قوانین گمرکی فرودگاه لینتس در پروسه حمل هوایی به شهر لینتس

مرحله پایانی حمل هوایی به لینتس، در گمرک اتریش


حمل هوایی به لینتس ویژگی هایی دارد که نظر هر شخصی که قصد ارسال بار به این شهر را دارد جلب می نماید. هر مسافر می خواهد بارش در کمال صحت و البته به شکلی مقرون‌به‌صرفه و در کوتاه ترین زمان به مقصد برسد که دست یابی به همه این اهداف با فریت بار امکان پذیر است. در سفر به شهر لینتس در کشور اتریش شرکت های عامل، بار شما را در فرودگاه امام خمینی تحویل می‌گیرند و در فرودگاه بین المللی لینتس در کشور اتریش به شما تحویل می دهند. در این روند شما وارد فرایند حمل هوایی به شهر لینتس شده اید. البته این حمل و نقل هم آدابی دارد و قوانینی. دفتر گمرک این فرودگاه zollamt linz نام دارد. گمرک کشور اتریش هم مانند دیگر کشور  ها قوانینی بر ورود کالا وضع کرده است که دانستن آنها برای صاحبان بار ضروری است. قوانینی که در تمام فرودگاه ها و گمرک‌های کشور اتریش یکسان ست.

قوانین مهم گمرک اتریش در رابطه با حمل هوایی به لینتس


با رسیدن بارتان به فرودگاه  بین المللی لینتس شما در مسیری قرار می گیرید که قوانین گمرکی همان کشور برایتان ایجاد کرده‌اند. اگر بتوانید قبل از این مرحله مقداری با مقررات گمرکی اتریش آشنا شوید، کمک شایانی به فرآیند حمل بار خود نموده اید. اگر کسب این اطلاعات برایتان دشوار به نظر می‌رسد ما همه قوانین گمرکی مربوط به حمل هوایی مسافرین و مهاجرین به شهر لینتس در کشور اتریش را در قالب متن، ویدیو و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان نهاده ایم. فرم‌های لازم برای ترخیص کالا هم در سایت ما در دسترستان قرار دارد.

قوانین گمرک مسافری اتریش برای حمل هوایی به لینتس


در هنگام سفر به شهر لینتس در کشور اتریش هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید. محدوده این معافیت به این شکل است:

 • برای مسافرینی که از طریق هوایی به اتریش سفر می‌کنند، بار همراه تا ارزش 430 یورو،
 • برای مسافرین زمینی 300 یورو
 • برای مسافرین زیر 15 سال صرف نظر از طریقه سفر به اتریش 150 یورو است.
 • برای محصولات دخانی همراه مسافر نیز معافیت مالیاتی در نظر گرفته می‌شود، در صورتی که حجم مواد دخانی همراه مسافر به این میزان باشد:
  • 200 نخ سیگار یا
  • 100 سیگار برگ کوچک یا
  • 50 سیگار برگ یا
  • 250 گرم توتون

معافیت هایی که در این بخش گفتیم برای بار همراه مسافرین است و این قوانین اصلا برای بار فریت شده صدق نمی کند. شما با شنیدن پادکست ما می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک اتریش نیز مطلع خواهید شد. همه اطلاعات گمرک مسافری و مهاجری نیز در پادکست فریت بار و کارگوی سفیران گنجانده شده که شنیدن آن را برای مسافران شهر لینتس در کشور اتریش ضروری می دانیم.

ورود کدام کالاها به عنوان بار هوایی به گمرک اتریش ممنوع است


همراه داشتن کالای ممنوعه یکی از بدترین اتفاقات ممکن است. اگر دنبال دردسر نیستید پس قوانین گمرک کشور اتریش را پیش از سفر حتماً بخوانید. چون وجود این اقلام در بارتان شما را حسابی گرفتار خواهد کرد. از نظر قوانین گمرک کشور اتریش ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • مواد مخدر و داروهای غیرمجاز
 • محتوای مستهجن
 • غذا و نوشیدنی به استثنای بسته های باز نشده غذای نوزاد و غذاهای خاص با مصارف درمانی
 • تفنگ بادی، پنجه بوکس و به‌طور کلی هرگونه سلاح
 • ابزار و لوازم مورد استفاده در تولید

قوانین مهاجرت به شهر لینتس در کشور اتریش


مهاجرت به شهر لینتس در کشور اتریش مسائل دیگری در پی دارد. اول بار هوایی مهاجر. باری که مهاجر تمایل دارد همراه خود داشته باشد بسیار بیشتر از بار مسافر است. مهاجر به قصد اقامت می رود و مسافر به قصد سیاحت. در این جا با موضوع اضافه ‌بار هوایی برخورد خواهید کرد. اضافه‌باری که هزینه آن برایتان دغدغه ‌ایجاد می‌کند؛ اما به توصیه ما توجه کنید. حمل هوایی بهترین راه ارسال اضافه‌ بار به اتریش است. اگر تصمیمتان را گرفتید با همکاران ما در شرکت سفیران تماس بگیرید. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه ‌بار مسافری، بی‌هیچ دغدغه‌ای در سلامت کامل در فرودگاه بین المللی لینتس در کشور اتریش به شما تحویل می دهیم.
اگر به قصد اقامت به شهر لینتس در کشور اتریش سفر می‌کنید، می‌توانید لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور وارد نمایید. در زیر توجه شما را به قوانین مربوط به این موضوع جلب می نماییم:

 • در صورت دارا بودن شرایط زیر از معافیت پرداخت عوارض برای واردات اموال شخصی خود بهره‌مند خواهید شد:
  • شما در حال نقل مکان برای اقامت در یکی از کشور های اتحادیه اروپا هستید.
  • دارایی های در حال انتقال تحت مالکیت شما هستند.
  • اقلام حداقل به مدت شش ماه قبل از جابه‌جایی در کشوری دیگر استفاده شده باشند.
  • اقلام در محل زندگی جدید، همان مصرف قبل از نقل مکان را داشته باشند.
  • و ...

برای آگاهی از باقی موارد به پادکست فریت بار و کارگو سفیران مراجعه نمایید.

پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت اتریش را حتماً بشنوید. با شنیدن این پادکست تکلیفتان را درباره مسائلی مثل بردن حیوان خانگی، ارسال هدیه برای یکی از بستگان، بردن جهیزیه زوج‌هایی که تازه ازدواج کرده‌اند و قوانین مربوط به بردن سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل خواهید دانست. هدف ما آسایش شما در سفر است. به نحوی که هیچ مانعی در ارسال بار هوایی پیش رویتان نباشد. زمانتان به هدر نرود و خاطره ای ناخوش برجای نماند. حتی فرم موردنیاز برای حمل هوایی به لینتس در کشور اتریش در سایت ما مهیاست. شنیدن پادکست های ما شما را به مسافری آماده تبدیل می‌کند.

هزینه حمل هوایی به شهر لینتس به چه صورت است؟


هزینه حمل بار شما بسته به نوع سرویسی که از شرکت های حمل می خواهید و همچنین حجم و وزن و ارزش تجاری بار شما در کل پروسه فریت متفاوت خواهد بود.

آیا می توان در مرسوله حمل هوایی به لینتس مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت حمل هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

مدت زمان لازم برای رسیدن بار هوایی به لینتس چقدر است؟


فرآیند حمل هوایی به شهر لینتس معمولا چهار تا پنج روز زمان نیاز دارد.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه لینتس

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور اتریش ، گمرک Zollstelle Flughafen Linz ، واقع در فرودگاه لینتس (Linz Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر لینتس فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Zollstelle Flughafen Linz

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه لینتس (Linz Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه لینتس ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور اتریش

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور اتریش در شهر لینتس واقع در فرودگاه Linz Airport (Linz Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  اتریش، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور اتریش جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور اتریش از طریق zollamt linz نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور اتریش را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به لینتس

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار