خدمات هوایی ارسال بار به یونان

ارسال بار به یونان، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای یونان


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌های سال تجربه خود را در زمینه ارسال بار به یونان و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای یونان، در اختیار شما قرار می دهد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور یونان با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با منصفانه ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای یونان خواهد فرستاد.

هزینه‌های ارسال بار به یونان


مسافران و مهاجران به یونان همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار درگیرند. تجار نیز مسائل فکری دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند از هزینه ارسال بار به یونان و ارسال کارگو به یونان باخبر شوند. پیش از بررسی موضوع هزینه فریت بار به یونان، لازم است روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.

مراحل فریت بار به یونان در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا، به‌منظور ارسال بار و فریت بار به یونان با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به یونان را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به یونان، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به یونان


این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر خواهد بود. این یک اصل مهم در ارسال بار به یونان به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به یونان با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل موردنظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به یونان ازجمله کارتن‌ها خواهید دید. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید می‌کنند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در مکان مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به یونان است. در این مرحله نیز باید دقت زیادی صورت گیرد. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت خواهد کرد.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


کالاهایی که بناست از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری می شوند. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای یونان فرستاده خواهند شد. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه می‌شود.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به یونان


حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده جهت فریت بار به یونان لازم است به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به یونان آغاز گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله، یعنی صدور بارنامه ارسال بار به یونان، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به یونان در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به یونان است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به یونان


با صدور بارنامه در فریت بار به یونان مسافر می داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه موردنظر، بار به مقصد یونان ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به یونان و فریت بار به یونان چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه ها در فریت بار به یونان بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 • تا چهل و پنج کیلو گرم
 • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
 • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
 • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
 • از یکهزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به یونان به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
هرکدام از بخش‌های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه، همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به یونان آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای یونان چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار هم مثل موارد دیگر، با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه های گوناگونی را در فریت بار به یونان اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه به دست آورید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به یونان – ارسال بار به یونان


مسافران یا مهاجران یونان پس از دریافت اجازه ورود، بی شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور یونان می اندیشند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به یونان) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
پروسه فریت بار به یونان به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به یونان شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا پیش از اقدام به فریت بار به یونان باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای موردنظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به یونان اقدام کنند.
اما برای اطلاع مهاجرین به یونان جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:

 • اقلام قبل از ورود به این کشور حداقل به مدت ۶ ماه تحت مالکیت و مورد استفاده شما بوده باشند.
 • اقلام را برای مصرف شخصی خود و اعضای خانواده‌تان به این کشور وارد نمایید.

تشریفات گمرکی نیز در فریت بار به یونان داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور یونان، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایتان فراهم خواهد کرد و ضمیمه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به یونان وارد می‌شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به‌صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


کالاهای به مقصد رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل و نقل، این وانت ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای یونان می توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها بهره‌مند شوید.

فریت بار تجاری (کارگو) به یونان


باید گفت بارهای شما به دو صورت مسافری یا تجاری فریت خواهد شد. امکان ارسال کارگو برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. پس این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای یونان ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

هزینه ارسال بار به یونان چقدر است؟


شرکت سفیران تمامی خدمات پیک آپ بار در محل، بسته‌بندی و حمل تا فرودگاه را ارائه می دهد، هزینه ارسال بار بسته به خدمات انتخابی شما و همچنین وزن و حجم بارتان محاسبه خواهد شد.

فریت بار به یونان در مقصد هم هزینه‌ای دارد؟


خیر، هزینه حمل بار هوایی به‌صورت کامل در مبدأ دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

ارسال بار به یونان، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای یونان


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌های سال تجربه خود را در زمینه ارسال بار به یونان و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای یونان، در اختیار شما قرار می دهد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور یونان با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با منصفانه ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای یونان خواهد فرستاد.

هزینه‌های ارسال بار به یونان


مسافران و مهاجران به یونان همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار درگیرند. تجار نیز مسائل فکری دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند از هزینه ارسال بار به یونان و ارسال کارگو به یونان باخبر شوند. پیش از بررسی موضوع هزینه فریت بار به یونان، لازم است روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.

مراحل فریت بار به یونان در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا، به‌منظور ارسال بار و فریت بار به یونان با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به یونان را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به یونان، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به یونان


این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر خواهد بود. این یک اصل مهم در ارسال بار به یونان به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به یونان با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل موردنظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به یونان ازجمله کارتن‌ها خواهید دید. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید می‌کنند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در مکان مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به یونان است. در این مرحله نیز باید دقت زیادی صورت گیرد. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت خواهد کرد.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


کالاهایی که بناست از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری می شوند. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای یونان فرستاده خواهند شد. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه می‌شود.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به یونان


حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده جهت فریت بار به یونان لازم است به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به یونان آغاز گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله، یعنی صدور بارنامه ارسال بار به یونان، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به یونان در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به یونان است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به یونان


با صدور بارنامه در فریت بار به یونان مسافر می داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه موردنظر، بار به مقصد یونان ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به یونان و فریت بار به یونان چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه ها در فریت بار به یونان بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 • تا چهل و پنج کیلو گرم
 • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
 • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
 • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
 • از یکهزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به یونان به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
هرکدام از بخش‌های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه، همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به یونان آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای یونان چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار هم مثل موارد دیگر، با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه های گوناگونی را در فریت بار به یونان اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه به دست آورید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به یونان – ارسال بار به یونان


مسافران یا مهاجران یونان پس از دریافت اجازه ورود، بی شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور یونان می اندیشند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به یونان) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
پروسه فریت بار به یونان به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به یونان شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا پیش از اقدام به فریت بار به یونان باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای موردنظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به یونان اقدام کنند.
اما برای اطلاع مهاجرین به یونان جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:

 • اقلام قبل از ورود به این کشور حداقل به مدت ۶ ماه تحت مالکیت و مورد استفاده شما بوده باشند.
 • اقلام را برای مصرف شخصی خود و اعضای خانواده‌تان به این کشور وارد نمایید.

تشریفات گمرکی نیز در فریت بار به یونان داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور یونان، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایتان فراهم خواهد کرد و ضمیمه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به یونان وارد می‌شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به‌صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


کالاهای به مقصد رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل و نقل، این وانت ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای یونان می توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها بهره‌مند شوید.

فریت بار تجاری (کارگو) به یونان


باید گفت بارهای شما به دو صورت مسافری یا تجاری فریت خواهد شد. امکان ارسال کارگو برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. پس این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای یونان ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

هزینه ارسال بار به یونان چقدر است؟


شرکت سفیران تمامی خدمات پیک آپ بار در محل، بسته‌بندی و حمل تا فرودگاه را ارائه می دهد، هزینه ارسال بار بسته به خدمات انتخابی شما و همچنین وزن و حجم بارتان محاسبه خواهد شد.

فریت بار به یونان در مقصد هم هزینه‌ای دارد؟


خیر، هزینه حمل بار هوایی به‌صورت کامل در مبدأ دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

اطلاعات بیشتر

درباره یونان

نقطه اشتراک اروپا، آسیا و آفریقا، یونان با نام رسمی جمهوری یونان ،  کشور تاریخ و فلسفه و هنر که در سرزمین اصلی اروپا واقع ‌شده است. مساحت یونان برابر مساحت انگلیس و ایالت نیویورک است. بیش از سه هزار جزیره در دریای مدیترانه دارد که فقط سیصد جزیره مسکونی و بقیه خالی از سکنه هستند. یونان با آلمان، بلغارستان، بوسنی و ترکیه هم‌مرز است. آتن پر قدمت، پایتخت این کشور عضو اتحادیه اروپا و ناتو است. مجلسی سیصد نفری با رهبری نخست وزیر، شکل حکومتی یونان را تشکیل می‌دهند. هر دوره پارلمانی یونان چهار ساله است و با رأی گیری تجدید می‌شود. رئیس دولت یونان یا همان رئیس‌جمهور را پارلمان انتخاب می‌کند. این کشور جذاب توریستی، آب‌وهوای مدیترانه‌ای با تابستان‌هایی گرم و خشک و زمستان‌های متعادل دارد. یورو واحد پول و یونانی زبان رسمی این کشور است.یونانی ها در این کشور توریستی و بیگانه پذیرانگلیسی را به‌راحتی حرف می‌زنند. اگر خواستید بی‌دغدغه مدتی را در کنار بناهای  کهن آتن بگذرانید،  یا به مهاجرت، ادامه تحصیل یا تجارت در یونان فکر میکنید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، در پدید آمدن این فرصت یاری‌تان می‌کنیم.

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به یونان

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به یونان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور یونان