قوانین گمرکی فرودگاه بین‌المللی مینیسترو پیستارینی در پروسه حمل هوایی به شهر بوینس ایرس

مراحل حمل هوایی به بوینس ایرس و ترخیص بار از گمرک آرژانتین


حمل هوایی به بوینس ایرس در کشور آرژانتین ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که توجه هر مسافر پرباری را جلب خواهد کرد. هر مسافر می‌خواهد بارش در کمال صحت و سلامت و البته با قیمتی منصفانه و در کوتاه‌ترین زمان و با بیشترین سرعت به مقصد برسد که همه این موارد بخشی از ویژگی های فرآیند حمل هوایی هستند. در حمل هوایی به آرژانتین شرکت‌های عامل، بار هوایی شما را در فرودگاه مبدأ تحویل می‌گیرند و در فرودگاه بین المللی مینیسترو پیستارینی در شهر بوینس ایرس کشور آرژانتین به شما تحویل می‌دهند. در این روند شما وارد فرایند حمل هوایی شده‌اید. البته این حمل‌ونقل هم آدابی دارد و قوانینی. گمرک کشور آرژانتین هم مانند دیگر کشورها قوانینی بر ورود کالا وضع کرده است که دانستن آن‌ها برای صاحبان بار ضروری است. قوانینی که در تمام فرودگاه‌ها و گمرک‌های کشور آرژانتین یکسان ست. دفتر گمرک این فرودگاه Aduana Argentina نام دارد.

قوانین مهم گمرک آرژانتین در حمل هوایی به بوینس ایرس


با رسیدن بارتان به فرودگاه بین المللی مینیسترو پیستارینی در شهر بوینس ایرس آرژانتین شما، مسیر شما را قوانین گمرکی کشور آرژانتین تعیین خواهند نمود. خیلی بهتر است که شما با عوارض گمرکی و مالیات‌های وارداتی مصوب در قوانین گمرک آرژانتین آشنا باشید. اگر دسترسی به این اطلاعات در نظرتان غیر ممکن است ما همه قوانین گمرکی مربوط به مسافرین و مهاجرین به کشور آرژانتین را در قالب متن، ویدیو و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان نهاده‌ایم. فرم‌های لازم برای ترخیص کالا هم در سایت ما در دسترستان قرار دارد.

قوانین گمرک مسافری آرژانتین برای مسافرین شهر بوینس ایرس


در هنگام سفر به شهر بوینس ایرس در کشور آرژانتین هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید. محدوده این معافیت به این شکل است:

 • 400 نخ سیگار و 50 سیگار برگ
 • 5 کیلوگرم مواد غذایی (محدودیت‌های زیادی دارد، حتماً پادکست آرژانتین را گوش کنید.)
 • مجموع ارزش اقلام تا 300 دلار امریکا

از یاد نبرید که همه معافیت های این بخش فقط و فقط برای بار هوایی همراه مسافرین شهر بوینس ایرس است و برای مرسولات حمل هوایی کاربرد ندارد.
شما با شنیدن پادکست ما می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک آرژانتین نیز مطلع خواهید شد. همه اطلاعات گمرک مسافری و مهاجری نیز در این پادکست گنجانده‌شده که شنیدن آن را برای مسافران کشور آرژانتین ضروری می‌دانیم.

ورود کدام کالاها به شهر بوینس ایرس از نظر گمرک آرژانتین ممنوع است


در زمان بستن چمدان ها و بار هوایی سفر به شهر بوینس ایرس باید از کالاهای پردردسر دوری کنید. کالاهای پردردسر قاتل زمان و پولتان هستند. اگر دنبال دردسر نیستید پس قوانین گمرک کشور آرژانتین را پیش از سفر حتماً بخوانید. چون وجود اقلام ممنوعه در بار همراه یا ارسالی، شما را حسابی گرفتار خواهد کرد. ازنظر قوانین گمرک کشور آرژانتین ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • اقلامی که سلامت جامعه، حیوانات و یا محصولات کشاورزی آرژانتین را به خطر بی اندازد.
 • مواد مخدر و داروهای غیرقانونی
 • هر مدل محتوای مستهجن
 • اقلام خطرناک، سمی یا آتش‌گیر
 • اقلام دزدی یا قاچاق

قوانین مهاجرت به شهر بوینس ایرس در گمرک کشور آرژانتین


مهاجرت به شهر بوینس ایرس در کشور آرژانتین با مسافرت به این شهر تفاوت های بسیاری دارد. اولین تفاوت در بار هوایی مهاجر است. بار هوایی مهاجر حتما از بار هوایی مسافر بیشتر است چرا که سفر مهاجر طولانی تر است و برای سفر طولانی خود به وسایل بیشتری هم نیاز پیدا خواهد کرد. پس مهاجر برای بردن وسایل خود باید جریمه اضافه بار مسافری را بپردازد که مبلغ هنگفتی است و خیلی از اوقات مهاجرین از بردن وسایلشان منصرف می شوند. در این شرایط بی تردید حمل هوایی به بوینس ایرس بهترین راه رساندن بار مهاجرین به کشور آرژانتین است. اگر تصمیمتان را گرفتید با همکاران ما در شرکت سفیران تماس بگیرید. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، بی‌هیچ دغدغه‌ای در سلامت کامل در فرودگاه کشور آرژانتین به شما تحویل می دهیم.
اگر به‌قصد اقامت به کشور آرژانتین سفر می‌کنید، می‌توانید لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور وارد نمایید. در زیر توجه شما را به قوانین مربوط به این موضوع جلب می نماییم:

 • اگر مالک اقلام در ۱۲ ماه گذشته بیش از ۶۰ روز پیاپی در آرژانتین حضور نداشته باشد می‌تواند مرسوله خود را معاف از عوارض گمرکی به کشور آرژانتین وارد نماید.
 • اگر فرد وارد کننده اقلام بیش از ۲ سال در کشوری خارج از آرژانتین زندگی کرده باشد می‌تواند اقلام خود را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به آرژانتین وارد نماید در چنین شرایطی میزان حضور شما در این کشور در ۱۲ ماه گذشته محاسبه نمی‌گردد.
 • محلی که اقلام از آن ارسال می‌شوند، باید آخرین کشوری باشد که فرد در آن سکونت داشته است.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد به پادکست فریت بار و کارگو سفیران مراجعه نمایید.

قوانین مربوط به ورود مرسولات این چنینی به کشور آرژانتین بیش از موارد ذکرشده است و ریزه کاری هایی دارد که به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت آرژانتین، برایتان توضیح داده‌ایم.
پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت آرژانتین را حتماً بشنوید. با شنیدن این پادکست تکلیفتان را درباره مسائلی مثل بردن حیوان خانگی، ارسال هدیه برای یکی از بستگان، بردن جهیزیه زوج‌هایی که تازه ازدواج کرده‌اند و قوانین مربوط به بردن سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل خواهید دانست. هدف ما آسایش شما در سفر است. به نحوی که هیچ مانعی در ارسال بار پیش رویتان نباشد. زمانتان به هدر نرود و خاطره ای ناخوش برجای نماند. حتی فرم موردنیاز برای انتقال بار به کشور آرژانتین در سایت ما مهیاست. شنیدن پادکست‌های ما شما را به مسافری آماده تبدیل می‌کند.

حمل هوایی به بوینس ایرس به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند حمل هوایی به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به بوینس ایرس چیست؟


از آنجایی که حمل بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

حمل اضافه بار مسافری به بوینس ایرس چگونه انجام می شود؟


اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار حمل هوایی ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی مینیسترو پیستارینی

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور ارژانتین ، گمرک Aduana MONTALVAN ، واقع در فرودگاه بین‌المللی مینیسترو پیستارینی (Ministro Pistarini Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر بوینس ایرس فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Aduana MONTALVAN

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین‌المللی مینیسترو پیستارینی (Ministro Pistarini Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین‌المللی مینیسترو پیستارینی ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور ارژانتین

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور ارژانتین در شهر بوینس ایرس واقع در فرودگاه Ministro Pistarini Intl. Airport (Ministro Pistarini Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  آرژانتین، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به بوینس ایرس

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار