نکاتی کلیدی در باره فریت بار به گینه استوایی

ما برای شما مسافران گینه استوایی ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به گینه استوایی و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای گینه استوایی، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور گینه استوایی با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
 
گینه استوایی   (  Equatorial Guinea  )   کشوری است واقع در غرب قاره آفریقا کنار خلیج بیافرا که بین کامرون وگابون قرار گرفته است. پایتخت و بزرگ‌ترین شهر این کشور مالابو نام دارد. زبان رسمی گویشی مردمانش اسپانیایی و واحد پول آن‌ها فرانک سی اف ای است. در بیشتر گزارش‌های حقوق بشری سازمان‌های جهانی از حکومت این کشور به بدی یاد می‌شود. با وجود دارا بودن منابع طبیعی غنی مانند نفت، مردمانش فقیرانه زندگی می‌کنند. از دیگر شهرهای مهم آن می‌توان به باتا، مبینی و لوبا اشاره کرد. بازارهای شلوغ و بندرهای زنده آن، کلیسای سانتا ایزابل در مالابو، پارک ملی مالابو جزیره بیوکو، کوه‌های آتشفشانی، روستاهای ماهیگیری، جنگل‌های بارانی، سواحل رؤیایی آرنا و ماسه سفید، لاک‌پشت‌های دریایی و پرنده‌های رنگارنگ، همگی توریست‌ها را به سمت این کشور جذب می‌کند. اگر قصد مسافرت یا تجارت در گینه استوایی را دارید می‌توانید با استفاده از خدمات ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، تجربه نویی بیافرینید.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای گینه استوایی ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به گینه استوایی

 
مسافران و مهاجران گینه استوایی، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار گینه استوایی نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به گینه استوایی و ارسال کارگو به گینه استوایی را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به گینه استوایی بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به گینه استوایی در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به گینه استوایی و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار و فریت بار به گینه استوایی با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به گینه استوایی را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به گینه استوایی، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به گینه استوایی

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به گینه استوایی است. این یک اصل مهم در ارسال بار به گینه استوایی به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به گینه استوایی با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به گینه استوایی ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به گینه استوایی است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای گینه استوایی در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند گینه استوایی ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای گینه استوایی فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به گینه استوایی

 
حالا دیگربار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به گینه استوایی جهت فریت بار به گینه استوایی باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به گینه استوایی شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به گینه استوایی، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور گینه استوایی که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به گینه استوایی در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به گینه استوایی است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به گینه استوایی

 
با صدور بارنامه در فریت بار به گینه استوایی مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد گینه استوایی ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به گینه استوایی و فریت بار به گینه استوایی چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به گینه استوایی بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به گینه استوایی به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هرکدام از بخش‌های گفته شده درباره گینه استوایی، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به گینه استوایی آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای گینه استوایی چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به گینه استوایی هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به گینه استوایی اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به گینه استوایی

 
مسافران یا مهاجران گینه استوایی پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور گینه استوایی فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به گینه استوایی) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند. اگر به‌قصد اقامت به کشور گینه استوایی سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور وارد نمایید، قوانین زیر را مد نظر داشته باشید:
 
  • تمامی مرسولات لوازم خانگی مشمول پرداخت عوارض گمرکی می‌شوند.
  • این عوارض معادل بر ارزش گمرکی کالاها (قیمت کالا به علاوه هزینه حمل و هزینه بیمه) منظور می‌گردد.
 
شما با شنیدن پادکست راهنمای قوانین گمرکی گینه استوایی می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک گینه استوایی نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به گینه استوایی به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به گینه استوایی شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به گینه استوایی باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به گینه استوایی اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به گینه استوایی داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور گینه استوایی، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور گینه استوایی می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به گینه استوایی وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه گینه استوایی (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد گینه استوایی رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در گینه استوایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در گینه استوایی یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در گینه استوایی، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرارداده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای گینه استوایی می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به گینه استوایی

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به گینه استوایی فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای گینه استوایی ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

چند مطلب در مورد حمل هوایی بار به گینه استوایی

نرخ ارز جهت ارسال بار از گینه استوایی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
پنجم مهر 1402

دلار: 386,671 ریال
یورو: 396,942 ریال
دلار: 387,000 ریال
دلار: 374,868 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از گینه استوایی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و نهم شهریور 1402

دلار: 386,671 ریال
یورو: 401,345 ریال
دلار: 387,000 ریال
دلار: 375,258 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از گینه استوایی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و دوم شهریور 1402

دلار: 386,671 ریال
یورو: 401,520 ریال
دلار: 387,000 ریال
دلار: 375,313 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از گینه استوایی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
پانزدهم شهریور 1402

دلار: 386,671 ریال
یورو: 405,388 ریال
دلار: 387,000 ریال
دلار: 375,418 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال هوایی انواع بار از فرودگاه امام خمینی به شهر مالابو در گینه استوایی

محمولات هوایی ارسال شده به گینه استوایی

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به گینه استوایی

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به گینه استوایی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور گینه استوایی

سئوالات متداول در باره فرستادن بار با هواپیما به گینه استوایی

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به‌صورت معمول فرآیند فریت بار به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.
ارسال اکثر مواد غذایی به‌صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به‌واسطه سازوکار فریت بار ارسال می‌شود و به‌محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

ویدئو های دیدنی فریت بار