قوانین گمرکی فرودگاه بین‌المللی دایوری هامانی در پروسه حمل هوایی به شهر نیامی

مراحل حمل هوایی به نیامی و ترخیص کالا از گمرک نیجر


حمل هوایی به نیامی همان چیزی است که هرکسی که قصد ارسال بار به کشور نیجر را دارد به آن نیازمند است. در هر دوره زمانی متولیان رشته‌های مختلف در پی به وجود آوردن روش‌هایی هستند که آسان‌تر از راه‌های موجود به مشتریانشان راهکارهایی ارزان‌تر، امن‌تر و سریع‌تر ارائه دهند. در رشته حمل بار هم باکمی جست‌وجو به سخن اولیه ما پی می‌برید. فریت بار بهترین راه برای شماست. به‌محض تصمیم‌گیری برای فریت بارتان، شما به فرایند حمل هوایی پیوسته‌اید. بارتان را در فرودگاه مبدأ تحویل داده‌اید و در انتظار دریافت آن در فرودگاه دیوری هامانی در شهر نیامی کشور نیجر نشسته‌اید. دفتر گمرک این فرودگاه Customs Office نام دارد. حتماً قوانین ورود و خروج کالا در این فرودگاه را می‌دانید. اگر تاکنون سراغ دانستن قوانین گمرکی کشور نیجر نرفته‌اید با ما همراه باشید. البته قانون گمرکی نیجر در سراسر کشور یکسان است؛ یعنی بارتان در هرکدام از فرودگاه‌های این کشور فرود آید، همین قانون اعمال خواهد شد.

قوانین مهم گمرک نیجر در حمل هوایی به نیامی


بعد از رسیدن بار هوایی به فرودگاه دیوری هامانی، مهم‌ترین چیز اطلاع از تعرفه‌های گمرکی کشور نیجر است. اینکه شما بدانید عوارض و مالیات هر کالا در کشور نیجر به چه شکل محاسبه می‌شوند. خب در این میان معافیت‌هایی هم برای شرایط خاص در نظر گرفته شده که با اطلاع از آن ها می‌توانید در هزینه‌های فرآیند حمل هوایی به نیامی صرفه‌جویی کنید. می‌بینید که اطلاعات در این زمینه ارزش بسیار زیادی دارد؛ اما دستیابی به آن کار هرکسی نیست. برای همین ما اطلاعات را در شکل‌های گوناگون ویدیویی و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان قرار داده‌ایم. فرم‌های لازم را هم می‌توانید از سایت سفیران دانلود کنید و به مسئولان گمرکی تحویل دهید.

قوانین گمرک مسافری نیجر برای مسافرین نیامی


در هنگام سفر به شهر نیامی در کشور نیجر هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض به این کشور وارد نماید، محدوده این معافیت به این شکل است:

 • 200 نخ سیگار یا 100 سیگار برگ کوچک یا 25 سیگار برگ یا 250 گرم توتون
 • لوازم شخصی موردنیاز سفر
 • 500 میلی‌لیتر ادوکلن و 250 میلی‌لیتر عطر

به خاطر داشته باشید که معافیت‌های این بخش فقط برای بار هوایی همراه مسافران نیامی منظور می شود و بار ارسالی شما را در بر نمی‌گیرد.
اطلاع از عوارض گمرکی، مالیات‌ها و حتی مواد غذایی مجاز و غیرمجاز از نظر گمرک کشور نیجر کار دشواری است که در سایت سفیران آسان شده است. با شنیدن پادکست ما درباره قوانین گمرکی کشور نیجر همه اطلاعات گمرک مسافری و مهاجری یکجا در اختیارتان قرار می‌گیرد. پس شنیدن پادکست ما را در برنامه سفرتان بگذارید.

ورود کدام کالاها به شهر نیامی در گمرک نیجر ممنوع است


وقتی که سفرتان به شهر نیامی نزدیک باشد، باید بار سفرتان را ببندید. در این بخش پیش از سفر باید دقت کنید که کالایی همراه خود نبرید که سفر شما را تلخ کند. در قوانین گمرکی کشور نیجر ورود برخی اقلام به خاک این کشور ممنوع اعلام شده است که نباید به هیچ عنوان در بار هوایی همراه و یا در مرسوله حمل هوایی شما وجود داشته باشند. برای بررسی بارتان باید بدانید که از نظر قوانین گمرک کشور نیجر ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • اسلحه و مهمات
 • مواد مخدر
 • داروهای غیرقانونی
 • محتوای مستهجن
 • مواد سمی و شیمیایی

قوانین گمرکی مهاجرت به نیامی در کشور نیجر


اگر به حضور طولانی‌مدت در شهر نیامی کشور نیجر می‌اندیشید به احتمال قریب به یقین به این معنی است که شما مهاجرید؛ مهاجرین چون اقامتشان طولانی تر است، به وسایل زیادی نیاز دارند؛ اما بردن این‌همه وسایل یک مهاجر به کشور دیگر کار راحتی نیست. پرداخت هزینه گزاف جریمه اضافه‌بار نیز در توان هرکسی نخواهد بود. اینجاست که شما باید با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید. راه مطمئن و آسان اینجاست. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، بی‌هیچ دغدغه‌ای در سلامت کامل در فرودگاه کشور نیجر به شما تحویل خواهیم داد.
اگر به قصد اقامت به کشور نیجر سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور وارد نمایید، قوانین زیر را مدنظر داشته باشید:

 • می‌توانید لوازم‌خانگی دست‌دوم خود را که حداقل به مدت شش ماه قبل از ورود به این کشور، تحت مالکیت و مورداستفاده شما بوده‌اند را، معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نمایید.
 • برای ورود معاف از عوارض باید با ارائه مدارک از دفتر ریاست گمرک، گواهی ورود رایگان، دریافت نمایید.
 • وسایل برقی، از هر قلم، فقط یک عدد را می‌توان معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نمود.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد و میزان مالیات، عوارض کالاهای نو مدارک موردنیاز برای ورود این لوازم به این کشور به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت نیجر مراجعه کنید.

وقتی پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت نیجر را بشنوید به‌طور کامل با قوانین گمرکی کشور نیجر آشنا می‌شوید. از ریز تا درشت آن. در این پادکست به شما خواهیم گفت که می‌توانید حیوان خانگی را به نیجر ببرید یا خیر؟ ارسال هدیه برای یکی از بستگان چه وضعی دارد؟ تکلیف حمل جهیزیه زوج‌های جوان چیست و سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل، اجازه ورود به نیجر را دارند یا خیر. اینکه چگونه فرم‌های مربوط به گمرک را پر کنید. فرم‌هایی که برای سهولت و دسترسی آسان، در این سایت قرار داده‌ایم. گمان می‌کنم اکنون نیز شما با ما هم‌نظر شده باشید که فریت بار یا حمل هوایی همان چیزی است که مسافران و مهاجران به آن نیاز دارند.

برای حمل هوایی به نیامی می‌توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

هزینه حمل هوایی به نیامی چگونه محاسبه می شود؟


هزینه حمل هوایی به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

آیا می‌توان در مرسوله حمل هوایی به نیامی مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت حمل هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی دایوری هامانی

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور نیجر ، گمرک Direction Générale Des Douanes, DGD ، واقع در فرودگاه بین‌المللی دایوری هامانی (Diori Hamani Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر نیامی فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Direction Générale Des Douanes, DGD

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین‌المللی دایوری هامانی (Diori Hamani Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین‌المللی دایوری هامانی ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور نیجر

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور نیجر در شهر نیامی واقع در فرودگاه Diori Hamani Intl. Airport (Diori Hamani Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  نیجر، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور نیجر جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور نیجر از طریق Customs Office نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور نیجر را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به نیامی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار