قوانین گمرکی فرودگاه بین‌المللی دئگو در پروسه حمل هوایی به شهر دئگو

گمرک کشور کره جنوبی درباره حمل هوایی به دئگو چه قوانینی دارد


شاید در حال مقایسه روش های موجود برای ارسال بار به شهر دئگو در کشور کره جنوبی هستید. به شما اطمینان می دهیم که راهی بهتر از حمل هوایی به دئگو نخواهید یافت. ویژگی‌های مثبتی مثل امنیت، سرعت و مقرون به‌صرفه بودن، بار مسافران را به سمت حمل هوایی سوق می‌دهد. به این ترتیب شما به فرایند حمل هوایی واردشده اید. در این فرایند شما بارتان را در فرودگاه مبدأ تحویل می‌دهید و در انتظار ترخیص آن از دفتر گمرک KOREA CUSTOMS SERVICE در فرودگاه بین المللی دئگو در شهر دئگو کشور کره جنوبی خواهید بود؛ اگر با قوانین گمرکی کشور کره جنوبی آشنا باشید بار هوایی شما به آسانی به دستتان خواهد رسید. پس برای دانستن این قوانین با ما همراه باشید. بد نیست بدانید همه گمرک‌های کشور کره جنوبی از قوانین یکسانی پیروی می‌کنند؛ پس فرقی نمی‌کند بارتان در کدام شهر، کدام فرودگاه و کدام گمرک کشور کره جنوبی پذیرش شده است.

داستان حمل هوایی به دئگو در گمرک کشور کره جنوبی


حالا منتظرید تا بارتان را در فرودگاه بین المللی دئگو به شما تحویل دهند. زیاد عجله نکنید. چون قوانین باید درباره همه بارها اعمال شود. چه قوانینی؟ مواردی مثل عوارض ورود کالا و مالیات‌هایی که بر اساس قانون گمرکی کشور کره جنوبی اعمال می‌شود. امکان بهره‌مندی از معافیت بسته به شرایط شما نیز وجود دارد. شاید فکر کنید دستیابی به اطلاعات مربوط به این موارد شاید کمی دشوار باشد، ولی ما در سایت سفیران این قوانین را برایتان خواهیم گفت. خلاصه این اطلاعات را می‌توانید به صورت متنی، ویدیویی و همچنین تمام و کمال در پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت کره جنوبی دریافت کنید. باید به فرم های گمرکی لازم برای ترخیص کالا هم توجه کنید. این فرم‌ها نیز در سایت ما قرار داده شده تا در صورت صلاحدید برای سرعت بخشیدن به تشریفات گمرکی آن‌ها را قبل از سفر خود تکمیل نمایید و در زمان مناسب به مأمورین مربوطه تحویل دهید.

 قوانین گمرک مسافری کره جنوبی برای مسافرین دئگو 


در هنگام سفر به شهر دئگو در کشور کره جنوبی هر مسافر مجاز است تا لوازم مورد نیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض به این کشور وارد نماید، محدوده این معافیت به این شکل است:

 • بار همراه مسافر تا ارزش 600 دلار امریکا
 • این معافیت برای کالاهایی است که استفاده شخصی دارند و از نظر ماهیت و حجم تلقی مصرف تجاری را ایجاد نکنند.
 • به علاوه مسافر می‌تواند تا 200 نخ سیگار با خود حمل نماید.

معافیت‌های ذکر شده فقط برای بار همراه مسافر دئگو هستند و باری که از طریق فریت بار ارسال می‌کنید، شامل چنین معافیت‌هایی نمی‌شود. پادکست ما در قسمت کشور کره جنوبی به تمام پرسش‌هایتان درباره میزان عوارض گمرکی و همین طور مواد غذایی مجاز و غیرمجاز از نظر گمرک این کشور پاسخ می‌دهد. در این پادکست، شما قوانین گمرکی مسافری و مهاجری را می‌شنوید. پس با شنیدن پادکست کشور کره جنوبی، همیشه یک قدم جلوتر سفر می‌کنید.

ورود کدام کالاها به دئگو در گمرک کره جنوبی ممنوع است


وقت بستن بار سفر به دئگو، باید بدانید ورود چه اقلامی به کره جنوبی ممنوع است و نگاهی به لیست این اقلام بیاندازید. واجب است بدانید ورود چه اقلامی به کشور کره جنوبی مسافر را دچار مشکل می‌کند. برای آگاهی کامل خیلی بهتر است بازهم به پادکست ما مراجعه کنید و ریز و درشت همه ممنوعیت‌های حمل بار به کشور کره جنوبی را بشنوید؛ اما به صورت خلاصه از نظر قوانین گمرک کشور کره جنوبی ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • داروهای غیر قانونی
 • محتوای مستهجن
 • اقلام تقلبی
 • سلاح و مهمات

قوانین گمرک کره جنوبی برای حمل هوایی مهاجرین به دئگو


برای افرادی که قصد مهاجرت به شهر دئگو در کشور کره جنوبی را دارند، شرایط با مسافران خیلی متفاوت است. معمولاً بار هوایی مهاجر به چند چمدان محدود نمی‌شود و مهاجرین حتماً بار بیشتری همراه خودشان دارند. قانون برای مهاجرین هم متفاوت است. اول بگوییم که اگر باری که به کشور کره جنوبی می‌برید بیشتر از مقدار مشخص شده توسط شرکت هواپیمایی است، به خودتان دردسر ندهید و اضافه‌بار و هزینه گزاف مربوط به جریمه آن را به جان نخرید. در این شرایط منطقی‌تر این است که از حمل هوایی به دئگو استفاده کنید. کافی است با همکاران ما در شرکت سفیران تماس بگیرید تا بارتان را از در منزل شما تحویل بگیرند و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، صحیح و سالم در فرودگاه بین المللی دئگو تحویلتان دهند.

اگر به قصد اقامت به کره سفر می‌کنید، می‌توانید لوازم شخصی و خانگی خود را معاف از پرداخت مالیات به این کشور وارد نمایید:

 • این معافیت شامل لوازم خانگی دست دوم می‌شود که به مدت 6 ماه قبل از سفر به کره در مالکیت و استفاده شما بوده‌اند.
 • لوازمی که استفاده تجاری دارند و یا لوازم نو که ارزش بالایی داشته باشند ذیل آن قرار نمی‌گیرند.
 • تا 6 ماه بعد از ورود به کره فرصت دارید تا لوازم خود را به این کشور وارد کنید.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد میزان این عوارض و مدارک مورد نیاز برای ورود این لوازم به این کشور به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت کره جنوبی مراجعه کنید.

یادآوری می‌کنیم که در پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت کره جنوبی، تمامی موارد مربوط به مسافرت و مهاجرت به این کشور را با جزییات کامل بیان کرده‌ایم. اگر قصد دارید حیوان خانگی خود را به این کشور ببرید، یا برای یکی از بستگان خود در این کشور هدیه‌ای ارسال کنید یا اگر به دلیل ازدواج اخیر خود به این کشور سفر می‌کنید و قصد دارید جهیزیه خود را به آن کشور ببرید یا حتی اگر در حال سفر به این کشور هستید و دوست دارید بدانید که آیا می‌توانید برای آشنایانتان در کره جنوبی سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل ببرید یا خیر، تمامی این موضوعات و قوانین مربوط به آن‌ها را با جزییات در پادکست برایتان گفته‌ایم. پس شنیدن این پادکست برای مسافران کره جنوبی ضروری است. همچنین فرم‌های مربوط به انجام ترخیص بار هوایی جهت سهولت و دسترسی ساده شما در این صفحه گنجانده شده است و شما می‌توانید با دانلود و پرینت آن‌ها قبل از سفر آن‌ها را تکمیل و جهت ترخیص بار به دفتر گمرک مربوطه تحویل نمایید.

برای حمل هوایی به دئگو می‌توانم بسته‌بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

ارسال بار هوایی به دئگو چقدر زمان می‌برد؟


به صورت معمول فرآیند حمل هوایی به دئگو به پنج تا هفت روز زمان نیاز دارد.

آیا حمل هوایی به دئگو در مقصد هزینه‌ای در بر دارد؟


هزینه‌های مربوط به حمل هوایی در مبدأ با شما تسویه خواهند شد؛ اما بسته به نوع بار شما ممکن است در مقصد هزینه‌هایی مربوط به تشریفات گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی وجود داشته باشند.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی دئگو

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور کره جنوبی ، گمرک Daegu Headquarters Customs ، واقع در فرودگاه بین‌المللی دئگو (Daegu Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر دئگو فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Daegu Headquarters Customs

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین‌المللی دئگو (Daegu Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین‌المللی دئگو ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور کره جنوبی

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور کره جنوبی در شهر دئگو واقع در فرودگاه Daegu Intl. Airport (Daegu Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  کره جنوبی، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور کره جنوبی جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور کره جنوبی از طریق Korea Customs Service نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور کره جنوبی را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به دئگو

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار