قوانین گمرکی فرودگاه جورج بست در پروسه حمل هوایی به شهر بلفاست

قوانین گمرکی انگلستان درباره حمل هوایی به بلفاست


اگر شما هم قصد گسیل بار به بلفاست را دارید و برای مشاوره به ما مراجعه کنید، پیشنهاد همیشه ما استفاده از خدمات حمل هوایی یا همان فریت بار است، فکر می کنید چرا؟ اگر با یکی از مسافرانی که از فریت بار استفاده کرده، گفت‌وگو کنید به شما خواهد گفت که امنیت، مقرون‌به‌صرفه بودن و سرعت مهم‌ترین ویژگی‌های روش حمل هوایی است. وقتی شما در مسیر فرایند حمل هوایی وارد شوید؛ یعنی بارتان را در مبدأ تحویل داده‌اید و در مقصد یعنی در فرودگاه جورج بست شهر بلفاست منتظر دریافت آن هستید معنی مقرون به صرفه بودن فریت بار را خوب درک خواهید کرد. به‌موقع انجام شدن کارها در سفر و طی مراحل ارسال بار بسیار مهم است. برای انجام این مراحل شما باید با قوانین گمرکی کشور انگلستان آشنا باشید. قبل از هر چیز بدانید که دفتر گمرک فرودگاه جورج بست HM Revenue & Customs نام دارد. برای آشنایی با قوانین گمرکی انگلستان نیازی به تهیه جزوه یا کتاب نیست. ما در همین سایت قوانین گمرکی کشور انگلستان را برایتان شرح داده‌ایم. لازم است بدانید قوانین بیان شده در گمرک های سرتاسر کشور انگلستان یکسان اجرا می‌شود.

قوانین گمرکی حمل هوایی به بلفاست در کشور انگلستان


در حال حاضر بار شما به بلفاست رسیده است و باید قوانین گمرکی انگلستان درباره آن منظور گردد. برخی قوانین، بسیار سخت‌گیرانه طراحی‌شده‌اند و برخی نرمش بیشتری دارند. ورود کالاهای مختلف شرایط متفاوتی دارد. کشور انگلستان نیز همین‌گونه است. ورود برخی اقلام شامل پرداخت مالیات است و برخی معاف. برای ورود برخی هم باید عوارض گمرکی پرداخت کرد که البته هرکدام تبصره و ماده‌های گوناگونی نیز دارند که گاهی به نفع صاحبان بار است.
حتماً موافقید که داشتن این اطلاعات بسیار ارزشمند است، اما حتماً اذعان دارید یافتن چنین اطلاعاتی دشوار و وقت‌گیر است. پس در این باره بهتر است اطلاعات را از کاردان بخواهید. ما بخشی از مهم‌ترین قوانین گمرکی مربوط به مسافرین و مهاجرین شهر بلفاست را به صورت خلاصه در متن، به صورت ویدیویی و همچنین به‌تفصیل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیار شما قرار می دهیم. تمام آنچه باید هنگام تحویل بار هوایی و دریافت آن همراه داشته باشید را به شما گفته‌ایم و فرم‌های گمرکی مربوط را نیز در سایت قرار داده‌ایم.

قوانین گمرک مسافری انگلستان برای مسافرین بلفاست


در هنگام سفر به شهر بلفاست در کشور انگلستان هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید، محدوده این معافیت به این شکل است:

 • معافیت مالیاتی که برای هر مسافر در نظر گرفته می‌شود، برای بار همراه تا ارزش 390 پوند است.
 • اگر ارزش بار همراه مسافر بیش از 390 پوند باشد تا مبلغ 630 پوند از شما 2.5% مالیات دریافت می‌شود.
 • برای مبالغ بیش از 630 پوند نرخ های متفاوتی در نظر گرفته می‌شود.
 • واردات دخانیات به یکی از اشکال زیر و تا حجم های مشخص شده معاف از مالیات است:
  • 200 نخ سیگار
  • 100 سیگار برگ کوچک
  • 50 سیگار برگ
  • 250 گرم توتون

فراموش نکنید که مواردی که ذکر شد فقط مربوط به بار همراه مسافرین شهر بلفاست است و اگر این اقلام را در محموله بار هوایی خود قرار دهید و از طریق فریت بار ارسال کنید، مشمول عوارض، مالیات و حتی جریمه خواهید شد. خب حالا عوارض گمرکی و مالیات چقدر است؟ این پرسش ها را ما به‌طور کامل در پادکست کشور انگلستان شرح داده‌ایم. همین‌طور تکلیف مواد غذایی مجاز برای ورود به کشور انگلستان در همین پادکست مشخص شده است.

کالاهای ممنوع گمرک انگلستان جهت ورود به شهر بلفاست


یکی از مسائلی که در سفر به بلفاست باید در نظر داشته باشید، این است که ورود چه کالاهایی به خاک انگلستان ممنوع است. این موضوع اهمیت دقت کردن در زمان بستن بار و چمدان ها را دوچندان می کند. واجب است بدانید ورود چه اقلامی به کشور انگلستان مسافر را دچار مشکل می‌کند. برای آگاهی کامل خیلی بهتر است بازهم به پادکست ما مراجعه کنید و ریز و درشت همه ممنوعیت های حمل بار به کشور انگلستان را بشنوید؛ اما به صورت خلاصه از نظر قوانین گمرک کشور انگلستان ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • داروهای غیرقانونی
 • اسلحه های تهاجمی، مثل چاقو ضامن دار
 • اسپری های دفاع شخصی، مثل اسپری فلفل
 • گونه های گیاهی و جانوری که درخطر انقراض هستند
 • الماس خام
 • فیلم و عکس و کتاب و هرگونه محتوای مبتذل و مستهجن
 • واردات شخصی گوشت و لبنیات از اکثر کشور های غیر از بریتانیا

قوانین گمرک انگلستان جهت بار هوایی مهاجرین شهر بلفاست


حال اگر مهاجر باشید چه موضوعاتی پیش می آید؟ یکی از مهم‌ترین موضوعات این است که با توجه به ماهیت بلندمدت سفر شما حتماً میزان باری که قصد دارید به بلفاست ببرید از محدوده تعیین شده در بلیتتان بیشتر خواهد بود و کم یا زیاد اضافه بار دارید. هزینه‌ی اضافه بار در اکثر موارد سنگین است و تصمیم گیری را کمی دشوار می‌کند؛ اما راه آسان‌تر و کم‌هزینه تر تماس با مشاوران ما در شرکت فریت بار سفیران است. اگر باری که می خواهید به کشور انگلستان ببرید بیشتر از مقدار مجاز بلیتتان است، لازم نیست هزینه گزاف بپردازید. همکاران ما بارتان را از در منزل شما و یا در فرودگاه تحویل می‌گیرند و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، صحیح و سالم در فرودگاه جورج بست بلفاست در انگلستان تحویلتان می دهند.
اگر به منظور اقامت به شهر بلفاست انگلستان سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور وارد نمایید، قوانین زیر را مدنظر داشته باشید:

 • در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:
  • فرد وارد کننده در حال تغییر محل زندگی خود از کشوری دیگر به انگلستان باشد.
  • فرد مذکور به مدت حداقل 12 ماه پیوسته، قبل از سفر به انگلستان، در کشور دیگری زندگی کرده باشد.
  • کالاها حداقل به مدت 6 ماه خارج از انگلستان تحت مالکیت شخص و مورد استفاده اش بوده باشند.
  • کالاها را به صورت معاف از عوارض و مالیات خریداری نکرده باشد.
 • و...

برای آگاهی از باقی موارد و مدارک موردنیاز برای ورود این لوازم به این کشور به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت انگلستان مراجعه کنید.

با گوش دادن به قسمت کشور انگلستان پادکست ما برنامه سفرتان را تنظیم کنید و به بارهایتان سر و سامان دهید. همه چیز واضح است و پاسخ همه پرسش ها مشخص. از چگونگی حمل حیوان خانگی و وضعیت ارسال هدیه تا نحوه ارسال جهیزیه نوعروسان. حتی شما در خواهید یافت که وضعیت بردن سوغاتی‌هایی مانند لواشک و آجیل چگونه است. تمامی این موضوعات و قوانین مربوط به آن‌ها را با جزییات کامل در پادکست برایتان گفته‌ایم. فرم‌های گمرکی مورد نیاز در مراحل ترخیص و آدرس صفحات اینترنتی برای اظهار بار در این صفحه در دسترس شماست. شما می‌توانید با دانلود و پرینت فرم ها و تکمیل فرم های آنلاین قبل از سفر و انجام دادن نکات تذکر داده شده در پادکست کارتان را به راحتی به سرانجامی مطلوب برسانید.

پس از رسیدن بار هوایی به بلفاست برای دریافت آن هزینه ای وجود دارد؟


هزینه حمل هوایی به بلفاست در مبدأ به صورت کامل تسویه می گردد، اما بسته به شرایط ممکن است در مقصد مجبور به پرداخت هزینه گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

آیا بار هوایی در پروازی که خودم در آن حاضر هستم ارسال می شود؟


خیر، بار هوایی در پروازی جداگانه ارسال خواهد شد و به صورت معمول چهار تا پنج روز زمان می برد.

بسته بندی بار برای حمل هوایی به بلفاست را می توانم خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است برای سلامت بار هوایی از مواد استاندارد بسته‌بندی بار هوایی استفاده کنید، در صورت تمایل می توانید این کار را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه جورج بست

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور بریتانیا ، گمرک ، واقع در فرودگاه جورج بست (George Best Belfast City Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر بلفاست فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه جورج بست (George Best Belfast City Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه جورج بست ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور بریتانیا

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور بریتانیا در شهر بلفاست واقع در فرودگاه George Best Belfast City Airport (George Best Belfast City Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  بریتانیا، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور بریتانیا جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور بریتانیا از طریق HM Revenue & Customs نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور بریتانیا را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به بلفاست

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای بریتانیا

ویدئو های دیدنی فریت بار