خدمات ارسال کارگو به فرودگاه اماوسی شهر لاکنو

مراحل حمل هوایی به لاکنو و ترخیص کالا از گمرک هند

 
حمل هوایی به لاکنو در کشور هندوستان، به دلیل دارا بودن خصوصیاتی مثل سرعت بالا، ایمنی استاندارد و قیمت مقرون به صرفه، محبوب‌ترین روش ارسال بار برای مسافرین و مهاجرین بوده است. در حمل هوایی به هند شرکت‌های عامل، بار شما را در فرودگاه مبدأ تحویل می‌گیرند و در فرودگاه اماوسی در کشور هندوستان به شما تحویل می‌دهند. در این روند شما وارد فرایند حمل هوایی شده‌اید. البته این حمل‌ونقل هم آدابی دارد و قوانینی. گمرک کشور هندوستان هم مانند دیگر کشورها قوانینی بر ورود کالا وضع کرده است که دانستن آن‌ها برای صاحبان بار ضروری است. قوانینی که در تمام فرودگاه‌ها و گمرک‌های کشور هندوستان یکسان است. دفتر گمرک این فرودگاه Central Board of Indirect Taxes and Customs نام دارد.
 

قوانین مهم گمرک هند در حمل هوایی به لاکنو

 
با رسیدن بارتان به فرودگاه اماوسی در شهر لاکنو کشور هندوستان شما در مسیری قرار می‌گیرید که مقررات گمرکی این کشور برای شما تعیین کرده است. پس چه‌بهتر اگر با قوانین مالیات و عوارض مربوط به ورود کالاهای مختلف در این کشور آشنا باشید. اگر کسب این اطلاعات برایتان دشوار به نظر می‌رسد، ما همه قوانین گمرکی مربوط به مسافرین و مهاجرین به کشور هندوستان را در قالب متن، ویدیو و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان نهاده‌ایم. فرم‌های لازم برای ترخیص کالا هم در سایت ما در دسترستان قرار دارد.
 

قوانین گمرک مسافری هند برای مسافرین لاکنو

 
حالا که به شهر لاکنو در کشور هندوستان سفر می‌کنید، خوب است آگاه باشید، در هنگام سفر به کشور هندوستان هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید. ورود بار همراه مسافر در شرایط زیر معاف از عوارض گمرکی است:
 
 • لوازم شخصی دست‌دوم باشند و برای استفاده شخصی باشند.
 • اقلام همراه مسافر، به جز آن‌هایی که در طول سفر مصرف و تمام می‌شوند، در هنگام خروج فرد از هند، همراهش باشند.
 • سقف ارزش اقلامی که فرد به‌عنوان هدیه و سوغات با خود به هند می آورد نیز 15.000 روپیه (تقریباً معادل 210 دلار) است. برای مسافرینی که شهروند قانونی هندوستان هستند ارزش اقلام همراه معادل 50.000 روپیه (700 دلار) است.
 
به یاد داشته باشید که این موارد فقط برای بار همراه مسافرین منظور می گردند. شما با شنیدن پادکست ما می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک هند نیز مطلع خواهید شد. همه اطلاعات گمرک مسافری و مهاجری نیز در این پادکست گنجانده شده که شنیدن آن را برای مسافران کشور هندوستان ضروری می‌دانیم.
 

ورود کدام کالاها به لاکنو در گمرک هند ممنوع است

 
بار سفرتان به شهر لاکنو هند را می‌بندید؟ اگر شما هم به آسایش در سفر فکر می‌کنید و دنبال دردسر نیستید قبل از بستن چمدان‌ها نگاهی هم به لیست کالاهای ممنوعه گمرک هند بیاندازید. چون وجود این اقلام در بار همراه یا ارسالی، شما را حسابی گرفتار خواهد کرد. از نظر قوانین گمرک کشور هندوستان ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:
 
 • مواد مخدر و روان گردان
 • محتوای پورنوگرافیک و مستهجن
 • اقلام تقلبی
 • عتیقه‌جات
 • نقشه‌ای که مرزهای هند را به درستی نشان ندهد.
 • اسکلت انسان
 • حیوانات وحشی و محصولات مربوط به آن‌ها
 

قوانین گمرکی هند برای مهاجرین لاکنو

 
حال فرض کنیم که شما به قصد مهاجرت به شهر لاکنو سفر می‌کنید. شرایط برای شما در بخش‌های مختلف تغییر می‌کند. اول بار هوایی مهاجر. تردیدی نیست که میزان وسایل مورد نیاز مهاجر از مسافر بیشتر خواهد بود. مسافر به قصد سیاحت سفر می‌کند و مهاجر با هدف اقامت. بار زیاد مهاجر عامل گیر افتادن در دام معضلی به نام اضافه‌بار مسافری است. اضافه‌باری که پرداخت جریمه‌اش برایتان دغدغه ایجاد می‌کند؛ اما به توصیه ما توجه کنید. فریت بار بهترین راه ارسال بار به هند است. اگر تصمیمتان را گرفتید با همکاران ما در شرکت سفیران تماس بگیرید. ما بار شما را از در منزل شما تحویل خواهیم گرفت و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، بی‌هیچ دغدغه‌ای در سلامت کامل در فرودگاه کشور هندوستان به شما تحویل می‌دهیم.
درصورتی‌که در حال نقل مکان به هند هستید، یا برای تحصیل به هند سفر می‌کنید، بسته به مدت‌زمانی که قصد دارید در هند بمانید، امکان واردات برخی از لوازم شخصی و خانگی را به صورت معاف از عوارض دارید:
 
 • اگر 3 تا 6 ماه در هند می مانید:
 • لوازم شخصی و خانگی دست‌دوم به جز آن‌هایی که در لیست اقلام محروم از معافیت و لیست شماره 1 هستند، (اقلام موجود در لیست شماره 2) تا سقف ارزش معادل 60.000 روپیه (تقریباً 850 دلار) معاف از پرداخت عوارض هستند.
 
برای آگاهی از باقی موارد به پادکست مراجعه نمایید.
 
پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت هند را حتماً بشنوید. با شنیدن این پادکست تکلیفتان را درباره مسائلی مثل بردن حیوان خانگی، ارسال هدیه برای یکی از بستگان، بردن جهیزیه زوج‌هایی که تازه ازدواج‌کرده‌اند و قوانین مربوط به بردن سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل خواهید دانست. هدف ما آسایش شما در سفر است. به نحوی که هیچ مانعی در ارسال بار پیش رویتان نباشد. زمانتان به هدر نرود و خاطره‌ای ناخوش برجای نماند. حتی فرم موردنیاز برای انتقال بار به کشور هندوستان در سایت ما مهیاست. شنیدن پادکست‌های ما شما را به مسافری آماده تبدیل می‌کند.
 

هزینه حمل هوایی به لاکنو چگونه محاسبه می‌شود؟

 
هزینه حمل هوایی به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.
 

حمل هوایی به لاکنو به چه میزان زمان نیاز دارد؟

 
پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند حمل هوایی به سه تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.
 

برای حمل هوایی به لاکنو می‌توانم بسته‌بندی را خودم انجام دهم؟

 
بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به کارکنان متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.
 
اطلاعات بیشتر

ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻓﺮﻭﺩگاﻩ اماوسی ﺷﻬﺮ لاکنو

نگران نباشید، بارهایتان روی زمین نمی ماند. فریت بار مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر مثل ما از زاویه ای دیگر به سفر نگاه کنید ، مفهوم این جملات را بهتر درمی یابید. پس بهتر است لحظاتی همراه ما باشید تا ناگفته های سفر را از بار گرفته تا فرودگاه ها برایتان باز گو کنیم. بله فرودگاه ها که امروزه اقتصاد شهر ها  از روی باندهایشان پرواز می کنند. بگذارید کمی با فرودگاه های جهان آشنا شویم.  شاید نام فرودگاه چودهاری چاران سینگ را شنیده باشید. فرودگاه بین المللی چودهاری چاران سینگ، فرودگاهی بین المللی در شهر لاکنو، مرکز ایالت اوتار پرادش کشور هندوستان است. این فرودگاه در فاصله هجده کیلومتری جنوب‌غرب مرکزشهر لاکنو قرار دارد. نام فرودگاه به احترام پنجمین نخست وزیر کشور هندوستان، چودهاری چاران سینگ انتخاب شده است. اداره فرودگاه های هندوستان مالک این فرودگاه است و مدیریت فرودگاه بر عهده شرکت مسئولیت محدود فرودگاه بین المللی آدانی لاکنو است. این فرودگاه فعالیت خود را از سال 1986 میلادی آغاز کرد .دفاتر بار شرکت های هواپیمایی، مراکز گمرکی مستقر در فرودگاه، شرکت های ارائه دهنده خدمات ترخیص بار  و شرکت های حمل و نقل زمینی، مراکز فریت بار و کارگو این فرودگاه  راهنمای خوبی برایتان هستند،  اما برای شناخت خدمات مربوط به نقل و انتقال ، ترخیص کالا و فریت بار این فرودگاه، مطالب ما را بخوانید  و سپس آستین هایتان را برای  انجام  امور  مربوط به بارتان در فرودگاه چودهاری چاران سینگ بالا بزنید.

ایرلاین های ارسال کننده کارگو به فرودگاه اماوسی در شهر لاکنو

در این قسمت نام و مشخصات دفتر هواپیمایی که قادر به انجام ارسال بار به لاکنو می باشند را به طور کامل ذکر کردیم. لازم به ذکر است که در شرایط خاص بعضی از شرکت های هواپیمایی قادر به ارائه سرویس نخواهند بود. پس از انجام پروسه ارسال بار به لاکنو از طریق فرودگاه Chaudhary Charan Singh Intl. Airport جهت اطلاع از رسیدن بارتان و حصول اطمینان می توانید با دفتر خدمات بار ایر لاین حمل کننده بارتان به مقصد از طریق اطلاعات زیر تماس حاصل کنید، و جهت دریافت مدارک بارتان به دفتر خدمات بار این شرکت و یا محلی که ایشان شما را راهنمایی می کنند مراجعه نمایید.

اطلاعات دفتر کارگو ایرلاین ها در شهر لاکنو

Shivam Plaza Bagh No.2, Near Hyundai Showroom Kanpur Road, Lucknow, PIN 226023
Shivam Plaza Bagh No.2, Near Hyundai Showroom Kanpur Road, Lucknow, PIN 226023

اطلاعات فرودگاه اماوسی

India
Chaudhary Charan Singh Intl. Airport

تلفن فرودگاه
India
Chaudhary Charan Singh Intl. Airport

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه اماوسی

ورود و خروج تمامی محمولات هوایی اعم از مسافری، مهاجری و تجاری، به هر کشور، مستلزم رعایت قوانین گمرکی ان کشور و پرداخت عوارض و حقوق گمرکی می باشد. ورود بار شما به فرودگاه Chaudhary Charan Singh Intl. Airport هم از این قاعده مستثنی نمیباشد. ما تمامی قوانین گمرکی مقصد مورد نظرتان را در صفحه گمرک برای شما به تفصیل توضیح داده ایم.

شرکت های اجاره وانت و کامیونت

پس از اینکه بار شما از گمرک در فرودگاه Chaudhary Charan Singh Intl. Airport توسط خودتان و یا یکی از شرکت های ترخیص کار معرفی شده در سایت سفیران بطور قطعی ترخیص کردید، شما می توانید با استفاده از سرویس های ارائه شده توسط یکی از شرکت های زیر ماشین حمل بار (ون، وانت، کامیونت) بطور روزانه اجاره نموده و بار خود را به منزل و یا مقصد نهایی برسانید.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به لاکنو

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

LUCKNOW WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار