکیه، ارمنستان و جمهوری آذربایجان بر اهمیتش افزوده. حاکمیت گرجستان جمهوری متمرکز و نیمه ریاستی است. حکومت از طریق دموکراسی نیابتی انتخاب می‌شود. گرجستان ( Republic of Georgia ) کشوری نه‌چندان ثروتمند است که تلاش می‌کند ثروتمند شود. از ده فرودگاه ساخته‌شده در گرجستان، پنج  فرودگاه بین‌المللی و مابقی نیز داخلی است. فرودگاه تفلیس، باتومی، سوخومی و پوتی، از مهم‌ترین آن‌ها هستند. این کشور به سبب هم مسیری با جاده ابریشم، نقش پررنگی در تجارت منطقه یافته است. خود دولت گرجستان هم، مسیر سرمایه‌گذاری برای سرمایه ‌گذاران خارجی را هموار و هموارتر می‌کند. اقوامی مثل گرجی‌ها، ارمنی‌ها، آذری‌ها، روس‌ها در آب و هوایی معتدل و مرطوب در کنار هم زندگی می‌گذرانند. به ‌هر روی، تلاش گرجی‌ها برای پیوستن به اروپا در حال بررسی است و چراغ سبز اروپا با امکان سفر بدون ویزا به حوزه شینگن برای شهروندان گرجستان از سالها پیش روشن‌شده است. مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در گرجستان می‌تواند تجربه بسیار خوبی برایتان باشد تا با این کشور نیمه آسیایی –اروپایی آشنا شوید. اگر چنین بود، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، در سفربه گرجستان همراهیتان می‌کنیم.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در زمینه "حمل بار به گرجستان" بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای گرجستان ارسال خواهد کرد.

 

هزینه های ارسال بار به گرجستان

 

یکی از دغدغه های مهم مسافران بار آنها است. در زمینه بار مسافری و میزان آن نکاتی در میان است که هر مسافر باید بداند.  بار اضافی یکی از این دغدغه‌های مهم به شمار می‌رود. این یکی از دغدغه های مهم مسافران و مهاجران است که راه حل آن بهره گیری از خدمات فریت اضافه بار مسافری است. البته تجار با مسائل دیگری دست به گریبان هستند. بی شک پیش از هر چیز می‌خواهند هزینه ارسال بار به گرجستان با هواپیما و ارسال کارگو به گرجستان را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به گرجستان بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

 

مراحل فریت بار به گرجستان در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال هاست حمل بار به گرجستان از طریق هوایی را به هم میهنان عزیز ارائه می‌دهد. به همین منظور با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل فریت بار را برعهده می گیرد. به گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به گرجستان، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز می شود.

 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به گرجستان

 

حمل بار به گرجستان، مهمترین بخش مهاجرت است. شرکت سفیران، با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزل شما کمک می کند تا پیش از هرگونه اقدامی با  نحوه ارسال بار به گرجستان آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چه وسایلی را باید با خود به گرجستان ببریم و از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم موضوع بسیار مهمی است. گاهی هم مسافران می‌خواهند بدانند هزینه حمل اثاث منزل به گرجستان چقدر است تا با  دانستن قیمت حمل بار از ایران به گرجستان‌، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها تصمیم خود را  به فرستادن بار با هواپیما به گرجستان نهایی کنند . مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه حمل بار به گرجستان یا قیمت اضافه بار در فرودگاه امام آگاه خواهند کرد.       

 

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به گرجستان

 

 سفر شما به خوبی به پایان نمی رسد مگر اینکه به بسته بندی کالاها اهمیت داده باشید. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها خواهید دید. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جا بجایی بار برای ارسال لوازم منزل به گرجستان است که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فریت بار فرودگاه  امام خمینی حرکت می کند.

 

بیشتر بدانید:  3 نکته کلیدی برای مهاجرت موفق 

 

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان

 

کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد مختلف فرستاده شوند می توانند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری گردند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای گرجستان فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به گرجستان

 

 حالا زمان آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی منتقل و روند قانونی ارسال بار به گرجستان آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به گرجستان، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدا به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به گرجستان است.

 

صدور بارنامه جهت ارسال بار به گرجستان با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران تمامی محمولات ارسالی به گرجستان را با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران ارسال خواهد کرد و در همین راستا به صدور بارنامه اقدام می کند. در وهله اول هزینه حمل هوایی به گرجستان و سپس به سلامت رسیدن بار به گرجستان در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به گرجستان است.

 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به گرجستان

 

صدور بارنامه یعنی زمان آن رسیده که مشتری هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است بعد از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد گرجستان ارسال خواهد شد.

خب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه های ارسال بار به گرجستان چگونه محاسبه خواهد شد؟

 در این زمینه باید گفت این هزینه ها بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

 

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

هر کدام از بخش های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

 

 هزینه ارسال بار به هریک از شهر های گرجستان چه تفاوت هایی دارد؟

 

هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت به شرکت نیز تعرفه های گوناگونی را اعلام می کنند. باید دانست که هزینه  ارسال بار به یک فرودگاه بی شک با ارسال بار به دیگر فرودگاه های گرجستان متفاوت است.   پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

 

بیشتر بدانید:  پرداخت هزینه اضافه بار یا پرداخت برای فریت بار؟ کدام گزینه به نفع شماست؟

 

هزینه پست از ایران به گرجستان؛ مقایسه پست با فریت بار به گرجستان

 

برخی امکانات ارسال کالا با پست ممکن است گروهی را به ارسال کالایشان از این طریق ترغیب کند، اما محدودیت های موجود در پست ایران و گرجستان را نیز نباید نادیده گرفت. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست از ایران به گرجستان به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود نادیده گرفت. به گونه ای که شاید  ارسال بسته به صورت پست به گرجستان به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت هایی وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به گرجستان، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و گرجستان وجود دارد، در سیستم فریت بار به گرجستان دیده نمی شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به گرجستان از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید. 

 

رعایت نکات مهم در فریت بار به گرجستان – ارسال بار به گرجستان

 

مهم‌ترین دغدغه مسافران یا مهاجران گرجستان پس از دریافت اجازه ورود، بی شک انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی شان به کشور گرجستان است. اینجاست که باید از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به گرجستان) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.  پروسه فریت بار به گرجستان به دو قسمت تقسیم می شود که بخش اول بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدا است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام باید از قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشنداما برای اطلاع مهاجرین به گرجستان جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

 

اقلام وارداتی شما مشمول پرداخت مالیات بر ارزش افزوده می‌شوند. این مالیات بر ارزش گمرکی اقلام (ارزش کالا + هزینه حمل + هزینه بیمه) منظور می‌گردد. همچنین هزینه واردات نیز از شما دریافت خواهد شد و...

اما برای مطلع شدن مهاجرین از نحوه فریت بار به گرجستان جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید قوانین این کشور را در نظر گرفت.

هنگام فریت بار به گرجستان موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

 

در صورتی که به دلیل مهاجرت یا برای شغلتان در حال انتقال محل زندگی خود به گرجستان هستید می توانید لوازم خانگی و شخصی دست دوم و همچنین حیوانات خانگی خود را معاف از عوارض به گرجستان وارد کنید. 

لوازم شخصی و خانگی شما بایستی حداقل به مدت 6 ماه قبل از سفر به گرجستان تحت

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت گرجستان مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور گرجستان را بشنوید.

 

هنگام ارسال بار از ایران به کشور گرجستان، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به گرجستان وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری، محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه ای باعنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 

احتمالا خیلی از فرستندگان کالا درباره تکلیف کالا در مقصد نیز دغدغه هایی دارند؛ اینکه چگونه کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی برسانند. شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای گرجستان می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.

 

ارسال بار های تجاری و محمولات کارگو صادراتی به گرجستان

 

باید گفت فریت بار به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می پذیرد. امکان ارسال کارگو برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر صورت می پذیرد. صادرات به گرجستان هم شامل همین ملاحظات می شود. به گونه ای که گمرگ این کشور شرایط  صادرات به گرجستان  را تعین کرده است.مثلا شما باید درباره نحوه صادرات صنایع دستی به گرجستان، صادرات خرما به گرجستان و صادرات پسته به گرجستان قبل از ارسال تحقیق کنید و  قوانین صادرات کالا به گرجستان را بدانید. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به گرجستان ، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای گرجستان ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215

 

اطلاعات بیشتر

به روز ترین نکات درباره حمل بار به گرجستان

نرخ ارز جهت ارسال بار از گرجستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و نهم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 432,645 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 406,483 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از گرجستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و دوم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 439,483 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,882 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از گرجستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
پانزدهم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 435,428 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از گرجستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
هشتم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 439,486 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال هوایی بار از فرودگاه امام به شهرهای تفلیس و باتومی در گرجستان

بیشترین محمولات هوایی فرستاده شده به گرجستان

فرستادن بار با هواپیما از تمامی شهرهای ایران به گرجستان

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به گرجستان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور گرجستان

سئوالات متداول در مورد فریت بار به گرجستان

پس از تحویل بار بصورت بسته بندی شده به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی در مبدأ، به‌صورت معمول فرآیند فریت بار به دو تا چهار روز کاری زمان نیاز دارد.
مسافرین و مهاجرین به گرجستان میتوانند با در دست داشتن بلیط و پاسپورت، اضافه بار مسافری خود را با قیمتی به مراتب ارزان تر از جریمه های اضافه بار به گرجستان در پای کانتر پرواز، از طریق ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی به فرودگاه تفلیس ارسال نمایند.

ویدئو های دیدنی فریت بار