قوانین گمرکی فرودگاه بین المللی بانجول در پروسه حمل هوایی به شهر بانجول

حمل هوایی به بانجول و ترخیص کالا در گمرک گامبیا


اگر به دنبال بهترین روش برای ارسال بار به شهر بانجول در کشور گامبیا هستید، تردید نداشته باشید حمل هوایی به بانجول بهترین گزینه برای شماست. این روش ایمن، سریع و مقرون به صرفه است و می تواند پاسخگوی همه نیازهای شما باشد. شک به دلتان راه ندهید و تصمیمتان را بگیرید. به‌این‌ترتیب ورودتان را به فرآیند حمل هوایی به بانجول تبریک می‌گوییم. حالا در فرودگاه بین‌المللی بانجول در شهر بانجول کشور گامبیا منتظر رسیدن کالاهایتان باشید. فقط یادتان باشد گمرک کشور. گامبیا هم قوانینی دارد که بی‌شک در مورد بار شما هم اعمال خواهد شد. این قوانین را باید بدانید. دفتر گمرک این فرودگاه Gambia Revenue Authority نام دارد. البته قانون در همه بخش های گمرکی کشور گامبیا یکسان است. برخی قانون ها را پیش از سفر و برخی را هنگام تحویل بار باید اعمال کنید.

گمرک کشور گامبیا و قوانینش برای حمل هوایی به بانجول


حال که بار هوایی شما به شهر بانجول رسیده است وقت ترخیص آن از دفتر گمرک فرودگاه بین‌المللی بانجول است. اگر دوست دارید تشریفات گمرکی بار هوایی خود را با سرعت بالا و دردسر کم پیش ببرید، حتماً قبل از رسیدن بار به مقصد اطلاعات خود درباره قوانین گمرکی کشور گامبیا را افزایش دهید. ما مسیر کسب اطلاعات را برایتان هموار کرده‌ایم. همه قوانین گمرکی مربوط به مسافرین و مهاجرین به کشور گامبیا را در قالب متن، ویدیو و همچنین به‌صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان نهاده‌ایم. شما در این مسیر به فرم‌هایی نیاز خواهید داشت تا ترخیص کالاها آسان باشد. این فرم ها نیز در سایت ما برایتان مهیاست.

قوانین گمرک مسافری گامبیا برای مسافرین بانجول


در هنگام سفر به شهر بانجول در کشور گامبیا هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید. محدوده این معافیت به این شکل است:

 • 200 نخ سیگار یا 50 سیگار برگ یا 250 گرم توتون
 • 250 میلی‌لیتر ادوکلن و عطر
 • لوازم شخصی موردنیاز سفر
 • دیگر اقلام تا ارزش 1000 دالاسی گامبیا (تقریباً معادل ۲۰ دلار امریکا)

فقط به خاطر داشته باشید که این معافیت ها صرفا برای بار هوایی همراه مسافرین بانجول هستند، نه بار هوایی ای که به گامبیا ارسال می کنید.
در پادکست ما میزان عوارض گمرکی و مالیات‌ها مشخص‌شده و شما می‌توانید از آن مطلع شوید. همین‌طور خواهید دانست چه مواد غذایی ازنظر گمرک گامبیا مجاز است. هر آنچه که مهاجران و مسافران باید درباره حمل بار بدانند را ما در این پادکست گنجانده‌ایم. پس مسافران کشور گامبیا شنیدن این پادکست را از دست ندهند.

ورود کدام کالاها به شهر بانجول در گمرک گامبیا ممنوع است


بامطالعه قوانین گمرکی کشور گامبیا در‌می‌یابید که حمل برخی کالاها مجاز نیست؛ اگر در بار هوایی همراه یا ارسالی شما به شهر بانجول یکی از اقلام لیست زیر وجود داشته باشد برایتان مشکل ایجاد خواهد شد. این مشکل ممکن است یک تأخیر چند ساعته یا پرداخت جریمه باشد؛ اما امکان پیگرد قانونی نیز وجود دارد و ممکن است متحمل دردسرهای زیادی بشوید. از نظر قوانین گمرک کشور گامبیا ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • مواد مخدر
 • داروهای غیرقانونی
 • چاقو و سلاح‌های کشنده
 • محتوای مستهجن
 • پول و اقلام تقلبی
 • تجهیزات ارتباط رادیویی
 • گوشت، محصولات گوشتی و بسیاری دیگر از محصولات حیوانی
 • گیاه و محصولات گیاهی

قوانین گمرکی مهاجرت به بانجول در گامبیا


اگر بخواهید به شهر بانجول در کشور گامبیا مهاجرت کنید و هدفتان از سفر اقامت طولانی باشد، شرایط برای شما تفاوت می‌کند. مهاجرین به دلیل مدت بلند سفرشان، به وسایل بیشتری در مقایسه با مسافرین نیاز دارند و این موضوع باعث شده اکثر مهاجرین شهر بانجول در کشور گامبیا اضافه بار داشته باشند. جریمه اضافه بار مسافری مبلغ قابل توجهی است که هزینه‌های سفر شما را افزایش می دهد. کاهش هزینه‌هایتان با ما. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، بی‌هیچ دغدغه‌ای در سلامت کامل در فرودگاه کشور گامبیا به شما تحویل می‌دهیم.
اگر برای اقامت به کشور گامبیا سفر می‌کنید و قصد وارد کردن لوازم شخصی و خانگی خود به این کشور را دارید به قوانین زیر توجه نمایید:

 • لوازم‌خانگی دست‌دوم به‌استثنای لوازم برقی همگی معاف از پرداخت مالیات ورود هستند.
 • برای تمامی لوازم جدیدی که از زمان خرید آن‌ها کمتر از 6 ماه می گذرد، باید برگ خرید ارائه نمایید.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد به پادکست فریت بار و کارگو سفیران مراجعه نمایید.

هدف ما از تهیه پادکست، آشنا شدن شما با ریزودرشت قوانین گمرکی کشور گامبیا است. شاید به بردن حیوان خانگی فکر کرده‌اید یا در حال ارسال هدیه برای دوستتان هستید. یا تازه عروس و دامادید و تکلیف بردن جهیزیه‌هایتان معلوم نیست. شاید هم به‌رسم همه ایرانی‌ها دارید سوغاتی‌های منحصربه‌فرد ایرانی مثل لواشک و آجیل را برای بردن به گامبیا بسته‌بندی می‌کنید. شاید خبر نداشته باشید که اصلاً این کالاها را می‌توانید با خودتان حمل کنید یا خیر. یا اگر می‌توانید چقدر و به چه شکل. ما به همه این موارد در پادکستمان اشاره‌کرده‌ایم. امکان دسترسی به فرم‌های مخصوص گمرک کشور گامبیا نیز در سایت ما وجود دارد. پس با خیال راحت به پادکست ما گوش کنید و با آمادگی کامل از سفر یا مهاجرت لذت ببرید.

برای حمل هوایی به بانجول می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

هزینه حمل هوایی به بانجول چگونه محاسبه می‌شود؟


هزینه حمل هوایی به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.

آیا می توان در مرسوله حمل هوایی به بانجول مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت حمل هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین المللی بانجول

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور گامبیا ، گمرک Customs and Excise ، واقع در فرودگاه بین المللی بانجول (Banjul Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر بانجول فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Customs and Excise

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین المللی بانجول (Banjul Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین المللی بانجول ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور گامبیا

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور گامبیا در شهر بانجول واقع در فرودگاه Banjul Intl. Airport (Banjul Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  گامبیا، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور گامبیا جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور گامبیا از طریق Gambia Revenue Authority نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور گامبیا را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به بانجول

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار