قوانین گمرکی فرودگاه بین‌المللی کوناکری در پروسه حمل هوایی به شهر کوناکری

قانون‌های گمرکی کشور گینه در حمل هوایی به کوناکری


اگر قرار باشد بارتان را به شهر کوناکری در کشور گینه بفرستید کدام‌یک از روش‌های ارسال بار را انتخاب می‌کنید؟ حمل هوایی. این پاسخ بسیاری از مسافرانی است که با این خدمات آشنا هستند. این افراد به خوبی می‌دانند که حمل هوایی به کوناکری، امن‌ترین، سریع‌ترین و مقرون به صرفه ترین روش ارسال بار به کشور گینه است. با انتخاب گزینه فریت بار، شما در مسیر حمل هوایی قرارگرفته‌اید، اما این آغاز راهی است که قوانین خاص خودش را دارد و شما لازم است با قوانین گمرکی کشور گینه آشنا باشید تا دچار گرفت و گیرهای گمرکی نشوید. این اطلاعات را ما در اختیارتان می‌گذاریم. پس بامطالعه این قانون‌ها و اجرای آن، دیگر دغدغه‌ای نخواهید داشت. بارتان را به هرکدام از فرودگاه‌های کشور گینه که بفرستید این قوانین به شکل یکسان اعمال می‌شود. بدیهی است که تمام گمرک‌های یک کشور از قانونی واحد پیروی می‌کنند.

داستان حمل هوایی به کوناکری در گمرک کشور گینه


حالا منتظرید تا بارتان را در فرودگاه بین‌المللی کوناکری در شهر کوناکری به شما تحویل دهند. زیاد عجله نکنید. چون قوانین گمرکی باید درباره همه بارها اعمال شود. چه مقرراتی؟ مواردی مثل عوارض ورود کالا و مالیات‌هایی که بر اساس قانون گمرک کشور گینه اعمال می‌شود. همین‌طور باید توجه کنید که شاید شما بتوانید از امتیازات و معافیت‌های گمرکی استفاده کنید. دفتر گمرک این فرودگاه که باید تشریفات گمرکی خودتان را آنجا پیگیری کنید Customs Office نام دارد. خب دستیابی به این موارد شاید کمی دشوار است و ما در سایت سفیران این قوانین را برایتان خواهیم گفت. این اطلاعات را می‌توانید به‌صورت متن، ویدیو و همچنین به‌صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران دریافت کنید. باید به فرم های لازم برای ترخیص کالا هم توجه کنید. این فرم‌ها نیز در سایت ما قرار داده‌شده تا شما پس از دانلود آن‌ها را پرکنید و هنگام ترخیص به گمرک مربوط تحویل دهید.

گمرک مسافری گینه و قوانین آن برای مسافرین کوناکری


در هنگام سفر به شهر کوناکری در کشور گینه هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید. محدوده این معافیت به این شکل است:

 • 1000 نخ سیگار یا 250 سیگار برگ یا 1 کیلوگرم توتون
 • حجم معقول ادوکلن و عطر
 • لوازم شخصی موردنیاز مسافر

پادکست ما در قسمت کشور گینه به تمام پرسش‌هایتان درباره میزان عوارض گمرکی و همین‌طور مواد غذایی مجاز و غیرمجاز پاسخ می‌دهد... در این پادکست، شما قوانین گمرکی مسافری و مهاجرین را می‌شنوید. پس با شنیدن پادکست کشور گینه، همیشه یک‌قدم جلوتر سفر می‌کنید.
به خاطر داشته باشید که این معافیت ها فقط برای بار هوایی همراه مسافرین منظور می گردند و برای مرسولات حمل هوایی به کوناکری کاربردی ندارند.

کالاهایی که گمرک گینه ورودشان به کوناکری را ممنوع می‌داند


در زمان بستن بار سفر به کوناکری باید حواستان جمع باشد برای خودتان مشکل ایجاد نکنید. گمرک کشور گینه در قوانین خود ورود برخی کالاها را به خاک این کشور ممنوع اعلام کرده است. در صورتی که یکی از اقلام لیست زیر در بار هوایی همراه یا ارسالی شما موجود باشد، تبعات قانونی در پی خواهد داشت. پس یادتان باشد ازنظر قوانین گمرک کشور گینه ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • اسلحه و مهمات
 • داروهای غیرقانونی
 • مواد مخدر
 • مواد منفجره

قوانین گمرکی گینه درباره مهاجرین کوناکری


بحث دیگری که باید به آن بپردازیم مهاجرت به شهر کوناکری در کشور گینه است. نیازهای مسافر و مهاجر به دلیل اینکه مدت سفرشان با هم فرق دارد، با هم متفاوت است. مهاجر وسایل بیشتری نیاز دارد و به این دلیل که محدوده بار مجاز شرکت های هواپیمایی بر پایه نیازهای مسافر تعریف شده است، مهاجرین معمولاً اضافه بار دارند. هزینه جریمه اضافه بار مسافری مبلغ زیادی است و افراد در مواجهه با آن به دنبال راهی بهتر می گردند. راه‌حل اینجاست. با همکاران ما در شرکت سفیران تماس بگیرید. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه‌ای بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، در فرودگاه کشور گینه به شما تحویل می‌دهیم. البته باری صحیح و سالم.
اگر به‌قصد اقامت به کشور گینه سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی دست‌دوم خود را به این کشور وارد نمایید، به قوانین زیر توجه کنید:

 • تمامی مدارک موردنیاز را قبل از ارسال مرسوله به گمرک تحویل دهید و مراحل مربوطه را انجام داده تا مرسوله خود را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نمایید.
 • تمامی مرسولات ملزم به پرداخت مالیات واردات هستند که این درصد بر ارزش گمرکی محموله منظور می‌گردد. ارزش گمرکی مرسوله، معادل ارزش اقلام به‌علاوه هزینه حمل و بیمه آن‌ها است.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد به پادکست فریت بار و کارگو سفیران مراجعه نمایید.

اگر کمی وقت بگذارید و پادکست ما را بشنوید کاملاً با قوانین گمرکی کشور گینه آشنا خواهید شد. از سیر تا پیاز قوانین حمل هوایی؛ از قوانین بردن حیوان خانگی ارسال هدیه برای یکی از بستگان، بردن جهیزیه زوج‌ها تا قوانین مربوط به بردن سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل را در این پادکست عنوان کرده‌ایم. همین‌طور اطلاعات بسیار دیگری که شما حتماً باید از آن مطلع باشید. فرم‌های ضروری برای ارسال و ترخیص هم درسایت ما در دسترس شماست. فرم‌ها را دانلود و از پیش آماده کنید تا در هیچ‌یک از مراحل ارسال بار معطل نشوید. آرزوی ما آسایش کامل شما در سفر است.

هزینه حمل هوایی به کوناکری چگونه محاسبه می شود؟


هزینه حمل هوایی به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

حمل هوایی به کوناکری به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند حمل هوایی به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.

برای حمل هوایی به کوناکری می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی کوناکری

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور گینه ، گمرک Direction Générale des Douanes ، واقع در فرودگاه بین‌المللی کوناکری (Conakry Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر کوناکری فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Direction Générale des Douanes

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین‌المللی کوناکری (Conakry Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین‌المللی کوناکری ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور گینه

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور گینه در شهر کوناکری واقع در فرودگاه Conakry Intl. Airport (Conakry Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  گینه، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به کوناکری

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار