خدمات ارسال کارگو به فرودگاه بین‌المللی کازان شهر کازان

اطلاعات بیشتر

ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻓﺮﻭﺩگاﻩ بین‌المللی کازان ﺷﻬﺮ کازان

پای حرف های هر اهل سفر که بنشینید برایتان خواهد گفت که خدمات حمل و نقل بار و فریت بار چه امتیاز بزرگی درزمانه ماست.اینبار در فضای مجازی پای حرف های ما بنشینید.حرف هایی تازه حاصل نگاهی نو به سفر. دریچه ای که شاید تا کنون کسی بر شما نگشوده باشد. در این مسیر ابتدا گردشی می کنیم در فرودگاه های جهان  که حالا گذرگاه های بزرگ اقتصادی شهرها به شمار می روند. برای  آشنایی با فرودگاه بین المللی کازان ،  بد نیست  بدانید فرودگاه بین المللی کازان، فرودگاه شهر کازان، مرکز و بزرگترین شهر جمهوری تاتارستان در کشور روسیه است. این فرودگاه تقریبا در فاصله بیست و پنج کیلومتری جنوب شرق شهر کازان قرار دارد. شرکت سهامی فرودگاه بین المللی کازان مالک این فرودگاه است و اداره آن را بر عهده دارد. ساخت این فرودگاه در پانزدهم سپتامبر سال 1979 با نام کازان دو پایان یافت. پانزده روز بعد از این اتفاق فرودگاه کازان که درون شهر کازان واقع شده بود به صورت کامل تعطیل و تمامی فعالیت های آن به فرودگاه کازان دو منتقل شد.در این زمان نام فرودگاه به فرودگاه داخلی کازان تغییر پیدا کرد. در سال 1986 این فرودگاه رتبه بین المللی را کسب کرد و نام فعلی بر ان نهاده شد.مراجعه به  دفاتر بار شرکت های هواپیمایی، مراکز گمرکی مستقر در فرودگاه، شرکت های ارائه دهنده خدمات ترخیص بار  و شرکت های حمل و نقل زمینی ، مراکز فریت بار و کارگو این فرودگاه  کمک بزرگی خواهد بود،  اما ابتدا اگر می خواهید با خدمات مربوط به نقل و انتقال، ترخیص کالا و فریت بار این فرودگاه ، آشنا شوید مطالب ما را بخوانید  و سپس  با اطلاعات به دست آمده، امور  مربوط به بارتان را در فرودگاه کازان پی گیری کنید.

ایرلاین های ارسال کننده کارگو به فرودگاه بین‌المللی کازان در شهر کازان

در این قسمت نام و مشخصات دفتر هواپیمایی که قادر به انجام ارسال بار به کازان می باشند را به طور کامل ذکر کردیم. لازم به ذکر است که در شرایط خاص بعضی از شرکت های هواپیمایی قادر به ارائه سرویس نخواهند بود. پس از انجام پروسه ارسال بار به کازان از طریق فرودگاه Kazan Intl. Airport جهت اطلاع از رسیدن بارتان و حصول اطمینان می توانید با دفتر خدمات بار ایر لاین حمل کننده بارتان به مقصد از طریق اطلاعات زیر تماس حاصل کنید، و جهت دریافت مدارک بارتان به دفتر خدمات بار این شرکت و یا محلی که ایشان شما را راهنمایی می کنند مراجعه نمایید.

اطلاعات دفتر کارگو ایرلاین ها در شهر کازان

اطلاعات فرودگاه بین‌المللی کازان


تلفن فرودگاه
Russia
Kazan Intl. Airport

ترمینال های کارگو در فرودگاه بین‌المللی کازان

پس از رسیدن بار شما از فرودگاه مبدا به فرودگاه Kazan Intl. Airport شما می توانید پس از دریافت بار خود از دفتر شرکت هواپیمایی در شهر کازان با مراجعه به انبار ورودی مورد نظر خود واقع در این فرودگاه نسبت به ترخیص و تحویل بار خود اقدام نمایید.

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی کازان

ورود و خروج تمامی محمولات هوایی اعم از مسافری، مهاجری و تجاری، به هر کشور، مستلزم رعایت قوانین گمرکی ان کشور و پرداخت عوارض و حقوق گمرکی می باشد. ورود بار شما به فرودگاه Kazan Intl. Airport هم از این قاعده مستثنی نمیباشد. ما تمامی قوانین گمرکی مقصد مورد نظرتان را در صفحه گمرک Tamozhnya Aeroport-Kazan' برای شما به تفصیل توضیح داده ایم.

شرکت های اجاره وانت و کامیونت

پس از اینکه بار شما از گمرک Tamozhnya Aeroport-Kazan' در فرودگاه Kazan Intl. Airport توسط خودتان و یا یکی از شرکت های ترخیص کار معرفی شده در سایت سفیران بطور قطعی ترخیص کردید، شما می توانید با استفاده از سرویس های ارائه شده توسط یکی از شرکت های زیر ماشین حمل بار (ون، وانت، کامیونت) بطور روزانه اجاره نموده و بار خود را به منزل و یا مقصد نهایی برسانید.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به کازان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه فرودگاه بین‌المللی کازان
KAZAN WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار