قوانین گمرکی فرودگاه بین المللی چانگی در پروسه حمل هوایی به شهر سنگاپور

مراحل حمل هوایی به سنگاپور و ترخیص کالا از گمرک سنگاپور


شما هم قصد ارسال بار به شهر سنگاپور در کشور سنگاپور را دارید؟ فریت بار یا حمل هوایی راهکاری است که لبخند به لبتان می‌آورد؛ حمل هوایی ویژگی‌هایی مثل امنیت، سرعت بالا و قیمت مقرون به صرفه را یکجا دارد. هیچ دغدغه‌ای در میان نیست؛ شما بارتان را به شرکتی در مبدأ سپرده‌اید و حالا بارتان به فرایند حمل‌ونقل وارد شده. پس با خیال راحت در فرودگاه چانگی سنگاپور در شهر سنگاپور کشور سنگاپور منتظر دریافت آن باشید. حتماً با قوانین ورود و خروج کالا در این فرودگاه آشنا هستید. اگر درباره قوانین گمرکی کشور سنگاپور اطلاعات زیادی ندارید با ما همراه باشید. دفتر گمرک فرودگاه چانگی سنگاپور، Singapore Customs نام دارد. بد نیست بدانید قانون گمرکی سنگاپور در سراسر کشور یکسان است و شما کافی است قوانین کلی گمرک سنگاپور را رعایت کنید.

قوانین مهم گمرک سنگاپور در حمل هوایی به سنگاپور


حالا بار به فرودگاه چانگی سنگاپور کشور سنگاپور رسیده است. وقتی به دنبال ترخیص کالا هستید، عباراتی مثل مالیات و عوارض، فراوان شنیده می‌شود که خیلی بهتر است اگر از قبل نسبت به این موارد در گمرک سنگاپور آگاهی داشته باشید. دانستن قوانین گمرکی سنگاپور و میزان عوارض و مالیات و همچنین معافیت‌های مربوط به بار مسافری در تسریع کار شما بسیار اثر دارد. به همین سبب ما اطلاعات را در شکل‌های گوناگون ویدیویی و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان قرار داده‌ایم. آشنایی با فرم‌های لازم و کاربرد هرکدام نیز مهم است. شما می‌توانید به راحتی این فرم‌ها را از سایت سفیران دانلود کنید.

قوانین گمرک مسافری سنگاپور برای مسافرین سنگاپور


خب! حالا که به شهر سنگاپور سفر می کنید بدانید، در هنگام سفر به کشور سنگاپور هر مسافر مجاز است تا لوازم مورد نیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض به این کشور وارد نماید، محدوده این معافیت به این شکل است:

 • برای مسافرینی که بیش از 48 ساعت از سنگاپور دور بوده‌اند، معافیت برای بار همراه تا ارزش 500 دلار سنگاپور است.
 • برای مسافرینی که کمتر از 48 ساعت از سنگاپور دور بوده‌اند این معافیت به 100 دلار سنگاپور کاهش می‌یابد.
 • هیچ معافیتی برای محصولات دخانی منظور نمی‌شود و هر میزانی از این محصولات همراه خود داشته باشید، مشمول پرداخت عوارض و مالیات خواهد شد.

البته فراموش نکنید این معافیت‌ها فقط مختص بار هوایی همراه مسافرین است و برای پروسه حمل هوایی کاربردی ندارد.
اطلاع از عوارض گمرکی، مالیات‌ها و حتی مواد غذایی مجاز و غیرمجاز از نظر گمرک کشور سنگاپور در توان هرکسی نیست. این را از ما بخواهید. همه چیز در سایت سفیران برای راحتی سفر شما مهیاست. با شنیدن پادکست ما درباره قوانین گمرکی کشور سنگاپور همه اطلاعات گمرک مسافری و مهاجری پیش روی شماست. پس شنیدن پادکست ما را در اولویت قرار دهید.

ورود کدام کالاها به گمرک سنگاپور ممنوع است


بارتان را برای سفر به شهر سنگاپور کشور سنگاپور می‌بندید؟ سنگاپور هم مثل همه کشورهای دنیا ورود برخی کالاها را در مقررات گمرکی خود ممنوع اعلام کرده است. اگر شما به این قوانین بی توجه باشید در گمرک سنگاپور به دردسر خواهید افتاد. پس بهتر است پیش از بستن چمدان‌ها با محدودیت‌های حمل بار کشور سنگاپور آشنا شوید. از نظر قوانین گمرک کشور سنگاپور ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • آدامس (به جز موارد تائید شده توسط مقام مربوطه)
 • فندک‌هایی که ظاهرشان شبیه به هفت‌تیر یا کلت باشد.
 • ترقه
 • محصولاتی که اعضای بدن حیوانات محافظت شده تهیه شده باشند.
 • قلیان
 • سیگارهای الکترونیکی
 • ویپ و لوازم جانبی آن
 • سیگارهای بدون دود
 • توتون جویدنی

قوانین گمرکی مهاجرت به سنگاپور در کشور سنگاپور


اگر هدف شما از سفر به شهر سنگاپور مهاجرت به کشور سنگاپور است، شرایط تغییر می‌کند. تغییر مدت اقامت شما در مقصد، تأثیر مستقیم بر حجم وسایلی دارد که نیاز خواهید داشت. بی‌شک بار هوایی مورد نیاز مهاجر بسیار بیش از بار هوایی مسافر است. هم از نظر تعداد و هم از نظر حجمی. جریمه اضافه بار مسافری سنگین است و به نظر می‌رسد سپردن اضافه بار به کانتر پرواز، در همان ابتدای سفر، جیبتان را خالی خواهد کرد. راه‌حل تماس با مشاوران شرکت سفیران است. راه مطمئن و آسان. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه بار مسافری، بی‌هیچ دغدغه‌ای در سلامت کامل در فرودگاه کشور سنگاپور به شما تحویل خواهیم داد.
در حالت کلی برای واردات لوازم شخصی و لوازم خانگی به سنگاپور باید مالیات GST پرداخت کنید، اما در صورتی که به قصد سکونت به این کشور سفر می کنید، با دارا بودن شرایط زیر می‌توانید از معافیت استفاده کنید:

 • در حال سفر برای اقامت در سنگاپور باشید.
 • مالک لوازمی باشید که به این کشور حمل می کنید.
 • این اقلام خارج از سنگاپور حداقل به مدت 3 ماه استفاده شده باشند.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد و مدارک مورد نیاز برای ورود این لوازم به این کشور به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت سنگاپور مراجعه کنید.

پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت سنگاپور مجموعه‌ای از اطلاعات ضروری و مفید است. خیلی از مسافران پرسش هایی درباره حیوان خانگی، ارسال هدیه برای یکی از بستگان، حمل جهیزیه زوج های جوان و سوغاتی هایی مثل لواشک و آجیل و نحوه حمل آن‌ها به سنگاپور برایشان پیش می آید. شاید عجیب باشد اما ما در این پادکست به ریزترین موارد حمل کالا به کشور سنگاپور اشاره‌کرده‌ایم. نحوه دریافت و پر کردن فرم‌های ضروری نیز گفته شده که حتماً به کارتان خواهد آمد. پس با شنیدن پادکست ما کار بارتان را رواج دهید.

حمل هوایی به سنگاپور به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند حمل هوایی به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.

ارزان‌ترین روش ارسال خرده بار به سنگاپور چیست؟


از آنجایی که حمل بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل هوایی ارزان‌ترین و سریع ترین گزینه است.

حمل اضافه بار مسافری به سنگاپور چگونه انجام می‌شود؟


اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار حمل هوایی ارسال می‌شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین المللی چانگی

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور سنگاپور ، گمرک Airport Logistics Park of Singapore ، واقع در فرودگاه بین المللی چانگی (Singapore Changi Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر سنگاپور فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Airport Logistics Park of Singapore

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین المللی چانگی (Singapore Changi Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین المللی چانگی ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور سنگاپور

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور سنگاپور در شهر سنگاپور واقع در فرودگاه Singapore Changi Airport (Singapore Changi Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  سنگاپور، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به سنگاپور

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار