قوانین گمرکی فرودگاه نووی اورنگوی در پروسه حمل هوایی به شهر نووی اورنگوی

قوانین گمرکی کشور روسیه درباره حمل هوایی به نووی اورنگوی

 

اگر هدف شما ارسال بار به شهر نووی اورنگوی در کشور روسیه است، حمل بار هوایی یا فریت بار بهترین راه پیش رویتان است. این واقعیت را نه فقط ما بلکه تمام مسافرانی می‌گویند که قیمت مناسب، ایمنی و سرعت بالای حمل بار هوایی را تجربه نموده اند. این را مسافرانی به خوبی می‌دانند که وارد فرآیند حمل بار هوایی شده‌اند؛ یعنی بارشان را در فرودگاه مبدأ تحویل داده‌اند و در فرودگاه نووی اورنگوی در شهر نووی اورنگوی در کشور روسیه منتظرند تا بارشان به دستشان برسد. نام دفتر گمرک این فرودگاه Federal customs service است. نوبت به انتظار برای رسیدن بار که می رسد، سرعت بالای حمل بار هوایی برایتان لذت بخش می شود. البته داستان فریت بار با رسیدن بار به مقصد تمام نمی شود و باید برای تحویل بارتان تشریفات گمرکی مربوطه را نیز انجام دهید، پس اگر به اطلاعاتی در رابطه با قوانین گمرکی روسیه مسلح باشید می توانید پروسه ترخیص و تحویل بار را نیز با سرعت طی کنید. حتماً بسیاری از شما می‌پرسید چطور باید به قوانین گمرکی کشور روسیه دسترسی پیدا کرد و از سختی کار جست‌وجو میان منابع روسی گله می‌کنید؛ اما ما کارتان را ساده تر از همیشه کرده­ایم و قوانین گمرکی کشور روسیه را یکجا و ترجمه شده در اختیارتان می‌گذاریم و صد البته که این قوانین در گمرک‌های تمام استان های کشور روسیه یکسان اعمال می‌شود.

 

قوانین گمرکی روسیه در حمل بار هوایی به نووی اورنگوی

 

هر کشوری قانون اساسی خاص خود را دارد و مقررات گمرکی به عنوان زیر مجموعه ای از قانون اساسی هر کشور هستند. مقرراتی که معمولا در جزئیات و کلیات با قوانین کشور های دیگر تفاوت دارند؛ در قانون گمرک این تفاوت خود را در درصد عوارض ورود و نرخ مالیات بر واردات گروه های کالایی متفاوتنمایان می کند. البته که در قوانین گمرکی روسیه هم با توجه به شرایط فرد وارد کننده بار برای برخی از کالاها معافیت از پرداخت عوارض و مالیات وجود دارد.مطلع بودن از این تبصره ها، برای کم هزینه تر شدن پروسه ارسال بار به روسیه مفید است. خوب کسب این اطلاعات درباره گمرک روسیه دشوار و وقت گیر است. این اطلاعات را از ما بخواهید. ما قوانین گمرکی روسیه در رابطه با حمل بار هوایی را به صورت خلاصه در متن، به صورت ویدیویی و همچنین به‌تفصیل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در خدمت شما قرار خواهیم داد. تمام آنچه باید هنگام ارسال بار و دریافت آن همراه داشته باشید را به شما گفته‌ایم و فرم‌های گمرکی مربوط به ترخیص بار هوایی را نیز در سایت قرار داده‌ایم.

 

قوانین گمرک روسیه برای بار هوایی همراه مسافرین به نووی اورنگوی

 

در هنگام سفر به شهر نووی اورنگوی در کشور روسیه هر مسافر مجاز است تا لوازم مورد نیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض به این کشور وارد نماید، محدوده این معافیت به این شکل است:

 • در سفرهای هوایی، واردات محصولات با ارزش کمتر از 000 یورو مجاز است، با این پیش‌فرض که وزنشان بیش از 50 کیلوگرم نباشد و برای مصرف شخصی فرد باشند. اگر بار همراه از این حدود بیشتر باشد باید اظهار گردد.
 • می‌توانید تا 200 نخ سیگار، یا 50 سیگار برگ یا 250 گرم توتون با خود همراه داشته باشید.

مواردی که در این بخش گفتیم فقط مربوط به باری است که مسافر به همراه خود به کشور روسیه می برد و برای باری که به این کشور ارسال می کند، منظور نمی شوند. خوب حالا میزان عوارض گمرکی و مالیات چگونه محاسبه می‌شود؟ پاسخ خود را با شنیدن پادکست کشور روسیه دریافت کنید. همین‌طور شما با شنیدن این پادکست در‌می‌یابید که کدام مواد غذایی را می‌توانید با خودتان به روسیه ببرید و کدام ها را نمی‌توانید.

 

کالاهایی که ورودشان به صورت حمل بار هوایی به گمرک روسیه ممنوع است 

 

زمانی که چمدان های سفر را مهیا می کنید، باید بدانید وجود چه اقلامی در بار هوایی تان شما را در شهر نووی اورنگوی دچار مشکل خواهد کرد. چون اگر یکی از کالاهای ممنوعه‌ از نظر گمرک روسیه در بارتان باشد حسابی به دردسر می‌افتید. این دردسر می تواند تاخیر طولانی در فرآیند ترخیص بار، یا جریمه و پیگرد قانونی باشد. از نظر قوانین گمرک کشور روسیه ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • هرگونه اسلحه
 • محتوای پورنو گرافیک
 • مواد مخدر
 • مواد سمی و رادیواکتیو
 • اقلام گیاهی و حیوانی
 • دستگاه‌های دریافت امواج و تکنیکی که با فرکانس بیشتر از 9 کیلوهرتز کار می‌کنند.

 

 قوانین گمرک روسیه مربوط به حمل بار هوایی مهاجرین به نووی اورنگوی

 

در زندگی فرد مهاجر، مهاجرت معمولا مبدا شروعی جدید در زندگی است. مهاجران به نیت سکونت به مقصدشان سفر می کنند و همین دلیل است که باعث می شود هر چه قدر هم بخواهند سبک سفر کنند، حجم وسایلی که برای شروع زندگی نو در مکانی نو به آن احتیاج دارند بیشتر از میزان بار مجاز همراه مسافر خواهد بود؛ به همین دلیل اکثریت مهاجرین با مشکلی به نام جریمه اضافه بار مسافری رو به رو می شوند. هزینه جریمه حمل اضافه بار مسافری وابسته به ایرلاینی که با آن پرواز می کنید متفاوت است، اما در هر صورت هزینه ای بزرگ و غیر قابل چشم پوشی در هزینه های سفرتان است. جریمه اضافه بار معمولا به قدری زیاد می شود که فرد متقاضی از خیر بردن اضافه بارش می گذرد. در مواجهه با این موضوع، اکثرا به راهی بهتر و ارزان تر فکر می کنیم که بردن وسایل مد نظرمان را توجیه کند؛ اما آیا راهی آسان‌تر و با هزینه کم تر وجود دارد؟ تماس با مشاوران ما در شرکت فریت بار سفیران بهترین راه برای گذر روان تر از این معضل است. اگر باری که به کشور روسیه می‌برید بیشتر از مقدار مجاز است، لازم نیست هزینه گزاف بپردازید. همکاران ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیرند و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، صحیح و سالم در فرودگاه روسیه به شما تحویل می­دهند.

اگر به قصد اقامت به کشور روسیه سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور وارد نمایید، قوانین زیر را مدنظر داشته باشید:

 • تمامی مرسولات لوازم‌خانگی ارسالی به روسیه مشمول عوارض گمرکی می‌شوند.
 • میزان این عوارض معادل درصدی از ارزش مرسوله یا مبلغی ثابت به ازای هر کیلوگرم وزن کالا است (عدد بزرگ‌تر به‌عنوان عوارض دریافت می‌گردد).
 • در نظر داشته باشید ارزشی که برای کالا اعلام می‌کنید، نسبت به وزنش منطقی باشد.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد و میزان عوارض ذکرشده و مدارک مورد نیاز برای ورود این لوازم به این کشور به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت روسیه مراجعه کنید.

شنیدن پادکست ما در قسمت روسیه شما را از تمام قوانین آگاه می‌کند و کار بارتان را سامان می‌دهد. اگر می‌خواهید از چگونگی حمل حیوان خانگی و وضعیت ارسال هدیه تا نحوه ارسال جهیزیه نوعروسان باخبر شوید و تکلیف نحوه ارسال سوغاتی‌هایی مانند لواشک و آجیل را بدانید لازم است با دقت به پادکست روسیه گوش دهید. موضوعات و قوانین به‌طور کامل با جزئیات مشخص شده است. همین‌طور فرم‌هایی که برای ترخیص کالا لازم است به گمرک ارائه گردد در سایت قرار داده شده تا شما با خیال راحت به امور مربوط به بارتان سامان دهید.

 

حمل بار هوایی به نووی اورنگوی به چه میزان زمان نیاز دارد؟

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند حمل بار هوایی به 3 تا 5 روز کاری زمان نیاز دارد.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به نووی اورنگوی چیست؟ 

از آنجایی که حمل بار زمینی با کامیون و تریلی انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک تریلی برای خرده بار اصلا منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

برای حمل بار هوایی به نووی اورنگوی می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟ 

بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه نووی اورنگوی

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور روسیه ، گمرک Yamalo-Nenetskaya Tamozhnya, Tamozhennyy Post "Novourengoyskiy" ، واقع در فرودگاه نووی اورنگوی (Novy Urengoy Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر نووی اورنگوی فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Yamalo-Nenetskaya Tamozhnya, Tamozhennyy Post "Novourengoyskiy"

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه نووی اورنگوی (Novy Urengoy Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه نووی اورنگوی ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور روسیه

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور روسیه در شهر نووی اورنگوی واقع در فرودگاه Novy Urengoy Airport (Novy Urengoy Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  روسیه، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور روسیه جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور روسیه از طریق Federal customs service نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور روسیه را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به نووی اورنگوی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

ویدئو های دیدنی فریت بار