خدمات ارسال کارگو به فرودگاه بین‌المللی پنانگ شهر بیان لپاس

اطلاعات بیشتر

ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻓﺮﻭﺩگاﻩ بین‌المللی پنانگ ﺷﻬﺮ بیان لپاس

فرودگاه بین المللی پنانگ (یاتا: ZJR، ایکائو: WMKP)  با نام قبلی فرودگاه بین المللی بایان لپاس، یکی از پر تردد ترین و قدیمی ترین فرودگاه های مالزی است که  در نزدیکی بایان لپاس در بخش جنوب شرقی جزیره پنانگ، 16 کیلومتری (9. 9 مایلی) جنوب مرکز شهر قرار گرفته است فرودگاه بین المللی پنانگ بعنوان یک فرودگاه مهم در بخش شمالی مالزی فعالیت می کند و بطور مستمر با شهرهای اصلی آسیا مانند کوالالامپور، سنگاپور، بانکوک، جاکارتا، مدان، هنگ کنگ و تایپه در ارتباط است. به لحاظ ترافیک مسافری سومین و از نظر حمل بار دومین فرودگاه پرجمعیت در مالزی می باشد.

ایرلاین های ارسال کننده کارگو به فرودگاه بین‌المللی پنانگ در شهر بیان لپاس

در این قسمت نام و مشخصات دفتر هواپیمایی که قادر به انجام ارسال بار به بیان لپاس می باشند را به طور کامل ذکر کردیم. لازم به ذکر است که در شرایط خاص بعضی از شرکت های هواپیمایی قادر به ارائه سرویس نخواهند بود. پس از انجام پروسه ارسال بار به بیان لپاس از طریق فرودگاه Penang Intl. جهت اطلاع از رسیدن بارتان و حصول اطمینان می توانید با دفتر خدمات بار ایر لاین حمل کننده بارتان به مقصد از طریق اطلاعات زیر تماس حاصل کنید، و جهت دریافت مدارک بارتان به دفتر خدمات بار این شرکت و یا محلی که ایشان شما را راهنمایی می کنند مراجعه نمایید.

اطلاعات دفتر کارگو ایرلاین ها در شهر بیان لپاس

اطلاعات فرودگاه بین‌المللی پنانگ


تلفن فرودگاه
Malaysia
Penang Intl.

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی پنانگ

ورود و خروج تمامی محمولات هوایی اعم از مسافری، مهاجری و تجاری، به هر کشور، مستلزم رعایت قوانین گمرکی ان کشور و پرداخت عوارض و حقوق گمرکی می باشد. ورود بار شما به فرودگاه Penang Intl. هم از این قاعده مستثنی نمیباشد. ما تمامی قوانین گمرکی مقصد مورد نظرتان را در صفحه گمرک Royal Malaysian Customs Department برای شما به تفصیل توضیح داده ایم.

شرکت های اجاره وانت و کامیونت

پس از اینکه بار شما از گمرک Royal Malaysian Customs Department در فرودگاه Penang Intl. توسط خودتان و یا یکی از شرکت های ترخیص کار معرفی شده در سایت سفیران بطور قطعی ترخیص کردید، شما می توانید با استفاده از سرویس های ارائه شده توسط یکی از شرکت های زیر ماشین حمل بار (ون، وانت، کامیونت) بطور روزانه اجاره نموده و بار خود را به منزل و یا مقصد نهایی برسانید.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به بیان لپاس

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

BAYAN LEPAS WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار