خدمات ارسال کارگو به فرودگاه پتروپاولوفسک-کامچاتسکی شهر پتروپاولوفسک-کامچاتسکی

حمل هوایی به پاولوفسک - کامچاتسکی ؛ یک تحول نو

 

نمی دانم باور می کنید یا نه که  فکرهای جدید می تواند یک جامعه را دگرگون کنند. داستان حمل هوایی به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی و دیگر شهر های دنیا از این دست تحولات است. ایجاد فرودگاه­ها اگر نگوییم مهمترین دست آورد بشر که یکی از اثر گذارترین دستاوردهایی بوده که تا کنون جهان به خود دیده است. این مراکز به سبب جامعیت و کارکرد چندگانه ای که دارند اکنون دروازه اصلی اقتصادی شهرها نام گرفته اند. بخش زیادی از رونق و توسعه شهرهایی مثل پترو پاولوفسک - کامچاتسکی  بی شک مرهون مراکزی به نام فرودگاه است.

برای شهرهای کوچک دنیا نیز می توان   چنین وضعی در نظر گرفت. فرودگاه ها و هواپیماها به سرعت به یکی از دوست داشتنی ترین وسایل حمل و نقل جهان بدل شدند. به گونه ای که گرایش مردم به آنها بیشتر و بیشتر می شد.

اکنون همه بر این باورند که  بهترین وسیله در مسافت های طولانی و حمل هوایی به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی هواپیما ها هستند. افزون براین، صادرکنندگان نیز  کسب و کارشان را با ارسال کارگو به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی و حمل هوایی به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی و شهرهای دیگر جهان رونق داده اند. اکنون فرودگاه نوع تجارت را نیز تغییر داده است. به گونه ای که رشد بسیاری از شهر ها به سبب تاسیس فرودگاه بوده و پیشرفت های چشمگیری حاصل شده است. امروزه دیگر هواپیما ها و فرودگاه ها به طور محسوسی در زندگی مردم نقش دارند.

 

فرودگاه پترو پاولوفسک - کامچاتسکی چگونه ارسال کارگو به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی را تسهیل می کند؟

 

 فریت بار به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی هم مسافری است و هم تجاری. امکان  ارسال کارگو به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی  برای تجارت جهانی فراهم است و زمینه های آن توسط فرودگاه به وجود آمده است. باید دانست فقط کالاهای تجاری در این دسته جای می گیرند  و حمل این کالا ها نیز با توجه به  بالا بودن حجم بار، با هواپیماهای ویژه­ای صورت می گیرد.

قسمت بزرگی از بار تجاری که در حال حاضر به­صورت فریت بار به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی، صادر میشود، شامل مواد غذایی مانند زعفران و خشکبار و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال چندین محموله مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی دارد. در صورتی که قصد ارسال بار تجاری به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی را دارید ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه شهر ها یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی بهره­مند شوید.

 تمام محصولات حالا دیگرفرودگاه پترو پاولوفسک - کامچاتسکی ، پایگاه حمل هوایی به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی است و تحولات اقتصادی آن نیز تحت تأثیر ارسال کارگو متحول شده است. به گونه ای که جایگزینی مناسب­تر برای آن وجود ندارد. پر بیراه نیست اگر بگوییم  صادر کنندگان راهی مقرون به صرفه برای داد و ستد با جهان پیدا کرده اند. راهی سریع و مطمئن . بله فرودگاه

امروزه حتی میوه جات و سبزیجات فاسد شدنی به کمک فرودگاه ها در کمترین زمان وبا امکانات بالای نگهداری در هواپیما به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی می­رسد تا به واسطه ارسال کارگو به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی، تجارت موفق همچنان بین شهرها ی جهان نیز فعال و برقرار بماند. باید گفت این را باید فرهنگ تجارت از کالاهای خشک به تجارت کالاهای تر نیز نامید. فرودگاه ها با کوتاه­کردن مسیرها این امکان را فراهم کرده اند.

گمرک فرودگاه، ناظران حمل هوایی به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی و ارسال کارگو به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی

 

قوانین گمرکی، وارد کردن برخی کالا ها را از طریق حمل هوایی به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی غیرمجاز دانسته اند که البته آگاهی از این قوانین برای مسافران و مهاجرانی که از طریق حمل هوایی به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی می آیند ضروری است.  در واقع مسئولان گمرک بر تمام مراحل برای جلوگیری از نقض قانون نظارت می­کنند. شما می توانید با مراجعه به وب سایت سفیران و شنیدن پادکست ها و دیدن ویدئو های ما، از قوانین گمرک فرودگاه­های شهرهای جهان آگاه شوید.

 شرکت فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست ارسال  کارگو به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی راه اندازی شده  و شما را در ارسال کالاهایتان از طریق حمل هوایی به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی یاری می­کند. این مجموعه می­تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته­ بندی حرفه­ای بر­روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بار شما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی صادر خواهد شد. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به شهر پترو پاولوفسک - کامچاتسکی؛
حمل اضافه بار مسافری به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی ؛
ارسال لوازم منزل به شهر پترو پاولوفسک - کامچاتسکی ؛
فریت بار تجاری به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی.

 

گفتنی است امکانات دیگری نیز برای صادرکنندگان فراهم است که می تواند در روند ارسال کارگو به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی، صادرکنندگان را یاری کند. در صورتی که تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارد،  شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما به شهر پترو پاولوفسک - کامچاتسکی نیز استفاده کند. حضور ارسال کننده بار در بیشتر مواقع در گمرک الزامی نیست.

 

حمل هوایی به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی و نقش آن در رشد این شهر

 

تا کنون به جامعیت فرودگاه ها اشاره کردیم. بد نیست بسیاری از موضوعات دیگر مثل گردشگری هم به سبب گسترش یافتن شبکه فرودگاهی در جهان رونق یافته است. پس هیچ کس برای دیدن هیچ کجای دنیا  و شهر زیبایی مثل پترو پاولوفسک - کامچاتسکی آرزو به دل نمی ماند.

هرساله مسافران  و مهاجران زیادی از راه  امکان حمل هوایی به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی، از این شهر دیدن می کنند. این مراودات فرهنگی و اقتصادی است. دیگر کسی به چگونه رفتن فکر نمی کند؛ چون امکانات رفتن مهیاست بلکه همه در پی یافتن بهترین مکان ها برای سفر هستند.

جذب توریسم و نیروی انسانی از راه کارهایی است که کشورهای درحال توسعه به آن روی آورده اند. این درحالی است که امروزه بودجه اصلی برخی کشورها بر اساس رفت و آمدهای مهاجران و مسافران تأمین می­شود که این ها با اتکا به فرودگاه ها به دست آمده اند.

فرودگاه ها باعث رونق بازار علم و دانش نیز شده اند.  به طوری که سالانه همایش های گوناگونی در نقاط مختلف جهان در حال برگزاری است و بسیاری از اساتید و علاقه مندان در این همایش­های جهانی شرکت می کنند. سالانه تعداد بسیاری از دانشجویان از کشورهایی مانند ایران برای تحصیل به شهرهایی مانند پترو پاولوفسک - کامچاتسکی می­روند که از خدمات حمل بار شرکت سفیران در بخش های حمل هوایی به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی بهرمند میشوند.

و اما  مهاجرت نیز با وجود فرودگاه راحت تر شده است. تا آنجا که بردن وسایل خانه از ایران به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی بسیار آسان و مقرون به صرفه شده است. در بخش حمل بار مسافری، شرکت سفیران به روند آسان سفرهای فرودگاهی کمک می­کند. به گونه ای که ضمن آگاه کردن مسافر از قوانین حمل بار درسفر از طریق وب سایت، آمادگی خود را برای انجام امور ارسال بار از ابتدا تا انتها اعلام می کند.

 شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می­دهد و به امور گمرکی جهت  ارسال بار و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار یا سوغات برای  عزیزان خود هستید،  شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، آن را برای شما به شهر پترو پاولوفسک - کامچاتسکی فریت می نماید و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت باروکارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد. 

 

حمل هوایی به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی در مرکزی به نام فرودگاه

 

گسترش فرودگاه ها چنان است که آنها را در هیأت یک شهر کامل ظاهر می کند. شهری که می تواند شهر یا شهرهای همجوار خود را مدیریت کند. این رونق در ابعاد گسترد ه اش البته به همین جا منتهی نمی شود. مهمترین ویژگی هواپیما ها یعنی کم کردن مسافت و امکان جابجایی کالاهای سنگین نعمتی است که بشر هرگز از آن غافل نخواهد شد و روز به روز شاهد رشد فرودگاه ها خواهیم بود.

 

 به سبب حجم بالای تبادل کالا از طریق حمل هوایی، تعدادی از شرکت ها در فرودگاه متصدی حمل بار هوایی هستند. دفتر شرکت فریت بار و کارگو سفیران نیز در فرودگاه امام خمینی مستقر و آماده خدمت رسانی به مسافران، مهاجران و صادرکنندگان عزیز است تا روند ارسال بار مسافری یا احتمالا ارسال کارگو به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی با مشکلی مواجه نشود و در کوتاه ترین زمان و منصفانه ترین قیمت بارشان به مقصد برسد.

 

اگر مسافر، مهاجر یا صادرکننده به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی هستید می توانید امور ارسال  بارتان را به ما بسپارید و در اسرع وقت با خیالی آسوده بارتان را در مقصد پترو پاولوفسک - کامچاتسکی به سلامت کامل تحویل بگیرید. در دفتر شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران واقع در فرودگاه امام خمینی ، ترمینال بار(کارگو) منتظر شما هستیم. گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

حمل هوایی به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی در مقصد هم هزینه ای دارد؟

خیر، هزینه حمل هوایی به صورت کامل در مبدا دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

آیا می توان در مرسوله حمل هوایی به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی مواد غذایی قرار داد؟

ارسال اکثر مواد غذایی به صورت حمل هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

حمل اضافه بار مسافری به پترو پاولوفسک - کامچاتسکی چگونه انجام می شود؟

 

اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار حمل هوایی ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر

ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻓﺮﻭﺩگاﻩ پتروپاولوفسک-کامچاتسکی ﺷﻬﺮ پتروپاولوفسک-کامچاتسکی

پای حرف های هر اهل سفر که بنشینید برایتان خواهد گفت که خدمات حمل و نقل بار و فریت بار چه امتیاز بزرگی درزمانه ماست.اینبار در فضای مجازی پای حرف های ما بنشینید.حرف هایی تازه حاصل نگاهی نو به سفر. دریچه ای که شاید تا کنون کسی بر شما نگشوده باشد.در این مسیر ابتدا گردشی می کنیم در فرودگاه های جهان  که حالا گذرگاه های بزرگ اقتصادی شهرها به شمار می روند. برای  آشنایی با فرودگاه پتروپاولوفسک-کامچاتسکی،  بد نیست بدانید فرودگاه پتروپاولوفسک-کامچاتسکی یا فرودگاه یلیزوو، فرودگاهی با کاربری نظامی-عمومی در خدمت شهر پتروپاولوفسک-کامچاتسکی در استان کامچاتکا در کشور روسیه است. این فرودگاه در فاصله بیست و نه کیلومتری شهر پتروپاولوفسک-کامچاتسکی در شهر الیزوو بنا شده است. مالکیت فرودگاه در اختیار شرکت فرودگاه های مناطق است و اداره آن بر عهده شرکت سهامی فرودگاه بین المللی پتروپاولوفسک-کامچاتسکی است . این فرودگاه فعالیت خود را به عنوان باند پرواز از سال 1942 میلادی آغاز کرده و در ابتدا فقط کاربری عمومی داشته است؛ زیرا به دلیل توافق کشور ژاپن با شوروی، شوروی اجازه هوانوردی نظامی در منطقه کامچاتکا را در آن زمان نداشته است. تاریخ شروع به کار رسمی این فرودگاه سال 1948 میلادی است.مراجعه به  دفاتر بار شرکت های هواپیمایی، مراکز گمرکی مستقر در فرودگاه، شرکت های ارائه دهنده خدمات ترخیص بار  و شرکت های حمل و نقل زمینی ، مراکز فریت بار و کارگو این فرودگاه  کمک بزرگی خواهد بود ،  اما ابتدا اگر می خواهید با خدمات مربوط به نقل و انتقال ، ترخیص کالا و فریت بار این فرودگاه ، آشنا شوید مطالب ما را بخوانید  و سپس  با اطلاعات به دست آمده امور  مربوط به بارتان را در فرودگاه پتروپاولوفسک-کامچاتسکی پی گیری کنید.

ایرلاین های ارسال کننده کارگو به فرودگاه پتروپاولوفسک-کامچاتسکی در شهر پتروپاولوفسک-کامچاتسکی

در این قسمت نام و مشخصات دفتر هواپیمایی که قادر به انجام ارسال بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی می باشند را به طور کامل ذکر کردیم. لازم به ذکر است که در شرایط خاص بعضی از شرکت های هواپیمایی قادر به ارائه سرویس نخواهند بود. پس از انجام پروسه ارسال بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی از طریق فرودگاه Petropavlovsk-Kamchatsky Airport جهت اطلاع از رسیدن بارتان و حصول اطمینان می توانید با دفتر خدمات بار ایر لاین حمل کننده بارتان به مقصد از طریق اطلاعات زیر تماس حاصل کنید، و جهت دریافت مدارک بارتان به دفتر خدمات بار این شرکت و یا محلی که ایشان شما را راهنمایی می کنند مراجعه نمایید.

اطلاعات دفتر کارگو ایرلاین ها در شهر پتروپاولوفسک-کامچاتسکی

اطلاعات فرودگاه پتروپاولوفسک-کامچاتسکی

Russia
Petropavlovsk-Kamchatsky Airport

تلفن فرودگاه
Russia
Petropavlovsk-Kamchatsky Airport

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه پتروپاولوفسک-کامچاتسکی

ورود و خروج تمامی محمولات هوایی اعم از مسافری، مهاجری و تجاری، به هر کشور، مستلزم رعایت قوانین گمرکی ان کشور و پرداخت عوارض و حقوق گمرکی می باشد. ورود بار شما به فرودگاه Petropavlovsk-Kamchatsky Airport هم از این قاعده مستثنی نمیباشد. ما تمامی قوانین گمرکی مقصد مورد نظرتان را در صفحه گمرک Kamchatskaya Tamozhnya, Tamozhennyy Post "Morskoy Port "Petropavlovsk-Kamchatskiy" برای شما به تفصیل توضیح داده ایم.

شرکت های اجاره وانت و کامیونت

پس از اینکه بار شما از گمرک Kamchatskaya Tamozhnya, Tamozhennyy Post "Morskoy Port "Petropavlovsk-Kamchatskiy" در فرودگاه Petropavlovsk-Kamchatsky Airport توسط خودتان و یا یکی از شرکت های ترخیص کار معرفی شده در سایت سفیران بطور قطعی ترخیص کردید، شما می توانید با استفاده از سرویس های ارائه شده توسط یکی از شرکت های زیر ماشین حمل بار (ون، وانت، کامیونت) بطور روزانه اجاره نموده و بار خود را به منزل و یا مقصد نهایی برسانید.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

PETROPAVLOVSK-KAMCHATSKY WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار