قوانین گمرکی فرودگاه بین‌المللی کراسکو در پروسه حمل هوایی به شهر مونته ویدئو

مراحل حمل هوایی به مونته ویدئو و ترخیص کالا از گمرک اروگوئه


اگر شما هم قصد ارسال بار به شهر مونته ویدئو در کشور اروگوئه را دارید، حمل هوایی بهترین گزینه است. حمل هوایی امن‌ترین، سریع ترین و مقرون به صرفه ترین راه ارسال خرده بار به شهر مونته ویدئو است. فرایند امن حمل هوایی شما را مجاب می کند تا بارتان را در مبدأ تحویل دهید و در مقصد با خیالی آسوده منتظر دریافتش بمانید. حتماً قوانین ورود و خروج کالا در گمرک اروگوئه را می دانید. اگر تا کنون سراغ دانستن قوانین گمرکی کشور اروگوئه نرفته اید با ما همراه باشید. باید بدانید قانون گمرکی اروگوئه در سراسر کشور یکسان است؛ یعنی بارتان در هرکدام از فرودگاه‌های این کشور فرود آید، همین قانون اجرا خواهد شد.

قوانین مهم گمرک اروگوئه در حمل هوایی به مونته ویدئو


وقتی بارتان به فرودگاه بین المللی کاراسکو/ژنرال سزارو ال. بریسو در شهر مونته ویدئو کشور اروگوئه رسید، نوبت به ترخیص آن از دفتر گمرک فرودگاه به نام DIRECCIÓN NACIONAL DE ADUANAS می رسد. در ترخیص بار هوایی مهم‌ترین موضوع اطلاع از تعرفه های گمرکی اروگوئه است. اینکه شما بدانید عوارض و مالیات کالاهای موجود در مرسوله شما در کشور اروگوئه چگونه محاسبه می شود. همچنین معافیت‌هایی هم برای شرایط خاص در نظر گرفته شده که اشراف بر آن‌ها کاملاً به نفع شماست. می بینید که اطلاعات در این زمینه ارزش بسیار زیادی دارد؛ اما دسترسی به آن کار هرکسی نیست. برای همین ما اطلاعات را در شکل های گوناگون ویدیویی و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان قرار داده‌ایم. فرم های لازم را هم می‌توانید از سایت سفیران دانلود کنید و به مسئولان گمرکی تحویل دهید.

قوانین گمرک مسافری اروگوئه برای مسافرین مونته ویدئو


در زمان سفر به شهر مونته ویدئو در کشور اروگوئه هر مسافر می‌تواند اقلام زیر را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید:

 • 400 نخ سیگار، یا 50 سیگار برگ یا 500 گرم توتون
 • لوازم شخصی مورد نیاز سفر
 • هدایا و لوازم نو در حجم غیرتجاری تا ارزش 500 دلار امریکا
 • این معافیت برای افراد زیر 18 سال نصف می شود.
 • لوازم ورزشی و ادوات موسیقی برای استفاده شخصی

اطلاع از عوارض گمرکی، مالیات‌ها و حتی مواد غذایی مجاز و غیر مجاز از نظر گمرک کشور اروگوئه کار آسانی نیست که در سایت سفیران در اختیار شماست. با شنیدن پادکست ما درباره قوانین گمرکی کشور اروگوئه همه اطلاعات گمرک مسافری و مهاجری یک جا در اختیارتان قرار می گیرد. پس قبل از هر اقدامی پادکست ما را بشنوید.
به یاد داشته باشید که این معافیت‌ها فقط برای بار هوایی همراه مسافرین در سفر به شهر مونته ویدئو صدق می کند و مرسولات حمل هوایی به اروگوئه را شامل نمی شود.

ورود کدام کالاها به مونته ویدئو از نظر گمرک اروگوئه ممنوع است


حالا که سفر شما به شهر مونته ویدئو قطعی شده است و بار سفر به کشور اروگوئه را می بندید، قبل از بستن چمدان‌هایتان کمی وقت بگذارید و نگاهی به فهرست اقلام ممنوعه از نظر گمرک اروگوئه بی اندازید. همراه داشتن یکی از این کالاها یا وجودشان در مرسوله بار هوایی شما، می‌تواند مشکلات متعددی برایتان ایجاد کند. ورود اقلام زیر به کشور اروگوئه ممنوع است:

 • مواد مخدر
 • محتوای مستهجن
 • اقلام تقلبی
 • میوه و سبزی‌های
 • لبنیات (به استثنا شیرهای مدت دار)
 • هر نوع گوشت
 • زنبور و عسل

قوانین گمرکی کشور اروگوئه در مهاجرت به مونته ویدئو


اگر هدف شما از سفر به شهر مونته ویدئو مهاجرت و اقامت بلند مدت در کشور اروگوئه است، حتماً به وسایل زیادی برای شروع فصل جدید زندگی خود در این کشور نیاز دارید. اگر بخواهید همه وسایل موردنیازتان را با خود به این کشور ببرید، مجبور به پرداخت هزینه جریمه اضافه‌بار مسافری خواهید شد که مبلغ آن به حدی زیاد است که گاهی اوقات از ارزش باری که می خواهید همراه خود ببرید نیز بیشتر می شود. این جاست که شما باید با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید. راه مطمئن و آسان این جاست. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، بی هیچ دغدغه ای در سلامت کامل در فرودگاه کشور اروگوئه به شما تحویل خواهیم داد.
اگر به قصد اقامت به کشور اروگوئه سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی دست دوم خود را به این کشور وارد نمایید، به قوانین زیر توجه کنید:

 • اگر موفق به اخذ ویزای اقامت دائم در اروگوئه شده باشید، ورود این لوازم برای شما معاف از پرداخت عوارض گمرکی خواهد بود.
 • اگر هنوز اقامت قانونی این کشور را دریافت نکرده باشید، اما فرآیند درخواست اقامت دائم در این کشور را آغاز کرده باشید، باید مبلغی به عنوان بیعانه (با توجه به ارزش مرسوله) نزد بانک بگذارید، پس از دریافت ویزای اقامت دائم این مبلغ به شما بازگردانده می شود.
 • فرد صاحب اقلام، باید قبل از ارسال مرسوله به اروگوئه در این کشور حاضر باشد.

برای آگاهی از مدارک مورد نیاز برای ورود این لوازم به این کشور به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت اروگوئه مراجعه کنید.

پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت اروگوئه شما را از ریز تا درشت قانون‌ها آگاه می کند. در این پادکست به شما خواهیم گفت که می توانید حیوان خانگی را به اروگوئه ببرید یا خیر؟ ارسال هدیه برای یکی از بستگان چه وضعی دارد؟ تکلیف حمل جهیزیه زوج های جوان چیست و سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل، اجازه ورود به اروگوئه را دارند یا خیر. اینکه چگونه فرم های مربوط به گمرک را پر کنید. فرم هایی که برای سهولت و دسترسی آسان، در این سایت قرار داده‌ایم. گمان می کنم اکنون نیز شما با ما هم نظر شده باشید که فریت بار یا حمل هوایی همان چیزی است که مسافران و مهاجران به آن نیاز دارند.

حمل هوایی به مونته ویدئو به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند حمل هوایی به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به مونته ویدئو چیست؟


از آنجایی که حمل بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

حمل اضافه‌بار مسافری به مونته ویدئو چگونه انجام می شود؟


اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار حمل هوایی ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی کراسکو

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور اروگوئه ، گمرک Aduana-Correos ، واقع در فرودگاه بین‌المللی کراسکو (Carrasco Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر مونته ویدئو فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Aduana-Correos

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین‌المللی کراسکو (Carrasco Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین‌المللی کراسکو ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور اروگوئه

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور اروگوئه در شهر مونته ویدئو واقع در فرودگاه Carrasco Intl. Airport (Carrasco Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  اروگوئه، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور اروگوئه جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور اروگوئه از طریق DIRECCIÓN NACIONAL DE ADUANAS نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور اروگوئه را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به مونته ویدئو

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار