خدمات ارسال کارگو به فرودگاه بین‌المللی میتیگا شهر طرابلس لیبی

اطلاعات بیشتر

ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻓﺮﻭﺩگاﻩ بین‌المللی میتیگا ﺷﻬﺮ طرابلس لیبی

می گوید: از همین فرودگاه کوچک؟ می گویم:  همین جا امروز چرخ اقتصاد شهر تو را می چرخاند.  فریت بار و دیگر خدمات حمل هوایی، حالا به فرودگاه ها رونق داده. فقط کافی است نگاهت را از مسافر به سمت بار مسافر بچرخانی. مثل ما که سفر را از زاویه ای دیگر می بینیم. می گوید:جالب شد . تا حالا نشنیده بودم. در همه فرودگاه ها؟ میگویم: خیلی هایشان. مثل  فرودگاه معیتیقه که  فرودگاهی با کاربری نظامی-عمومی در شهر طرابلس، پایتخت و بزرگترین شهر کشور لیبی است. این فرودگاه در فاصله هشت کیلومتری شرق مرکزشهر طرابلس قرار دارد. تاریخ این فرودگاه به نوعی منحصر به فرد است. در سال 1923 به عنوان فرودگاهی نظامی متعلق به نیروی هوایی کشور ایتالیا ساخته شد؛ در زمان جنگ جهانی دوم پایگاه نظامی آلمان ها بود و در اواخر جنگ توسط ارتش انگلستان تسخير و اداره آن به نیروی هوایی امریکا واگذار شد. فرودگاه تا سال 1969 در اختیار ارتش آمریکا بود و سپس به دولت لیبی بازگردانده شد. بخش عمومی فرودگاه فعالیت خود را از سال 1995 میلادی آغاز کرد .البته  پیش از اینکه  در دفاتر بار شرکت های هواپیمایی، مراکز گمرکی مستقر در فرودگاه، شرکت های ارائه دهنده خدمات ترخیص بار  و شرکت های حمل و نقل زمینی ، مراکز فریت بار و کارگو این فرودگاه  مراحل ارسال بارت را آغاز کنی ، مطالب ما را بخوان تا  با خدمات مربوط به نقل و انتقال ، ترخیص کالا و فریت بار این فرودگاه آشنا شوی و سپس امور  مربوط به بارت را در فرودگاه معیتیقه و مراکز مربوط پی گیری کن.

ایرلاین های ارسال کننده کارگو به فرودگاه بین‌المللی میتیگا در شهر طرابلس لیبی

در این قسمت نام و مشخصات دفتر هواپیمایی که قادر به انجام ارسال بار به طرابلس لیبی می باشند را به طور کامل ذکر کردیم. لازم به ذکر است که در شرایط خاص بعضی از شرکت های هواپیمایی قادر به ارائه سرویس نخواهند بود. پس از انجام پروسه ارسال بار به طرابلس لیبی از طریق فرودگاه Mitiga Intl. Airport جهت اطلاع از رسیدن بارتان و حصول اطمینان می توانید با دفتر خدمات بار ایر لاین حمل کننده بارتان به مقصد از طریق اطلاعات زیر تماس حاصل کنید، و جهت دریافت مدارک بارتان به دفتر خدمات بار این شرکت و یا محلی که ایشان شما را راهنمایی می کنند مراجعه نمایید.

اطلاعات دفتر کارگو ایرلاین ها در شهر طرابلس لیبی

اطلاعات فرودگاه بین‌المللی میتیگا


تلفن فرودگاه
Libya
Mitiga Intl. Airport

ترمینال های کارگو در فرودگاه بین‌المللی میتیگا

پس از رسیدن بار شما از فرودگاه مبدا به فرودگاه Mitiga Intl. Airport شما می توانید پس از دریافت بار خود از دفتر شرکت هواپیمایی در شهر طرابلس لیبی با مراجعه به انبار ورودی مورد نظر خود واقع در این فرودگاه نسبت به ترخیص و تحویل بار خود اقدام نمایید.

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی میتیگا

ورود و خروج تمامی محمولات هوایی اعم از مسافری، مهاجری و تجاری، به هر کشور، مستلزم رعایت قوانین گمرکی ان کشور و پرداخت عوارض و حقوق گمرکی می باشد. ورود بار شما به فرودگاه Mitiga Intl. Airport هم از این قاعده مستثنی نمیباشد. ما تمامی قوانین گمرکی مقصد مورد نظرتان را در صفحه گمرک مصلحة الجمارك برای شما به تفصیل توضیح داده ایم.

شرکت های اجاره وانت و کامیونت

پس از اینکه بار شما از گمرک مصلحة الجمارك در فرودگاه Mitiga Intl. Airport توسط خودتان و یا یکی از شرکت های ترخیص کار معرفی شده در سایت سفیران بطور قطعی ترخیص کردید، شما می توانید با استفاده از سرویس های ارائه شده توسط یکی از شرکت های زیر ماشین حمل بار (ون، وانت، کامیونت) بطور روزانه اجاره نموده و بار خود را به منزل و یا مقصد نهایی برسانید.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به طرابلس لیبی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه فرودگاه بین‌المللی میتیگا
TRIPOLI WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار