نکاتی کلیدی در باره فریت بار به یونان

آیا از نحوه "فریت بار به یونان"  اطلاع دارید؟  شاید هم در پی یافتن شرکت معتبر برای فریت بار به یونان بوده اید؟ شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه های بی شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های خبره در امر "ارسال بار به یونان" و همچنین فریت بار به یونان در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به تمامی شهرهای کشور یونان  تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه "حمل بار به یونان"  با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

 یونان (  Greece )  را زمین شناسان، کهن‌ترین خشکی جهان دانسته‌اند. در این کشور، مسیحیان در اکثریت با بودائیان و مسلمانان در اقلیت، در آرامش روزگار می‌گذرانند. حتی اگر یونانی را بدانی، شاید گاهی برقراری ارتباط دشوار باشد؛ زیرا اگرچه مردم به زبان یونانی سخن می‌گویند، اما فهم گویش یونانیی زبان یونانی گاهی دشوار است. کشاورزان یونان پایه‌های اقتصاد این کشور را شکل داده‌اند و با رویاندن نیشکر، پنبه، غلات و البته دامپروری چرخ تولید را می‌چرخانند و در پویایی اقتصاد کشور نقشی پررنگ دارند. هرسال بسیاری از دانشجویان از جای‌جای جهان به یونان می‌روند تا از امکانات بالای آموزشی در بهترین دانشگاه‌های دنیا بهره‌مند شوند؛ مانند بسیاری از کشورهای هم‌رده، شیوه حکومت‌داری پادشاهی مشروطه است.  یونان کشوری تاریخی و دوست‌داشتنی است که بی‌شک مقصد سفر هر گردشگری خواهد بود. حتی برای اقامت در این کشور زیبا نیز هرساله بسیاری از هم‌وطنانمان راهی یونان می‌شوند. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، در سفر به کشور یونان همراهتان خواهیم بود. 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در تمامی امور مربوط به فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  برای ارسال بار هوایی به یونان، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای کشور یونان ارسال می‌کند.

 

هزینه فرستادن بار به یونان

 

ارسال بار از ایران به یونان مانند هرکشور دیگری روش های خودش را دارد.  سازوکار فرستادن بار از شهرستان ها نیز متفاوت است. مثلا ارسال بار از مشهد به یونان هم ممکن است ، اما باید شرایط مساعد این گونه ارسال ها را از پیش فراهم کرد مثلا آیا پروازی از شهر مشهد هست که بار شما را به کشور یونان برساند؟ هزینه حمل بار هوایی از مشهد به یونان چقدر است؟ آیا میتوان همین بار را از ترمینال بار فرودگاه امام از تهران با قیمتی ارزان تر به یونان ارسال کرد؟ تمام این ها سئوالاتی است که اگر شما قصد ارسال بار از شهری به غیر از تهران به مقصد یونان را داشته باشید ، باید قبل از هر گونه کاری به جواب آنها برسید، سپس با تصمیمی درست و عاقلانه بار خود را به کشور یونان ارسال کنید.  فریت بار مسافری به یونان و ارسال لوازم منزل به یونان  همیشه برای مسافران و مهاجران دغدغه مهمی بوده است. تجار نیز به گونه‌ای در زمینه صادرات به یونان، درگیر مسائلی هستند. بی شک همه آنها می‌خواهند هزینه حمل بار به یونان را بدانند.  ارسال بارهوایی به یونان امروزه در صدر دغدغه‌های روزمره  کسانی قرار دارد که در کسوت تاجر یا مهاجر و مسافر، در صدد فرستادن بار به یونان هستند و از میان راه‌های گوناگون، پس از جستجو، مشاوره و تحقیق، مسیر حمل هوایی را انتخاب کرده‌اند. قسمت مهمی از مهاجرت  به کشور یونان، به حمل بار مربوط است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به یونان را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به یونان آگاهی یابند. البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کارگو به یونان برای تجارت را دارند، با موضوعات دیگری مانند رعایت قوانین تجاری و گمرکی کشور مبدأ و مقصد، نحوه انتقال وجه معامله تجاری ، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... دست و پنجه نرم می‌کنند. 

 

حمل هوایی اضافه بار مسافری به یونان

 

اضافه بار مسافری موضوعی پرچالش برای مسافران پربار است. هزینه اضافه بار هواپیما مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به یونان منتقل کنند، اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار به یونان، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار پرواز یونان را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت اضافه‌بار مسافری آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به یونان ارسال کنید. 

 

بیشتر بدانید:  پرداخت هزینه اضافه بار یا پرداخت برای فریت بار؟ کدام گزینه به نفع شماست؟

 

پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به یونان بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه ارسال بار به یونان‌، مستقر در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی است،  آگاه کنیم تا شما با نحوه ارسال بار از ایران به یونان آشنا شوید:

 

مراحل فریت بار به یونان در مجموعه سفیران کارگو

 

احتمالا شما یا یکی از نزدیکانتان در پروسه مهاجرت با شرکت فریت بار و کارگو سفیران آشنا شده‌اید. این شرکت ضمن عقد قرارداد با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور می‌کوشد تا نحوه ارائه این سرویس ها به مشتریان و ارسال بار شما به مقصد مورد نظرتان به بهترین شکل انجام پذیرد. اگر هم با سفیران آشنایی چندانی ندارید خوب است که بدانید در صورت همکاری با سفیران کارگو، تمام مراحل ارسال بار از صفر تا صد برعهده این شرکت است. به این ترتیب پس از تماس مشتری و درخواست حمل بار به یونان‌، مرحله ارائه مشاوره رایگان در منزل شما، بسته بندی و پالت بندی بار مسافری، انبار داری درصورت نیاز شما، انتقال بار به باربری فرودگاه امام خمینی، انجام تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی جهت خروج قانونی محموله شما از ایران و در نهایت صدوربارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می‌شود .

 

   بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به یونان

 

یکی از خدمات شرکت سفیران این است که با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزلتان، شما را یاری کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با نحوه ارسال بار به یونان آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چه وسایلی را باید با خود به یونان ببریم و از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم موضوع بسیار پراهمیتی است. مثلا  برخی خانواده ها درباره بردن فرش به یونان تردید دارند. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن هزینه ارسال بار به یونان، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها ، به فرستادن بار با هواپیما به یونان اقدام کنند.

 

بیشتر بدانید:  حمل هوایی بار، کدام ایرلاین معتبر را انتخاب کنیم.

 

مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به یونان آگاه خواهند کرد.  

    

 بسته بندی تخصصی لوازم منزل جهت حمل هوایی اثاثیه منزل به یونان 

 

در این بخش از حمل بار به یونان، بناست  تا گروه بسته بندی، کالاهایتان را ایمن سازی کنند. متخصصان بسته بندی سفیران با داشتن تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با ابزار های لازم برای یک بسته بندی مطمئن و دقیق در محل مورد نظر مشتری حاضر می شوند. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها قابل مشاهده است. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. مرحله پس از بسته بندی کامل لوازم، قرار دادن آنها در جای مناسب است. در اینجا کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای می گیرند. بارگیری و جابجایی بار هم به دقت بالایی نیاز دارد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فریت بار فرودگاه امام خمینی ، بنا به تصمیم و درخواست شما ، حرکت می کند.

 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال به یونان

 

گفتیم که مشتری می‌تواند  در زمینه حمل لوازم منزل به یونان یا ارسال خرده بار به یونان  از شرکت بخواهد تا کالاها در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا در زمان مورد نظر مشتری به هریک از شهرهای یونان ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به یونان

 

 پس از فرستادن بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه، روند قانونی ارسال بار به یونان شروع می شود. کارشناسان شرکت سفیران همه کارها را از صفر تا صد انجام می دهند. این کارشناسان با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به یونان، انجام خواهد داد. وقتی بارنامه در پروسه ارسال بار صادر شد باید گفت قسمت عمده کار در فرودگاه مبدأ به خوبی به پایان رسیده و بار آماده ارسال به یونان است.

 

صدور  بارنامه جهت ارسال بار به یونان با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران تعهد دارد تا  برای تمامی محمولات ارسالی به یونان، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، بارنامه صادر و به شهر مورد نظر شما در کشور یونان ارسال کند. در وهله اول هزینه حمل هوایی به یونان و سپس به سلامت رسیدن بار به یونان در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به یونان است.

 

انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به یونان 

 

بعد از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید قیمت ارسال بار به یونان را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد یونان فرستاده شود.

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

پس از مرور روند ارسال هوایی بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به یونان، باید به پرسش اصلی مسافران و مهاجران ، یعنی میزان هزینه ها پاسخ دهیم.  در فریت بار به یونان قیمت چقدر است؟ هزینه هر کیلو بار به یونان چگونه محاسبه خواهد شد؟ این ها همه پرسش‌هایی است که در بخش هزینه ارسال بار از ایران به یونان بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه هر کیلو بار به یونان  با هواپیما پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به یونان بفرستند. 

اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:

 

هزینه فریت بار به یونان چگونه محاسبه خواهد شد؟ 

 

 قیمت ارسال بار به یونان به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید هزینه ارسال بار به یونان بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا

 

 اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه فریت بار به یونان یا هزینه ارسال کارگو به یونان دارید،  به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید. 

 

بهتر است بدانید وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و نوسانات سیاسی و اقتصادی تعرفه های  گوناگونی برای حمل و نقل رقم می‌زند. بر این اساس همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی، نرخ های متفاوتی جهت قیمت حمل بار هوایی به یونان تعیین می شود. گفتنی است هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

 

هزینه ارسال بار به یونان در شهرهای گوناگون این کشور

 

 هزینه فرستادن بار به یونان هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون فرق می‌کند. نه تنها شهر به شهر بلکه از یک شرکت هواپیمایی تا شرکتی دیگر، تعرفه‌های گوناگونی را اعلام می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

 

قیمت پست ایران به یونان ؛ مقایسه پست با فریت بار به یونان

 

ارسال کالاها با پست شاید از نخستین گزینه‌های ممکن برای ارسال بار ها وبسته ها، پیش روی فرستندگان است، اما با پیشرفت صنعت حمل بار و شیوه‌های بدیع، روش های تازه ای در اختیار ارسال کنندگان خواهد بود. ابتدا باید پرسید شما از قیمت پست به یونان باخبرید؟  باید گفت هزینه پست از ایران به یونان از نقاط گوناگون هر سال  در لیست تعرفه‌های هزینه پست بین الملل اعلام خواهد شد. باید گفت  برخی امکانات ارسال کالا با پست ممکن است گروهی را به ارسال کالایشان از این طریق ترغیب کند، اما محدودیت ها ی موجود در پست ایران و یونان را نیز نباید نادیده گرفت. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست به یونان به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود از نظر دور داشت. به گونه‌ای که شاید  ارسال بسته به یونان به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت‌هایی  در پست از ایران به یونان وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به یونان، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و یونان وجود دارد، در سیستم فریت بار به یونان دیده نمی‌شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به یونان از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

حمل اثاثیه به یونان و چند نکته مهم

 

در میان متقاضیان ارسال بار،  مهاجران با دغدغه های دیگری روبرو هستند. مهاجران افزون بر دغدغه دریافت ویزا و پروسه پرپیچ و خم سفر، باید به فکر انتقال لوازم منزلشان نیز باشند. مراحل فریت بار به یونان و ارسال بار به یونان دو قسمت دارد: اول انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و بخش دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبارتان در کشور مقصد. آگاهی مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد نوع کالایی که قصد ارسال آن را دارند، ضروری است. این آگاهی به شما کمک می‌کند از دغدغه‌های سفرتان کاسته شود.

اما برای اطلاع مهاجرین به یونان جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:

 

  • اقلام قبل از ورود به این کشور حداقل به مدت ۶ ماه تحت مالکیت و مورد استفاده شما بوده باشند.
  • اقلام را برای مصرف شخصی خود و اعضای خانواده‌تان به این کشور وارد نمایید. 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت یونان مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور یونان را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور یونان، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به یونان می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

البته اگر پس از فریت بار به یونان در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم لازم است هزینه‌ای باعنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه‌های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می‌کنند.

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به کشور یونان

 

پس از تحویل گرفتن بار از گمرک یونان، شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای یونان می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید. 

 

فرستادن کارگو  و انواع بار تجاری به یونان

 

 باید گفت حمل بار به یونان به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می‌پذیرد. امکان ارسال کارگو به یونان برای صادر کنندگانی فراهم شده که به صادرات کالا به یونان و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. برای مثال اگر تجار ایرانی به صادرات مبل به یونان  تمایل داشته باشند پای کارگو به میان می‌آید. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر و در ظروف بار هواپیماهای مدرن پهن پیکر انجام می‌گیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به یونان ، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای یونان ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215

 

اطلاعات بیشتر

مطالبی در مورد حمل هوایی بار به یونان

نرخ ارز جهت ارسال بار از یونان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از یونان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از یونان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از یونان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

محمولات هوایی ارسال شده به یونان

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به یونان

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به یونان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه یونان در جهان پیرامون ما

سئوالات متداول در باره فرستادن بار با هواپیما به یونان

شرکت سفیران تمامی خدمات: پیک آپ بار در محل ، بسته‌بندی ، حمل تا فرودگاه ، انجام تشریفات گمرکی و صدوربارنامه هوایی را ارائه می دهد، هزینه ارسال بار به یونان بسته به خدمات انتخابی شما و همچنین وزن، نوع و حجم بارتان محاسبه خواهد شد.
خیر، هزینه حمل بار هوایی به یونان ، بصورت کامل در مبدأ دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت مدارک بار در فرودگاه مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

ویدئو های دیدنی فریت بار