خدمات ارسال کارگو به فرودگاه اسپیچنکوف شهر نووکوزنتسک

اطلاعات بیشتر

ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻓﺮﻭﺩگاﻩ اسپیچنکوف ﺷﻬﺮ نووکوزنتسک

از این پس بارها در دست فریت بار است. خیالتان آسوده باشد. اما با رفتن بارها شما می مانید با پرسش هایی فراوان. ازاین پس چه خواهد شد. بارها چگونه به مقصد می رسد؟ پاسخ پرسش ها نزد ماست. بله! ما با نگاهی متفاوت به سفر شما را با بارتان همراه خواهیم کرد که با خیال آسوده تا فرود بارتان در فرودگاه مقصد، یار بارتان باشید. بهتر است به فرودگاه های شهرهای جهان نگاهی دقیق تر بیاندازیم. فرودگاه اسپیچنکوف. فرودگاه اسپیچنکوف، که با نام فرودگاه نووکوزنتسک نیز شناخته می شود، یکی از دو فرودگاه بزرگ استان کمروو در کشور روسیه در بخش جنوب غربی سیبری است . این فرودگاه در فاصله هفده کیلومتری غرب شهر نووکوزنتسک قرار دارد و نام خود را از شهر همجوار یعنی شهر اسپیچنکوف، گرفته است. مالکیت فرودگاه متعلق به شرکت هوانوردی نووکوزنتسک و اداره آن بر عهده شرکت ایروکوزباس است. این فرودگاه فعالیت خود را از سال 1968 میلادی آغازکرده است. تابلو دفاتر بار شرکت های هواپیمایی، مراکز گمرکی مستقر در فرودگاه، شرکت های ارائه دهنده خدمات ترخیص بار  و شرکت های حمل و نقل زمینی ، مراکز فریت بار و کارگو این فرودگاه  شما را به سوی خود فرا می خواند ،  اما برای شناخت خدمات مربوط به نقل و انتقال ، ترخیص کالا و فریت بار این فرودگاه، مطالب ما را بخوانید  و سپس امور  مربوط به بارتان در فرودگاه اسپیچنکوف را دنبال کنید. 

ایرلاین های ارسال کننده کارگو به فرودگاه اسپیچنکوف در شهر نووکوزنتسک

در این قسمت نام و مشخصات دفتر هواپیمایی که قادر به انجام ارسال بار به نووکوزنتسک می باشند را به طور کامل ذکر کردیم. لازم به ذکر است که در شرایط خاص بعضی از شرکت های هواپیمایی قادر به ارائه سرویس نخواهند بود. پس از انجام پروسه ارسال بار به نووکوزنتسک از طریق فرودگاه Spichenkovo Airport جهت اطلاع از رسیدن بارتان و حصول اطمینان می توانید با دفتر خدمات بار ایر لاین حمل کننده بارتان به مقصد از طریق اطلاعات زیر تماس حاصل کنید، و جهت دریافت مدارک بارتان به دفتر خدمات بار این شرکت و یا محلی که ایشان شما را راهنمایی می کنند مراجعه نمایید.

اطلاعات دفتر کارگو ایرلاین ها در شهر نووکوزنتسک

اطلاعات فرودگاه اسپیچنکوف


تلفن فرودگاه
Russia
Spichenkovo Airport

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه اسپیچنکوف

ورود و خروج تمامی محمولات هوایی اعم از مسافری، مهاجری و تجاری، به هر کشور، مستلزم رعایت قوانین گمرکی ان کشور و پرداخت عوارض و حقوق گمرکی می باشد. ورود بار شما به فرودگاه Spichenkovo Airport هم از این قاعده مستثنی نمیباشد. ما تمامی قوانین گمرکی مقصد مورد نظرتان را در صفحه گمرک Novokuznetsk customs post برای شما به تفصیل توضیح داده ایم.

شرکت های اجاره وانت و کامیونت

پس از اینکه بار شما از گمرک Novokuznetsk customs post در فرودگاه Spichenkovo Airport توسط خودتان و یا یکی از شرکت های ترخیص کار معرفی شده در سایت سفیران بطور قطعی ترخیص کردید، شما می توانید با استفاده از سرویس های ارائه شده توسط یکی از شرکت های زیر ماشین حمل بار (ون، وانت، کامیونت) بطور روزانه اجاره نموده و بار خود را به منزل و یا مقصد نهایی برسانید.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به نووکوزنتسک

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

NOVOKUZNETSK WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار