هر آنچه باید در باره ارسال هوایی بار به گواتمالا بدانیم

ما برای شما مسافران گواتمالا ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به گواتمالا و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای گواتمالا، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور گواتمالا با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
 
مردم اسپانیایی زبان گواتمالا   (  Guatemala  )   در مساحتی نزدیک به صدو ده هزار کیلومتر مربع زندگی می کنند.این کشور در شمالی ترین بخش آمریکای مرکزی قرار دارد و با مکزیک همسایه است و البته که از سمت شمال شرقی نیز با بلیز مرز مشترک دارد.کشوری  با جنگل های انبوه و آتشفشان هایی خاص و صحرایی خشک که البته دریاچه ای زیبا دارد. این کشور به طور کلی دارای زمین های پست بوده و سواحل اقیانوسی آرام و اطلس را شامل شده است. در کشور گواتمالا منابع طبیعی زیادی نیز در زمینه نیکل و الوار و میگو دیده می‌شود. واردات در کشور گواتمالا نیز لوازم زندگی و همینطور ماشین آلات را شامل می شود  و مواد شیمیایی مشخصی را شکل می‌دهد. این کشور به طور کلی طرف عمده داد و ستد با آلمان است و البته که با ژاپن و دیگر منابع مالی نیز ارتباط دارد. واحد پول کشور گواتمالا به طور کلی کتزال نام دارد. مهمترین صادرات این کشور قهوه، شکر و موز است. وقتی به کشور گواتمالا سفر می‌کنید کشف شهر مایاها برای شما بسیارجذاب است. تمدن مایا در این کشور به طور کلی ارزش بالایی دارد و مشهور به دوران باستان است.در این شهر از تکنیک های فوق پیشرفته بهره می برد  و امروزه فضای جنگلی آن بسیار عالی و دل انگیز است. اگر قصد مسافرت، یا تجارت درگواتمالا را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، سفر را برای شما آسان و لذت بخش خواهیم کرد.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای گواتمالا ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به گواتمالا

 
مسافران و مهاجران گواتمالا، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار گواتمالا نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به گواتمالا و ارسال کارگو به گواتمالا را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به گواتمالا بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به گواتمالا در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به گواتمالا و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار و فریت بار به گواتمالا با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به گواتمالا را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به گواتمالا، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به گواتمالا

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به گواتمالا است. این یک اصل مهم در ارسال بار به گواتمالا به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به گواتمالا با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به گواتمالا ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به گواتمالا است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای گواتمالا در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند گواتمالا ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای گواتمالا فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به گواتمالا

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به گواتمالا جهت فریت بار به گواتمالا باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به گواتمالا شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به گواتمالا، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور گواتمالا که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به گواتمالا در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به گواتمالا است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به گواتمالا

 
با صدور بارنامه در فریت بار به گواتمالا مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد گواتمالا ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به گواتمالا و فریت بار به گواتمالا چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به گواتمالا بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به گواتمالا به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هرکدام از بخش‌های گفته شده درباره گواتمالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به گواتمالا آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای گواتمالا چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به گواتمالا هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به گواتمالا اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به گواتمالا

 
مسافران یا مهاجران گواتمالا پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور گواتمالا فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به گواتمالا) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
اگر به‌قصد اقامت به کشور گواتمالا سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی دست دوم خود را به این کشور وارد نمایید به قوانین زیر توجه کنید:
 
  • تمامی مرسولات لوازم شخصی و خانگی مشمول پرداخت عوارض گمرکی می‌شوند.
  • ارزش مرسوله شما باید در بارنامه مشخص شده باشد.
 
شما با شنیدن  پادکست راهنمای قوانین گمرکی گواتمالا می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک گواتمالا نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به گواتمالا به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به گواتمالا شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به گواتمالا باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به گواتمالا اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به گواتمالا داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور گواتمالا، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور گواتمالا می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به گواتمالا وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه گواتمالا (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد گواتمالا رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مبدأ به گواتمالا منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در گواتمالا یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره د هند ه بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در گواتمالا، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می د هند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرارداده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای گواتمالا می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به گواتمالا

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به گواتمالا فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای گواتمالا ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

چند مطلب در مورد حمل هوایی بار به گواتمالا

نرخ ارز جهت ارسال بار از گواتمالا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از گواتمالا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از گواتمالا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از گواتمالا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال بار از فرودگاه امام خمینی به گواتمالاسیتی

محمولات هوایی ارسال شده به گواتمالا

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به گواتمالا

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به گواتمالا

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور گواتمالا

سئوالات متداول در باره فرستادن بار از ایران به گواتمالا

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به‌صورت معمول فرآیند فریت بار به چهار تا شش روز کاری زمان نیاز دارد.
ارسال اکثر مواد غذایی به‌صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به‌واسطه سازوکار فریت بار ارسال می‌شود و به‌محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

ویدئو های دیدنی فریت بار